کدام کنسول نسل جدید؟

کدام کنسول را انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    433

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
البته این مشکل کلا مشکل گیمرهای ایرانیه!
حالا شما فکر کنید من بچه ام اصلا مشکلی نیست ... هر جور راحتین
ولی فقط خواستم بگم که این قضیه بچه گونه بودن واسه من یکی هیچ اهمیتی نداره
همین PS2 که ماشالا خیلی هم اینجا طرفدار داره از جمله همون دوستی که میگه بازیهای نینتندو بدرد رده سنی الف میخوره
بازیهای داره مثل Dragon Quest . ولی خداییش چند نفر تو این سایت اینو بازی کردن ؟ خیلی کم در حالی که یکی از محبوبترین سری بازی ها تو دنیاست بخصوص تو ژاپن. تو همه رده سنی هم بازی میکنن یا بازی مثل Dark Cloud (بهترین بازی سال 2003 پی اس تو ) چند از PS2 بازای این سایت اینارو بازی کردن ؟ خیلی کم . چرا ؟ چون بازی ظاهر بچه گونه ای داره
در حالی که مذخرفترین بازیهای اکشن رو میگیرن بازی میکنن و به این بازی ها ترجیح میدن ( با عرض معذرت)
پس همونطور که گفتم این بر میگرده به سلیقه بازی کننده های ایرانی
بازی Zelda هم قبول دارم به ظاهر کمی بچه گانه میاد ولی بازی پیچیده و نسبتا مشکلیه .
در ضمن این بازی و همینطور ماریو رو تو همه رده سنی بازی میکنن و مطعن باشید هر کسی تو هر سنی از این بازی ها لذت میبره
در ضمن همون طور که گفته شده نینتندو هم میتونه بازیهای خشن بسازه ولی نیازی نداره به این کار چون بازی هاش بدون کوچکترین خشونتی بهترین گیم پلی رو داره
واسه همینه که محبوبترین کمپانی بازی سازیه دنیاست
البته میدونم این بحث ها جاش تو این تاپیک نیست ولی وقتی خود مدیرها میگن کنسول مورد علاقه دیگران رو مسخره نکنید انتظار نمیره که خودشون بیان این طور حرف بزنن

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
البته این مشکل کلا مشکل گیمرهای ایرانیه! حالا شما فکر کنید من بچه ام اصلا مشکلی نیست ... هر جور راحتینولی فقط خواستم بگم که این قضیه بچه گونه بودن واسه من یکی هیچ اهمیتی نداره
پس من مث اینکه باید یا کلا از سایت برم یا اینکه تو قسمت گیم فعالیت نکنم
ولی از دید من و فکر من این هست که من بازی رو دوست دارم از انجام اون واقعا لذت می برم...فکر هم نمی کنم وقتی می رم فروشگاهی برای خرید بازی هیچ وقت خجالت بکشم.....این اون چیزیه که من از انجامش لذت می برم....لا اقل می دونم که جز کارهایی هست که مجبور به تحمل و تظاهرش نیستم

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
بهزاد جان ارش که با شما نبود ... منظورش صفحه های قبل بود که بچه ها یه چیزای گفته بودن...
بعدش هم مگه بازی خریدن خجالت داره
24.gif

اصلا این مسله رو نباید به زبون بیاری چون خیلی مسخره است...

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
من شخصا XBOX 360 رو قبول دارم. بخصوص با دسته هاش خیلی حال می کنم. البته فعلا خودم ندارم ولی شاید تا 2 3 ماه دیگه بخرم.
البته بگم که هیچ چیزی از نشر من Pc نمی شه. چون بهترین بازی ها و خاطره دارترین بازیهام رو روی کامپیوتر انجام دادم و بعضی بازیا وقتی واسه ی کامپیوتر میان هیچ کنسولی نمی تونه واقعا اون بازی رو ساپورت کنه انقدر گرافیک باحاله. مهم ترین نکته هم تو بازی های کامپیوتری همون طور که اشاره شد کنترل به وسیله ی کیبورد و ماوسه که هم خیلی راحته هم خیلی جذاب هم دست آدم بازه هم اینکه من خودم سه نوع دسته مختلف برای کامپیوترم دارم که باحاترینش فرمونی هست که دارم و باهاش خیلی حال می کنم (هر چند می دونم کنسول ها هم دارن ولی کلی می گم که علاوه بر کیبورد و ماوس کامپیوتر Gamepad هم با قیمت نه چندان زیاد می شه براش خرید و خیلی هم حال کرد)

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
فکر هم نمی کنم وقتی می رم فروشگاهی برای خرید بازی هیچ وقت خجالت بکشم
بهزاد جان اینجا بحث سر بازیهای نینتندو هستش
چون بازیهاش کلا با بقیه شرکتها یه خورده فرق میکنه
منم تا حالا زیاد با کسانی که میگن بازیهای این شرکت بچه گونه است بحث نکردم
ولی ظاهرا بعضی ها خیلی لذت میبرن از مسخره کردن نینتندو
اصلا این تاپیکها آخرش همش بحث و جدله!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد جان اینجا بحث سر بازیهای نینتندو هستشچون بازیهاش کلا با بقیه شرکتها یه خورده فرق میکنهمنم تا حالا زیاد با کسانی که میگن بازیهای این شرکت بچه گونه است بحث نکردمولی ظاهرا بعضی ها خیلی لذت میبرن از مسخره کردن نینتندواصلا این تاپیکها آخرش همش بحث و جدله!
نه بابا من که نخواستم اینو بگم....کاملا هم با نظرت موافق هستم
اینو برای این گفتم که خواستم کمی خودمو از دوراهی دور کنم

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
من به X360 رای دادم. چون خودم هم نمیدونم. ولی از لحاظ قیمت و لوازم جانبی که مدل پرمیوم داره من به پی اس ترجیح میدم و یه نکته دیگه این که مد چیپه ایکس باکس تقریبا اومده و دیگه لازم نیست از آبان ماه که پی3 منتشر میشه تازه آمار بگیریم که کی مد چیپش میاد. و اینکه تو بازیهای X360 یه چیزایی هست که تو پی 3 کمتر دیده میشه(خلیل گرفتی چی میگم) و کلا من با بازیهای Xbox هم بیشتر از PS2 حال میکردم. اما مطمئنن پی 3 هیچ امتیاز فوق العاده ای نخواهد داشت چون گویا کونامی هم قراره براX360 فوتبال بسازه:cheesygri

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
ای واااااااااااااااییییییییییییییییی !!!!!!!!!! کجا برم از دست شماها !!!!!!! :eek:

اسم این تاپیک از "کدام کنسول جدید" به "درد دل" منتقل یافت !!:)

از این به بعد هر کی میاد اینجا نظر میده لطف کنه فقط بیاد اینا رو بگه :
1- من از کنسول X خوشم میاد...
2- به فلان دلیل...
3-به دلیل تنوع یا به دلیل بازیهاش...

نه اینکه بیاد بگه چون من از فلان کنسول بدم میاد رفتم مثلا Wii رو انتخاب کردم ! اصلا چیکار به کنسول بقیه دارید فقط نظر خودتونو بگید نه اینکه بیاید واسه کنسول مورد علاقه بقیه نظر بدید...!

با تشکر...

Last edited by a moderator:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اما مطمئنن پی 3 یه امتیاز فوق العاده خواهد داشت و اون هم فوتبالهای کونامی هست که واقعا محشره و بعید میدونم برای X360 فوتبال بسازه

فعلا LOVE FOOTBALL و Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007 را داشته باش تا بعدا
اتفاقا شرکت کونامی از جمله شرکت های ژاپنی هست که هر 3 کنسول را تغریبا به مقدار مساوی ساپورت میکنه از این بابت خیالت راحت باشه
من نمیدونم چرا تا اسم XBOX 360 میاد میگند که MGS4 نداره یا DMC یا 2 یا 3 تا دیگه
که تعدادش به انگشتای 2 تا دست نمیرسه
چرا نمیگید PS3 فلان ... فلان ... فلان نداره ؟ هر 3 تا کنسول بازی های مخصوص خودشونا دارند که ارزش هر کدوم کمتر از دیگری نیست یعنی واقعا شما این همه پول میدید برای گیریم 5 تا بازی ؟ تکلیف بازی های دیگه چی میشه ؟
تنوع پذیری چی میشه ؟ نواوری چی میشه ؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
در آخر استفاده بجا از شکلک ها رو هم به تمامی اعضای محترم توصیه میکنیم :)

این وسط wii هم انصافاً نوآوری های زیادی داشته و بخوبی میتونه گروه های سنی الف و ب رو جذب خودش کنه :)
:welcome:
بچه ها لطفا به ایکون ها توجه داشته باشید;)

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط arash_13:
البته این مشکل کلا مشکل گیمرهای ایرانیه!
حالا شما فکر کنید من بچه ام اصلا مشکلی نیست ... هر جور راحتین
ولی فقط خواستم بگم که این قضیه بچه گونه بودن واسه من یکی هیچ اهمیتی نداره
همین PS2 که ماشالا خیلی هم اینجا طرفدار داره از جمله همون دوستی که میگه بازیهای نینتندو بدرد رده سنی الف میخوره
بازیهای داره مثل Dragon Quest . ولی خداییش چند نفر تو این سایت اینو بازی کردن ؟ خیلی کم در حالی که یکی از محبوبترین سری بازی ها تو دنیاست بخصوص تو ژاپن. تو همه رده سنی هم بازی میکنن یا بازی مثل Dark Cloud (بهترین بازی سال 2003 پی اس تو ) چند از PS2 بازای این سایت اینارو بازی کردن ؟ خیلی کم . چرا ؟ چون بازی ظاهر بچه گونه ای داره
در حالی که مذخرفترین بازیهای اکشن رو میگیرن بازی میکنن و به این بازی ها ترجیح میدن ( با عرض معذرت)
پس همونطور که گفتم این بر میگرده به سلیقه بازی کننده های ایرانی
بازی Zelda هم قبول دارم به ظاهر کمی بچه گانه میاد ولی بازی پیچیده و نسبتا مشکلیه .
در ضمن این بازی و همینطور ماریو رو تو همه رده سنی بازی میکنن و مطعن باشید هر کسی تو هر سنی از این بازی ها لذت میبره
در ضمن همون طور که گفته شده نینتندو هم میتونه بازیهای خشن بسازه ولی نیازی نداره به این کار چون بازی هاش بدون کوچکترین خشونتی بهترین گیم پلی رو داره
واسه همینه که محبوبترین کمپانی بازی سازیه دنیاست
البته میدونم این بحث ها جاش تو این تاپیک نیست ولی وقتی خود مدیرها میگن کنسول مورد علاقه دیگران رو مسخره نکنید انتظار نمیره که خودشون بیان این طور حرف بزنن
ارش جان این حرفتو با جون و دل قبول دارم سلیقه ایرانی ها با تمام دنیا فرق می کنه( من نمیگم بده اما متفاوته) تو دنیای گیم میگم سبک rpg پرطرفدار ترین سبک دنیاست (همونطور که میدونید پر فروش ترین بازی دنیا rpg هست یا برای خرید ff فکر کنم دهش بود توی ژاپن 3 روز صف گرفته بودن) اما این سبک کم طرفدار ترین سبک توی ایرانه توی تاپیک طرفداران rpg خودمون یک نگاه بندازین از 1000 تا عضو بالای 20 نفر هم توی تاپیک پست ندادن
ولی همونطور که گفتم هیچ کنسولی بر دیگری خیلی سر نیست این سلیقه ادمه که باعث میشه کنسولشو انتخاب کنه
البته در بعضی ها این سلیقه تبدیل بهتعصب شده
اینم نحوه صحیح استفاده از شکلک:cool:

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
سلام

من به پي اس 3 راي ميدم ...

اما دلايلش رو بيان كنم بهتره...

من نه پول دارم Xbox360 بخرم نه PS3 اما از نظر موشخصات فني پي اس 3 كمي بالاتره ...

ولي اين موضوع كمي سليقه اي هست ... مثلا در امريكاي شمالي xbox360 شايد بيشتر فروش داره و در آسيا پي اس 3 ....

باي

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Elvish Hero:
من میخواستم یه چیزی در مورد رده های سنا الف و ب بگم!
جدا از اینکه به شخصه واسه من اصلا اهمیت نداره که بازی واسه کدوم رده سنی هست،باید بگم که دلیل اشخاص واسه اینکه میگن بازیی مثل Zelda چرا واسه این گروه سنیه؟آخه چرا؟به نظر شما نینتندو نمیتونه مثلا یه کاری کنه که همش صحنه پر خون شه؟!نبودن خشونت کاذب تو بازی دلیل نمیشه که بازی بچه گونه باشه!
در مورد Mario Series قبول دارم که کلا فضا و محیطش کودکانه س،گیم پلیش هم نسبتا ساده و خنده دار طراحی شده تا واسه گروه سنی مذبور مناسب باشه!ولی واقعا اگه کسی دلیلش واسه بازی نکردن این بازی اینه،باید بگم که بهتره یه فکری به حال خودش بکنه!(از جمله تنی چند از ادامین محترم!).آقا وقتی این بازی رو بازی میکنی،حال میکنی و این دلیل اصلیه فروش وحشتناک این بازیه!
من خودم به شخصه وقتی تو خونه دارم ماریو کارت بازی میکنم،بسیار از جانب اهل بیت!دچار تمسخر و سرزنش میشم ولی اصلا واسم مهم نیست،چون مهم لذتیه که از بازی میبرم!همیشه این جمله رو
آویزون گوشت کن!:پولشو دادی،حالشو ببر!
Metroid Prime,Fire Embelem,Super Monkey Ball,Sonic Wildfire هم که از دیگر عناوین انحصاریه این کنسولند که فکر نکنم کسی بهشون بگه بچه بازی!

شاید این بر میگرده به اینکه نینتندو دوست داره کنسولش و بازیهاش همه رنج سنی رو در بر بگیره و میشه گفت خوب بازی های ماچور NGC تعدادشون شاید بزحمت 20 میشد (تازه زیاد گفتم) من فکر میکنم نینتندو میخواد که مثلاً تو یک خانواده از کوچکترین تا بزرگترین عضو خانواده با کنسولش بازی کنن :) بازی هائی مثل ماریو کارت بنظر من میتونه تمام خانواده رو سرگرم کنه منتهی والدین ما یکم زیادی قدیمی فکر میکنن و فکر مکنن که اگر الان این دسته رو بگیرن دستشون و دوتا بوق بزنن کلی از سنتهاشون رو زنده به گور کردن... حتی یادمه موقعی که PS2 خریدم و MGS2 رو بعنوان اولین بازی توی دستگاه گذاشتم بابا با اشتیاق نشسته بود و به MGS بازی کردن من با حسرت نگاه میکرد.. اما به محض اینکه یه بفرما زدم انگار بطرفش شلیک کردم سری در رفت :))

پ.ن: PES 2007 برای PS3 هم میاد... منتها تنها فرقش این بار اینه که برای 360 همزمان با PS3 میاد... (البته شاید هم بعداز PS3 بیاد) چیزی که مشخصه سیاباس روی قدرت پردازش Cell تاکید داشته و گفته که با خصوصیات منحصر به فرد سل ما میتونیم AI های بسیار متفاوتی رو با نسلهای قبلی داشته باشیم....

پ.ن: مستقیم پست نزدم که باز نگه توهین کردی :))

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ببخشید مگه چقدر فرق قیمت داره!!!!!
تفاوت قیمتشون در حدود 200 دلاره...اما بنظر من میارزه
چون هم هارد درایو داره و هم Blue-Ray
;)
Xbox 360 در دو مدل با قیمت های 299 و 399 دلار وجود داره که مدل 299 دلاری هارد نداره..

اما PS3 در دو مدل با قیمت های 499 , 599 دلار قراره عرضه بشه که هر دو مدل مجهز به هارد درایو هایی با ظرفیت به ترتیب 20 و 60 گیگابایتی است و هر دو مدل دارای Blue -Ray هستند :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر