چهارمین جام فیفا 13 با عنوان جام طلایی-FIFA13 PS3

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
بازی نیمه نهایی هم انجام دادیم با امیرارسنال عزیز رفت ایشون میزبان بودند 4-3بردم برگشت من میزبان بودم 0-3 بردم

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
کم کم داریم به این حرف پی میبریم:d میگم محمود ما دیگه خودمون بازی هارو تموم میکنیم بره تو دیگه لازم نیس بیای=((
بچه ها واقعا شرمنده :D نت نداشتم اصن یه وضی :D میبینم که بازیها تا فینال به خوبی و خوشی پیش رفت دیدین حدسم درست بود :D از اول میدونستم فینال کیان واسه همین زدم الکلاسیکو :D الان جدول و میزنم

- - -ویرایش - - -

کم کم داریم به این حرف پی میبریم:d میگم محمود ما دیگه خودمون بازی هارو تموم میکنیم بره تو دیگه لازم نیس بیای=((
بچه ها واقعا شرمنده :D نت نداشتم اصن یه وضی :D میبینم که بازیها تا فینال به خوبی و خوشی پیش رفت دیدین حدسم درست بود :D از اول میدونستم فینال کیان واسه همین زدم الکلاسیکو :D الان جدول و میزنم
55945631370676182516.jpg

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
خب بازی فینال هم با amirtgamer عزیز انجام دادیم من میزبان بودم 2-2 شد برگشت امیر میزبان بود 3-1 بردم خب این برد به رئالی ها تبریک میگم (HALA MADRID)چون الکلاسیکو بود جذاب تر شد امیر هم عالی بازی کرد

آخرین ویرایش:

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
322
نام
amir
خب بازی فینال هم با amirtgamer عزیز انجام دادیم من میزبان بودم 2-2 شد برگشت امیر میزبان بود 3-1 بردم خب این برد به رئالی ها تبریک میگم چون الکلاسیکو بود جذاب تر شد امیر هم عالی بازی کرد

خیلی بازی عالی بود اما من تو بازی دوم دستم قاطی کرده بود هی میاورد رو ultra defensive لامصب . توبازی اولم 2-3 تا تک به تک رو با این مسی نمک نشناس خراب کردم . به هر حال این برد شیرین رو تبریک میگم:bighug:

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
خیلی بازی عالی بود اما من تو بازی دوم دستم قاطی کرده بود هی میاورد رو ultra defensive لامصب . توبازی اولم 2-3 تا تک به تک رو با این مسی نمک نشناس خراب کردم . به هر حال این برد شیرین رو تبریک میگم:bighug:
چطور دلت اومد به مسی بگی نمک نشناس؟؟؟
اصلا تو بارسایی نیستی که
اون از 1-2-2-5 بازی کردنت اینم از این که میگی مسی نمک نشناس:|
به عنوان یک بارسایی نا امیدم کردی امیر:((=((

- - -ویرایش - - -

فینال هم رفت و برگشت؟:|
یاد کنفدراسیون آسیا افتادم که همه ی بازی ها رفت و برگشت بود بازی فینال تو زمین یکی از تیم ها :o

- - -ویرایش - - -

دوره بعد دیگه یه بارسایی قهرمانه قول میدم:weightlif

- - -ویرایش - - -

خب امیر جان ultra defensive برده بود رو ultra attacking که نبرده بود
بهونه ی خوبی نبود واسه این شکست
آخه چرا باختی؟:((

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
سلام به تمامی دوستان، بالاخره منم از سفر برگشتم!!! میبینم که این جام هم به خوبی و خوشی پیش رفت، با تبریک به داش فراز که قهرمان شد!!! حسن جون تو کی حذف شدی داداش؟ با اروگوئه چه کردی؟ ایا جام دیگه ایی هم در راه هست؟

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
مثه اینکه قرار نیست ما سه کاپ شرکت کنیم بکس اددیا من که بم باخت میدن اولن ای خدا میبینی... :)

اقا بعدی کیه مااز الان اعلام حضور کنیم؟

- - -ویرایش - - -

سلام به تمامی دوستان، بالاخره منم از سفر برگشتم!!! میبینم که این جام هم به خوبی و خوشی پیش رفت، با تبریک به داش فراز که قهرمان شد!!! حسن جون تو کی حذف شدی داداش؟ با اروگوئه چه کردی؟ ایا جام دیگه ایی هم در راه هست؟

حسام چطوری بم خبر رسانی کن؟
تو که میدونی پتانسیل قهرمانیه منو =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر