کدام کنسول نسل جدید؟

کدام کنسول را انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    433

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
به علت خشونت طرفداران نینتندو در جواب دادن به نظرات بقیه، بازی های رده الف و ب به رده ج ارتقا پیدا کردند :)

با توجه به حجم انبوه شکلکها در پست قبلیم انتظار میرفت که بفهمید حالت طنز داره !
من بارها بخود کیانوش ( نماینده فعال نینتندو در ایران :) ) هم این حرفها رو زدم :)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اما PS3 در دو مدل با قیمت های 499 , 599 دلار قراره عرضه بشه که هر دو مدل مجهز به هارد درایو هایی با ظرفیت به ترتیب 20 و 60 گیگابایتی است و هر دو مدل دارای Blue -Ray هستند
آها من فکر کردم که 360 گرون تره....من پی اس 3 رو به هر قیمتی حاضرم بخرم....چرا که کنسول مورد علاقه من هست
راستی دسته کنسول به صورت بی سیم هست؟

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
آها من فکر کردم که 360 گرون تره....من پی اس 3 رو به هر قیمتی حاضرم بخرم....چرا که کنسول مورد علاقه من هست
آره بی سیمه.

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط behzadr:
دسته تمام کنسول های نسل بعد بجز Xbox 360 Core بی سیم هست.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام من اینجا براتون مقایسه سخت افزاری ps3 و xbox 360 رو میزارم تا بفهمید هیچکدوم از اون یکی قویتر نیست اینم لینکش:مقایسه امیدوارم به دردتون بخوره.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Metal Gear:
به علت خشونت طرفداران نینتندو در جواب دادن به نظرات بقیه بازی های رده الف و ب به رده ج ارتقا پیدا کردند :)

با توجه به حجم انبوه شکلکها در پست قبلیم انتظار میرفت که بفهمید حالت طنز داره !
من بارها بخود کیانوش ( نماینده فعال نینتندو در ایران :) ) هم این حرفها رو زدم :)

راستی گفتی کیانوش.... کوووووش؟! همیشه اینجور وقتها اخبار داغش میترکوند :|

EH_Online

کاربر سایت
Dec 4, 2005
6
اجب

اینجا هم شده میدون جنگ

این همه با هم بحث نکنید

من خودم ایکس باکس 360 رو قبول دارم

ولی هنوزم نمی تونم در موردش رای بدم , منتظر هستم تا پی اس 3 بیاد بیرون ببینم اون چیکار می کنه

بعد نظر میدم من الان در حائل میان پی اس 3 و ایکس باکس 360 هستم که بحث میگن برزخ کنسول :p

:cheesygri

آخرین ویرایش:

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
سلام

من فقط ps3رو انتخاب میکنم به خاطر تیکن گرانتوریسمو دویل می کری کیل زون موتو استورم

رسیدنت اویل الون آنریل تورنومنت 2007 و سلطان سلاطین تمام بازیهای تاریخ متالگیر اون هم از نوع چهارش :D

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من به XBOX 360 راي مي دم، چون طبق Trailer هايي كه از بازي هاي اين كنسول بود ديدم، بنظر مياد بازيهاي خفني براش ساخته شده، مخصوصا Ninja Gaiden كه با بازي هاي اين تيپي كلي حال مي كنم.
از نظر سخت افزاري و طراحي هم خيلي قبولش دارم. خدائي طراحي ساده و شيكي داره :cheesygri :cheesygri

بعدش كنسول PS3 رو ترجيح مي دم و آخر از همه هم Wii :cheesygri يا همون Revolution خودمون.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
ای بابا بچه ها تصمیمتون رو بگیرید دیگه :)
دیشب اومدم دیدم 11 - 11 مساوین امشب اومدم میبینم 18-18 :D

نوشته شده توسط Behzad:
من چندبار پستمو خودنم ... هرچی نگاه کردم جایی ندیدم که نوشته باشم اگه کسی چیزی رو اشتباه گفت کسی حق نداره اصلاحش کنه

اگه قرار باشه هرکی هرچی دلش میخواد بگه سنگ روی سنگ بند نمیشه

فرض کن شما بیای بگی من Ps3 میخرم چون از متالگیر و دویل می کرای خوشم میاد
بعد من بیام پست شمارو نقل قول کنم و بگم متالگیر آشغاله دویل می کرای هم از اون آشغالتر ... شما از این حرف من استقبال میکنی ؟
خوشت میاد کسی دلایلت رو به این راحتی رد کنه ؟

بحث دادن اطلاعات اشتباه هم به کلی با این بحث فرق میکنه
نظر شخصی یه چیزه و اطلاع رسانی یه چیزه دیگه ... این 2 تا زمین تا آسمون با همدیگه فرق دارن
من اگه بیام بگم سخت افزار پی اس 2 از ایکس باکس قوی تره این میشه حرف اشتباه و اولین نفری که این پست رو میبینه باید نقل قول کنه و بگه شما داری اشتباه میکنی و از نظر سخت افزاری ایکس باکس قوی تره
یه موقه دیگه من میام میگم درسته که سخت افزار پی اس 2 ضعیف تره ، ولی نظر شخصیه من اینه که پی اس 2 کنسول بهتریه مثلا به دلیل اینکه بازی متالگیر روش ساخته میشه
اینجا نه من نه شما نه هیچ کس دیگه حق نداره پست رو نقل قول کنه و بگه متالگیر بازیه آشغالیه و به همین دلیل پی اس 2 هم به درد نمیخوره

البته همونطوری که اشکان گفت متاسفانه بعضی از دوستان واقعا جنبه بحث کردن رو ندارن و هیچ چیزی رو غیر از اونی که خودشون دوست دارن نمیبینن
وگرنه میتونستیم روی نظرات همدیگه هم بحث کنیم
ولی ...

امیدوارم دیگه مشکلی در این زمینه توی این تاپیک پیش نیاد و دوستان هم کاری به نظرات همدیگه نداشته باشن و از کلمات بسیار رکیک هم استفاده نکنن :)

احسان شماهم جونه بچت انقدر سخت نگیر:)
سیاوش هم آدمی نیست که همینجوری بی دلیل بیاد بگه فلانی مرض داره ... اون حرفی هم که زده خودشم گفت که از روی شوخی بوده و در ادامه ی صحبتهای پیتر مور هم بوده

دلیلی نداره که هرپستی که زده میشه شما نقل قولش کنی و بگی این قسمتش توهین بوده ... نمیدونم شما چرا فکر میکنی تو این سایت همه باهات دشمنی دارن و میخوان هرجوری شده یه چیزی بهت بگن

باشد که رستگار شویم ...
بهزاد جان من هم منظورم همین بود
با کسی که توهین کنه یا الکی پست بزنه یا ... باید برخورد بشه
اما اگه کسی بگه من پی اس 2 رو دوست دارم و من بخوام ازش دلایلش رو بپرسم چی؟

فقط انتخاب کنید و دلایلتون رو برای خرید کنسول ذکر کنید
:confused: :confused: :confused:
به هر حال بی خیال من نمیخوام خودم یکی از این کاربرا باشم
ولی به نظر من بهتره بحث ها صورت بگیره ولی در صورت خلاف از قوانین سایت اونطور که حقشه با طرف برخورد بشه :cheesygri

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من با x box 360 که اصلا حال نمیکنم . ( دلیل خاصی نداره )
روولوشن رو هم نمیدونم از نظر قدرت سخت افزاری در چه سطحیه .
فعلا با توجه به عناوین توپی که ps3 داره به این کنسول رای میدم .
ولی مطمئنا تجربه بازی با کنترلهای روولوشن فوقالعاده خواهد بود .
92.gif

=====
صفحات قبلی رو که خوندم دیدم نمیشه جواب بعضی چیز ها رو نداد .
ولی قبل از هر چیزی این رو در نظر داشته باشید که آقایون مدیر ها هم مثل خودمون انسانن و بدیهیه که اشتباه کنن . پس لطفا سر هر موضوع کوچیک و بزرگی بهشون گیر ندین که تقصیر شما بود که فلان جا اونجوری شد . ( امیدوارم نگین که داره پاچه خواری میکنه )
بعد اینکه جدیدا جو تاپیک ها خیلی خراب و بهم ریخته شده که شخصا فکر میکنم به خاطر اینه که مدیرها یه جاهایی رو باید با قاطعیت بیشتری برخورد میکردن که نکردن و همین باعث هرج و مرج شده . ( حرف خودم رو نقص نکرد چون فرق داره )
اینجا صحبت از شوخی شده .
من فکر میکنم به خاطر اختلاف اجتماعی که بین کاربرها هست برداشت هر کدوم از اعضا از شوخی متفاوته . شاید من چیزی رو بگم که به نظر خودم شوخیه ولی به نظر کس دیگه ای جدی بیاد .
پس بهتره یا اصلا شوخی نکنیم با هم دیگه یا شناخت کامل و دقیقی از کسی که میخوایم باهاش شوخی کنیم داشته باشیم .
در آخر امیدوارم که کسی پستم رو توهین تلقی نکنه .
... باشد که رستگار شویم ...

آخرین ویرایش:

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
من با x box 360 که اصلا حال نمیکنم . ( دلیل خاصی نداره )
روولوشن رو هم نمیدونم از نظر قدرت سخت افزاری در چه سطحیه .
فعلا با توجه به عناوین توپی که ps3 داره به این کنسول رای میدم .
ولی مطمئنا تجربه بازی با کنترلهای روولوشن فوقالعاده خواهد بود .
92.gif

( البته من صفحات قبل تاپیک رو نخوندم )
پرهام جان شما تو چه سال زندگی میکنی :) :)

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام

چرا ؟
به خاطر بی اطلاعیم از کنسولها ؟
اون به این دلیله که اخبار کنسولها رو دنبال نمیکنم .
آره دیگه :cheesygri
دیگه داشت یادم میرفت اسم قبلی کنسول نینتندو چی بوده :cheesygri :-"

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
منم كه همه ميدونن عشق Ps3 دارم پول هم برام ارزشي نداره فقط ميخوام ادامه سري بازي هاي قبل روش بازي كنم
مظمعنا" سوني پيروز اين ميدان خواهد بود با متال گير و فاينال و...... (الان دوباره جنجال ميشه:d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر