چقدر از 360 راضی هستین؟

• Thread starter Thread starter g.o.w
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975
من خرداد پارسال گرفتم و خدایی خیلی ازش راضیم واقعا عالیه بدون فن و..و و بند بساط خداروشکر خیلی خوب کار میکنه ( البته باید باهاش درست رفتار بشه ) تازه مال من بردش فالکون نیست ولی خدایی واقعا عالیه هم از لحاظ قدرت و هم از لحاظ ظاهری واقعا زیباست :cheesygri

من نمیدونم چرا هرکی میگه بده پستشو پاک میکنند اینجا نظر سنجیه یعنی هم خوب هم بد

پست شما که هستش .
ولی 360 در حال حاضر بهترین کنسوله از هر لحاظ که فکرشو کنی . 13 ماه داره بهم حال میده . هر چند که منم خیلی بهش حال دادم:cheesygri

من 2سال داشتم با این که 1بار 3چراغ شد اما 6ماه کار کرد تا هفته قبل دیگه خراب شد!
راضی بودم اما الان..... بازم راضی هستم چون تو فکر یکی دیگه هستم

اگر ازش به خوبی مراقبت بشه هیچ چیزیش نمیشه در رابطه با دسته ها نیز به مرور زمان عادت می کنید:cheesygri:love:

حالا که ps3 خریدم فهمیدم دسته 360 فوق العادس . اصلا یه حس جدیت و وقار توش موج میزنه:cool:ولی برعکس ps3 دستش واقعا آبکیه :-"

خب ، طبيعتا" هر کنسولي در مقابل معايبي که دارد مزاياي بسياري هم دارد.والا من توي اين حدود يک سال که 360 خريدم به اونصورت باهاش به مشکلي برنخوردم.فقط چند بار بعلت اتصالي و ضعيف شدن ولتاژ برق منزل سه چراغ داد که خدا رو شکر مشکلي نبود و جنبه اخطاري داشت.وگرنه در ساعات مداوم بازي کردن ، اصلا" به مشکلي برخورد نکردم.البته اگر بشود با اين همه مشکلات ، چند ساعتي بيخيال شد و پشت کنسول نشست با خيال راحت ...

من راضيم فقط نميتونم با خيال راحت بازي كنم، همش تو ترس 3چراغ شدن به سر ميبرم و حواسم به بازي نيست.
بازي هم زياد دم دستمه و نميشه رو هيچ كدوم فوكوس كرد، تلويزيون رو هم كه بايد 2روز ديگه بدم بره، كابل مونيتورم كه مزخرفه، نميدونم بعدش بايد چه كنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or