کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706
حالا نه اینکه شماها به اون حرفها خیلی گوش میکنید ؟؟
واسه اون جمله هم دلیل دارم
یه ضرب المثل انگلیسی هستش که چون الان یادم نیست به طور دقیق نمینویسم چون از سوتی دادن بدم میاد...
شایان رو هم احتمالا میشناسم
برادرم اسمش شایانه :d

حالا نه اینکه شماها به اون حرفها خیلی گوش میکنید ؟؟
واسه اون جمله هم دلیل دارم
یه ضرب المثل انگلیسی هستش که چون الان یادم نیست به طور دقیق نمینویسم چون از سوتی دادن بدم میاد...
شایان رو هم احتمالا میشناسم
برادرم اسمش شایانه :d
سلام.
ما نمیومدیم حرف احمد رو گوش زد کنیم!
منظورت کدوم جمله بود تا جوابت رو بگم؟؟
به دادشت هم سلام برسون

ده نمیدوین دیگه
تو به تاپیک اضافات مروگر برو بعد چند تا از اون اکستنشن ها رو نصب کن بعد میفهمی!
دقت کن چیزهایی که اضافه میشن یعنی " بد" میشن؟
نه کسی نگفت بد میشن.
آخه گفته بودی باید اکستنشن نصب کنی تا بفهمی فایرفاکس یعنی چی ، من هم گفتم فایرفاکس اصلی و خالص اینه که من استفاده میکنم! :)
برات مثال میزنم.
مثلا توی نیدفور اسپید میری یه پورشه Galarado میخری.
بعد میری قطعات جدید نصب میکنی روش یا قطعات قبلی رو آپگرید میکنی.
خوب این دلیل نمیشه به کسی که از پورشه Galarado بدون هیچ آپگریدی استفاده میکنه بگی نمیدونه پورشه گالارادو یعنی چی.
یا مثال دیگه در مورد اور کلاک کارت گرافیک. اگه خودت 6200 تو اور کردی نمیتونی به کسی که اور نکرده بگی تا اور نکنه یا ورژن جدید درایور کارت رو نصب نکنه نمیفهمه 6200 یعنی چی.
گرفتی؟
(تو رو خدا نگو نگرفتی که حال ندارم بیشتر از این حرف بزنم :-" )

از اونجایی که اگه به خودت نمیگرفتی اون شکلک رو نمیزاشتی!
نه خیر! :D
اون شکلک مربوط به شک کردنه و ربطی به به خود گرفتن نداره! :)
(البته انکار نمیکنم که به خودم گرفتم ! ولی از روی اون شکلک نمیشد اینو فهمید. پس یعنی یه خبراییه
57.gif
)

خوب آقا وحید گل گلاب!
ببخشید ها....(از امین.اصلا قصدی ندارم)
ولی فایر بدون اکستنشناش که دیگه.....شاید بشه گفت همه افتخار و موفقیت فایر علاوه بر سرعت و امکاناتش (در اون زمانی که اپرا پولی بود!) این اپن سورس بودنشه که اگه شما از اکستنشنهاش استفاده نکنی یعنی از این قابلیت منحصر به فرد استفاده نکردی.

خوب مگه یک نفر که میاد تو ایران الگانس میخره که باهاش 200 تا هم نمیره....:-"
( عجب مثال بی ربطی زدم
45.gif
)
یعنی شما همیشه از همه ی امکانات چیزی که داری استفاده نمیکنه که.

اولا هر چی بیشتر محبوبه بهتر نیست
حرف حق جواب نداره....
ولی نمیشه گفت هرچی محبوبه ، نمی تونه بهتر باشه
( البته میدونم که شما این حرفو نزدی)

در آخر هم تصمیم گرفتن فایر2 رو دان کنم و چند تا اکستنشن روش نصب کنم تا ببینم شما چی میگید:D
البته این چیزی رو عوض نمیکنه! [ محمدحسین جون گوشاتو بگیر! ]فایر بدون اکستنشن هم از اپرا بهتره !

نه کسی نگفت بد میشن.
آخه گفته بودی باید اکستنشن نصب کنی تا بفهمی فایرفاکس یعنی چی ، من هم گفتم فایرفاکس اصلی و خالص اینه که من استفاده میکنم!
برات مثال میزنم.
خوب این دلیل نمیشه به کسی که از پورشه Galarado بدون هیچ آپگریدی استفاده میکنه بگی نمیدونه پورشه گالارادو یعنی چی.
یا مثال دیگه در مورد اور کلاک کارت گرافیک. اگه خودت 6200 تو اور کردی نمیتونی به کسی که اور نکرده بگی تا اور نکنه یا ورژن جدید درایور کارت رو نصب نکنه نمیفهمه 6200 یعنی چی.
گرفتی؟
(تو رو خدا نگو نگرفتی که حال ندارم بیشتر از این حرف بزنم )
من فهمیدم.اما مثل اینکه شما نفهمیدی.
اول اینکه پورشه گالاردو نداره.گالاردو مال لامبورگینی هستش.
این مثال ماشینی که زدی که اصلا ربطی به قضیه ما نداره.
حالا مثال دوم یه چیزی.اما برای من نه برای تو.معلومه که اگه کسی آخرین درایور رو نصب نکنه یا اور نکنه نمیتونه از کارتش بیشترین استفاده رو ببره.این چیه که شما روش مانور دادی؟
ببخشیدها....ولی انقدر مثالهای "چیز"ی زدی که من اصلا نمیدونم چطور جوابت رو بدم....شاید بهتره بگم اصلا جواب نداره!! پس من جواب نمیدم.خودت یکم روی این چیزهایی که گفتی فکر کن.
عنی شما همیشه از همه ی امکانات چیزی که داری استفاده نمیکه.کنه
پسر خوب! فکر میکنی چرا فایر اینهمه طرفدار داره؟چون سرعتش بیشتره؟نه!توی خارج که سرعت چیز پیش پا افتاده ای محسوب میشه.حالا هرجای دنیا که باشه (و این یه واقعیته).همین اپن سورس بودن و قابلیتهای کاستومایز بالا فایر رو معروف و محبوب کرد.
حالا.....................................................
اصلا ول کن.....به تو امیدی نیست.
در آخر هم تصمیم گرفتن فایر2 رو دان کنم و چند تا اکستنشن روش نصب کنم تا ببینم شما چی میگید
چرا....کم کم دارم امیدوار میشم.
البته این چیزی رو عوض نمیکنه! [ محمدحسین جون گوشاتو بگیر! ]فایر بدون اکستنشن هم از اپرا بهتره !
چرا گوشامو بگیرم؟
گوشامو باز میکنم و میگم: تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است!
وقتی شما اصلا نمیخوای که نظرتو هرچی هم باشه عوض کنی من برای چی زحمت بکشم؟
باتشکر...

شما ها چرا اینقدر میوفتین به جونه هم. بابا قبل از اینکه اسمی به نام فایر باشه من داشتم اپر کار میکردم. اما بعد از فایر اپرا رو گذاشتم کنار. ولی هردوشون خوبن. اما من دیگه خودم فایر رو میپسندم.

سلام

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

به خدا خسته شدم
دارم به مرز جنون می رسم

این زبون من مو در آورد، از بس براتون گفتم ول کنین سلیقه های همدیگه رو
دارین یه کاری می کنین که هرچی مرورگره، من ببوسم بزارم کنار و دوباره برم سراغ IE
مثل سالها پیش

آقا جون
اون دفعه هم عرض کردم خدمتتون که مرورگر ها یه چیز کاملاً سلیقه ای هستن و باید به سلیقه ی شما بخورن و اصطلاحاً با سلیقه تون جور در بیان
فرق اپرا و فایر فوکس در هیچه
این دوتا هدف مشترکی دارن که اونم پایان دادن بر سلطه ی مایکروسافت (در اصل بیل گیتس) بر دنیای مجازیه ...
مهم نیست من و شما چی فکر کنیم
مهم هدفه
مهم اون مسیره
که نهایتاً طی میشه
مثل گوگل و یاهو می مونن که دوران مایکروسافت با اون MSN و Hotmail احمقانه ش رو به پایان رسوندن
حالا مایکروسافت تا ابد هم تلاش کنه، بعید می دونم به اون دو تا برسه
در نهایت
هر جور که دوست دارین ...
این تاپیک می تونه تاپیک پر باری باشه، ولی این مسیری که شماها میرین تا چند روز آتی منجر به قفل شدنش میشه ...

در ضمن جناب poorna (متاسفم که بنام صداتون نمی کنم، علتشم اینه که اسم قشنگتون رو نمی دونم)
خیلی سعی می کنی تا جنجالی کنی بحث رو ...
توی تاپیک Gothic یادته جواب فرزاد رو ؟؟؟ کچلش کردی تا اون جواب رو بهت داد
بازم ولش نکردی اونو، ولی دیگه فرزاد خسته شد به خدا، و بی خیال شدش
توی تاپیک oblivion یادته چقدر سعی کردی در مورد cpu و ... با من بحث کنی ؟؟؟
در نهایت من دیدم بحث با شما، بدلیل اینکه انعطاف ناپذیری، بی فایده ست؛ بنابراین من بی خیال قضیه شدم و شما فکر کردی حرفات رو قبول کردم ... البته اطلاعات من بسیار محدوده ولی در اون زمینه اگه شما انعطاف بیشتری داشتی مسلماً می تونستیم تو بحث به یه نتیجه ای برسیم ...

در نهایت
دوستانه ازت می خوام که سعی در ایجاد جنجال نداشته باشی
چون آخرش به هبچ جا نمیرسه
دلیلشم اینه که:
1- آدما با هم متفاوتن و به همین منظور علایق و سلایق کاملاً متفاوتی دارن
2- نمیشه سلیق های خودمونو به زور به خورد دیگران بدیم، ما می تونینم تنها دوستانه و غیر تحقیر آمیز با هم تبادل نظر کنیم و در نهایت این طرف مقابلمونه که تصمیم نهایی رو می گیره ...

ببین امین و محمد حسین واقعاً الان دارن دوستانه تبادل نظر می کنن
ازشونم بدلیل اینکه درخواست منو قبول کردن تشکر می کنم
ولی الان بدلیل اینکه شما داری بحث رو به بیراهه می کشونی، اونام دارن یاد قدیما می افتن و ...
امیدوارم بتونیم در کنار هم گفتگوی مفیدی رو داشته باشیم ... ;)

آخرین ویرایش:
من فهمیدم.اما مثل اینکه شما نفهمیدی.
اول اینکه پورشه گالاردو نداره.گالاردو مال لامبورگینی هستش.
این مثال ماشینی که زدی که اصلا ربطی به قضیه ما نداره.
حالا مثال دوم یه چیزی.اما برای من نه برای تو.معلومه که اگه کسی آخرین درایور رو نصب نکنه یا اور نکنه نمیتونه از کارتش بیشترین استفاده رو ببره.این چیه که شما روش مانور دادی؟
ببخشیدها....ولی انقدر مثالهای "چیز"ی زدی که من اصلا نمیدونم چطور جوابت رو بدم....شاید بهتره بگم اصلا جواب نداره!! پس من جواب نمیدم.خودت یکم روی این چیزهایی که گفتی فکر کن.
اون لامبورگینی رو اشتب زدم ! :blushing:

بعد شما به مثالا توجه نکن. اونا رو من برای خودم میزنم همیشه ! :p
وجه شبه مثل های من اینه که کسی که از یک چیزی خالص استفاده میکنه ، ....... بقیشو میدونی.!;)

پسر خوب! فکر میکنی چرا فایر اینهمه طرفدار داره؟چون سرعتش بیشتره؟نه!توی خارج که سرعت چیز پیش پا افتاده ای محسوب میشه.حالا هرجای دنیا که باشه (و این یه واقعیته).همین اپن سورس بودن و قابلیتهای کاستومایز بالا فایر رو معروف و محبوب کرد.
حالا.......................................... ...........
خودت گفتی تو خارج!
تازه برای من اهمیتی نداره که فایر برای چی محبوبه! من دلیل خودمو دارم که نمیگم ! چون بحث کش پیدا میکنه !

چرا گوشامو بگیرم؟
گوشامو باز میکنم و میگم: تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است!
وقتی شما اصلا نمیخوای که نظرتو هرچی هم باشه عوض کنی من برای چی زحمت بکشم؟
باتشکر...
چرا نمیخوام عوض کنم ؟؟؟
شما اگه چند تا دلیل خوب مبنی بر برتری اپرا آورده بودی من 100 % نظرمو عوض کرده بودم!
از اول تاپیک (یعنی از اونجایی که من اومدم)خودت هی میگفتی فایر اپن سورسه و پرطرفداره و با اکستنشن بهتره و .....
ولی از اپرا چیز زیادی نگفتی!
اصلا به خاطر دل تو هم که شده ، یک هفته هم با اپرا میام تو نت..... ;)

متاسفم که بنام صداتون نمی کنم، علتشم اینه که اسم قشنگتون رو نمی دونم
قشنگی از خودتونه!
اسمم وحید هست !

خیلی سعی می کنی تا جنجالی کنی بحث رو ...
نه بخداااا.......
37.gif

توی تاپیک Gothic یادته جواب فرزاد رو ؟؟؟ کچلش کردی تا اون جواب رو بهت داد
بازم ولش نکردی اونو، ولی دیگه فرزاد خسته شد به خدا، و بی خیال شدش
من یادم نیست چه جوابی داد....حالا الان وقت ندارم بعدا میرم نگاه میکنم.;)

توی تاپیک oblivion یادته چقدر سعی کردی در مورد cpu و ... با من بحث کنی ؟؟؟
در نهایت من دیدم بحث با شما، بدلیل اینکه انعطاف ناپذیری، بی فایده ست؛ بنابراین من بی خیال قضیه شدم و شما فکر کردی حرفات رو قبول کردم ... البته اطلاعات من بسیار محدوده ولی در اون زمینه اگه شما انعطاف بیشتری داشتی مسلماً می تونستیم تو بحث به یه نتیجه ای برسیم ...
اینو یادمه...
در مورد انعطاف هم از این به بعد بیشتر سعی میکنم!
ولی باور کن این نقل قولایی که در چند خط بالاتر همین پست کردم و جواب دادم رو قبل از خوندن پست شما دادم!
در ضمن اینجا کسی نگفت اپرا بهتره که من بخوام دوباره بگم فایر بهتره!
بحث سر اکستنشن بود که من هم قبول کردم و گفتم میرم نصب میکنم ببینم چجوریه....

در نهایت
دوستانه ازت می خوام که سعی در ایجاد جنجال نداشته باشی
چون آخرش به هبچ جا نمیرسه
من به کی بگم این قصدو ندارم..........
54.gif

- آدما با هم متفاوتن و به همین منظور علایق و سلایق کاملاً متفاوتی دارن
2- نمیشه سلیق های خودمونو به زور به خورد دیگران بدیم، ما می تونینم تنها دوستانه و غیر تحقیر آمیز با هم تبادل نظر کنیم و در نهایت این طرف مقابلمونه که تصمیم نهایی رو می گیره ...
من که نخاستم سلیفمو به کسی تحمیل کنم!
من فقط نظرمو گفتم که این دوتا افتادن به جون من با اکستنشن!

مگه من با دشمنی تبادل نظر کردم ؟؟ من هم دوستانه حرف میزدم دیگه.........

ولی الان بدلیل اینکه شما داری بحث رو به بیراهه می کشونی، اونام دارن یاد قدیما می افتن و ...
پس امین دیدی الکی نمی گفتم! با من بودی !
57.gif

امیدوارم بتونیم در کنار هم گفتگوی مفیدی رو داشته باشیم ...
همچنین

ولی احمد جون ! خداییش 3 تا پست بالاترو بخون ! (پست قبلی منو)
من واقعا نمیدونم چجوری شما میگی تحقیر آمیز حرف میزنم!
یا بحث رو جنجالی یا نادوستانه میکنم!

بیشتر از این وقت ندارم...الان دیرم شده....
با اجازه....
موفق باشید

نه کسی نگفت بد میشن.
آخه گفته بودی باید اکستنشن نصب کنی تا بفهمی فایرفاکس یعنی چی ، من هم گفتم فایرفاکس اصلی و خالص اینه که من استفاده میکنم! :)
برات مثال میزنم.
گرفتی؟
(تو رو خدا نگو نگرفتی که حال ندارم بیشتر از این حرف بزنم :-" )

خب اره تا وقتی اکستنشن نصب نکنی نمیفهمی فایر یعنی چه;) با اینکه فایر بدون اکستنشن هم خوبه ولی این اکستنشن کارت رو راحت میکنه:) یه سری امکانان بهت میده که واقعا بدرد بخوره:)
حالا خود دانی!

مثالهات هم خیلی بد میزنی:cheesygri ولی فهمیدم!

در آخر هم تصمیم گرفتن فایر2 رو دان کنم و چند تا اکستنشن روش نصب کنم تا ببینم شما چی میگید:D

میگم یادت باشه به تاپیک اضافات مرورگر بری و اکستنشن نصب کنی;) اخه اکستنشن چرت و پرت هم زیاد داره من سعی میکنم بدرد بخورهاش رو بزارم!
بای

خب اره تا وقتی اکستنشن نصب نکنی نمیفهمی فایر یعنی چه
بعد از این همه حرف زدن باز رفتی سر پله ی اول !

با اینکه فایر بدون اکستنشن هم خوبه ولی این اکستنشن کارت رو راحت میکنه یه سری امکانان بهت میده که واقعا بدرد بخوره
برم ببینم کدوماش بدردم میخوره....

مثالهات هم خیلی بد میزنی ولی فهمیدم!
اختیار داری!
مثال های من از این مثال های سطحی رایج نیستن! بلکه عمق دارن!
باید به عمق مثال بری تا متوجه شی!
ولی باشه....از این به بعد مثال سطحی میزنم تا متوجه شی!

میگم یادت باشه به تاپیک اضافات مرورگر بری و اکستنشن نصب کنی اخه اکستنشن چرت و پرت هم زیاد داره من سعی میکنم بدرد بخورهاش رو بزارم!
حتما...

بیشتر از این وقت ندارم...الان دیرم شده....
با اجازه....
موفق باشید
الان وقت دارم و حرفمو ادامه میدم...

بخدا من هم مثل بقیه ی کسایی که اومدن و رفتن نظرمو گفتم و یه کم ازش دفاع کردم!
نه محمدحسین و نه هیچکس دیگه ای هم برام از برتری های اپرا حرف نزد که من بخوام حرف خودمو تکرار کنم! فقط بحث سر اکستنشن بود که من هم 2 پست بالاتر از پست خودت قبول کرده بودم.....
شما به خاطر اون پیش زمینه ای که از من در بحث سی پی یو های Lga 775 و یا انتخاب نژاد و اسکیل و اینام توی آبلیویون داری ، اگر روی یک حرف کاملا درست هم پافشاری می کردم ممکن بود چنین حرفی بزنی! (البته نمی گم اینجا حرفم درسته)
یه چیز دیگه هم که میخوام بهت بگم اینه که ....................... ولش کن.....دوباره میذاری به حساب انعطاف پذیری در بحث........

همتون موفق باشید....

نوشته شده توسط poorna:
الان وقت دارم و حرفمو ادامه میدم...

بخدا من هم مثل بقیه ی کسایی که اومدن و رفتن نظرمو گفتم و یه کم ازش دفاع کردم!
نه محمدحسین و نه هیچکس دیگه ای هم برام از برتری های اپرا حرف نزد که من بخوام حرف خودمو تکرار کنم! فقط بحث سر اکستنشن بود که من هم 2 پست بالاتر از پست خودت قبول کرده بودم.....
شما به خاطر اون پیش زمینه ای که از من در بحث سی پی یو های Lga 775 و یا انتخاب نژاد و اسکیل و اینام توی آبلیویون داری ، اگر روی یک حرف کاملا درست هم پافشاری می کردم ممکن بود چنین حرفی بزنی! (البته نمی گم اینجا حرفم درسته)
یه چیز دیگه هم که میخوام بهت بگم اینه که ....................... ولش کن.....دوباره میذاری به حساب انعطاف پذیری در بحث........

سلام

اول در مورد تحقیرآمیز :

نوشته شده توسط خودم:
1- آدما با هم متفاوتن و به همین منظور علایق و سلایق کاملاً متفاوتی دارن

آیا در جایی از این جمله من به شما گفتم تحقیرآمیز حرف می زنی ؟؟؟
منظور من این بود که 2 تا نکته رو بگم
کلی بود و توجه بهش شامل حال خود منم می شد ...

حالا در مورد دوستانه و غیر دوستانه بودن ...

نوشته شده توسط خودم:
ازشونم بدلیل اینکه درخواست منو قبول کردن تشکر می کنم
امیدوارم بتونیم در کنار هم گفتگوی مفیدی رو داشته باشیم ...

در جمله ی بالا من فقط گفتم شما داری بحث رو به بی راهه می کشونی (که مسلماً اشتباه نگفتم)
برای اینکه بحث رو به ناکجاآباد بکشونیم اصلاً لازم نیست که با چوب و چماق بیفیتم به جون هم
فقط لازمه بحث رو بکشونیم به سمتی که نباید بره ... (مثل همین الان)
ببین تو همین تاپیک اسپلیتر سل بود فک کنم (این جدیدش Double Agent)
اومدن بحث رو کشوندن به بقیه ی کاراکتر ها از بازیهای دیگه که در نهایت آرشام 15 تا پست رو پاک کرد و اخطار جدی هم داد ...
اون بحث شاید دوستانه هم بود، ولی ربطی به موضوع نداشت

تازه بعضی وقتها هم موضوع کاملاً مربوطه
ولی این سطح فکری نویسنده ی پسته که تعیین می کنه چه چیزایی رو باید متذکر بشه
شاید من با خیلی از حرفایی که اینجا زده میشه مخالفم (که هستمم)
ولی با توجه به شرایطه که من تصمیم می گیرم چی رو بگم و چی رو نگم
ببین حرف های تحریک آمیز می تونن بحث رو بیراه کنن

مثلا این یعنی چی ؟؟؟

نوشته شده توسط آقا وحید گل:

ببین خودت هم می دونی وقتی اینو می گی محمدحسین با توپ پر میاد و جواب رو بهت میده
چون اونم رو یه چیزی تعصب داره ... نه ؟؟؟

بنابراین وقتی پاسخ رو می دونی، چرا سعی می کنی تحریکش کنی ؟؟؟
ببین شاید منم نظر شما رو داشته باشم (چقدر سخته آدم خودشو جای دیگران بزاره) ولی بدلیل اینکه نمی خوام بحث بیراه بشه، بنابراین حرفمو می خورم تا نه کسی رو ناراحت کنم و نه ...

اینا رو کلی می گم
شامل حال خودمم میشه (یعنی برداشت بد نکن لطفاً)

-----------------

من خیلی وقته که سعی کردم عینک بدبینی رو از روی چشمم بردارم و الان که دارم این پست رو می نویسم تنها یه عینک 0.25 - روی چشمام دارم ;)

ببین من خودم تا 5-4 سال پیش آدم بسیار بدبین و لجوج و یک دنده ای بودم
به حدی خودخواه بودم که بعید می دونم کسی بتونه به سطح من برسه
ولی سعی کردم این رفتار ناشایستم رو کنار بزارم و سعی کنم به این نکته توجه کنم که حق اول با دیگران باشه، بعد با من
و این شد که تونستم خودمو با محیط اطرافم هماهنگ کنم
اینو بگم که اون زمان که مغرور بودم؛ تنها نبودم، بقیه همیشه دور و برم بودن
ولی علتش معمولاً این بود که بهم نیاز داشتن (حالا از هر نظر)، (البته این شامل بستگانم نمی شه، چون اونا می دونستن بالاخره یه روزی درست میشم)
ولی الان سعی می کنم کسانی دور و برم باشن که منو برای خودم دوست دارن، نه برای توانایی هام، نه برای ... این هستش که باعث میشه که اگه من یه روزی تمامی توانایی هام رو از دست بدم، بازم بقیه دور و برم بمونن (امیدوارم این طور باشه)، دوستم داشته باشن، علتشم تنها می تونه رفتار خوب باشه (نمی دونم دارم یه نه ؟؟؟)، همین و بس
و برای این رفتار خوب نیاز ندارم که از خودم چیزی بزارم، و یا بابتش پولی پرداخت کنم

البته می دونم
شاید هیچ وقت به سطحی نرسم که بتونم اون تفکرات رادیکالی م رو کاملاً کنار بزارم، ولی همیشه سعی خواهم کرد باهاشون مبارزه کنم و ثابت کنم که عاقبت توبه ی گرگ همیشه مرگ نیست ...

پس اینو بدون هر روز که می گذره
آدما هم فرق می کنن
منم سعی می کنم اول این فکر رو بکنم که آدما فرق کردن، و بعد در غیر اون صورت بیام و تفکرات قبلیشون رو به خاطر بیارم، ولی فردا دوباره من اونا رو آدمای تازه ای می بینم
بنابراین مطمئن باش اگه حرفی که می زنی حق باشه، یا منطقی باشه من دو گوش شنوا برای شنیدن اون نظرات دارم (البته اینجا میشه دو چشم تقریباً بینا :D )

سراپا گوشم
ولی فکر کنم اینجا جاش نباشه
اینجا ساخته شده برا بحث در مورد مرورگرها
و ادامه ی این بحث ما می تونه به روندش لطمه ی اساسی وارد کنه
بنابراین در پیغامهای خصوصی منتظرم ...

در نهایت هم از هر کسی که ناراحتش کردم (اگر) عذرخواهی می کنم ... ;)

پ.ن. : دیگه هم پستی در این رابطه ها نمی دم، سعی می کنم اگه چیز خاصی برای گفتن (مسلماً در مورد مرورگر ها) داشتم بگم

این تاپیک می تونه تاپیک پر باری باشه، ولی این مسیری که شماها میرین تا چند روز آتی منجر به قفل شدنش میشه ...
من نظری راجع به پستهای بالا نمیدم چون گفتنی ها رو احمد گفت (توی قرار بعدی سایت باید حتما بیای!)
فقط راجع به اون تیکه بالا بگم که نگران نباش!
اون قدیمها من و امین به حدی داشتیم با هم کل کل میکردیم که به حد (...) رسیده بودیم! چیزهایی به هم میگفتیم که اگه جایه دیگه گفته میشد تا حالا ده دفعه بن بودیم! ولی خلاصه تاپیک هنوز زنده و سرحاله....امیدوارم حالا حالاها کسی کاری بهش نداشته باشه.
باتشکر....

سلام
من از پست احمدجان چند تا نقل قول کردم و جواب براشون نوشتم....ولی رسیدم به پایین پست که احمدعزیز گفته بود که پیغام خصوصی و .....
من هم الان اون نقل قول ها رو پاک کردم و سعی می کنم این آخرین پستم باشه در این تاپیک که در مورد این موارد بیهوده زده میشه.....
البته در مورد پست احمد واقعا ازش متشکرم...
می دونید الان یاد چی افتادم؟؟؟؟
یاد اون تیکه از فیلم تروی که بریسیز ((( همون پسر عمه هه که خادم خدایان بود و براد پیت اسیرش می کنه ))) ....داشتن با براد پیت در مورد خدایان بحث و جدل می کردن که براد پیت گفت خدایان به ما حسادت میکنن و ادامه ی بحث شون.....
حالا باز نگید مثال بی ربط زدی....اتفاقا اگه یک مثال با ربط توی زندگیم زده باشم ، اون همین مثاله....
ولی باید به بقیه ی مکالمه ی اون دو دقت کنید....که دیگه نخواستم این پست بی ربطم رو طولانی تر کنم.....

به هر حال از همتون مخصوصا احمد جان عزیز خیلی خیلی ممنونم .....

از مدیران عزیز هم درخواست می کنم که این یکی 2 صفحه که پستای نا مربوط داره رو پاک کنن....
ومنو ببخشن .....

بعد از این همه حرف زدن باز رفتی سر پله ی اول !

حرف حق جواب نداره;)

اختیار داری!
مثال های من از این مثال های سطحی رایج نیستن! بلکه عمق دارن!
باید به عمق مثال بری تا متوجه شی!
ولی باشه....از این به بعد مثال سطحی میزنم تا متوجه شی!

برو استغفرالله;)
باشه بابا!!!!!!!!

اون قدیمها من و امین به حدی داشتیم با هم کل کل میکردیم که به حد (...) رسیده بودیم! چیزهایی به هم میگفتیم که اگه جایه دیگه گفته میشد تا حالا ده دفعه بن بودیم!

من و حسین به نتیجه رسیدیم که هر چی بیشتر کل کل کنیم به جایی نمیریسیم:)

ببینید اصلا دارید میزنید تو خاکی ....
الان اصلا به جای اینکه بیاییم بشینیم در مورد مرورگر ها بحث کنیم نشستیم داریم به هم دیگه دستور زبان یاد میدیم که من با کی بودم منظورم چی بود فلان و بهمان
من دلایل خاص خودم رو برای انتخاب اپرا دارم اکثرشون هم با دلایل محمد حسین یکسانه پس برای من اپرا بهتر به نظر میاد
فایر رو انکار نمیکنم که مرورگر بدی هستش اما هر کسی یه سری نیاز داره که با نیاز های بقیه متفاوت هستش که اونهم منبعش میرسه به خلق انسان که هر کسی متفاوت هست که احمد بهش اشاره کرد
فایر بعضی قابلیت ها رو داره که اصلا به درد من نمیخوره و یه چند تا هم نداره که برای من لازم هست و نداره
همین حرف دیگه ای ندارم!!

فقط توصیه میکنم برای کسانی که از ie7 ورپن نهایی استفاده نمیکنن ختما دانلود کنید و استفاده کنید . واقعا فوق العاده شده و میتونم بگم خیلی بهتر از فایرفاکس عمل میکنه .
برای کسانی که از سرعت این مرورگر ناراضی هستند یک راهنمایی کوچک ولی خیلی کارساز میکنم !!!!!!!!!!!
بعد از این که ie7 را نصب کردید و برای اولین بار وارد سایت میشید بعد از مدتی یک صفحه کوچیک جلوی مرورگر میاد که مربوط adobe flash player هست که زیرش نوشته نصب کنید یا نکنید که حتما نصبش کنید بعد از نصب این برنامه سرعت باز کردن صفحات تقریبا دو برابر میشه . باور کنید راست میگم و حتی خودم چند بار امتحان کردم و کلی فرق میکنه .

من اول از این مرورگر استفاده نمیکردم و از فایر استفاده میکردم ولی باور کنید اینبار از ie7 خیلی راضیم به طوری که اصلا به طرف فایر نمیرم . واقعا خیلی عالی شده .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or