کدام بازی را در لایو بیشتر بازی می کنید؟

کدام بازی را در لایو بیشتر بازی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
خیلی جالبه!! فک نمی کردم GOW3 اینقدر کم طرفدار داشته باشه! البته این روزهای اخیر که رفتم هم این نتیجه رو تایید کرد.
پس مثل اینکه منم باید بزنم تو کار MW3!

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
خیلی جالبه!! فک نمی کردم GOW3 اینقدر کم طرفدار داشته باشه! البته این روزهای اخیر که رفتم هم این نتیجه رو تایید کرد.
پس مثل اینکه منم باید بزنم تو کار MW3!
بببببببببببببببببببببله!

---------- نوشته در 03:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 PM ارسال شده بود ----------

والا من که تاحا هیچی از مولتیش ندیدم . هیچ تریلری هم از مولتیش نیس . شما که بازی کردی بگو چجوریه

مگه من گفتم بازی کردم!!!!!
برو امضای مدیر های سایت رو ببین king

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
بنده هم که سعی می کنم متعادل رفتار کنم در لایو چرا که فکر میکنم تعادل چیز خوبی می تواند باشد:d
فیفا 12 میزنم ( جاتون خالی این چند وقته بازیم خیلی خوب شده:d ، خودمو چشم نزنمb-) ) بتلفید 2 که خوراکمونه !! در حال حاضر بد جور کاماندو شدم هیچی تو بیس زنده نمیذاریم پاش بیوفته همه رو نایف می کنم:d
انشالله از پس فردا هم میریم تو کار بتل 3 و mw3 البته بتل 3 هیجانش بیشتر و کلا بیشتر حال میکنم.:d
دل اونایی که تعصبی هستن بسوزه! ما که تعصب نداریم هر دو این بازی ها رو انجام میدیم:d
شما که بتل چیزو بازی های دیگه رو بازی میکنین لگ ندارین؟؟یعنی میشه راحت بازی کرد؟

Jonas Renkse

کاربر سایت
Jan 10, 2012
82
نام
نعیم
cod black ops
gears of war 1
gears of war 2....(pending
forza motor sport 3
sniper ghost warrior

این اسنایپر رو خیلی پایه ام.
البته بدون قطب نما باشه بیشتر حال میده
استتار و اسنایپ واقعی
اگه برین leader board شو ببینین mud monster الان اوله که دوست جون جونی خودمه
بچه لیورپوله
اول که میرفتم تو live از leader board سر در نمیاوردم و ناخودآگاه وارد کل کل این گنده ها شدم
نپرسین چی شد
مافیا بازی بوده برا خودش
اینا واسه اینکه بالای اون لیدر برد باشن همدیگه رو میجون
حسابی باهاشون دهن به دهن شدیم

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
من که خوراکم فقط فیفا البته فقط دوروز:-b انلاین بودم هر بازی با خارجی ها داشتم بردم جز یه دست که اونم لگ داشتم الان هم بساط رو پهن کردم واسه بعد از ظهر و شب ها دیگه بریم تو کار این خارجی ها و چیزشون........کنیم
منم میخوام mw3 بازی کنم خیلی حال میده ولی میدونم این اولا مثل ادامس منو میجون این دوستان گل خارجی و ایرانی اقلا ایرانی ها زیاد تر منو بکشند بهتره تا این تروریست های خارجی:d

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
cod black ops
gears of war 1
gears of war 2....(pending
forza motor sport 3
sniper ghost warrior

این اسنایپر رو خیلی پایه ام.
البته بدون قطب نما باشه بیشتر حال میده
استتار و اسنایپ واقعی
اگه برین leader board شو ببینین mud monster الان اوله که دوست جون جونی خودمه
بچه لیورپوله
اول که میرفتم تو live از leader board سر در نمیاوردم و ناخودآگاه وارد کل کل این گنده ها شدم
نپرسین چی شد
مافیا بازی بوده برا خودش
اینا واسه اینکه بالای اون لیدر برد باشن همدیگه رو میجون
حسابی باهاشون دهن به دهن شدیم

خب؟
:-$

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر