کدام کنسول نسل جدید؟

کدام کنسول را انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    433

jingelbird

کاربر سایت
Nov 2, 2006
14
اگه منظورت من هست بهتره یه به امضام و پستهایی که میدم یه نگاهی بکنی!!

مشخصا هر موقع گرافیک 360 بحثش میشه شما میگید Halo3
شما هم یه به بازی های لیست PS3 نگاه کن از اینهایی که گفتی بهترش پیدا میشه :)

هیچ کس اینطوری که شما میگید مقایسه نمیکنه :)

اگه تو این لیست GS باشه که خوب من هم شرط میبندم که نمیگیره :)

در مورد کرایسیس شما مثل اینکه اطلاع نداری :)

میگم تازگی ها تعصب رو مایکروسافت مد شده :)

بزار ببینیم !!!
شما فکر کردی انویدیا هم برای عمش کارت میساخته که نصف زنون کاربرد داشته باشه؟
شما مثل اینکه روی $M خیلی تعصب داری:)

كسي با شما نبود منظور من شما نبوديد . شما را من از زماني كه تو سايت اومدم ميشناسم و از طرز فرستادن پستهاتون كاملا ميدونم چه جور كاربري هستي .شخصي كاملا با ادب و دوست داشتني:love: منم مثل شما حتما يه wii ميگيرم و خيلي هم دوستش دارم و كنار xbox360 خودم ميزارم .
وقتي يه عده ميان ميگن halo3 اينطور و حتي ميان از گرافيك بازي gears of war ايراد ميگيرن:eek: ديگه ببين چه شود :-"

jingelbird

کاربر سایت
Nov 2, 2006
14
دعوا... دعوا... !! :cheesygri

آقا PS3 بلوری داره OK?!
همچنین از X360 قدرتمند تره OK ?!

اصلا پی اس 3 به کل بهتره! ولی یه سوالی دارم میشه جواب بدید؟:)

Tony Hawk's Project 8 (PS3) : 7.3
Tony Hawk's Project 8 (X360) : 7.9
:)

Call of Duty 3 (PS3) : 8.2
Call of Duty 3 (X360) : 8.8

:):)!!

NBA 07 (PS3) : 4.9 PO0O00O0O0O0O0R!!

واقعا جالبه حداقل MS توی لانچ تایتل هاش اینجوری نبود!!:-"

:biggrin1:

یکی توضیح بده : مثلا من میخواستم ps3 بخرم ولی امتیازارو دارم می بینم با این قدرتش امتیازا کمترن!

اقا يكي توضيح بده ديگه . من خودم ميخواستم اينا را بگم كه اين اقا زحمتش را كشيد . يادم مياد يه زماني خيلي ميگفتن كه فلان كمپاني يا فلان شركت گفته كه cull of duty گرافيك بهتري و سرعت فريمها خيلي زياده ولي حالا gs اومده ميگه كه اينطور .
خوب من ميدونم الان طرفداراي ps3 چي ميگن ميگن كه حتما gs يكي از طرفداراي مايكروسافت هست يا اينكه حتما ميگن زير ميزي گرفته .:eek:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
آها در گوشه ی حرفتون رسوندین بخاطر توقع بیشتر از پی اس 3 هست
اگر اینطور باشه که دیگه بدتر ، پس کجا رفت قدرت بیشترش؟؟ آدم پول بیشتر بده یه کنسول قویتر بگیره که هیچ فرقی بین بازیهاش با بازیهای 360 نباشه؟؟:biggrin1:

jingelbird

کاربر سایت
Nov 2, 2006
14
خوب اينم يه لينك از سايتي كه قولش را دادم كه تنها سايتي كه كاملا نقطه به نقطه قدرت هر دو كنسول را مقايسه كردن و با توضيحات بسيار عالي ولي بعد از اين كه تو اين سايت رفتين به صفهات ديگه هم رجوع كنيد چون از مقايسه كارت گرافيكها فقط 4 صفحه را به خود اختصاص داده :eek:
كه نشان دهنده كامل برتر بودن كامل xenos در مقابل rsx است . در ضمن در اين سايت هم يه توضيحاتي در مورد directx10 در xbox360 داده شده .

http://dpad.gotfrag.com/portal/story/35372/?spage=7

خوب بعد اين پست ميخوام چندتا عكس از بازي هايي كه براي هر دو كنسول عرضه شده را بزارم كه باز نشون ميده از نظر گرافيك xbox360 خيلي بهتره اگه ايطور پيش بره ديگه ابرويي براي ps3 نميمونه.

jingelbird

کاربر سایت
Nov 2, 2006
14
آها در گوشه ی حرفتون رسوندین بخاطر توقع بیشتر از پی اس 3 هست
اگر اینطور باشه که دیگه بدتر ، پس کجا رفت قدرت بیشترش؟؟ آدم پول بیشتر بده یه کنسول قویتر بگیره که هیچ فرقی بین بازیهاش با بازیهای 360 نباشه؟؟:biggrin1:

فكر كنم واسه ي همين طور چيزها كه داره آبروي ps3 ميره مايكروسافت براي كنسولش يه جشن بزرگ گرفته :cheesygri :eek:

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
یه پیشنهاد!

حالا که ps3 اومده بهتره اون نظر سنجی بالای تاپیک رو صفر کنید و از اول رای گیری کنید
خیلی ها که به ps3 رای دادن الان 360 دارن و نظرشون کاملا عوض شده
با یه رای گیری جدید خیلی چیزا معلوم میشه;)

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
فقط ميتونم بگم بعضي از طرفداران ps3 خيلي دارن تو رويا هاشون پرواز ميكنند .
من نميدونم از كدوم قدرت ps3 حرف ميزنيد . اخه با انصاف اگه تو خيلي اصرار داري كه ps3 قويتر هست حداقل بايد يه مدركي داشته باشي كه بتوني همه را قانع كني وقتي نميتوني اين حرفت را ثابت كني پس نميتوني بياي اينجا اينطوري جبهه بگيري . اصلا تمام دنيا بگن كه ps3 قويتر هست اصلا صدتا كمپاني بياد بگه كه ps3 قويتر هست ولي همين حرفشون را نميتونن ثابت كنن از اون طرف خيلي از شركتها هم ميان ودرست عكس اين مسئله را درباره xbox360 ميگن ولي باز نميتونن اثبات كنن . زماني يه چيز منطقي هست كه جلوي چشم همه بيان يه چيزي را نشون بدن كه همه از اون سر در بيارن از بي علم گرفته تا باعلم حتي كسي هم كه از كنسول سردر نمياره بتونه اين را قبول كنه . بهترين روش براي اثبات قدرت يه كنسول گرافيك بازي ها است . خوب همين الان هم بايد قبول كنيم كه بازي هاي xbox360 از نظر گرافيك خيلي سرتر از ps3 هست . اگه بازي هاي ps3 گرافيك بهتري دارن يه نمونش را نشون بدين كه حرفتون را اثبات كنه .
طرفداران ps3 دارن بازيهايي را مثال ميزنن كه هنوز عرضه نشدن و اصلا معلوم كي عرضه ميشن .
همين متال گير معلوم نيست كي مياد يا killzone . منم ميتونم بازيهايي را از xbox360 نام ببرم كه خيلي بهتر از همين بازي هاي ps3 گرافيك دارن عبارتند از : halo كه در نمايشگاه e32006 نمايش داده شد كه حتي شخصيت مسترچيف قابل كنترل بود كه نشان از واقغي بودن ان بود . 2- بازي alanwake كه همتون ميدونيد چه بازي بزرگي هست كه گرافيكش بسيار خيره كننده هست . 3- massefect كه يك بازي با گرافيك خيره كننده 4- بازي lost planet يك بازي ديگه گرافيك خيره كننده اي داره .

پس خداييش اگه اينطور كه من ميگم مقايسه كنيد كاملا نشان از برتر بودن گرافيك xbox360 را نشون ميده . خوب همين الانشم كه هر دو كنسول وارد بازار شدن ميبينيد كه xbox360 باز از نظر بازيها گرافيك بسيار بهتري داره همين بازي gears of war از نظر گرافيك امتياز 10 را گرفته و هنوز بازي هاي ps3 قابل مقايسه با gears of war نيستند . همين بازي resistance
كه داشت ادعاي گرافيك ميكرد امتياز زير 9 گرفته و از سايت gs امتياز كل 8/8 براي كل بازي .

راستي براتون توصيه ميكنم برين سايت 1up تا عكس هاي كاملا جديد ولي متاسفانه در سايز كوچك از بازي halo3 منتشر شده كه فقط چشم بينا ميخواد تا ببنيد چه گرافيك جنون اوري دارن واقعا گرافيك بينظير داره . فقط مطمعن هستم محبوبتري و پرگرافيكترين بازي كنسولها لقب خواهد گرفت .

خبرهايي كه از halo3 منتشر ميشه نان دهنده ي امدن يك بازي و بدون كوچكتري نقص در اينده هست من از الان شرط بندي ميكنم اين بازي از 4 سايت معتبر امتياز كامل 10 را كسب ميكنه .
گرافيك بازي بقدري زياد هست كه حتي فاصله هاي 4 مايلي هم قابل ديد كامل هست مثل چشم بشر و با جزئيات بسيار بينظير و فوق العاده . اين بازي را مايكروسافت نگه داشته تا پوزه ي بازي crysis را كه قراره بياد به زمين بماله كه اين كار را حتما ميكنه .

كساني هم كه قبلا ادعا ميكردن كه halo3 هنوز گرافيك انچناني نداره فقط در يك كلام بايد بگم كه تعصب روي ps3 چشماتونو بسته و داره تعصب از سرتون فواره ميكنه همين الانش هم گرافيك halo3 تمام بازي هارو درو ميكنه و همشون را به راحتي له ميكنه . واقعا ادعا هاي بسيار مثال مزدني و خنده دارطرفداران ps3 . الان ميخوام يه لينكي براتون بزارم كه كاملا نشون ميده كه كارت گرافيك استفاده شده در xbox360 چقدر قدرتمند هست شايد 2 برابر rsx و نشون ميده هنوز پردازنده ي گرافيكي كه بتونه با اون هم شطح باشه وارد بازار نشده . منتظر باشيد.

ببینید دوست عزیز شما یه چیزایی میگین که اصلا نیازی به توضیح دادن نیست چون خیلی واضحند

اولا اینو بگم که شما مطمئن باش کارت گرافیکی هر دو کنسول قدرت یکسانی دارن
و قدرت بالای PS3 به خاطر Cell هست

بعد اینکه فکر می کنم اطلاعات شما در ضمینه کنسولها زیاد نباشه
چون PS3 از دیسکهای 50GB استفاده میکنه و X360 از DVD9
خوب هر آدم عاقلی تفاوت بین ایندو رو به خوبی میدونه

در مورد گرافیک بازی باید بگم که علاوه بر Killzone (چون گیم پلی از بازی نشان داده نشده و گرافیک واقعی بازی فعلا مشخص نیست) همین MGS4 گرافیک به مراتب بالاتری از بازیهای X360 داره و هیچ کس هم نمیتونه منکر این بشه چون به تعداد کافی از گیم پلی بازی تریلر هست

اما در مورد اینکه تفاوت زیادی بین بازیهای هر دو کنسول نیست بسیار واضحه که تفاوت یکی دو ساله بعد مشخص میشه(همونطور که تفاوت واقعی قدرت سخت افزاری Xbox و PS2 بعدها مشخص شد)چون چند سالی طول میکشه که کنسولها از قدرت واقعی خودشون استفاده بکنن

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
اقا يكي توضيح بده ديگه . من خودم ميخواستم اينا را بگم كه اين اقا زحمتش را كشيد . يادم مياد يه زماني خيلي ميگفتن كه فلان كمپاني يا فلان شركت گفته كه cull of duty گرافيك بهتري و سرعت فريمها خيلي زياده ولي حالا gs اومده ميگه كه اينطور .
خوب من ميدونم الان طرفداراي ps3 چي ميگن ميگن كه حتما gs يكي از طرفداراي مايكروسافت هست يا اينكه حتما ميگن زير ميزي گرفته .:eek:

اول اینو بگم که من به هیچ عنوان طرفدار هیچ شرکتی نیستم چون اصلا لزومی نداره(نه از سود فروش X360 چیزی به من میرسه نه از سونی)و احتمال داره که اگه PS3 هک نشه(که به نظر من میشه)یا X360 میگیرم یا اینکه Pc رو قویتر میکنم
و همیشه هم میگم که باید واقعیت رو گفت بدون طرفداری و .......

یه مثال ساده برای شما میزنم تا متوجه بشین چرا کم گرفته

بازی NFS Most Wanted برای همه کنسولها و Pc اومد و از همه شون 8 گرفت(برای گرافیک)

آیا می تونیم بگیم که گرافیک نسخه Ps2 و Xbox یکسانه؟ :confused:
یا اینکه PC با PS2 ؟ :confused:
یا 360 با Xbox؟ :confused:

فکر کنم منظورم رو متوجه شده باشین.:cool:

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اول اینو بگم که من به هیچ عنوان طرفدار هیچ شرکتی نیستم چون اصلا لزومی نداره(نه از سود فروش X360 چیزی به من میرسه نه از سونی)و احتمال داره که اگه PS3 کرک نشه(که به نظر من میشه)یا X360 میگیرم یا اینکه Pc رو قویتر میکنم
و همیشه هم میگم که باید واقعیت رو گفت بدون طرفداری و .......

یه مثال ساده برای شما میزنم تا متوجه بشین چرا کم گرفته

بازی NFS Most Wanted برای همه کنسولها و Pc اومد و از همه شون 8 گرفت(برای گرافیک)

آیا می تونیم بگیم که گرافیک نسخه Ps2 و Xbox یکسانه؟ :confused:
یا اینکه PC با PS2 ؟ :confused:
یا 360 با Xbox؟ :confused:

فکر کنم منظورم رو متوجه شده باشین.:cool:
بله!!!
خوب اگه اینجوری نبود که مثلا تمام بازی های wii توی قسمت گرافیک باید 5 به پایین میگرفتن!!!
این امتیاز بر اساس مقداری که از سخت افزار استفاده میشه داده میشه (کسی حالیش شد :) ؟)

پ.ن من چند جا دیدم که میگن هوش مصنوعی red steel برابر با FEAR هست این از کجا بیرون اومده؟

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
سلام اقا بالاخره این ps3 ترکوند همون طور که میدونید call of duty 3 نسخهps3 از گرافیک از گیم اسبات نمره 8 گرفت و بازی هم دچار مشکل افت فریم هست و البته 360 xbox از گرافیک نمره 9 گرفته لابد نباید نمره های این دو کنسول هم مقایسه کنیم اگه ps3 همین جوری به روند خودش ادامه بده 360 له میکنه:biggrin1:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام اقا بالاخره این ps3 ترکوند همون طور که میدونید call of duty 3 نسخهps3 از گرافیک از گیم اسبات نمره 8 گرفت و بازی هم دچار مشکل افت فریم هست و البته 360 xbox از گرافیک نمره 9 گرفته لابد نباید نمره های این دو کنسول هم مقایسه کنیم اگه ps3 همین جوری به روند خودش ادامه بده 360 له میکنه:biggrin1:
ای خدااااااااااااااااا !! :(
افت فریم کجا بود !! گیم اسپات گفته که فقط فریم ریته نسخه 360 بهتره و بعضی از افکتا .. ! در ضمن فراموش نکنید این بازی از اولین بازیهای PS3 هست و صد در صد قابل مقایسه با نسخه همین بازی واسه 360 نیست .. حداقل 360 چند ماه زودتر اومد و سازنده ها باهاش بیشتر کارکردند و بازیهاشون رو بهتر باهاش مچ کردند !

خبرهايي كه از halo3 منتشر ميشه نان دهنده ي امدن يك بازي و بدون كوچكتري نقص در اينده هست من از الان شرط بندي ميكنم اين بازي از 4 سايت معتبر امتياز كامل 10 را كسب ميكنه .

:blink: :blink: :blink:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
ای خدااااااااااااااااا !!
افت فریم کجا بود !! گیم اسپات گفته که فقط فریم ریته نسخه 360 بهتره و بعضی از افکتا .. !

گیم اسپات اصلا همچین حرفی نزده !
به گفته ی نه تنها گیم اسپات بلکه همه ی سایتها، نسخه ی Ps3 بازی فریم ریت ناپایداری داره و بعضی وقتا فریم انقدر میاد پایین که اعصاب خورد کن میشه
دیگه از خودتون دلیل در نیارین !
فریم ریت نسخه ی Ps3 افت داره و این یه موضوع کاملا مشخصه

persiangame1

کاربر سایت
Oct 15, 2006
27
پسر خوب بذار 2 روز از امدن ps3 بگذره بعد بازی های دوکنسول را با هم مقایسه کن در صورتی که الان x360 چند ماهی که اومده وهمه شرکت های بازی ساز تقریبا قابلیت های این کنسول را می شناسن شما باید چند ماه صبر کنی تا ببینی گرافیک بازی های ps3 چه جوریه.در کل همیشه دود از کنده بلند می شه:)

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
بدون تعصب کورکورانه و بیجا به نظر من اگه خوب به موضوع بحث فکر کنیم میبینیم ماکروسافت از لحاظ سخت افزاری،قیمت تمام شده،زمان عرضه،قرارداد با شرکتهای بازی سازی در حال حاضر جلوتر از سونی قرار داره تو مقایسه بازیهایی که به صورت مشترک برای دو کنسول عرضه شده ایکس باکس امتیاز بیشتری گرفته با تمام این حرفها برای مقایسه دقیقتر باید به سونی وقت بدیم ولی اگه قرار باشه در حال حاضر از بین دو کنسول یکی رو انتخواب کنم انتخواب من ایکس باکسه. از من اگه میشنوید اگه پولشو دارین برای لذت بردن از بازیهایی که به صورت انحصاری برای هر کنسول مییاد جفتشو بخرید انقدم باهم دعوا نکنید که کدوم کنسول بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر