چقدر از 360 راضی هستین؟

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
فقط میتونم بگم که ایک باکس منو 5 سال سرگرم کرده و هوزم داره میکنه و با اومدن gta v قوت میگیره این سرگرمی . xbox360 and maryam are my GF

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
تا ۲۰۱۱ راضی بودم
این دوسال آخری کم گذاشت برا طرفدارا... باعث شد علاقم بهش کم بشه...

فهمیدم مایکرو ب گیم ب اندازه سونی اهمیت نمیده... مخصوصا از لحاظ محتوا ...
کاش نسل قبل هم با سونی بودم...

اما ناحق نمیشه گفت ... از ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ کم نذاشت... عالی بود... از بودنش لذت بردم و دوسشم داشتم

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
راضی‌ نیستم :|
همینکه به لایو وصل شم هشدار امنیتی هی‌ میاد خیلی‌ اعصابم رو خورد می‌کنه =((
در بعضی‌ از بازیها دستگاه فریز میکنه مجبور میشم سیمش رو در بیارم :(
نسل بعد شاید PS4 بگیرم :x

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
نسبتا خوبه ولی یکی دوسالی میشه یک بازی انحصاری درست وحسابی نیومد ولی هم نسلیش پلی استیشن۳ بابازی هایی مثل god of war ascension/the last of us/gran turismo6/beyond two souls/و...دارندگان کنسول روراضی نگه داشت.کلا این استراتژي شرکت سونیه که پس ازمعرفی کنسول نسل جدید ازکنسول نسل قبل خود بهخوبی حمایت کنه.
مثلاپس ازلانچ ps3بازی های خوبی همچونgod of war/guitar hero2/okamiو...برای ps2به بازار آمد ولی پس از لانچ ایکس باکس۳۶۰ چه بازی خوبی برای ایکس باکس قدیمی آمد؟
بنابرین میتوان به این نتیجه رسید که اگرشرکت مایکروسافت پشتیبانی خودرا ازایکس باکس۳۶۰بهترکندضررنکرده که هیچ موجبات فروش بیشتر این کنسول خاطره انگیز رافراهم کرده است.

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
خب این پایان کار من با رفیق 4سالمه
خاطرات زیادی داشتم باهاش . . .
لعنت به مایکروسافت که دیگه حمایتی نکرد از کنسولش

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
خب این پایان کار من با رفیق 4سالمه
خاطرات زیادی داشتم باهاش . . .
لعنت به مایکروسافت که دیگه حمایتی نکرد از کنسولش

بازم بازی میاد برای 360

من راضیم....قصد کنسول نسل 8 رو هم دارم ولی تا دو ساله دیگه ...من بازم میرم ایکس باکس میخم چون من قبلا سونی هم داشتم ولی اصلا باش حال نکردم من مایکروسافت رو بیشتر میپسندم

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
من الان حدود 1 سال و نیم هست که PS3 گرفتم اما قبلش 2 سال و خورده ای Elite Jasper داشتم. واقعاً از لحاظ شبکه ی نتورک و بازی های مولتی پلتفرم (بعضی هاش) عملکرد خیلی بهتری نسبت به PS3 داشت اما توی بخش انحصاریه و کیفیت بازیهاش از کنسول رقیب خیلی عقبتر بود - مهمترین ضعف این دستگاه هم دسته های بسیار بزرگشه. با جابجابودن آنلالوگ مشکلی نداشتم اما زود دستت رو خسته می کرد.
-----

pay@

کاربر سایت
Jul 23, 2014
55
نسبتا خوبه ولی یکی دوسالی میشه یک بازی انحصاری درست وحسابی نیومد ولی هم نسلیش پلی استیشن۳ بابازی هایی مثل god of war ascension/the last of us/gran turismo6/beyond two souls/و...دارندگان کنسول روراضی نگه داشت.کلا این استراتژي شرکت سونیه که پس ازمعرفی کنسول نسل جدید ازکنسول نسل قبل خود بهخوبی حمایت کنه.
مثلاپس ازلانچ ps3بازی های خوبی همچونgod of war/guitar hero2/okamiو...برای ps2به بازار آمد ولی پس از لانچ ایکس باکس۳۶۰ چه بازی خوبی برای ایکس باکس قدیمی آمد؟
بنابرین میتوان به این نتیجه رسید که اگرشرکت مایکروسافت پشتیبانی خودرا ازایکس باکس۳۶۰بهترکندضررنکرده که هیچ موجبات فروش بیشتر این کنسول خاطره انگیز رافراهم کرده است.

یعنی به خاطر این که مایکروسافت از Xbox قدیمی پشتیبانی نکرد نتیجه می گیریم که از ۳۶۰ هم پشتیبانی نمی کنه بعد از نسل جدید ؟ :|
این یه مقایسه ی کاملا اشتباهه ! به این خاطر که PS2 یه کنسول فوقِ موفق با ۱۲۰ میلیون فروش بود و Xbox قدیمی یه شکست خورده کامل تو نسل ۶ بود.بنابراین مایکروسافت بیخیال نسخه قدیمی Xbox شد و سونی با بازی دادن فقط به فروختن بیشتر کنسول مجبوبش کمک کرد.
با اون بخش حرفت که میگی مایکروسافت اگه واسه ۳۶۰ بازی نده ضرر میکنه موافقم ولی از نظر بازی بعد نسل جدید کاملا با PS3 برابره،چندتا multi platform که برای PS3 اومده برای ۳۶۰ هم عرضه شده و بازی های هر دو به همین ها محدود میشه...
تو سال های آخر نسل ۷ هم اینجوری که میگی سونی بهتر نبود؛سونی last of us و god of war:ascension و...عرضه کرد و مایکروسافت هم exclusive هایی مثل halo 4 و gears of war:judgment و...
در کل اونقدر منفی نباش نسبت به ۳۶۰،عملکرد هر دو کنسول تو نسل ۷ مشابه و خیلی نزدیک به هم بود اونم تو همه ی زمینه ها (فروش,بازی,گرافیک و...)

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
واقعا کنسول با ارزشی هست من 6سال این کنسول رو دارم تنها مشکلی که یه بار براش پیش اومد اداپتور دستگاه بود که صداش خیلی زیاد بود مجبور به تعویض ادپتور شدم بازیهایی خوبی هم براش عرضه شد ولی متاسفانه بازیهایی انحصاری که داشت اندک بود از بین بازیهایی انحصاریش تنها از gearsofwarخوشم اومد. دسته هاش هم خیلی خوب بودن مخصوصا انالوگ ها دسته از لحاظ شبکه هم واقعا عالی بود هیچ کم کاستی نداشت.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من که حدودا بالای 5 ساله ایکس باکس دارم و خداییش خیلی راضیم ، درسته این اواخر بازی های اختصاصی ps3 خیلی بیشتر شد ولی بازم دم ایکس باکس گرم ، با 300 تومان کنسول نسل هفتم گرفتیم ، 5 سال باهاش بازی کردیم و کلی هم حال بهمون داد ،
خدایی دم ایکس باکس گرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر