چقدر از 360 راضی هستین؟

• Thread starter Thread starter g.o.w
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975
راستشو بخوايد من از X360 راضي هستم و از كمپاني اي كه ساپورتش ميكنه هم راضي هستم.
ولي ميدونيد.كيفيت بد X360 من آزار ميده. من PS2 داشتم قيمتي كه براش پول دادم حدود 200 هزار تومان بود تازه با مموري كارت و... در حد يك كنسول 200 هزار توماني و بيشتر ازش كار كشيدم تقريبا بعضي وقت ها فراموش ميكردم كه كنسول روشن و ميرفتم دو ساعت بعد بر ميگشتم. يا يادم يك دفعه سر فوتبال با بچه ها بازي ميكرديم از بالاي دكور افتاد پايين و انگار نه انگار و هنوز داشتم بازي ميكردم. ديسك هاي خش داري ميزاشتم توش كه اصلا كامپيوتر امكان نداشت تو توهماتش هم بخونه ولي pS2 بدون مشكل ميخوند. در كل اين ميخوام بگم من از PS2 كه همش 200 هزار تومان پول داده بودم به اندازه يك كنسول 600 هزار توماني كار كشيدم و ازش لذت بردم شايد روزي كه خريدم حتي به فكرم هم نميرسيد كه اين اتفاق ها براش بيوفته و هيچيش نشه بل اخره پول كمتري بالاش داده بودم پس فكر ميكردم كيفيت اش هم نبايد بالا باشه.

اما در مقابل X360 زماني كه كنسول خريدم دقيقا تير پارسال بود. 460 تومان بالاش پول دادم. 50 تومان دادم مشكل گرمايي كنسول حل كرد 35 تومان براي فن دادم بعد 25 تومان براي شارژر هاش دادم. جمعا 560 تومان برام تموم شد ولي هيچ ...
بايد هر وقت يكي از 100 متريش رد ميشه دعا دعا كنم چشام بدوزم بهش كه يك وقت بادش به كنسول نخوره چپه بشه وقتي كنسول به صورت افقي ميزارم بايد نگران اين باشم كه يك وقت پيش از حد داغ نكنه. ميرم فن ميخرم بعدش فن پشت كنسول جفت و جور نميشه اعصاب نميزاره. يك ساعت بايد نگه اش دارم تا كنسول روشن بشه تازه اين ها جزء كوچيك بايد ديسك هاي فلان براش بخري مواظب باشي روش خط نيفته جاي خنك بزارش نميدونم هزار كفت و زهر مار كه بتوني نيم ساعت بازي كني تازه هر هفته هم بايد كنسول با يك دستمال تميز كنه وگرنه اگر به ماه برسه ديگه بايد وايتكس بياري جلوش ...

البته اين ماجرا هم شايد كم تا قسمتيش براي PS3 هم باشه و شكي نيست براي هر كنسولي هست. ولي من به شخصه براي كنسولي كه پول بيشتري ميدم توقع كيفيت و قدرت بيشتري دارم كه 360 برام از لحاظ كيفيتي چيزي رو بر آورده نكرد.

اما در مقابل من همين طور كه از PS2 از لحاظ بازي ها واقعا لذت كافي رو بردم در X360 اون لذت چندين برابر شد. بازي هايي مثل Bourne كه واقعا معركه بودند و دسته اين كنسول كه خيلي عالي بود.

اما باعث ميشه آدم فراموش كنه مشكلاتش رو؟
در پايان بگم نا شكري نميكنم. خداروشكر راضي هستيم ميترسم همين هم پس فردا بدتر بشه :biggrin1:

در پايان من از X360 هم اگر بخوايم توي توقعات در نظر بگيريم 30 درصد راضي هستم ولي از لحاظ يك كنسول نسل هفتم و بازي هاش 90 درصد راضي هستم. 10 درصد هم بخاطر سياست تخيلي ماكروسافت
ميسم جان من هم با شما موافقم درباره پلي2.اما مشكل 360 حل شده .با اومدن برد فالكون وكمي مراعات(بيشتر از 4-5 ساعت در روز نبايد بازي كرد) تبديل به يه كنسول عالي ميشه.
من بدون هيچ ترسي ميگم كه از كنسولم راضي نيستم چون كارم به جايي رسيده بايد كنسولو باز كنم و توشو دستكاري كنم كه مثلا خراب نشه.من تا الان 4 تا 360 خريدم فقط به خاطر geow2 و alan wake وگر نه تا الان گيمو گذاشته بودم كنار!:biggrin1:

كنفرانس خبري مايكروسافت در E3

كنفرانس خبري مايكروسافت در E3
كنفرانس ‌سبز

dlgames1.jpg
Big Business: Microsoft's Don Mattrick

به‌گفته ماتریک فروش ايكس‌باكس 360 در ايالات متحده 5 ميليون دستگاه بيشتر از رقيب يعني پلي‌استيشن 3 بوده است. فروش نرم‌افزاري طي يك ساله گذشته هم نشان مي‌دهد كه ايكس‌باكس 360 با 7/2 ميليارد دلار از رقيبان (2/1Wii) و 3 1PS ميليارد دلار) پيش است. ماتريك به‌سود بيشتري كه بازي‌سازهاي غيرداخلي(Third Party) در يك سال گذشته از عرضه بازي‌هايشان روي ايكس‌باكس 360 برده‌اند خبر داد كه ايكس‌باكس با 2/2 ميليارد دلار1/1 (Wii و 03/9 PS ميليارد دلار) از رقيبان پيش بود. سرانجام ماتريك ادعا كرد كه ايكس‌باكس 360 در نسل فعلي بيشتر از پلي‌استيشن 3 در سراسر جهان خواهد فروخت.

آخرين بخش كنفرانس مايكروسافت، معرفي بازي‌هاي اسكوئر انيكس و تاريخ انتشار آنها براي ايكس‌باكس بود. در آخرين لحظات، مايكروسافت بمبي كه در آستين خود پنهان كرده بود را رها كرد و گفت فاينال فانتزي 13 (كه بازي انحصاري سوني بود) هم زمان در اروپا و آمريكا براي ايكس‌باكس 360 هم منتشر مي‌شود! با اين شوك بزرگ كنفرانس مايكروسافت به پايان رسيد و مي‌توان آن را يكي از بهترين حضورهاي مايكروسافت در3 E ناميد.

دوستان با360باید رفاقت کرد من یه پرمیوم داشتم ناجوانمردانه روزی7 8ساعت پشت سر هم با یه فن زپرتی بازی میکرم خدایی 1.5سال دووم اورد بعد سه چراغ شد بعد با کلی خرج هی درست میشد و زود خراب میشد دیگه نا امید شدم از درست شدنش وچشم خیلی ترسید بعدش گفتم ایندفعه دو تا دستگاه میخرم که از هر دوشون به تناسب کار بکشم یه کور خریدم با یه الایت
رو اون کوره همه ی روشهای کولینگ رو انجام دادم مثل:12ولت بریدن قاب فلزی و پلاستیکی گذاشتن فن زیر زیر ایکسها هالا خدا وکیلی اثلا وابدا احساس گرما نمیکنم واز اون الایته دیگه استفاده نمیکنم چون واقعا تاثیرش رو دیدم ومیگم
عالیههههههههههههههه :love::love::love:

من یه کنسول پرمیوم دارم مال سال 2007
مواظبشم و بهش حال میدم ( فن 12 ولت - روش های air flow - هیت سینک اضافه و ... ) اونم یه من حال میده ، به نظر من خیلی خیلی کنسول خوبیه
در مرد بازیهاش هم خارق العاده از نظر گرافیک میشه به Bioshock و GOW اشاره کرد ( البته بازی های مولتی پلتفرمی ( بازیهایی که روی چندین کنسول مشترکا منتشر میشن ) هم هستن که گرافیک خوبی دارن ( نثل COD4 , Darkness , ... ) ولی خوب عناوین انحصاری مد نظر هستش :cool:

منم یه پرمیوم پارسال خریدم. بعد از 7-8 ماه سه چراغ شد. بعد تعمیرش کردم. فنش 12 ولت شده و X-Clamp هم شده. الان دیگه مراعاتش میکنم. البته الان بازی ندارم که بخوام بازی کنم:biggrin1: ولی موقعی که بازی فراوونه روز 2-3 ساعت به طور متوسط بازی میکنم.
بد نیست فقط یه کم ناز نازیه. :cheesygri

METALLICA

خیلی آشغاله :
1-صدای اعصاب خورد کن
2-دسته ی افتضاح
3-بد ترکیب
4-کیفیت بد
و ابن رو هم بگم که همه ی ما میدونیم ps3 از xbox360 بهتره ولی چون بازیش گرونه یه جوری داریم خودمونو قانع می کنیم و به نظر من همین قیمت ارزان بازی ها سبب شده که ما یک کنسول رو بگیم عالیه چون بازیاش ارزانه دلیل بر بهترین نیست بلکه بدترینه.

من تا حالا راضي بودم، فقط مشكلم اين ترسم از 3چراغ شدنه كه جديدا يكم كمتر ميترسم ولي قديمتر همش چشمم رو چراغاي كنسول بود.

از دسته اش فوق العاده راضي هستم، كيفيت بازيهاش هم منو راضي ميكنه، فقط مشكل همون ترس از 3چراغه فقط.

خیلی آشغاله :
1-صدای اعصاب خورد کن
2-دسته ی افتضاح
3-بد ترکیب
4-کیفیت بد
و ابن رو هم بگم که همه ی ما میدونیم ps3 از xbox360 بهتره ولی چون بازیش گرونه یه جوری داریم خودمونو قانع می کنیم و به نظر من همین قیمت ارزان بازی ها سبب شده که ما یک کنسول رو بگیم عالیه چون بازیاش ارزانه دلیل بر بهترین نیست بلکه بدترینه.

نظرت محترم ولی
1- مگه 12 ولتش کرده باشی وگرنه تابحال کسی از صداش شکایت نکرده .
2- این یکی رو باید بگم احتمالا دست شما یه مشکلی داره وگرنه دسته 360 بهترین کنترلر در تمام کنسولاس (اینو فنهای ps هم قبول دارن )
3- شاید به مذاق بعضیا قیافش جالب نباشه (سلیقه ای )
4- تا حدودی
همه ما نمیدونیم که ps3 بهتره اینو شما و عده ای دیگه میدونن پس بسطش نده به همه . در ضمن دلیل بهتربودن ps3 فقط و فقط کیفیت کنسوله بعلاوه درایو بلوری (البته تقریبا بدون استفادس) وگرنه توی خیلی از بازیهای مشترک 360 بهتر عمل کرده و این ثابت شدس و میتونی خودت تحقیق کنی . اتفاقا فنهای ps3 خودشونو بخاطر پردازنده پیچیده این کنسول گول میزنن و به خودشون تلقین کردن که بهتره در حالی که تا بحال هیچ دلیلی بر بهتر بودن اون پیدا نکردن و این پردازنده حرفی واسه گفتن نداشته البته آینده مشخص نیست ولی تا بحال که اینطوری بوده و پردازنده گرافیکی 360 حرف اول رو زده ، ممکنه در آینده وضع فرق کنه ولی باید صبر کرد .
اینا رو گفتم چون کاملا روشن و مبرهنه و جای تردیدی هم توی حرفام نیست مگر اینکه بعضی افراد متعصب که سونی و ماکروسافت رو جزو داراییهای پدر محترمشون میدونن بخوان چیز دیگه ای بگن ..

نزدیک 1 ماه خریدم برای 2 روز مونده به 2008 هست! روزی 7 8 ساعت هم پشت سر هم روشن بوده به اون صورت داغ نمیکنه اصلا مشکلی نداره خیلی راضیم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or