چقدر از 360 راضی هستین؟

• Thread starter Thread starter g.o.w
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975
من فردا دارم میرم xbox360 پیریمیم با مادربرد فالکوم بگیرم. سفارش دادم چون تموم کرده بود
البته با ترس و لرز بسیار زیاد چون که سه چراغ میشه
اگر از سه چراغ شدنش بگذریم بهتر از ps3 هست

خندم میگیره...شماها یه چیزی شنیدید فکر می کنید اگر 3 ساعت بازی کردنتون شد 3 ساعت و نیم دستگاه سری بعد 3 چراغ میشه.
بابا یه 12 ولت کنین.روش های Cooling رو روش انجام بدین.مثل بلبل براتون کار می کنه.
مادربورد که فالکون باشه دیگه نباید نگران 3 چراغ باشی.برو راحت بازی کن بدون هیچ گونه ترسی... اگر مراقب کنسولت باشی و فشار نیاری بهش برات یه عمر کار می کنه...

خندم میگیره...شماها یه چیزی شنیدید فکر می کنید اگر 3 ساعت بازی کردنتون شد 3 ساعت و نیم دستگاه سری بعد 3 چراغ میشه.
بابا یه 12 ولت کنین.روش های Cooling رو روش انجام بدین.مثل بلبل براتون کار می کنه.
مادربورد که فالکون باشه دیگه نباید نگران 3 چراغ باشی.برو راحت بازی کن بدون هیچ گونه ترسی... اگر مراقب کنسولت باشی و فشار نیاری بهش برات یه عمر کار می کنه...

پدرام جان آخرش یه کاری میدی دست خودت :biggrin1:
فردا پس فردا اگه اشکالی پیش بیاد باید بیای جوابشونو بدی ها ;)
این دوستان باید بر اساس منطق و مسئولیت خودشون تصمیم بگیرن تا در صورت ایجاد مشکل از دست ما شاکی نشن ، من تصمیم گرفتم از این به بعد هیچ توصیه ای نکنم .

خوبه.... اما 3چراغ شدنش مکافاته... مل خودم 2 روز پیش 3چراغ شد.... حتما یه PS3 میگیرم.... اما باز هم جای ایکس باکس رو نمیگیره!!!! به خاطر قیمت گرون بازی ها...

قدر این کنسول رو بدونید...من یکی رو که از دست دادم و یکی دیگه گرفتم و اگه این هم از دست رفت یکی دیگه میگیرم...قیمت پالش هم که خوب اومده پایین البته اگه از دبی بگیری...
پلی 3 که هک نشد...برای ایکس باکس بعدی هم صبر نکنید...حتی اگه یه سال دیگه بیاد چون ممکنه که اونم کپی خور نشه...
یکمی اگه مراعات دستگاه کنی عالیه...

من با اينكه با قيمت بازي هاي ps3 كنار اومدم و بازي هاي انحصاري اون رو با دنيا عوض نمي كنم:love:ولي با اين وجود 360 يه چيز ديگست و اون لحظه اي كه كنترلر نازنينش رو در آغوش دستاي خستم لمس مي كنم حاضر نيستم اين لحظه ي ناب رو با آخرتم هم عوض كنم:love::love:فقط اين 3 چراغ لعنتي بدجور ضد حاله البته خوشبختانه تا به حال نصيبم نشده:cool:و در كل به نظر من عاليه

:love:به نطر من که خیلی عالیه تاریخ ساخت منم 2/2008 خیلی راحت بازی می کنم حال می کنم.اما گرافیکی که انتظار داشتم نداشت:(
ميتونم بپرسم گرافيك پايين چه ربطي به كنسول داره!؟گرافيك پايين مربوط به بازي وسازنده اون بازي ميشه.فقط اين رو هم بگم كه تا حالابازيي عرضه نشده كه بتونه از تمام قدرت 360 يا پلي3 استفاده كنه!!!:biggrin1:

خوب من کلی گفتم که اون گرافیکو که انتضارشو دارم هنوز ندیدم.همه این بازیارو می تونستن روی pc و حتی ps2 بزنن که با خرج کم و راحت تر بازی کنیم.اما در کل x360 کنسول خوبیه.نمونه بازی:gears of war روی pc که چیزی از نسخه 360 کم نداشت یه مرحله هم اضافه داشت:cool:یا grid یا بازی های مشابه;)

خوب من کلی گفتم که اون گرافیکو که انتضارشو دارم هنوز ندیدم.همه این بازیارو می تونستن روی pc و حتی ps2 بزنن که با خرج کم و راحت تر بازی کنیم.اما در کل x360 کنسول خوبیه.نمونه بازی:gears of war روی pc که چیزی از نسخه 360 کم نداشت یه مرحله هم اضافه داشت:cool:یا grid یا بازی های مشابه;)
فكر كنم شما تا حالا ps2 نداشتي كه اين حرفو ميزني!!!واقعا عجيبه 360 كنسول نسل الانه ولي پلي2 مال نسل قبله مقاسه اينها با هم خنده داره!!!:laughing:
:biggrin1:

فكر كنم شما تا حالا ps2 نداشتي كه اين حرفو ميزني!!!واقعا عجيبه 360 كنسول نسل الانه ولي پلي2 مال نسل قبله مقاسه اينها با هم خنده داره!!!:laughing:
:biggrin1:
خوب دوست عزیز منم که همینو میگم;).من میگم چون کنسول نسل الانه باید ازش انتظار زیادی داشت اما اصلا انتظارو برآورده نمیکنه.محض اطلاع باید بگمds,ps1,ps2,xbox360,ps3 دارم.اما اصلا با ps3 بازی نمیکنم چون قیمت بازیاش بالاس.ولی چون قراره به سرنوشت این ps2 چینیا دچار بشه زود یه ژاپنشو تا کپی خور شدنش گرفتم;)

راستشو بخوايد من از X360 راضي هستم و از كمپاني اي كه ساپورتش ميكنه هم راضي هستم.
ولي ميدونيد.كيفيت بد X360 من آزار ميده. من PS2 داشتم قيمتي كه براش پول دادم حدود 200 هزار تومان بود تازه با مموري كارت و... در حد يك كنسول 200 هزار توماني و بيشتر ازش كار كشيدم تقريبا بعضي وقت ها فراموش ميكردم كه كنسول روشن و ميرفتم دو ساعت بعد بر ميگشتم. يا يادم يك دفعه سر فوتبال با بچه ها بازي ميكرديم از بالاي دكور افتاد پايين و انگار نه انگار و هنوز داشتم بازي ميكردم. ديسك هاي خش داري ميزاشتم توش كه اصلا كامپيوتر امكان نداشت تو توهماتش هم بخونه ولي pS2 بدون مشكل ميخوند. در كل اين ميخوام بگم من از PS2 كه همش 200 هزار تومان پول داده بودم به اندازه يك كنسول 600 هزار توماني كار كشيدم و ازش لذت بردم شايد روزي كه خريدم حتي به فكرم هم نميرسيد كه اين اتفاق ها براش بيوفته و هيچيش نشه بل اخره پول كمتري بالاش داده بودم پس فكر ميكردم كيفيت اش هم نبايد بالا باشه.

اما در مقابل X360 زماني كه كنسول خريدم دقيقا تير پارسال بود. 460 تومان بالاش پول دادم. 50 تومان دادم مشكل گرمايي كنسول حل كرد 35 تومان براي فن دادم بعد 25 تومان براي شارژر هاش دادم. جمعا 560 تومان برام تموم شد ولي هيچ ...
بايد هر وقت يكي از 100 متريش رد ميشه دعا دعا كنم چشام بدوزم بهش كه يك وقت بادش به كنسول نخوره چپه بشه وقتي كنسول به صورت افقي ميزارم بايد نگران اين باشم كه يك وقت پيش از حد داغ نكنه. ميرم فن ميخرم بعدش فن پشت كنسول جفت و جور نميشه اعصاب نميزاره. يك ساعت بايد نگه اش دارم تا كنسول روشن بشه تازه اين ها جزء كوچيك بايد ديسك هاي فلان براش بخري مواظب باشي روش خط نيفته جاي خنك بزارش نميدونم هزار كفت و زهر مار كه بتوني نيم ساعت بازي كني تازه هر هفته هم بايد كنسول با يك دستمال تميز كنه وگرنه اگر به ماه برسه ديگه بايد وايتكس بياري جلوش ...

البته اين ماجرا هم شايد كم تا قسمتيش براي PS3 هم باشه و شكي نيست براي هر كنسولي هست. ولي من به شخصه براي كنسولي كه پول بيشتري ميدم توقع كيفيت و قدرت بيشتري دارم كه 360 برام از لحاظ كيفيتي چيزي رو بر آورده نكرد.

اما در مقابل من همين طور كه از PS2 از لحاظ بازي ها واقعا لذت كافي رو بردم در X360 اون لذت چندين برابر شد. بازي هايي مثل Bourne كه واقعا معركه بودند و دسته اين كنسول كه خيلي عالي بود.

اما باعث ميشه آدم فراموش كنه مشكلاتش رو؟
در پايان بگم نا شكري نميكنم. خداروشكر راضي هستيم ميترسم همين هم پس فردا بدتر بشه :biggrin1:

در پايان من از X360 هم اگر بخوايم توي توقعات در نظر بگيريم 30 درصد راضي هستم ولي از لحاظ يك كنسول نسل هفتم و بازي هاش 90 درصد راضي هستم. 10 درصد هم بخاطر سياست تخيلي ماكروسافت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or