کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
یه سوال دیگه
صفحاتی رو که قبلا با اپرا باز کردیم (مثلا همین سایت خودمون)آیا جایی مثل تمپ ذخیره میشه
آیا اپرا قسمتی مثل history داره
من می خوام یه صفحه رو پیدا کنم و به صورت آف لاین بازش کنم
چجوری پیداش کنم؟

aliatrvash

کاربر سایت
Nov 26, 2005
46
نام
علي
نوشته شده توسط behzadr:
سلام
یه سوال دیگه
صفحاتی رو که قبلا با اپرا باز کردیم (مثلا همین سایت خودمون)آیا جایی مثل تمپ ذخیره میشه
آیا اپرا قسمتی مثل history داره
من می خوام یه صفحه رو پیدا کنم و به صورت آف لاین بازش کنم
چجوری پیداش کنم؟

براي اين كار اپرا يه قسمت History داره كه ميتونيد از روي Panels كه در سمت چپ صفحه هست اونو بياريد. اگر در سمت چپ صفحه شما چيزي نيست بدين صورت Panels رو فعال كنيد. از منوي
View >> Toolbars >> Panels. اگر روي Panel شما History نيست روي يك قسمت از پانل راست كليك كنيد و گزينه Customize رو انتخاب كرده و اينجا History رو تيك بزنيد.

نوشته شده توسط behzadr:
سلام
آیا امکان داره که گزینه ایمیل رو در نرم افزار های اوپرا و یا حتی Ie تغییر داد....به طور پیش فرض به مسنجر خود ویندوز متصل میشه

آقا بهزاد من منظور شما رو از مسنجر ويندوز نفهميدم. احتمالا منظورتون Outlook ويندوز بوده. آخه Windows Messenger همونطور كه از اسمش معلومه يه برنامه مسنجره نه ايميل. به هر حال جواب سوال شما مثبته. توي اپرا ميشه از اين مسير برنامه‌ي پيش فرض ايميل رو تغيير داد.
از منوي Tools >> Prefrences بريد به قسمت Advanced. حالا از سمت چپ صفحه قسمت Programs رو انتخاب كنيد. حال در بالاي صفحه Email Application رو از Use Opera به Use Default Emal client on computer تغيير بديد. كه همون Outlook هست.

توصيه ميكنم براي اينكه راحتتر صفحات رو ببينيد و در بار بعدي سريعتر لود بشن كارهاي زير رو انجام بديد.

بريد به منوي Tools >> Prefrences >> Advanced و از سمت چپ صفحه قسمت History رو انتخاب كرده و Disk Cache رو به مقاديري بالاتر از 2 مگابايت ببريد.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بسیار عالی بود....ولی یه مشکل داره اونم اینکه من صفحه ای که می خواستم دیگه نیست توی سایتش....می خوام چون قبلا اینو باز کردم و اطلاعات اون وارد سیستم من شده رو یه جوری باز هم باز کنم.....آیا این امکان وجود داره

aliatrvash

کاربر سایت
Nov 26, 2005
46
نام
علي
نوشته شده توسط behzadr:
بسیار عالی بود....ولی یه مشکل داره اونم اینکه من صفحه ای که می خواستم دیگه نیست توی سایتش....می خوام چون قبلا اینو باز کردم و اطلاعات اون وارد سیستم من شده رو یه جوری باز هم باز کنم.....آیا این امکان وجود داره

شما ميتونيد به قسمت Cache اپرا از اين ادرس بريد.
C:\Documents and Settings\Ali\Application Data\Opera\Opera 8\profile\cache4
و توي فايلهاي HTML دنبال اين صفحه بگرديد. (روش مرتب كردن و راحت پيدا كردن فايلها رو توي پستهاي قبلي براي آقاي mt3691 توضيح دادم.) البته با اين سطح امنيتي كه اپرا داره بعيده اين جور صفحات رو ذخيره كنه. شما چرا از Cache گوگل استفاده نميكنيد. ادرس صفحه رو توي گوگل سرچ كنيد تا Cache صفحه رو براتون بياره.

اگه امكانش براتون باشه ميتونيد آدرس اون صفحه رو بهم بديد شايد بتونم كمكي بكنم.
البته اينا رو با اين فرض گفتم كه شما ادرس اون صفحه رو داريد. اگه ادرس صفحه رو نداريد ميتونيد با سرچ كردن يك كلمه خاص كه از ادرس صفحه يادتون هست توي History اپرا اون صفحه رو پيدا كنيد. سرچ اپرا تو اين جور مواقع خوب جواب ميده

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
بهزاد جون با موزیلا اگه کار کرده باشه وقتی توی Address bar اینو بنویسی www.ba خودش صفحات بازی سنتر رو برات میاره و جلوی هر آدرس اسم اون صفحه به فارسی نوشته شده و به راحتی میشه صفحه ی مورد نظر رو انتخاب کرد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط gamestation:
بهزاد جون با موزیلا اگه کار کرده باشه وقتی توی Address bar اینو بنویسی www.ba خودش صفحات بازی سنتر رو برات میاره و جلوی هر آدرس اسم اون صفحه به فارسی نوشته شده و به راحتی میشه صفحه ی مورد نظر رو انتخاب کرد
اپرا هم که این کار رو میکنه:confused:
در ضمن اپرا در سمت راستش یه عکس سطل اشغال داره که وقتی اونو بزنی یه صفحه برات باز میشه که صفحه هایی که قبلا بستی نشون میده...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
امین جان راست میگه....اپرا هم این کار رو می کنه...
من می خواستم اطلاعات یه صفحه رو که قبلا دیده بودم به صورت آف لاین باز کنم که موفق هم شدم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من با Opera کار کردم واقعا سرعتش خوب بود اما در بخش پست دادن خراب بود
خوب این مرورگر احتمال داره با ISP شما مشکل داشته باشه....چون واقعا در این مورد برای من مشکلی نداشته

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
سلام.
اپرا که در فارسی تایپ کردن مشکل داره در اون شکی نیست...
یکی از دوستان میگفت اپرا 9 با فارسی تایپ کردن مشکلی نداره راست میگفته؟:cheesygri

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
سلام
مرورگر firefox یه بخشی داره که تموم پسوردها رو ذخیره میکنه یعنی یه لیست از سایتهایی که شما توش عضو شدید رو نوشته و usernam شما رو هم نوشته و بعد روی گزینه show password کلید که بکنی پسوردی که اون یوز رو باهاش ثبت کردین نشون میده/میخواستم بدونم اپرا هم همچین چیزی داره یعنی اگه یوز و پسوردتون رویادتون بره جایی براتون ذخیره اش کرده؟

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
نوشته شده توسط Agent47:
سلام
مرورگر firefox یه بخشی داره که تموم پسوردها رو ذخیره میکنه یعنی یه لیست از سایتهایی که شما توش عضو شدید رو نوشته و usernam شما رو هم نوشته و بعد روی گزینه show password کلید که بکنی پسوردی که اون یوز رو باهاش ثبت کردین نشون میده/میخواستم بدونم اپرا هم همچین چیزی داره یعنی اگه یوز و پسوردتون رویادتون بره جایی براتون ذخیره اش کرده؟
اپرا هم مثل تمام مرورگرهای دیگه این امکان رو داره با نام Magic Wand
اما تا اونجایی که من یادم میاد فقط یوزر نیم رو نشون میده :-"
البته شاید بیشتر باهاش ور بری یه چیزهایی پیدا کنی ;)
اما یه راه دیگه اینه که بری تو سایت مورد نظر گزینه Forgot Password رو بزنی(نمیدونم بلدی یا نه به هر حال گفتم:blushing: )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر