چقدر از 360 راضی هستین؟

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975

spriti

کاربر سایت
Jun 1, 2010
99
نام
Amir
روزی که رفتم xbox بگیرم (سوم راهنمایی بودم) چقدر شاد بودم(البته دلم میخواست ps3 بگیرم ولی سر اورجینال بودنش و قیمت بالاش نسبت به xbox ,نتونستم بخرم)
خلاصه با هزار ذوق خریدمش ولی به 6 ماه نکشید سه چراغه شد رفت و فهمیدم چه دستگاه آشغالیه واقعا آشغال....اونی که این نظر سنجی گذاشته واقعا کار خوبی کرده کلمه آشغال گذاشته.....چون واقعا توصیف دیگه ای نداره!!!!!!!!

البته این نظر شخصی بنده بود.امیدوارم به کسی بر نخوره;)

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
من یک ساله پیش خریدم فروشنده بم میگفت چرا PS3 نمیخری 200 ارزون تر میداد جلوم هکم میکرد ولی گول خوردم دیگه گول قبلش pc و psp بازی میکردم واقعا حتی به psp هم نمیرسه فقط تا ابان صبر میکنم که HITMAN:ABSULOTION بیاد بازی کنم بعدش با یک PS3 تعویضش میکنم
به نظر منم همون گزینه 4
چون بازی های انحصاریش مفتم ارزش نداره از نظر MULTIMEDIA هم ضعیفه
گول خوردم

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من هم خیلی راضی هستم.
فقط با ارض پوزش یه سوال دارم راجع به باتری شارزی که واسه دسته خریدم.
کسی میدونه این چطوری کار میکنه؟
Battery-Charger-for-Xbox360-xbox360-Accessories-.jpg
وصلش کردم به usb ولی چراغش فقط یه لحظه روشن شد.همین.اصلا انگار شارز نمیشه.
کسی تا حالا از این استفاده کرده؟

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
سلام بچه ها
ی سوال داشتم ازتون
اگه من از عربستان بخرم کنسولو کپی خور میشه باز؟
مسه 3 نیست ک ورژن خاصی بخاد؟
کلاً از خارج از کشور ایکس باکس نگیری بهتره :D از ایران هم می‌گیری حتماً حتماً کپی‌خور بگیر :D من خودم از کانادا گرفتم کپی خور نشد، 4 برابر قیمتش تو ایران خرج کردم تا تونستم مثه بچه‌ی آدم بشینم بازی کنم!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من هم خیلی راضی هستم.
Battery-Charger-for-Xbox360-xbox360-Accessories-.jpg
وصلش کردم به usb ولی چراغش فقط یه لحظه روشن شد.همین.اصلا انگار شارز نمیشه.
کسی تا حالا از این استفاده کرده؟
آره من خودم از اینا دارم.باطریش واقعا به درد نمیخوره و کلا بیخیالش شو.البته مال من یک شارژرم داره ولی بازم خیلی بده.من خودم فقط از سیمش استفاده میکنم.

Mohamad39

کاربر سایت
Nov 24, 2011
248
کلاً از خارج از کشور ایکس باکس نگیری بهتره :D از ایران هم می‌گیری حتماً حتماً کپی‌خور بگیر :D من خودم از کانادا گرفتم کپی خور نشد، 4 برابر قیمتش تو ایران خرج کردم تا تونستم مثه بچه‌ی آدم بشینم بازی کنم!

یعنی چی؟
یعنی اصن کپی خور نمیشه بیارم اینجا؟
البته میخام با کینکت بگیرم

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
یادش به خیر8-|/:) زمانی که میخواستم با بابام برم بخرم نمیدونستم اصلا Xbox هستش میخواستم PS3 بخرم ولی بازی هاش گرون بود اون موقعه کپی خور نمیکردن.
الان 3 ساله که Xbox دارم هیچ مشکل داغی نداره مدل Premiun هستش. ولی ازش خیلی زده شدم(دقیقا همون حرفی که رفیقم زد بهم میگفت ازش زده میشه) چون بازی های انحصاری قشنگی نداره همشون توی یه سبکن.(Geow & Halo). از یه طرف خوبه که جدید ترین بازی هارو با 3 تومن میخری بازی میکنی ولی PS3 دارا باید واسن یا هک بشه یا اورجینال بخرن. زمانی هم که بازی های انحصاری PS3 فکر میکنم دوست دارم برم یه PS3 بخرم ولی بازی هاش گرونن یا اینکه باید واسی تا هک بشن( کو تا هک بشن). در کل ایکس باکس برای کسانی خوبه که میخوان بازی های روز جهان رو بازی کنن. ولی بازی های انحصاری PS3 یه چیز دیگن.

---------- نوشته 14-09-2012 در 12:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 13-09-2012 در 11:33 PM ارسال شده بود ----------

من هم خیلی راضی هستم.
کنسولتو خاموشکن سیم رو وصل کن بعد حالا کنسولتو روشن کن بعد برو بازی کن یا یه دوری توی منوی کنسول بزن. حالا کنسول رو از روی دکمیه خاموش کنسول خاموش کن.( از روی دسته خاموش نکنیآ:-o)
حالا میبینی که کنسول خاموشه ولی آداپتور روشن مونده ودسته یک آن روشن میشه و بعد خاموش میشه. الان چراغ روی سیم شارژ سبز رنگه حالا بزار یه 3 یا 4 ساعتی شارژ بشه.(حواست باشه ها آداپتور کنسول باید روشن باشه). حالا کلا سیم شارژ رو از کنسول و دسته جدا کن و بعد از روی دسته کنسول رو روشن کن. زمانی که منوی کامل ایکس باکس اومد بالا کلید وسط دسترو بزن میزان باطری رو بالا نوشته.
ببین من خودم 2 ساله که دارم تازه هفته پیش فهمیدم که چه طوری کار میکنه.:)):))
من هم با سیم وصل میکنم بازی میکنم 1 ثانیه که درش میاریم مینویسه reconnect controller
زمانی که سیم به دسته و به کنسول وصل باشه و دسترو روشن کنید این جوری میشه در این مورد چون دسته باطری رو از سیم دریافت میکنه برای همینه که تا درش بیارید این اخطار رو مینویسه.

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
یعنی چی؟
یعنی اصن کپی خور نمیشه بیارم اینجا؟
البته میخام با کینکت بگیرم
باید ریسک کنی دیگه... :D ممکنه نشه... :D که مال من نشد :D من هم با کینکت گرفتم! جدیداً ماکروسافت اکثر کنسولهاش رو با درایو LiteOn 1175 تولید می‎کنه که هنوز هک نشده...

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
اهان پس بیخیال خرید از اونور بشم؟
باشه دستت درد نکنه
از همین جا بگیر خوبه دیگه.:> اسلیم 4 گیگ فکر کنم کپی خور هستش. البته میزان هارد اونا خیلی کمن.
با کینکت هم نگیر چون حیف پول میشه. با هاش بازی میکنی ولی 1 ماه نشده ازش زده میشی.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
من هم ps3 دارم هم xbox 360
من از xbox بيشتر راضي هستم و 80 درصد با xbox بازي ميكنم. از هر لحاظ بهتره ( تو ps3 فقط بازي هاي انحصاريش رو بازي ميكنم )
زنده باد ايكس باكس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر