چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
ما که همین که میشینم پای god همه داداشا و پسر عموها میریزن میگن برو مرحله کشتی:|
حالا هر چی بهشون میگم مرحله کشتتی و اون اتفاقات خجسته ماله god 1 بود بازم حرف خودشونو میزنن

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
FARCRY 3 ممکنه کار دستتون بده.فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد.
حواسم نبود در بچگی GTA SANANDREAS بازی کردم ، سیستم بلوغ ملوغ ریخت به هم:|:d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من :

یه بار داشتم gow 3 بازی میکردم داداشم خواب بود رسیدیم اونجاش یهو داداشم بیدار شد منو بگو شا**** به خودم برگشتم بهش گفتم باید اینکار کنیم تا در باز بشه اون بدبختم هیچی نگفت:((b-):d

برای بار دوم داشتم heavy rain بازی میکردم رسیدم به اونجاش ( :d ) داداشم بغلم بود گفتم داداش تو اینجاش برو تا من از دستشویی بیام بیرون بعد خودم رفتم دستشویی یه ربع نشتم بعد اومدم بیرون دیدم اون تیکشو رد کرده:d:):">

لامصب داداشت پایه بودا :d چه مارمولکی هستی خودت که اون صحنه رو رفتی دستشویی اجباری :))

تاپیک جالبیه
من سوتی زیاد دادم (هدست میگذارم) اما جدا از پدرم ممنونم که به من سکته وارد نمی کنه
یکبار موقع بازی کردن HR اومد کنار در و یک نگاه انداخت و بدون اینکه من متوجه بشم رفت فقط موقعی که صدای پاش رو شنیدم فهمیدم دیده
یکبار هم دقیق یادم نیست اما فکر می کنم داشتم witcher بازی می کردم که پدرم تو اتاقم بود و گفت میخوای ببینی ببین فقط نگذار روت تاثیر بگذاره
(یعنی پدر open mind در حد خدا.مخلصشم)

پسر جون پدرت میخواد عقده ای نشی :)) دستش و ببوس بهش بگو نوکرتم دربست :d

شما در مقابل من پادشاه هستید بخدا :D
چند وقت پیش PS3 و توی پذیرایی بازی میکردم بیشتر فایمل تو پذیرایی اون سمت جمع بودن من اصلا نمیدونستم چی کجا قراره اتفاق بیفته که صحنه معروف :D .... دیدم یک دفعه همه چشمشون به تلویزیونه خالم گفت محمد جان فیلم و بزن جلو بچه ها نشستن منم گفتم خاله سریاله الان تموم میشه =)) :D

سریال !!!!! :)) چه خاله هایی داشتی تو :d چه حسی داشتی اون موقع ؟ جلو اون همه خاله ؟!:d

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
بازی هیتمن این نسخه آخری !!
اخر مرحله ی اول یا دوم بود فکر کنم که اون یارو زنه رو Nudy تو حموم نشون میده که حوله ازش میوفته !!! هنگام بازی کردن همه نشسته بودن تو حال که یهو رسید اونجاش ... !!! حالا نکته ی جالبش این بود که نه استاپ میشد و نه میشد بزنی بری جلو !!
خلاصه ... منم یهو دیدم همه دارن میبینن عین گربه شریجه زدم سمت ایکس باکس و خاموشش کردم !!
بابام گفت چرا خاموش کردی ..؟؟ گفتم داغ کرده بود !! هیچی دیگه !! فکر کنم خاموشش نمیکردم کمتر مورد توجه.بود

خلاصصه ... ریدم !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بازی هیتمن این نسخه آخری !!
اخر مرحله ی اول یا دوم بود فکر کنم که اون یارو زنه رو Nudy تو حموم نشون میده که حوله ازش میوفته !!! هنگام بازی کردن همه نشسته بودن تو حال که یهو رسید اونجاش ... !!! حالا نکته ی جالبش این بود که نه استاپ میشد و نه میشد بزنی بری جلو !!
خلاصه ... منم یهو دیدم همه دارن میبینن عین گربه شریجه زدم سمت ایکس باکس و خاموشش کردم !!
بابام گفت چرا خاموش کردی ..؟؟ گفتم داغ کرده بود !! هیچی دیگه !! فکر کنم خاموشش نمیکردم کمتر مورد توجه.بود

خلاصصه ... ریدم !

یعنی سوتی در حدالمپیک لندن :))=)) داغ کرده بود اره :))

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,234
نام
Matthew
پدرم خیلی به بازی های من توجه نداره اگر هم ببینه چیزی نمی گه مطمئنم... مادرم هم موقع مکس پین اولش که دارند می رقصند و شیطونی می کنند، فقط گفت این چیه، منم هدست توی گوشم بود،
گفتم بازی هست، گفت چقدر طبیعیه، فکر کنم فیلمه شیطون :d گفتم بخدا بازی هست ...

جلوی داداشمم خجالت می کشم، با اینکه 8 سال از من بزرگتر هست، ولی بهر حال :d موقعی که کوچیمک بودیم راحت تر بودیم، اما الان فکرای دیگه می کنند، مثلا سر Most Wanted من که خیلی راحت بودم :d

البته اینا چیزی نیست، مثلا اگر چپتر 7 مکس پین باشه اون موقع کار از کار گذشته و برادر و مادر و پدر نمیشناسه لامصب :)) :d

ولی توی مرحله ی کشتی Max Payne 3 که بعد از قبرستونه هست، داشت نشون میداد، داداشمم داشت میدید، بعد من دیدم هی میره جلوتر بدتر میشه حجاب ها :d دیگه منم هل کردم اومدم بیرون با یک چهره ی خشمگینانه :d
یعنی فقط تو اون لحظه باید حس و حال منو میدید :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
منم داشتم اسلیپینگ داگز بازی می کردم با کامپیوتر کار داشتن ایکس باکسو آوردم تو سالون داشتم بازی می کردم که جلوی یکی از زنان منحرف اسلامی حواسم نبود دو تا A زدم رفتن تو مامانمم همون ظاهر شد داشت نگاه میکرد:|
منم چون تا حالا اصن تا حالا اینکارو نکرده بودم نمی دونستم صدا هم میاد یا نه:-ss تمام بدنم قرمز شده بود سکته قلبی کردم صدا نداشت مامانمم رفت.

----------------------------------------
بار اولم که بایونتا رو بازی می کردم همه هم بودن به همون صحنه بعد قطارش رسید که دیگه اولین جاش بود خاموش کردم همه برگشتن نگام کردن منم گفتم ژاپنیان دیگه :-s بعدش داد زدم مرگ بر ضد ولایت فقیه دوییدو تو اتاقم. شیش ماه طول کشید تمومش کنم. :d

amirghorbani

کاربر سایت
Mar 17, 2013
9
منم داشتم god of war lll میزدم اون لحظه هم عمومم روی مبل نشسته بود بازیو میدید یه دفعه یه هیولایه زشت لخت اومد اون جوجو هاش معلوم بود بعد عموم :-o:-o اینطوری کرد روش کرد اونور بعد منم انقدر سرخ :">عین لبو شده بودم :):)

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
این اتفاقا معمولا هنگام دیدن فیلم رخ میده.... اصلا مایل نیستم در موردش حرف بزنم :d

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
البته اینا چیزی نیست، مثلا اگر چپتر 7 مکس پین باشه اون موقع کار از کار گذشته و برادر و مادر و پدر نمیشناسه لامصب :)) :d

ولی توی مرحله ی کشتی Max Payne 3 که بعد از قبرستونه هست، داشت نشون میداد، داداشمم داشت میدید، بعد من دیدم هی میره جلوتر بدتر میشه حجاب ها :d دیگه منم هل کردم اومدم بیرون با یک چهره ی خشمگینانه :d
یعنی فقط تو اون لحظه باید حس و حال منو میدید :d

نه بابا دیگه
من داشتم اون مرحله مکس پین جلو بابام بازی میکردم همه بودن چیزی هم نشد ولی اون چبتر که سائوپائولوئه که اون خانوم ها متشخص میان میرقصن تنها بازی کردم
اقا اصلا به ما چه که این شرکت ها بازیهاشون از قصد اینجوری میسازن؟:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,234
نام
Matthew
نه بابا دیگه
من داشتم اون مرحله مکس پین جلو بابام بازی میکردم همه بودن چیزی هم نشد ولی اون چبتر که سائوپائولوئه که اون خانوم ها متشخص میان میرقصن تنها بازی کردم
اقا اصلا به ما چه که این شرکت ها بازیهاشون از قصد اینجوری میسازن؟:d

بستگی داره، من و بابام راحتیم و مشکلی نداره، ولی خب بازم دوست ندارم دیده بشه دیگه :d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
یادش بخیر وقتی red dead بازی میکردیم اونقدر گرافیک بازی شاهکار بود و محیط زنده و طبیعی درست شده بود که حتی پدر مادر من هم عاشق بازی شده بودن.منم کنسول رو اورده بودم وصل کرده بودم به tv تو پذیرایی.(چون بزرگتر از tv خودم بود) هر روز هم بعد از این که اخبار ساعت 2 تموم میشد پدر بزرگوار اجازه میداد کنسول رو روشن کنم خودش هم بازی رو نیگاه می کرد.مخصوصا اون قسمت های شکار کردن رو خیلی دوست داشت .خلاصه علاقه مند شده بود به بازی.منم که اصلا فکر نمی کردم بازی صحنه داشته باشه.حدود 50 ساعت بازی کرده بودم و تو اون مدت اصلا صحنه ای تو بازی نبود منم با خیال راحت صدای بازی رو زیاد میکردم و بازی میکردم تا اینکه رسیدم به اون صحنه معروف تو مکزیک.نامرد بدون هیچ مقدمه ای پرید تو اون صحنه.من تو اون لحظه به همچین قیافه هایی در اومدم.:-o:">:d:-bx_x:blushing::eek::bash::blink:

angrybird

کاربر سایت
Aug 2, 2011
188
catherine افتضاحه این بازی از نظر ارشادی :D
saints row 3
farcry 3 هم که citra سانسوریش کرد

حداقل سروصداش رو کم کنین
#:-s

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,133
نام
پویان
سر بازی The sabotٍeur بود !
داشتم یکی از میان پرده های داخل بازی رو میدیدم ، یک دفعه مامانم اومد تو اتاق پتو رو برداره که موقع برگشت نگاهش به مانیتور افتاد و گفت : اینا (منظور خانومای تو میان پرده) چرا لباساشون این جوریه !؟
من هم با بی حوصلگی گفتم : من چه میدونم چرا لباساشون این جوریه !
بعد از این که مامانم رفت ، یه نفس عمیق تونستم بکشم !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر