کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نوشته شده توسط behzadr:
دوستان بهتر نیست بحث رو جمع کنیم

خوب دو تا مرورگر بیشتر استفاده میشه
ولی در عمل و کارایی درست نرم افزاری باید هر دو با هم مقایسه بشه و اونی که بهتر و دقیق تر عمل می کنه رو در نهایت معرفی بشه.....
کسی می تونه این برتری ثابت کنه؟اونم منطقی
خوب مگه مقایسه نکردن بچه ها

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
به نظر من هر کی بره اون که باهاش راحت تره و سیستمش با اون بیشتر مچ استفاده کنه.این نظر سنجی هم برای کسایی که میخوان تازه به جمع استفاده کنندگان به این دو برنامه باشن کمک کنه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
سلام

محمد جان

اگه پست اقا بهزاد رو درست میخوندی متوجه میشدی که برای جمع بندی هستش

و همیشه جمع بندی اخر یک بحث انجام میشه و کلیه مطالب مهم در مورد اون موضیع اخر کار

بیان میشه

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
آقا خلیل اولا تشکر:cheesygri دوما اگه توجه کرده باشی هرکی مروگر خودشو دوست داره و از اون تعریف می کنه و کارش به این حرفا نیستو و فقط و فقط حرف خودش رو میزنه . بنظر من بهترین جمع بندی میتونه نظر سنجی بالای صفحه باشه و السلام:cheesygri

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
دوما اگه توجه کرده باشی هرکی مروگر خودشو دوست داره و از اون تعریف می کنه و کارش به این حرفا نیستو و فقط و فقط حرف خودش رو میزنه
این خودش بهترین جواب و جمع کردن بحث بود
پس دیگه پستی لازم نیست زده بشه و هر کی از مرورگر مورد علاقه خودش تعریف و تمجید کنه
نظر سنجی بهترین جواب به همه پرسش کنندگان هست

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
ولی به نظر من اون نظر سنجی اون قدر هم کامل

نیست چون مرورگر های دیگه هم هستند که ترفدار داره مثلا همون مرورگری که اقا رهام

ازش استفاده میکنند یا مرورگر نیت اسکیپ موزیلا و .......

ولی دیگه حالا دیر شده اگه همون اول یه فکر درست میکردیم و یه لیست خفن میدادیم

و همین طور امتیاز داده میشد و به مراحل بعدی میرفت که یک مرورگر انتخاب بشه

ولی دیگه نوش دارور بعد از مرگ سهراب :confused: :confused: :exclaim: :cheesygri :cheesygri

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
نه خلیل جون
من منظورم این هست بار اطلاعاتی تاپیک صفر شده و فقط داره تبلیغ و تمجید میشه
یکی مثل من ناشی باشه فقط می تونه تعریف و تمجید این مرورگرها رو بخونه و اصلا در مورد خاصیت های اصلی مرورگرها هیچی به دست نمی یاره
همین رو من خواستم یاد آوری کنم

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
این دانلود منیجر فایر فاکس به لعنت خدا هم نمیارزه بعد از 8 ساعت دانلود اصلا هیچی نیومد تو خودش میگه دانلود کامل شده ولی چیزی تو کامپیوتر نیست 250 مگ دانلود پرید :mad:
بابا صد رحمت به اپرا راست که میگن هر چی به مرور معلوم میشه چیکارس.
من فکر نمیکنم کسی رو مرور گرش دیگه تعصب داشته باشه لاقل واسه من که تا حالا فقط ie استفاده کردم فرقی بین دو تای دیکه نیست و الان جفتشونو امتحان میکنم ولی firefox از اپرا خیلی ضعیفتره مثلا همین متن رو وقتی ارسال کردم سایت ارور داد اگه تو هر مرور گر دیگه ای بودم مطلبم پاک میشد و باید از اول شروع میکردم ولی اپرا خیلی راحت صفحه رو برگردوند:)
اگه هر کسی ایرادهایی که با مرورگرش برمیخوره اینجا بگه در اخر معلوم میشه کدوم مرورگر بهتره ولی تا اینجایی که من دیدم هیچ کدوم کامل نیستن و هر کدوم یه ایرادی دارن ولی خدایش به نظر من اپرا و ie رویهم کامل میشن.
راستی یه مزیت ie رو که تازگی با مقایسه مرورگرها دیدم براتون بگم اگه تو سایتهای بازی انلاین مثل فلای اور دای رفته باشین موقع بازی صفحه چشمک میزنه و فقط تو ie صفحه بدون چشمک هست!

آخرین ویرایش:

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
نوشته شده توسط gamer220:
Bon ecH0 , nex generation of firefox family \:d/ the best :d
جو دیگه یهو میگیره نمیشه کاریش کرد :P
نسخه بعدی firefox به نام bon echo شناخته میشه ، یعنی دیگه firefox2.0 برای دانلود قرار گذاشته نمیشه ، بجاش یک مرورگر به نام Bon echo میزارن واسه دانلود . الانم هست میتونی از لینک زیر دانلود کنی به حجم 5 مگ . دوستانی که میگن firefox فقط نسخه 1.5 اومده و دیگه نسخه نداده بیرون دارن اشتباه میکنند چون این مرورگری که جدیدا تو سایت Mozilla قرار گرفته فقط آپدیت نسخه قبلی این مرورگر هست و شما میتونی firefox نسخه 1.7 رو هم دانلود کنی ( از 1.5 جدیدتره ولی آپدیت 2005 ! )

لینک دانلود : http://releases.mozilla.org/pub/moz...alpha1/win32/en-US/Bon Echo Setup Alpha 1.exe

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
این دانلود منیجر فایر فاکس به لعنت خدا هم نمیارزه بعد از 8 ساعت دانلود اصلا هیچی نیومد تو خودش میگه دانلود کامل شده ولی چیزی تو کامپیوتر نیست 250 مگ دانلود پرید :mad:
به دانلود منیجر بدبخت چی ربطی داره مشکل از فایلته عزیزم.
مثلا همین متن رو وقتی ارسال کردم سایت ارور داد اگه تو هر مرور گر دیگه ای بودم مطلبم پاک میشد و باید از اول شروع میکردم ولی اپرا خیلی راحت صفحه رو برگردوند
بهتره تو فایرفوکس هم یه امتحان بکنی بعد ببینی این طوریه یا نه;)

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نه بابا فایل بیچاره چه گناهی داره با اپرا از دوباره دانلودش کردم مثل بچه ادم اومد.ولی حالا به یه مشکل بدتر برخوردم فایل شماره 5 از سایت دلیت شده :mad: اینو نمیدونم حالا چیکار کنم

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نسخه بعدی firefox به نام bon echo شناخته میشه ، یعنی دیگه firefox2.0 برای دانلود قرار گذاشته نمیشه ، بجاش یک مرورگر به نام Bon echo میزارن واسه دانلود . الانم هست میتونی از لینک زیر دانلود کنی به حجم 5 مگ . دوستانی که میگن firefox فقط نسخه 1.5 اومده و دیگه نسخه نداده بیرون دارن اشتباه میکنند چون این مرورگری که جدیدا تو سایت Mozilla قرار گرفته فقط آپدیت نسخه قبلی این مرورگر هست و شما میتونی firefox نسخه 1.7 رو هم دانلود کنی ( از 1.5 جدیدتره ولی آپدیت 2005 ! )
من نمی خوام بگم اشنباه میکنی اما خب داری اشتباه میکنی دیگه;)
اولا سایت مرورگر فایرفکس دیگه Mozilla.org نیست بلکه Mozilla.Com هست و شما در اونجا میتونی آخرین نسخه ی نهایی فایرفکس را دانلود کنی
دوما مرورگر موزیلا 1.7 با مرورگر فایرفکس 1.5.0.1 کاملا تفاوت داره و بهتره این دو را با هم اشتباه نگیرید..موزیلا 1.7 همون فایرفکس نیست :exclaim:

در ضمن اگر یک نسخه ی آزمایشی با نام مخصوصی ساخته میشه دلیل بر این نیست که قرار نام نسخه ی بعدی فایرفکس تغییر کنه و Firefox 2 نباشه
حداقل اینجا همچین چیزی نگفته:arrowd:
Bon Echo Alpha 1, the first development milestone of Mozilla Firefox 2 aimed at developers and testers, is now available for download from ftp.mozilla.org. Bon Echo Alpha 1 is the first of many developer milestones on the path to Firefox 2. This milestone is focused on testing the backend infrastructure supporting the new Places functionality.

..بدون تردید نام نسخه ی بعدی فایرفکس 2 خواهد بود ;) در این مورد شک نکن
(اگه هنوزم شک داری حاضرم باهات شرط ببندم..فقط نقد باشه ها :cheesygri )

این دانلود منیجر فایر فاکس به لعنت خدا هم نمیارزه بعد از 8 ساعت دانلود اصلا هیچی نیومد تو خودش میگه دانلود کامل شده ولی چیزی تو کامپیوتر نیست 250 مگ دانلود پرید
در مورد دانلود منیجر باید بگم که متاسفانه دانلود منجیر هیچکدوم از مرورگر های اپرا و فایرفکس بدون نقص و کامل نیستند...البته دانلود منیجر اپرا کمی بهتره اما من برای دانلود معمولا از دانلود منجیر دیفالت هیچکدوم از مرورگرها استفاده نمی کنم بخصوص برای فایل هایی با حجم زیاد ;)
برنامه های دانلود منیجر خوب و کارا که قابلیت های بمراتب بیشتری دارند خیلی زیاده;)..اگه ازین برنامه ها استفاده کنی خیلی بهتره ;)

اینجا دیگه خطبه را تمومش میکنم اما دیگه نشونم بگید نسخه ی 1.7 مرورگر فایرفکس اومده ها:cheesygri یک صلوات ختم کنید

آخرین ویرایش:

ASHKAN_FISHER

کاربر سایت
Dec 16, 2005
194
اپرا

سلام...اپرا خیلی باحاله ولی فقط بعضی موقع ها روی کامپیوتر من وقتی اپرا را باز میکنم سریع و به صورت اتوماتیک در حدود 3 ثانیه بسته میشه و تا چند روز نمیتونم باحاش کار کنم:d

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
سلام
من یه مشکلی برای مرورگرم firfox پیش اومده که البته نمیدونم کسی میتونه کمک کنه یا نه چون من دقیقا نمیدونم چشه ولی به هر حال...

چند روز پیش یه دفعه نمیدونم چرا سکته کرد و
اولا
من همه ی favorite هام پاک شد.
دوم اینکه بخش تولبار در بالای مرورگر تغییراتش ذخیره نمیشه حتما همه ی شما هم تولبار بالای مرورگرتون رو اون طوری که دوست دارین تنظیم میکنید منم همین کار رو میکنم ولی بعد از بستن مرورگرم دوباره به تنظیمات اوله خودش برمیگرده .
و در اخر اینکه همه ی کسانی که از firefox استفاده میکنن میدونن که در بالا ی صفحه سمت راست لیستی از موتورهای جستجو قرار داده شده که در مرورگر من هیچ کدوم نیست.

من کاملا برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد. با عنایت به اینکه کار کردن طولانی مدت با IE سرطان اعصاب و نهایتا مرگ رو به دنبال داره اگه مشکل حل نشد یکی از دوستان لطف کنه اخرین ورژن OPERA رو برای من بذاره تا من حداقل تا جام جهانی زنده بمونم بعد یه فکری میکنم.

سپاسگذارم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر