چقدر از 360 راضی هستین؟

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
والا ما که هر مدلیشو داشتیم و به نظر من مقرون به صرفه ترین کنسولیه که میشه گرفت واقعا باهاش حال میکنم البته من اسلیم 250 گیگ دارم و فرق اسلیم با فت آسمون و زمنینه چون به فت نمیشه اصلا اعتماد کرد و یهو دیدی بووووق چراغه شد :d

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
من هم واقعا راضی هستم.چند سال xbox360 داشتم بعد پارسال ps3 خریدم اما واقعا پر هزینه بود و بازیهای جدید به راحتی xbox360 در دسترس نبود.فروختم و دوباره روز از نو ایکس باکس هم از نو...xbox Live هم که واقعا خیلی سرتر از ps3 network هست.

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
تنها بدیش اینه که بازی های انحصاری کم داره و بلوری و cell نداره همین وگر نه خیله شاخه
به نظرم (خیلی عالی)

J O K 3 R

کاربر سایت
Feb 19, 2012
54
نام
علی
تنها بدیش اینه که بازی های انحصاری کم داره و بلوری و cell نداره همین وگر نه خیله شاخه
به نظرم (خیلی عالی)

تنها بدی که نه چون تنها بدیش یعنی یه دونه بدیش اما اینا همه مشکلاشه باید میگفتی تنها بدیهاش:d

جدی نگیریا دارم شوخی میکنم :d

brotherhood78

کاربر سایت
Mar 23, 2012
10
نام
کوروش
م هم اسلیم بهتون بگم که اسلیم از صبح تا شب هیچیش نمیشه ولی ارکاد اینقدر داغ میکنه که اخرا یا میسوزه یا بازی هنگ میکنه ....

ahmad_a

کاربر سایت
Jun 22, 2011
74
من ايكس باكس داشتم بعد ps3گرفتم تمام بازي هاي انحصاري مورد علاقمو رفتم .الان دوباره دارم ايكس باكس ميگيرم .براي من كنسول مهم نيست بازي مهمه .الان جون اويل اومدهiam alive و مكس پين مياد و هيتمن و...
... به خاطر همين ايكس باكس .ولي به نظر من چون uncharted 1و2و3, god of war 3و hevy rain و hevelnly stowrd رو داره بهترينهps3ولي كلا بازي انحصارياش اصلا قابل مقايسه نيست
يه كلام خرپولي برو ps3 بخر همه رو اورجينال بگير نيستي بشين سر جات ايكس باكس بازي كن:d

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
خدایی کنسول بدی نیست
فقط اون سری اول که هی 3چراغ میشدن خیلی رو مخ بود
ولی از این اسلیم خیلی راضیم
بی سر و صدا و خوب کار میکنه

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
حرفی برای زدن نداره.ps3 پیشش هیچه و موشه.خودم هم ps3 داشتم و هم 360 و الانم فقط 360 دارم.ادم با 360 میتونه راحت ارتباط برقرار کنه و باش دوس بشه مثه یه برادر.نمرم بش 100 از 100.
فقط تنها مشکلش این اپدیتاشه که هر روز یکی میزنن و اعصاب نمیزارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر