کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط evil4:
خوشم میاد بازم کم آوردی :cheesygri تو که می گفتی من خالی می بندم چی شد :-"

آره رفع شد ولی با چه افتضاحی مرورگری که ادعای امنیت داره باگ هکری داشت ولی opera

یه دونه باگ نداره به غیر از بهم ریختن زبان فارسی و.... که اینم نمیشه بهش باگ گفت ! که اونم رفع شد رفت ولی باگ هکری نداره جونم :cheesygri :cheesygri :cheesygri که بخواد رفع کنه از ورژن اولی که اومد تا آخریش 9.1 :p

منتظر Opera 10 باش که پاییز میاد اون موقع مجبوری حمایت از فایرفاکس بی خود رو لغو کنی :-"
ها ها
من در جواب اون 7 ثانیه گفتم خالی نبند :) بهتری بری پست خودت رو خوب بخونی و همچین پست من رو .

با چه افتضاحی؟؟؟؟
میشه بگی چه افتضاحی بود؟؟؟
من که خودم همش دارم از فایرفاکس استفاده میکنم هیچ مشکلی نداشتم و هیچ کس هم هیچ مشکلی نداشته تا حالا پس یه باگ پس چرتی بود که شما گندش کردی :D

پس شما منتظر فایرفوکس 2 باش که مثل همیشه مشتی بر دهان همه ی مرورگرها میزنه :)

نام خود را در مرورگر فايرفاكس 2 ثبت كنيد

بنیاد موزیلا در ابتكار جدیدی شیوه ی تازه ای برای افزایش كاربران مرورگر فایرفاكس ارائه كرد.

در این ابتكار كه با عنوان روز جهانی فایرفاكس از آن یاد می شود، از علاقه مندان و كاربران فعلی این مرورگر تقاضا شده است كه نام و پست الكترونیك خود و یكی از دوستان خود را برای این بنیاد ارسال كرده و با این كار نام خود و فرد معرفی شده را در نسخه اصلی این نرم افزار (Firefox 2.0) كه در پاییز سال جاری منتشر می شود مشاهده كنند.

بدین منظور تنها كافی است به صفحه اصلی سایت World Firefox Day به آدرس www.worldfirefoxday.com رفته و با وارد كردن فرم تهیه شده، نام خود را در لیست متقاضیان قرار دهید. به هنگام تكمیل كردن فرم ثبت نام دقت داشته باشید كه نام فردی را به عنوان دوست خود وارد نمایید كه اطمینان دارید خود در حال حاضر از این نرم افزار استفاده نمی كند. برای قطعی شدن ثبت نام، فرد معرفی شده می بایست با استفاده از آدرسی كه به آدرس پست الكترونیكی وی فرستاده می شود به دریافت این مرورگر اقدام نماید.

لازم به ذكر است این طرح به مناسبت سال روز آغاز به كار بنیاد موزیلا در روز 15 ژوئیه سال 2006 میلادی (24 تیرماه سال 1385 هجری شمسی) اجرا شده است.

منبع خبر: IrInfoTech.Com

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ها ها
من در جواب اون 7 ثانیه گفتم خالی نبند :) بهتری بری پست خودت رو خوب بخونی و همچین پست من رو .

با چه افتضاحی؟؟؟؟
میشه بگی چه افتضاحی بود؟؟؟
من که خودم همش دارم از فایرفاکس استفاده میکنم هیچ مشکلی نداشتم و هیچ کس هم هیچ مشکلی نداشته تا حالا پس یه باگ پس چرتی بود که شما گندش کردی :D

پس شما منتظر فایرفوکس 2 باش که مثل همیشه مشتی بر دهان همه ی مرورگرها میزنه :)

یعنی سایت pcworld.com , و... همه خالی می بندن که سرعت اپرا از فایرفاکس بالاتره اینو خودتم می دونی فایرفاکس سرعتش از opera کمتره.. جالا 7 ثانیه اصلان فرض بگیریم دورغ باشه بگیم 3 ثانیه باز میکنه گوگل رو opera چی 3 ثانیه باز نمی کنه بلکه 1 ثانیه هم نشده بزاه:cheesygri

اون موقع که opera بود فایرفاکس تازه داشت برای خودش اسم می گذاشت برای عرضه :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

این مشخصات opera رو هم نگاه کن دلت بیشتر بسوزه:cool: و با مشخصات فایرفاکس دو دوتا چهارتا کن :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

مشخصات فایرفاکس
firefox-screen.png

محصولي از كمپاني Mozilla مرورگري امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. اين مرورگر محبوب را به خاطر كيفيت و كارايي بالايش هم رديف ساير مرورگرهاي مطرح دنيا مانند Internet Explorer و Opera قرار گرفته است .:cheesygri توانايي باز نمودن تمامي پنجره ها به صورت ‏Tabbed Browsing تحت يك پنجره ي Firefox و توانايي جلوگيري از باز شدن پنجره هاي تبليغاتي مزاحم به صورت Pop-up از جمله ويژگي هاي اين مرورگر مي باشد.

مشخصات Opera

opera_9.gif

- اپرا سریع ترین مرورگر اینترنت روی زمین! بالاخره پس از چند ماه نسخه شماره 9 کامل عرضه شد! این مرورگر با سرعت باور نکردنی صفحات اینترنت را برای شما بار گذاری میکند. اساس کار اپرا به این صورت است که اول متن سایت بارگذاری میشود و سپس بتدریج عکس ها بارگذاری میشوند، به علاوه اینکه عکس ها اول به صورت کامل با کیفیت کم نمایان میشوند و رفته رفته بر کیفیت عکس افزوده میشود.
کافیست فقط یک بار اپرا را امتحان کنید، دیگر از اینترنت اکسپلورر استفاده نخواهید کرد!
اپرا تمام محدودیت های همچون جلوگیری از راست کلیک، جلوگیری از مشاهده سورس صفحه، جلوگیری از انتخاب متن و ... همه را از پیش پای شما بر میدارد و شما را قادر میسازد با دستی کاملاً باز به جستجو و گشت و گذار در وب بپردازید.
علاوه بر مرور وب اپرا امکاناتی همچون دریافت ایمیل، چت و مدیریت دانلود را برای شما فراهم میسازد.
سری 9 این مرورگر نسبت به گذشته از محیط کامل تری برخوردار میباشد. به علاوه این مروگر کاملاً آزاد شد! و دیگر احتیاجی به سریال برای حذف تبلیغات داخلی آن نیست و شما میتوانید از این پس اپرا را به صورت رایگان و بدون تبلیغات داخلی استفاده کنید!
مهمترین ویژگی جدید این نسخه امکان ساخت و مشاهده Widget ها با استفاده از HTML, JavaScript و AJAX است. همچنین با کلید F6 می‌توانید Widgetهای Opera را مشاهده کنید.

از ویژگی های جدید این نسخه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
- پشتیبانی بهبود یافته از Bittorrent
- میانبر سفارسی جستجو
- بلاک کردن پیشرفته محتویات صفحات
- پیشگیری هوشمندتر از pop-up
- تنظیمات مخصوص هر سایت
- نمایش پیشنمایش صفحات با نگهداشتن ماوس بر روی tab ها
- کاهش بار اضافی بر روی حافظه سیستم
- برطرف شدن اشکالاتی هنگام مرور جی میل و انجمن های vBulletin
- برطرف شدن اشکال دکمه ی Atached در جی میل
- برطرف شدن اشکال در تنظیمات content blocker
- برطرف شدن اشکال در گزینه ی Proxy On/Off در قسمت Quick Preferences
- افزوده شدن گزینه ی جدید در قسمت Preferences > General جهت نمایش widget
- پشتیبانی از دریافت فایلهای بزرگتر از ۴ گیگابایت
دانلود منیجر عالی که بسیار عالی کار می کند هم از نظر سرعت هم از نظر شتاب وهم نشاندادن لینک سایت هایی که لینک غیر مستقیم میدن(مانند 4shared.com)این به این درد می خوره که می تونی لینک مستقیم دانلود رو بگیری و سایت رو گول بزنی و همچنین پس از قطع ارتباط دوباره ادامه دانلود شروع میشه ...
برنامه نویسان این مرورگر عقیده دارند، اپرا سریعترین، کاملترین و کم حجمترین مرورگر موجود است که کدنویسی آن به بهترین وجه ممکن صورت پذیرفته است.

منبع : www.p30download.com

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
جناب من که گفتم سرعت اپرا بالاتره :) چرا این خودت رو خفه میکنی صفحه ی قبل هم گفتم ;)
من که گفتم روونی فایر رو با هیچی عوض نمیکنم.

راستی لینک مطلبت رو کامل بزار ممیخوام برم بخونم :) در ضمن اصلا تابلو نیست نویسندش یه اپرایی هست!!!

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
عزیز دل برادر چشمات آلبالو گیلاس می چینه ها

پاینش لینک رو نمی بینی :cheesygri

www.p30download..com

بزرگترین سایت دانلود ایرانی ها

عجب به این سایت معتبر هم تهمت میزنی :cheesygri :cheesygri :cheesygri

برو کم آوردی برو دیگه ادعا نکن دیگه باختی برو با همون فایرفاکست آلبلو گیلاس بچین

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
قشنگ اسم سایت رو میدونم کدوم قسمت و کجاشه یعنی شما فکر میکنی باید همه ی مطالب این سایت رو حفظ باشم؟؟؟ بعد به من میگه چشمات البالو گیلاس میچینه :)

در ضمن کی گفته بزرگترین سایت دانلود هست؟؟ :)
به فرض اینکه باشه اون مطلبم یکی مثل تو نوشته :d

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ای بابا.هی میگین روون روون. خوب چیش روونه؟وقتی کار میکنی مانیتورت چرب میشه؟!!
مثل یعضیا که میگن به جوونا امکانات بدین...خوب چه امکاناتی میخواید؟!! مثلا میگه امکانات درسی.خوب امکانات درسی چیه؟!!!
تو هم عین آدم بیا بگو از چه نظر فایر فاوکس روونه؟
اتفاقا من خودم میبینم که اپرا خیلی روونتره!!! همه چیزهایی که لازم دارم به بهترین نحو در اختیارم قرار داده شده.در سریعترین زمان ممکن میتونم سرچ کنم صفحات قبلی رو باز کنم نوت بذارم نمیدونم.....هر کوفت و زهر مار دیگه!!!
حتی من برای اینکه با کارم با ویندوز تداخل ایجاد نشه تب هام رو آوردم پایین صفحه.من کل جون فایرفاوکس و هرچی اکستنشن بودگشتم نتونستم همچی چیزی پیدا کنم.همین کار باعث روون شدن میشه چرررررررررب!!!!
امین راستشو بگو.میخوام راستی بگی!!!به موهای سم!!!
تا حالا نشده مثلا میخواستی با تبهای ویندوز کار کنی و ناخودآگاه ماوست بره بالا جای اینکه بیاد پایین؟!! زمان فایر بودنم خیلی اتفاق افتاده و کم کم رو اعصاب میرفت!!!
تازه!!! ما زوم و Fit هم داریم.که هی نق نزنین که عکساتون بزرگه صفحه رو بهم ریخته!!!
همین.
دلیل اینکه گفتم اون پست رو نقل قول نکنی این بود که نیای بگی مثلا فایر فلان مشکل رو نداره!!!
همین.
(این علامت تعجبها رو شکلک در نظر بگیرید که مشکلی پیش نیاد!!)
باتشکر....

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
خوشگله نگو این جوری میگی خیلی مشکله... :cheesygri :cheesygri :cheesygri

بیا جناب برنامه نویس شرکت موزیلا :cheesygri :cheesygri
http://www.p30download.com/archives/04_internet/web_browser/opera/#more

نه بابا یعنی این سایت کی گفته بزرگترین دانلود ایرانی هاست عجب!:cheesygri

بزرگترین سایت های دانلود

p30download.com . p30world.com هست برای ایرانی ها نمی دونی بدون :p
بعد نیست به آمار بازدیدش توجه کنی ولی مواظب باش قلبت نگیره :cheesygri :cheesygri

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
ببین ما با کی حرف میزنیم شماهم آره :cheesygri

خوبه پاینش نوشته مطالب قبلی مرور بر فیر فاکس !

http://www.p30download.com/archives/04_internet/web_browser/mozilla_firefox_4/#more

ببین دیگه کم آوردی دیگه نمی تونی درستش کنی بی خودی داری بهانه داری می گیری ولی هر بهانه ای گرفتی من با مدرک بهت ثابت کردم :cheesygri :cheesygri :cheesygri

برو با همون فایرفاکست حال کن :cheesygri :cheesygri :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط SUPERMHR:
ای بابا.هی میگین روون روون. خوب چیش روونه؟وقتی کار میکنی مانیتورت چرب میشه؟!!
مثل یعضیا که میگن به جوونا امکانات بدین...خوب چه امکاناتی میخواید؟!! مثلا میگه امکانات درسی.خوب امکانات درسی چیه؟!!!
تو هم عین آدم بیا بگو از چه نظر فایر فاوکس روونه؟
اتفاقا من خودم میبینم که اپرا خیلی روونتره!!! همه چیزهایی که لازم دارم به بهترین نحو در اختیارم قرار داده شده.در سریعترین زمان ممکن میتونم سرچ کنم صفحات قبلی رو باز کنم نوت بذارم نمیدونم.....هر کوفت و زهر مار دیگه!!!
حتی من برای اینکه با کارم با ویندوز تداخل ایجاد نشه تب هام رو آوردم پایین صفحه.من کل جون فایرفاوکس و هرچی اکستنشن بودگشتم نتونستم همچی چیزی پیدا کنم.همین کار باعث روون شدن میشه چرررررررررب!!!!
امین راستشو بگو.میخوام راستی بگی!!!به موهای سم!!!
تا حالا نشده مثلا میخواستی با تبهای ویندوز کار کنی و ناخودآگاه ماوست بره بالا جای اینکه بیاد پایین؟!! زمان فایر بودنم خیلی اتفاق افتاده و کم کم رو اعصاب میرفت!!!
تازه!!! ما زوم و Fit هم داریم.که هی نق نزنین که عکساتون بزرگه صفحه رو بهم ریخته!!!
همین.
دلیل اینکه گفتم اون پست رو نقل قول نکنی این بود که نیای بگی مثلا فایر فلان مشکل رو نداره!!!
همین.
(این علامت تعجبها رو شکلک در نظر بگیرید که مشکلی پیش نیاد!!)
باتشکر....
این تیکه رو خوب متوجه نشدم ;) یعنی چی؟؟
من روونی رو به این میبینم که یه ساعت کدهای مزخرف رو وارد نکنم روونی رو به راحت تایپ کردن میبینم چرررررررررب !!!! :)
روونی رو به این میبینم که کله یه مطلب رو جمیعا با عکس کپی کنم :) نه مثل شما ها بشینم بزارمش تو تگ :D
روونی رو به این میبینم که قبل از ارسال پستم همه چیز رو میبینم نه مثل اپرا که فقط 9و 514و x , ?? ///,,,, ببینم :D
اون فیت هم مشکل ما نیست عسک بزرگه :)

نوشته شده توسط evil4:
ببین ما با کی حرف میزنیم شماهم آره :cheesygri

خوبه پاینش نوشته مطالب قبلی مرور بر فیر فاکس !

http://www.p30download.com/archives/04_internet/web_browser/mozilla_firefox_4/#more

ببین دیگه کم آوردی دیگه نمی تونی درستش کنی بی خودی داری بهانه داری می گیری ولی هر بهانه ای گرفتی من با مدرک بهت ثابت کردم :cheesygri :cheesygri :cheesygri

برو با همون فایرفاکست حال کن :cheesygri :cheesygri :cheesygri
وایییییییی شما چه قدر باهوشی مواظب باش ناسا با فرقون ندزدت :)
شما این چشم ها رو از کجا اوردی بگو ما هم بریم بیاریم.
حالا چون شما اون رو دیدی و من ندیدم یعنی کم اوردم؟؟!!!
وای وای من کم اوردم :)

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
این تیکه رو خوب متوجه نشدم ;) یعنی چی؟؟
من روونی رو به این میبینم که یه ساعت کدهای مزخرف رو وارد نکنم روونی رو به راحت تایپ کردن میبینم چرررررررررب !!!! :)
روونی رو به این میبینم که کله یه مطبل رو جمیعا با عکس کپی کنم :) نه مثل شما ها بشینم بزارمش تو تگ :D
روونی رو به این میبینم که قبل از ارسال پستم همه چیز رو میبینم نه مثل اپرا که فقط 9و 514و x , ?? ///,,,, ببینم :D
اون فیت هم مشکل ما نیست عسک بزرگه :)

246.gif
245.gif
244.gif
246.gif
245.gif
244.gif
243.gif
242.gif
263.gif
263.gif
269.gif

بی خودی کل کل نکن کسایی که این پست ها رو خوندن متوجه شکستت و حمایت بی خودت شدن

یه ذره واقع بین باش چند تا بهونه گرفتی چند بار منو به دروغ گفتن متهم کردی همه رو با مدرک بهت نشون دادم بازم روت کم نمیشه
303.gif
303.gif
303.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط evil4:
246.gif
245.gif
244.gif
246.gif
245.gif
244.gif
243.gif
242.gif
263.gif
263.gif
269.gif

بی خودی کل کل نکن کسایی که این پست ها رو خوندن متوجه شکستت و حمایت بی خودت شدن

یه ذره واقع بین باش چند تا بهونه گرفتی چند بار منو به دروغ گفتن متهم کردی همه رو با مدرک بهت نشون دادم بازم روت کم نمیشه
303.gif
303.gif
303.gif
بله شما تا صبح برای خودت بگو همه متوجه شدن به قوله معروف به حرف گربه سیاهه بارون نمیاد :)

بله همه ی منبع های شما 100% کار درست بودن و اصلا بحثی روشون نبود.

اولين آسيب پذيري امنيتي نسخه 1.5فايرفوكس روز پنج شنبه كشف شد. اين آسيب پذيري چندان مهم نيست اما اوايل سال آينده يك وصله امنيتي براي ترميم آن منتشر خواهد شد.

به گزارش بخش خبر سايت http://www.IRITN.com ، بنياد موزيلا قصد دارد با انتشار جديدترين مرورگر اپن سورس خود اين آسيب پذيري را ترميم كند. انتشار مرورگر جديد كه در واقع نگارش اصلي فايرفوكس نيز خواهد بود اواخر ژانويه يا اوايل فوريه خواهد بود. نسخه 1.5فايرفوكس 30نوامبر منتشر شده بود.
هكر با استفاده از اين آسيب پذيري مي تواند باعث سرريزشدن بافر شود و كاربر را در معرض خطر عدم پذيرش سرويس يا حمله Dos قرار دهد.
به گفته كارشناسان ، اين آسيب پذيري در فايل history.dat مرورگر بوجود آمده است . اين فايل وظيفه ذخيره كردن آدرس وب سايت هاي بازديده شده را دارد .
شركت امنيتي سكونيا ميزان تهديد اين آسيب پذيري را بسيار كم تخمين زد.
بنياد موزيلا كه بر انتشار محصولات نرم افزاري فايرفوكس و تاندربرد نظارت دارد نيز قصد دارد با انتشار نسخه جديدي اين آسيب پذيري را برطرف كند.
مرورگر Firefox1.5 روي ويندوزهاي 95 تا XP و نيز سيستم عامل maxOSX و نسخه هايي از لينوكس اجرا مي شود. به گفته بنياد موزيلا از زمان راه اندازي فايرفوكس تاكنون اين مرورگر 100ميليون با دانلود شده است.

میگم یه موضوع الکی و چرت رو الکی بزرگ کردی :)

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
بله شما تا صبح برای خودت بگو همه متوجه شدن به قوله معروف به حرف گربه سیاهه بارون نمیاد :)

بله همه ی منبع های شما 100% کار درست بودن و اصلا بحثی روشون نبود.

اولين آسيب پذيري امنيتي نسخه 1.5فايرفوكس روز پنج شنبه كشف شد. اين آسيب پذيري چندان مهم نيست اما اوايل سال آينده يك وصله امنيتي براي ترميم آن منتشر خواهد شد.

به گزارش بخش خبر سايت http://www.IRITN.com ، بنياد موزيلا قصد دارد با انتشار جديدترين مرورگر اپن سورس خود اين آسيب پذيري را ترميم كند. انتشار مرورگر جديد كه در واقع نگارش اصلي فايرفوكس نيز خواهد بود اواخر ژانويه يا اوايل فوريه خواهد بود. نسخه 1.5فايرفوكس 30نوامبر منتشر شده بود.
هكر با استفاده از اين آسيب پذيري مي تواند باعث سرريزشدن بافر شود و كاربر را در معرض خطر عدم پذيرش سرويس يا حمله Dos قرار دهد.
به گفته كارشناسان ، اين آسيب پذيري در فايل history.dat مرورگر بوجود آمده است . اين فايل وظيفه ذخيره كردن آدرس وب سايت هاي بازديده شده را دارد .
شركت امنيتي سكونيا ميزان تهديد اين آسيب پذيري را بسيار كم تخمين زد.
بنياد موزيلا كه بر انتشار محصولات نرم افزاري فايرفوكس و تاندربرد نظارت دارد نيز قصد دارد با انتشار نسخه جديدي اين آسيب پذيري را برطرف كند.
مرورگر Firefox1.5 روي ويندوزهاي 95 تا XP و نيز سيستم عامل maxOSX و نسخه هايي از لينوكس اجرا مي شود. به گفته بنياد موزيلا از زمان راه اندازي فايرفوكس تاكنون اين مرورگر 100ميليون با دانلود شده است.

میگم یه موضوع الکی و چرت رو الکی بزرگ کردی :)

خدا رو شکر تا حلا همینشم برای opera نداشتیم همین مشکل کوچولو زو هم نداشتیم به قول شما از کی تا حالا باگ هکری شده مشکل کوچولو خیلی شما باحالید:cheesygri

همین مشکل کوچولو رو میگما !

نه بابا 100 میلیون راست می گی :cheesygri opera که بالای113 میلیون دانلود داشته

برو سایت opera.ocm ببین آمار گذاشته جالب این جاست تو موبایل ها هم همه opera دارن
و بهترین مرورگر رو برای موبایل هم opera می دونن فایرفاکس کجایی :cheesygri

باز کم اوردی باز کم آوردی
303.gif
303.gif
303.gif

حالا باز بیا یه بحث دیگه رو مطرح کن تا باز با مردرک بهت ثابت کنم باز خیت بشی :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر