کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
میبینم که باز هم اومدید دارید میگید مایکروسافت هر غلطی بخواد میتونه بکنه :)
همگی هم شاهد هستیم :) :)

IE7 رو من دانلود کردم
تنها کلمه ای که بهش میشه داد :
Disaster
تنها برتریش به Ie6 همون تب باز کردنه که از عهدی بوق در اونیکی مرورگرها استفاده میشده :)
واسه اطلاع هم باید بگم من از ADSL 2Mb استفاده میکنم اما هنوز سرعت برای خیلی مهمه
تنها مسئله لود کردن همین پیج های ساده نیست که ... :)

امنیت مایکروسافت هم که .... لازم نیست درموردش حرفی بزنیم :)
Microsoft در برنامه نویسی= EA در بازی سازی :)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
حرفت رو قبول دارم ولی اون جمله ی اخرت بی انضافی محز(یه همچین چیزی) بود;)
دیگه همه میدونن مایکرو تو برنامه نویسی اوله حالا چرا این ie این طوریه جایه تعجب داره:biggrin1:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
(حالا میاد میگه هیچم اینطور نیست و اپرا تا 100 تا پنجره هم باز میکنه و همه ی ورژن هاش هم همینجوری بودن )
(البته یه وقت برداشت بد نکنی ها....من نمیخام دوباره explorer war بکنم....ولی خب این یکی از مشکلاتی بود که بخاطرش از اپرا بدم اومد....فایر هم مشکلاتی داره....)
خداییش هم دلیلت بیخوده (بدون تعصب) هم اشتباهه (بگذریم که دیوار هاشا بلنده و میتونی دلایل زیادی بیاری ولی تا حالا هرچی دلیل آوردی امین هم موافق بوده! مگه نه امین؟؟)
به راحتی!! میتونی روی یک لینک رایت کلیک کنی و Open In New Window رو کلیک کنی.
تازه! میتونی روی Open In New BackGround Window کلیک کنی که صفحه بکگراند باز میکنه که باعث میشه هر وقت بیای توی مرورگر همیشه باز باشه و هیچوقت هم سهوا نبندیش چون دکمه بستن نداره.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
(بگذریم که دیوار هاشا بلنده و میتونی دلایل زیادی بیاری ولی تا حالا هرچی دلیل آوردی امین هم موافق بوده! مگه نه امین؟؟)

من اصلا یادم نیست ایشون چی گفته حوصله هم ندارم برم بخونم رفتی پست چند وقت پیش رو گیر اوردی
80.gif

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
پست همین صفحه پیش! که توی این دو روزی که من نبودم داده شده(جاتون خالی رفتم رصد تو قصر بهرام!!! کلی حال داد! مموریم 2 گیگم هم سوخت!!!)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خداییش هم دلیلت بیخوده (بدون تعصب)
اولندش که ..... به قول امین اسغقفرالله
208.gif

ثانیاندش که ..... باشه اصلا دلیل من بیخوده (به قول خودت تربیت ناهل را....)
اصلا اپرابهتره و فایرفاکس بدترینه....
ولی به هر حال این دلیل بیخود نیست (حالا کاری نداریم که موزیلا این نقص رو داره یا نه)
مثلا من وقتی میام تو نت یه پنجره باز میکنم برای بی سی که معمولا خیلی شلوغ میشه و اگه تب دیگه توش باز کنم گم میشه....
پس یکی هم باز میکنم و مثلا....برای تحقیقم....
یکی هم برای سرچ جوک و sms ...
حالا اگه همه ی اینا بخوان بیان توی یک پنجره ، اون پنجره پر از تب میشه و از شلوغی نمیشه سر از جایشش در آورد....

هم اشتباهه
پایین در موردش صحبت میکنم....

ولی تا حالا هرچی دلیل آوردی امین هم موافق بوده! مگه نه امین؟؟
من اصلا یادم نیست ایشون چی گفته حوصله هم ندارم برم بخونم رفتی پست چند وقت پیش رو گیر اوردی
رفتم دیدم و رفتم تست هم کردم کاملا حق با توئ
دارید دوباره رمزی حرف میزنید؟ جریان چیه ؟
57.gif

به راحتی!! میتونی روی یک لینک رایت کلیک کنی و Open In New Window رو کلیک کنی.
درسته....من واقعا از محضر شریف دوستان و بخصوص ...... عذر خواهی به عمل میارم....
من الان رفتم تست کردم دیدم حق با شماهائه...! :eek:
من واقعا نمی دونم چجوری اینطوری فکر میکردم.....به هر حال این چیزی بود که از خیلی وقت پیش از اپرا یادم بود و الان فهمیدم اشتباهه....واقعا نمیدونم چجوری شده.. :confused:
شاید IE این طوریه و من با اپرا قاتی کردم.... :confused:

که اینطور....
217.gif

=================================================================
خوب دیگه در مورد اپرا چیزی ندارم بگم و هیچ دلیل مستندی هم ندارم که بگم فایر بهتره....اصلا جفتشون خوبن....
72.gif

فقط در مورد فایر 2 بگم که ............ هیچی....
179.gif

===================================================================

یه مرورگر باحالی بود به نام avant browser ..... من خیلی خیلی وقت پیش دیده بودمش....
نمی دونم راجع بهش در این تاپیک بحث شده یا نه...:confused:
ولی خیلی قشنگ بود و توی محیطش همه چیز داشت....
این مرورگر تونسته به جایی برسه؟ یعنی به گرد پای اون 3 تا...؟

با تشکر /.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یه مرورگر باحالی بود به نام avant browser ..... من خیلی خیلی وقت پیش دیده بودمش...
آوانت یک مرورگر نیست.
یک Add On هست که روی IE نصب میشد و امکاناتی رو بهش اضافه میکرد.درباره اش هم بحث شده.به این نتیجه رسیدیم که....وللش!!
اصلا اپرابهتره و فایرفاکس بدترینه....
دلیلت چیه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
باتشکر....

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
دلیلت چیه؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ای خداااااااااااا
161.gif

من چی بگم که یه نفر به من گیر نده؟؟ اصلا اگه قبول نداری همون فایر بهتره
39.gif

(بعد امین به من میگه گیر میدی!)

========================================================
شوخی کردم:cheesygri
اصلا من نمیدونم کدوم بهتره و کدوم بد تره و قول هم داده بودم که دیگه در این مورد بحث الکی و بدون دلیل نکنم.....
دلیل هم که..... هرچی دلیل برای برتری فایر بذاریم محمد حسین همونو برمیداره میذارتش برای اپرا...:p
ولی واقعیت اینه که تفاوت این مرورگر خیلی کمه .... پس بحث کردن سر اینکه کدوم بهتره کاری بی فایدس.....هرکس از هر کدوم خوشش میاد و عشقش میکشه ، بره با همون حال کنه! :cool:

با تشکر/.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
یه مطلب رو بگم که که شامل هر دوی مرورگر های مورد بحث میشه ..... تقریبا تمام سیستم های وبلاگ نویسی با مرورگرهای غیر Ie مشکل دارن (بعضی هاشون در حالت عادی با اونهم مشکل دارن!!) این شاید برای چند نفری (از جمله امین :) ) خیلی مهم نباشه اما برای منی که چند تا وبلاگ مینویسم واقعا مصیبت بزرگی هست و هیچ راه چاره ای هم نداره!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
یه مطلب رو بگم که که شامل هر دوی مرورگر های مورد بحث میشه ..... تقریبا تمام سیستم های وبلاگ نویسی با مرورگرهای غیر Ie مشکل دارن (بعضی هاشون در حالت عادی با اونهم مشکل دارن!!) این شاید برای چند نفری (از جمله امین :) ) خیلی مهم نباشه اما برای منی که چند تا وبلاگ مینویسم واقعا مصیبت بزرگی هست و هیچ راه چاره ای هم نداره!!
سلام.
متاسفانه تنها وبلاگهای ایرانی این طوری هستن که ایراد از اونهاست نه مرورگرها;)
نیمدونم چرا اول با مرورگرها تست نمیکنن;)
در هر حال به من چه:biggrin1:
بای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر