چگونه از کنسول خود مراقبت کنیم؟

کنسول افقی بزارید بهتره چون یکی از فروشنده ها به من گفت اگر عمودی بزاری بعد از یه مدت کنسول داغ می کنه و لحیم های cpu و gpu و ... شل می شه و امکان ارور دادن و ... بالا می ره. فقط و فقط افقی بزارید. زیرش هم چهار تا پایه پلاستیکی بزارید همه جا هم می فروشند.

آره بابا مهدی راست میگه این چه بحثیه میکنین افقی بزارین تموم .
چونکه بیشترین منفذ برای ورود هوا ب داخل کنسول از زیرشه اگه عمود باشه جلوشو میگیره..
حالا بگذریم میخواستم بدونم اینهمه از دستگاهاتون بد میگینو ایراد میگیرین چرا قبل از خریدنش تحقیق نکردین ، خدایی اگه هر روز ب فکر این باشید ک یه وقت خراب نشه یا نیم ساعت کمتر بازی کنم بهتره و وسواس زیادی ب خرج بدین واقعا بد میشه ، فقط یکم مواظبش باشین ، خاکشو بگیرین دستگاه ok میمونه .
فقط یه موضوع هست ک خواستم بگم شاید ب دردتون بخوره ، اگه از دسته های وایرلس استفاده میکنین مثل من حتما بعد از بازی باتریا رو از دسته جدا کنین چون واسه خودم پیش اومد باتری خراب شد و تمامش سولفات زد ک اون پلاتین ته جا باتریمم زنگ زد ب هزار زور تمیز کردم تا دوباره اتصال بر قرار بشه.
اگه نه اونوقت مجبور میشی 30000تومن بدی یکی دیگه بخری.
نمیدونم تو بازار گیر میاد اون تیکه که باتری توش قرار میگیره یا نه ،

آره بابا مهدی راست میگه این چه بحثیه میکنین افقی بزارین تموم .
چونکه بیشترین منفذ برای ورود هوا ب داخل کنسول از زیرشه اگه عمود باشه جلوشو میگیره..
حالا بگذریم میخواستم بدونم اینهمه از دستگاهاتون بد میگینو ایراد میگیرین چرا قبل از خریدنش تحقیق نکردین ، خدایی اگه هر روز ب فکر این باشید ک یه وقت خراب نشه یا نیم ساعت کمتر بازی کنم بهتره و وسواس زیادی ب خرج بدین واقعا بد میشه ، فقط یکم مواظبش باشین ، خاکشو بگیرین دستگاه ok میمونه .
فقط یه موضوع هست ک خواستم بگم شاید ب دردتون بخوره ، اگه از دسته های وایرلس استفاده میکنین مثل من حتما بعد از بازی باتریا رو از دسته جدا کنین چون واسه خودم پیش اومد باتری خراب شد و تمامش سولفات زد ک اون پلاتین ته جا باتریمم زنگ زد ب هزار زور تمیز کردم تا دوباره اتصال بر قرار بشه.
اگه نه اونوقت مجبور میشی 30000تومن بدی یکی دیگه بخری.
نمیدونم تو بازار گیر میاد اون تیکه که باتری توش قرار میگیره یا نه ،
خوب ميتوني يه باتري شارژي مثل بره مايكرو بگيري 17 تومن.

خوب ميتوني يه باتري شارژي مثل بره مايكرو بگيري 17 تومن.

آقای xbox من باتری شارژی خریدم سونی هستش خیلیم خوبه .
در ضمن مگه باتری شارژی خراب نمیشه ؟
اون اتفاق هم یهو افتاد وقتی وسط یه مرحله هستیو شارژت تموم میشه مجبور میشی یه باتری دیگه بذاری بعد از بازی اگه مثل من یادت بره درش بیاری اینتوری میشه اونم واسه منی ک 2-3 روز یه بار بازی میکنم ، البته بجز روزایی ک همه بچها جمن خونمون ک تا صبح بازی میکنیم اونم 2تا 3 هفته یه باره.
راستی من شارژ باتریام تا 3الی 4 روز میمونه ، خوبه دیگه ؟

ببخشید منظورتون از این فن چیه ک میگین با فن یا بدون فن ؟
دستگاه من ک پشتش یه فن هست ، ایا 360ی هست ک بدون اون فن باشه ؟
با تشکر:blushing:

آقای xbox من باتری شارژی خریدم سونی هستش خیلیم خوبه .
در ضمن مگه باتری شارژی خراب نمیشه ؟
اون اتفاق هم یهو افتاد وقتی وسط یه مرحله هستیو شارژت تموم میشه مجبور میشی یه باتری دیگه بذاری بعد از بازی اگه مثل من یادت بره درش بیاری اینتوری میشه اونم واسه منی ک 2-3 روز یه بار بازی میکنم ، البته بجز روزایی ک همه بچها جمن خونمون ک تا صبح بازی میکنیم اونم 2تا 3 هفته یه باره.
راستی من شارژ باتریام تا 3الی 4 روز میمونه ، خوبه دیگه ؟

ببخشید منظورتون از این فن چیه ک میگین با فن یا بدون فن ؟
دستگاه من ک پشتش یه فن هست ، ایا 360ی هست ک بدون اون فن باشه ؟
با تشکر:blushing:
خود 360 فن داره اما جواب نمیده وبازم دستگاه داغ مبشه وامکان ارور دادن هست
اون فنی هم که بچه ها میگن فن اضافی هست که برای کم کردن خطر سه چراغ قرمز استفاده
میشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or