کدام کنسول بازی اختصاصی بهتری دارد(با ذکر بازی)

کدام کنسول بهترین بازی اختصاصی را دارد(با ذکر بازی)

• مجموع رای دهنده‌ها
    546
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
این حرفت کاملا درسته , ولی تو تاپیک های بالاتر کسایی هستند که میگند بازی های 360 بهتره و از طرفی حالم از KZ2,GT5,Uncharted, و بازیهای3 بهم میخوره , درصورتی که اصلا بازی رو به اسم میشناسند..:eek:

صد در هزار موافقم مثل همون حرفی که زدم
من خودم MGS رو جزء بازی ها حساب نمیکنم
پس دلیل نمیشه که چون من از این بازی بدم میاد بگم PS3 کنسول بدیه یا چون PS3 دارم بگم 360 بده اینا که دلیل نیستن
به هرحال خداوند این فن ها را به راه راست هدایت کند آمین:eek::biggrin1:

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
مي دونيد 90 در صد افرادي كه اينجا دارن مي گن 360 از لحاظ بازيهاي اختصاصي بهتره فقط به ختطره اينه كه مي تونن به راحتي به بازيهاي كپيش دسترسي داشته باشن يه وقت به كسي توهين نشه ولي شاعر مي گه : گربه دستش به گوشت نمي رسه مي گه پيف پيف.... :biggrin1:
اگه همين تاپيك تو يه كشور خارجي كه خريد بازيهاي اصل بين هر دو fan زده بشه نتيجه زمين تا آسمون تغيير مي كنه متاسفانه ما حالا حالا ها بايد صبر كنيم تا شايد يه روزي اين فرهنگ و رعايت قانون كپي رايت تو كشورمون جا بيفته...

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
صد در هزار موافقم مثل همون حرفی که زدم

پس دلیل نمیشه که چون من از این بازی بدم میاد بگم PS3 کنسول بدیه یا چون PS3 دارم بگم 360 بده اینا که دلیل نیستن
به هرحال خداوند این فن ها را به راه راست هدایت کند آمین:eek::biggrin1:
اقا اصلا تو متال گر بازی نکردی میای الکی نظر میدی منم میگفتم متال گر اله بله...اما بازی کردم و دیدم که یکی از بهترین بازی هایی بود که کردم پس شما از عکس و شخصیت بازی و ... نمیتونی نظر بدی.معلومه که بازی های پی اس 3 بهتره چون بلوریه و 360 ناخن کوچیکه Ps3 هم نمیشه.

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
اگه همين تاپيك تو يه كشور خارجي كه خريد بازيهاي اصل بين هر دو fan زده بشه نتيجه زمين تا آسمون تغيير مي كنه متاسفانه ما حالا حالا ها بايد صبر كنيم تا شايد يه روزي اين فرهنگ و رعايت قانون كپي رايت تو كشورمون جا بيفته...

اتفاقا اگه تو فروم های خارجی بود 360 بیشتر رای می آورد تا PS3 اینو مطمئنم;)
گربه دستش به گوشت نمي رسه مي گه پيف پيف....
اتفاقا اونایی که PS3 دارن دستشون به گوشت نمیرسه منظورم قیمت نیست تعداد بازیه شاید تو تهران بازی زیاد باشه ولی تو اهواز من بازی BATMAN:AA رو برا 360 یک هفته بعد از اومدنش گیر آوردم دیگه چه برسه به PS3 که یکدونه ازش بیشتر نیست و بین ده نفر این دست و اون دست شده
شما مو میبینیو من پیچش مو;)
اقا اصلا تو متال گر بازی نکردی میای الکی نظر میدی منم میگفتم متال گر اله بله...اما بازی کردم و دیدم که یکی از بهترین بازی هایی بود که کردم پس شما از عکس و شخصیت بازی و ... نمیتونی نظر بدی.معلومه که بازی های پی اس 3 بهتره چون بلوریه و 360 ناخن کوچیکه Ps3 هم نمیشه.
آقا تورو خدا پست من رو بهتر بخون من نگفتم PS3 کنسول بدیه گفتم چون من از متال بدم میاد دلیل نمیشه بگم PS3 بده.
تازه من متال 2 رو هم بازی کردم انقدر هم حالا شما میگی چهارش اله و بله هست من باز نظرم همون شاید هم چهارش رو بازی کردم و نظرم عوض شد

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من طرف کسی رو نمیگیرم ولی خواهشا لطف کنید و جوری حرف نزنید که پستتون به نظر Fact بیاد!!
اینا همش سلیقه است.
پس اون 10 میلیون نفری که Halo 3 رو خریدند حتما مشکل مغزی داشتند و باید برای خرید بازیشون به شما رجوع میکردند، درسته؟!
==========
همونطور که میتونید در بالا ببینید من خودم به PS2 رای دادم چون به نظرم اندازه ی PS3 و 360 روی هم بازی انحصاری عالی داشت.

آخرین ویرایش:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
تو اونا (بالاییا:biggrin1: ) ps2 خوبتره ولی بین wii ps3 360 من خودم ps3 انتخاب میکنم. بازیاش کلا سنگین تر از بازیای 360ـه (mgs,hr,gt,kz,resistance,و ...) کلا به نظرم یه بازی تو 360 میاد که کلاس کاریش بالاس اونم awـه . بقیش به نظرم ps3 سر تره.
البته هیلو و sc هم اضافه کنید :biggrin1:
+ اینکه من نظری در مورد rpg ها ندارم و rpgباز نیستم اما کلا ps3 رو بیشتر میپسندم

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
2 تا دونه dlc جدا gtaIV داره فقط واسه ایکس باکس میاد به اندازه 100 تا بازی میارزه من این 2تا رو به خیلی از بازی ها ترجیح میدم ضمنا دوستانی که اینقدر طرف ps3 رو نگیرید شما خودتونم میدونید ps3 با این قیمت بازی هاش داره پدروتون در میاره اگه غیر این باشه واقعا پس پول دارین من خودم پایه ps3 هستم ولی واقعا یه بازی ارزش 60 تومن رو نداره پول خریدشم دارم ولی واستادم هنوز شاید خدا رو چه دیدی 1% کپی خور شد.ضمنا اینقدرم نگید ps3 فلان بازیو داره شک نکنین مایکروسافت هم بیکار ننشسته چند وقت دیگه ایکس باکس هم چند تا بازی اختصاصی جدید نشون میده مخصوصا با این قیمت جدید ps3 که هر کسی رو مجاب به خرید ps3 میکنه.اوونا واسه اینکه فروش خودشونو از دس ندن مجبورا چند تا بازی با کیفیت جدید و اختصاصی رو معرفی کنن.:biggrin1:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
2 تا دونه dlc جدا gtaIV داره فقط واسه ایکس باکس میاد به اندازه 100 تا بازی میارزه من این 2تا رو به خیلی از بازی ها ترجیح میدم ضمنا دوستانی که اینقدر طرف ps3 رو نگیرید شما خودتونم میدونید ps3 با این قیمت بازی هاش داره پدروتون در میاره اگه غیر این باشه واقعا پس پول دارین من خودم پایه ps3 هستم ولی واقعا یه بازی ارزش 60 تومن رو نداره پول خریدشم دارم ولی واستادم هنوز شاید خدا رو چه دیدی 1% کپی خور شد.ضمنا اینقدرم نگید ps3 فلان بازیو داره شک نکنین مایکروسافت هم بیکار ننشسته چند وقت دیگه ایکس باکس هم چند تا بازی اختصاصی جدید نشون میده مخصوصا با این قیمت جدید ps3 که هر کسی رو مجاب به خرید ps3 میکنه.اوونا واسه اینکه فروش خودشونو از دس ندن مجبورا چند تا بازی با کیفیت جدید و اختصاصی رو معرفی کنن.:biggrin1:
من PS3 دارم خودم کلا 3 تا بازی واسه خودم سیو کردم(یعنی آرشیو)و یک بازیم هست بازی کردم با 7 هزار تومن!!!میرم با یک بازی دیگه عوض میکنم!همچین از قیمت بازیهای 360 گرونتر نمیشه تازه دارم اورجینال بازی میکنم نه به لنز دستگاه فشار میاد نه چیزی!
بعد تا چیزی میشه سری Halo یاMGS نکنید شاید 10 میلیون نفر بخوان خودشونو از برج میلاد بندازن پایین!
پس حتما از فردام میگن اون 15 میلیون نفری که WOW بازی کردن همه خر بودن و..
ربطی نداره شاید من از یک بازی خوشم نیاد!
بعد اینجا تاپیک اختصاصیا بود یا فن فایت!!!!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بعد تا چیزی میشه سری Halo یاMGS نکنید شاید 10 میلیون نفر بخوان خودشونو از برج میلاد بندازن پایین!
پس حتما از فردام میگن اون 15 میلیون نفری که WOW بازی کردن همه خر بودن و..
ربطی نداره شاید من از یک بازی خوشم نیاد!
بعد اینجا تاپیک اختصاصیا بود یا فن فایت!!!!!
یعنی چی چه ربطی داره؟
ایشون یه جوری حرف زد انگار تو خارج همه فقط بازیای PS3 رو قبول دارن منم گفتم اینجوری نیست.

سعی کنید یه کم رو پستها فکر کنید بعد جواب بدید تا فن بوی بودنتون رو بروز ندید!

آخرین ویرایش:

hosain

کاربر سایت
May 24, 2008
37
چون که بیشتر ما خاطراتمون با ps2 و بازی هاش هست به همین دلیل کنسول سونی رای بیشتری اورده
من PS3 دارم خودم کلا 3 تا بازی واسه خودم سیو کردم(یعنی آرشیو)و یک بازیم هست بازی کردم با 7 هزار تومن!!!میرم با یک بازی دیگه عوض میکنم!همچین از قیمت بازیهای 360 گرونتر نمیشه تازه دارم اورجینال بازی میکنم نه به لنز دستگاه فشار میاد نه چیزی!
خوب چه ربطی داره همون 7 تومنی که شما میگی من باهاش 3 تا بازی 360 میخرم بدون این که نیاز باشه بازی رو عوض کنم ولی اگر شما قرار باشه برای ps3 سه تا بازی رو عوض کنی باید 21 تومن بدی!!!!! بعدشم وقتی بازی رو عوض کنی طرف بهت یه بازی اکبند نمیده یه بازی میده که دیسکش کثیف و خش خشی هست و به مراتب به لنزت فشار میاره
لطف کن این قدر فن بازی در نیار من خودم رایم ps3 بود ولی حقایق رو میگم و فن بازی درنمی یارم

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
این حرفت کاملا درسته , ولی تو تاپیک های بالاتر کسایی هستند که میگند بازی های 360 بهتره و از طرفی حالم از KZ2,GT5,Uncharted, و بازیهای3 بهم میخوره , درصورتی که اصلا بازی رو به اسم میشناسند..:eek:
دوست عزیز هرکس میتونه نظرشو راجع به بازی های انحصاری بگه چون بازی انحصاری نه مال منه نه مال شما نه مال هیچ کس دیگه مال شرکت سازندشه ولی صحبت راجع به عقل و عقلانیت مربوط به انتخاب ها میشه انتخاب هم مربوط به افرادی که رای دادن میشه،من میتونم هر نظری داشتم باشه نسبت به هر بازی و این یه مقوله ی کاملاً شخصی هست ولی زمانی که بگم هر آدم عاقلی فلان چیزو میفهمه یعنی کسایی که نظر و سلیقشون با نظر و سلیقه ی من همسان نیست انسان های نافهمی هستن که بدون شک اینطور نیست...

mh_saniani

کاربر سایت
Jul 21, 2009
443
نام
محمد
uncharted 1 , 2...............................gers of war 1,2
mgs4..........................................................halo
lbp...........................................................ninja gaiden 2
god of war 3.....................................................fable 2
infamus.................................................splinter cell
gt5..........................................................fm3
به نظرم مال ps3 سنگین تره ...
ترازو اینو نشون میده....!!!

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
Xbox 360= Alan Wake, Gears of War 2, Splinter Cell Conviction,Fable 2,foraz3,
به نظر من مال xbox360سنگی نتره...

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین

کاملا با شما موافقم ... هم سنگینتره هم با ابهت تره...:biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر