کدام بازی را در لایو بیشتر بازی می کنید؟

کدام بازی را در لایو بیشتر بازی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

Jonas Renkse

کاربر سایت
Jan 10, 2012
82
نام
نعیم
خب؟
:-$

هیچی دیگه. من با این نفر اوله (mud monster) که دوست شدم بعد یکی دو هفته مسج هایی واسم اومد از افراد ناشناس
که هی میگفتن تو با این ماد مانستر دست به یکی کردی و دوتایی تقلب میکنین که تو لیدربورد برین بالا.
آخه واسه اینکه کشته هات حساب بشه باید ranked match بازی کنی که اونم وقتی شروع میشه دیگه کسی نمیتونه join بشه
حالا اگه اونایی که جوین شدن با هم فرند باشن راحت میتونن جلوی همدیگه بدون و همدیگه رو بکشن تا rank شون بره بالا
اونام فکر کردن چون من با mud monster میپلکم حتما منم جزو برنامم
حالا بیا به اینا هالی کن که من این کاره نیستم
نامردا یه مدت تو بازیاشون را نمیدادن
منم که واسه گرفتن اچیومنت های این بازی مجبور بودم ranked match بازی کنم و مجبور بودم
خلاصه تو پارتی ساعتها کل کل و جروبحث...
گفتم با ماد مانستر مشکل دارین چرا منو کیک میکنین
ولی واقعا واسه بعضیا مثل اینا leader board از نون شب واجب تره
بعضیاشون که واقعا روانی شدن

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
سلام
آقا براي بازي كردن بازي جهاد3 يا بازي فيفا بايد كد داشته باشي اگرم كد رو وارد نكني 3 روز بيش تر نميتوني استفاده كني
شما ها چجوري اين بازي ها رو بازي ميكنيد
plz

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام
آقا براي بازي كردن بازي جهاد3 يا بازي فيفا بايد كد داشته باشي اگرم كد رو وارد نكني 3 روز بيش تر نميتوني استفاده كني
شما ها چجوري اين بازي ها رو بازي ميكنيد
plz
مگه به لایو وصل نیستی؟ پس چطور نمی دونی؟ مثلا تو فیفا یه گزینه هست نوشته \purcach the reedem/ seson pass یه همچین چیزایی. 800 تا مایکروسافت پوینت ازت می گیره اوون کد رو بهت میده.
کسایی هم که دیسک اورجینال بازی رو تهیه کنند، داخل بسته ی بازی یه کارت هست که اوون کد روش نوشته و دیگه نیاز نیست 800 پوینت بدی. EA Games این کد رو برای مبارزه با کپی بازها گذاشته که حداقل مجبور شند که 800 تا بدند.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,169
نام
حسین
وقتی نظرسنجی میزاری اولین نکته ای که باید رعایت بشه اینه که از سری cod نباید توو نظرسنجی قرار بدی چون همیشه و به راحتی اول میشه.:d
mw3
fifa
gears

sir mk

کاربر سایت
Feb 5, 2010
278
نام
مصطفی
این چیزچیزفیلد3 رو میدونین کجا واسه فروش داره؟
واسه لیو میخوام
برنر و پچ
تو کفش موندیم از وقتی ال تی 3 زدیم
فداتون بشم منم میخوام فقط دی وی دی 1(آنلاین) اونم برنر مکس ال تی 3. هزینه ها رو هم میدم

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
وقتی نظرسنجی میزاری اولین نکته ای که باید رعایت بشه اینه که از سری cod نباید توو نظرسنجی قرار بدی چون همیشه و به راحتی اول میشه.:d
mw3
fifa
gears

ببخشید میشه بگید الان چیکار کنم؟ خب گذاشتیم(من گذاشتم) ببینیم فاصلش چقدره با بقیه! شما هم اگر ناراحتی میتونی به خودشون بگو چرا بازی های خفن میسازید.

---------- نوشته در 02:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

مگه به لایو وصل نیستی؟ پس چطور نمی دونی؟ مثلا تو فیفا یه گزینه هست نوشته \purcach the reedem/ seson pass یه همچین چیزایی. 800 تا مایکروسافت پوینت ازت می گیره اوون کد رو بهت میده.
کسایی هم که دیسک اورجینال بازی رو تهیه کنند، داخل بسته ی بازی یه کارت هست که اوون کد روش نوشته و دیگه نیاز نیست 800 پوینت بدی. EA Games این کد رو برای مبارزه با کپی بازها گذاشته که حداقل مجبور شند که 800 تا بدند.

شدیدا منتظر جواب شما هستیم! ( رعایت نکات امنیتی)thanks

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
mw3
fifa
gears

من نمی دونم این mw3 چی داره که اینقدر ایرانی می رن توش!! من که می رم (چون ایرانیا توش زیادن)چیز خیلی خاصی ندیدم که بخواد این همه طرفدار پیدا کنه!! آخه این mw3 چی داره؟!!

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
من نمی دونم این mw3 چی داره که اینقدر ایرانی می رن توش!! من که می رم (چون ایرانیا توش زیادن)چیز خیلی خاصی ندیدم که بخواد این همه طرفدار پیدا کنه!! آخه این mw3 چی داره؟!!

دوست عزیز مشکلی نیست همه همینو میگن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر