چهره واقعي كاراكتر ها ( حتما ببينيد )

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام منم عکس عشق خودم یعنی اسنیک جونمو در بازی Metal Gear Solid می زارم که از روی تام کروز شبیه سازی شده

i15803_m.jpg

ASHKAN_FISHER

کاربر سایت
Dec 16, 2005
194
نوشته شده توسط SamFisher:
وای من نمیدونستم !
این جورج کلونی ( سم فیشر ) خیلی خوش تیپه ها !
51.gif
بزنم به تخته !
113.gif
106.gif
( البته به آجر زدم !)

سلام.....باحات موافقم بد جوری!!!!;) ;) ;) ;) :cheesygri :cheesygri :cheesygri :D :D

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
دوستان در و تخته به هم بخورن!جرج کلونی به هر کسی شبیهه جز سم فیشر.در ضمن اون عکسی که مصطفی جان برای مکس پین1 گذاشتن فک کنم مال یه شخصیت دیگش باشه.اسنیک و آسلات هم فک نکنم اینا باشن چون آخر بازیش اسم مدل ها رو مینویسه که هیچکدوم نه توش تام کروز بود نه شون کانری.در ضمن دستتون درد نکنه...
(مصطفی جان امضات محشره...دمت خیلییی گرم)

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
دوستان در و تخته به هم بخورن!جرج کلونی به هر کسی شبیهه جز سم فیشر

عماد جان كلوني مدل سم هستش

5gRMZQ7L.jpg

اون عکسی که مصطفی جان برای مکس پین1 گذاشتن فک کنم مال یه شخصیت دیگش باشه

Sam Lake خالق و مدل اصلي شخصيت مكس پينه

اسنیک و آسلات هم فک نکنم اینا باشن چون آخر بازیش اسم مدل ها رو مینویسه که هیچکدوم نه توش تام کروز بود نه شون کانری.

اسلات رو خبر ندارم ولي اسنيك رو شك دارم كه تام كروز باشه چون من تاحالا چيزي دربارش نشنيدم

مصطفی جان امضات محشره...دمت خیلییی گرم

خيلي چاكر مندييييم عماد جان

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
عماد جان اینها تمامی تو تاپیک بازی دات بود یادم
دقیقا بعد این دوستان عکسش رو داشتن گذاشتن اینجا اونجا یکی دو سه نفر دیگه رو معرفی کرده بود اخر سر یکی اومد گفت این از همه نزدیک تر اینها
راستی از پرنس جان من بزارید دیگه مردم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
دوستان در و تخته به هم بخورن!جرج کلونی به هر کسی شبیهه جز سم فیشر.
والا شبیهه... در ضمن من این عکس رو از همون تاپیک تو بازی دات داشتم که اونجا هم ایشون رو معرفی کرده بودند.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
درست است که Sam Lake خالق شخصیت مکس پین است و اینکه کمی شبیه مکس است ولی مدل اصلی شخصیت مکس پین یک بازیگر معمولی هالیوودی است که اسمش را یادم رفته ولی داخل چند شماره پیش مجله کاربر یک گزارش مفصل از همین موضوع تهیه کرده بود.
راستی کسی عکس اون بازیگر ژاپنیه که از روی اون شخصیت سامانوکه ایچی در اونیموشا را درست کردند ندارد؟ حدود سه سالی میشه فوت کرده است بدبخت... ولی انصافا خوشتیپ بود.
یک نفر گفته بود برای طراحی اسنیک از چهره ی تام کروز استفاده شده است.بنظر من اسنیک کمی شبیه به کروز است ولی نمی دانم در ذهن کوجیما چه می گذشته است...
اگر کسی عکس شون کانری در James Band From Russia With Love را دارد بگذارد.
با نظر عماد خان موافقم.عمرا سم فیشر را از روی چهره ی جرج کلونی طراحی کرده باشند.

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
درست است که Sam Lak خالق شخصیت مکس پین است و اینکه کمی شبیه مکس است ولی مدل اصلی شخصیت مکس پین یک بازیگر معمولی هالیوودی است که اسمش را یادم رفته
كمي شبيهشه ؟!
Sam Lake مدل مكس پينه !

Lake played several roles in the development of Max Payne. He not only wrote the game's story and script, but also helped design levels, and was the face model for the character of Max Payne

اين متن اينو ميگه : lake در ساخت بازي مكس پين نقش زيادي ايفا كرد ، نه تنها داستان بازي و كدنويسي بازي را انجام داد بلكه به طراحي مراحل كمك كرد ، همچنين صورت شخصيت مكس پين از روي او ساخته شد .

من تا از چيزي اطمينان نداشته باشم اينجا قرار نميدم ، اگه دقت كرده باشي اسم مدل هركدوم از شخصيتها رو هم همراه با عكسها مينويسم تا هركس كه خواست بره تحقيق كنه ، خدا گوگل رو واسه همه نگه داره !

راستی کسی عکس اون بازیگر ژاپنیه که از روی اون شخصیت سامانوکه ایچی در اونیموشا را درست کردند ندارد حدود سه سالی میشه فوت کرده است بدبخت... ولی انصافا خوشتیپ بود.

گر کسی عکس شون کانری در James Band From Russia With Love را دارد بگذارد.
من هردوي اين ها رو دارم بعدا آپلود ميكنم ؛
در ضمن كانشرو هم نمرده !

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
مصطفی دستت وری وری نودرده .
من تاپیکت رو تازه دیدم .
منم فکر نمیکنم جرج کلونی . تام کروز و شون کانری مدلهای اون سه شخصیت باشن .
با پوزش از دوستاران مکس و اسنیک باید بگم که عمرا کلاس خودشون رو اینقدر نیارن پایین .
البته شون کانری یه بار صورتش رو برای طراحیه صورت یه ازدها تو یه فیلم ازش استفاده کردن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر