چرا دخترها و زنها کمتر گیمر میشوند؟!

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
کل نظرات رو بخون! فقط کوبیدن جنس مخالفه...عزیزم قرار نیست همه نظرشون یکی باشه
کل پست های تاپیک بی احترامیه ..میفهمم زور داره حرف حق
جنبه نقد شدن ندارید جواب ندید ..
شما تازه اومدی این تاپیک من همه رو خوندم ! شما دقیقا از چه حق ویژه ای برخورداری که اجازه داری به همه توهین کنی ؟
اونی که اومده بی احترامی کرده پستش رو جواب بده یا ( مثل یک انسان محترم ) بنویس عده ای از مردان
فکر کنم نقد با بی احترامی متفاوت باشه ، شاید شما جنبه بحث نداشته باشید !

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
شما تازه اومدی این تاپیک من همه رو خوندم ! شما دقیقا از چه حق ویژه ای برخورداری که اجازه داری به همه توهین کنی ؟
اونی که اومده بی احترامی کرده پستش رو جواب بده یا ( مثل یک انسان محترم ) بنویس عده ای از مردان
فکر کنم نقد با بی احترامی متفاوت باشه ، شاید شما جنبه بحث نداشته باشید !
بحث! شما نمیتونی 2 خط نقد رو تحمل کنی بعد برای یه قشر که تو این خراب شده از کمترین فعالیت ها دور نگه داشته شدن اما و اگر میکنی!
جواب منو نمیتونید بدید میزنی کوچه علی چپ

• Like
Reactions: RoCoCo

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
بحث! شما نمیتونی 2 خط نقد رو تحمل کنی بعد برای یه قشر که تو این خراب شده از کمترین فعالیت ها دور نگه داشته شدن اما و اگر میکنی!
جواب منو نمیتونید بدید میزنی کوچه علی چپ
اگر چشم بینایی باشه خواهد دید که چه طرز فکر و رفتاری داره از حقوق زنان دفاع میکنه
حرفی ندارم ، پایان بحث .

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من نه با شما پدر کشتگی دارم نه با مردها
فقط نظر من با ایجاد تاپیک در مورد قشری که خودمون محدودش کردیمه
دلیل اصلی فقر بیسوادی و 100%تربیت غلط مردم تو این 40 سال شکست هست
طرف بچه بوده از بازی کردن دورش کردن حالا همون بلا رو سر بچش میاره دختر پسر هم نداره
حرف زیاد دارم اما خوب چون تو سوییس زندگی میکنیم نمیزنم

• Like
Reactions: RoCoCo

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
اگر چشم بینایی باشه خواهد دید که چه طرز فکر و رفتاری داره از حقوق زنان دفاع میکنه
حرفی ندارم ، پایان بحث .
دوست عزیز، @manhatan کاملا داره راست میگه. واقعا دلیل کاملا واضحی داره که چرا دختر ها گیمر نمیشن یا اگه میشن هم اصلا بروز نمیدن و فعالیت خاصی توی فروم ها ندارند. اکثر دختر ها تا خودشون رو نشون میدن و بقیه پلیرهای مرد میفهمن که خانمم یا مزاحمشون میشن یا مدام بهشون توهین میکنن. من چند ساله دارم گیم آنلاین میزنم، دختر زیاد دیدم که آنلاین میزنه، (البته نه به اندازه ی آقایون ). طرف اومده بود توی گیم ما تا فهمید این دختره، سریع فحش داد. توی همین بازیسنتر داریم همدیگه رو روزی صد بار ترول و مسخره میکنیم برای چیزای خیلی ساده، واقعا اگه یه دختر بودی میومدی اینجا پست بزاری؟ وقتی جو اصلا خوب نیست (نمیگم افتضاحه ولی خیلی هم خوب نیست). استریمر دختر هست میگه اصلا توی بازی حرف نمیزنم، تا بفهمن که دخترم روانی ام میکنن، اسم یوزرشون رو عوض میکنن و ....

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تو همین سایت هم هستن ولی بندگان خدا جرات نمیکنن آفتابی بشن اقلیت بیاد کنار اکثریت فقط تهش میشه آمدن بازی و مسخره بازی و از خود بیخود شدن و جوگیر شدن جلوی اینا

• Like
Reactions: Sega_genesis

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
نمیدونم چرا زنها میخوان حقوق نداشته اشون رو به زور از حلقوم ما بکشن بیرون. بابا بکشید بیرون از ما حقوقتون دست ما نیست.
هرچی جلوتر میره هم بدتر میشه این تهاجم بی فرهنگی. یادم میاد مثلا قبلا قاتل زن نداشتیم یا بسیار بسیار پدیده نادری بود اما الان تو هر جرم و جنایتی و نقشه قتلی پای یه زن هم وسطه!

• Like

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
نمیدونم چرا زنها میخوان حقوق نداشته اشون رو به زور از حلقوم ما بکشن بیرون. بابا بکشید بیرون از ما حقوقتون دست ما نیست.
هرچی جلوتر میره هم بدتر میشه این تهاجم بی فرهنگی. یادم میاد مثلا قبلا قاتل زن نداشتیم یا بسیار بسیار پدیده نادری بود اما الان تو هر جرم و جنایتی و نقشه قتلی پای یه زن هم وسطه!
فکر کنم تاپیک رو اشتباه اومدید. چیزی که توی این تاپیک مطرحه با حرفی که میزنید اصلا ربطی نداره. تهاجم بی فرهنگی؟ زن و جرم و جنایت؟ الان یه خانم نمیخواد وقتی بازی میکنه بهش فحش بدن یا اذیتش کنن، با برای بازی کردن کنار آقابون متلک بشنوه و تمسخر بشه. این حق اش به حساب میاد یا نه.

• Like

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
فکر کنم تاپیک رو اشتباه اومدید. چیزی که توی این تاپیک مطرحه با حرفی که میزنید اصلا ربطی نداره. تهاجم بی فرهنگی؟ زن و جرم و جنایت؟ الان یه خانم نمیخواد وقتی بازی میکنه بهش فحش بدن یا اذیتش کنن، با برای بازی کردن کنار آقابون متلک بشنوه و تمسخر بشه. این حق اش به حساب میاد یا نه.

جوابم به اون کاربری بود که پای حق و حقوق بانوان رو کشید وسط ... وگرنه دختر گیمر تو خارج از ایران هم کمه و اونهایی هم که عکس میذارن خیلی مسخره میکنن که گیمر واقعی نیستن و این حرفها.

Attachments

• funny-hot-girl-video-gamepad-joystick.jpg
    funny-hot-girl-video-gamepad-joystick.jpg
    53.1 KB · مشاهده: 31
  • Fake+gamer+girl+detected_a17d8f_6826088.jpg
    Fake+gamer+girl+detected_a17d8f_6826088.jpg
    100.1 KB · مشاهده: 34

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یعنی آنقدر آدم عقده باید داشته باشه که بیاد اینجوری درافشانی و خودشیرینی کنه چه ربطی داره این حرف تو نه عزیز اتفاقا اونا تو پیگیری خقوقشون از من و تو جلوترن اما بحث تایپک درباره یک چیز دیگه بود اتفاقا تو خارج من خودم کم ندیدم هستن زیاد بروز نمی‌دم خودشون رو

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,410
فک میکنم دلیلش امتحان نکردن از بچگی هست؛ در نتیجه تو بزرگسالی ام جذاب بنظر نمیاد براشون؛
اگه از همون بچگی به عنوان یه سرگرمی عمومی بدون جنسیت معرفی بشه احتمالا تو بزرگسالی ام علاقه بیشتری نشون میدن.

و مساله دیگه عدم علاقه شون به بازیهای ریت M بنظر من به هیچ عنوان چیز بدی نیس و حتی میتونه نشون دهنده سلامت روانی بیشتر باشه.
خودتون کلاهتون ر قاضی کنید کسی که از نصف کردن دشمنا با اره برقی لذت میبره سلامت بیشتری داره یا کسی که ترجیح میده زلدا بازی کنه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
هر جنسی با توجه به ساختار ذهنی و روانیش یه سری علایق درش بیشتر فعاله و برای اون جنس بیشتر رایجه و این طبیعیه.....و قرار نیس همه چیز رو برابر کنیم تا مشکل از بین بره چون ذاتا مشکلی نیس تفاوت عقایده:

خانم ها خیلی بیشتر از اقایون طلا و جواهر دوست دارن....الان باید مردا هم به اندازه خانوم ها طلا دوس داشته باشن و این یه مسالس؟
خانوم ها کمتر از آقایون علاقه به دیدن برخی ژانرهای فیلم ها دارن و بر عکس برخی ژانرها رو دوس دارن.....الان اینم مشکله؟
خانوم ها کمتر از آقایون عاشق فوتبال هستن...این الان مشکله؟
خانوم ها خیلی بیشتر از آقایون رنگ های شاد مثه رنگ صورتی رو دوس دارن...این الان مشکله؟
این تفاوت ها حتی در نحوه بروز علایق جنسی هم مشهود.....

مردها هم بیشتر از خانوم ها علاقه مند به بازیهای کامپیوتری و مفاهیم فانتزی و ..... هستن(نه اینکه گیمر دختر نداریم ولی کمتر به مراتب)
خانوم ها در حد اقایون از مفاهیم فانتزی و گیم و ....لذت نمیبرن و در عوض از چیزای دیگه ای لذت میبرن که اقایون کمتر لذت میبرن و این نه مشکله و نه مساله خاصی

.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,234
هر جنسی با توجه به ساختار ذهنی و روانیش یه سری علایق درش بیشتر فعاله و برای اون جنس بیشتر رایجه و این طبیعیه.....و قرار نیس همه چیز رو برابر کنیم تا مشکل از بین بره چون ذاتا مشکلی نیس تفاوت عقایده:

خانم ها خیلی بیشتر از اقایون طلا و جواهر دوست دارن....الان باید مردا هم به اندازه خانوم ها طلا دوس داشته باشن و این یه مسالس؟
خانوم ها کمتر از آقایون علاقه به دیدن برخی ژانرهای فیلم ها دارن و بر عکس برخی ژانرها رو دوس دارن.....الان اینم مشکله؟
خانوم ها کمتر از آقایون عاشق فوتبال هستن...این الان مشکله؟
خانوم ها خیلی بیشتر از آقایون رنگ های شاد مثه رنگ صورتی رو دوس دارن...این الان مشکله؟
این تفاوت ها حتی در نحوه بروز علایق جنسی هم مشهود.....

مردها هم بیشتر از خانوم ها علاقه مند به بازیهای کامپیوتری و مفاهیم فانتزی و ..... هستن(نه اینکه گیمر دختر نداریم ولی کمتر به مراتب)
خانوم ها در حد اقایون از مفاهیم فانتزی و گیم و ....لذت نمیبرن و در عوض از چیزای دیگه ای لذت میبرن که اقایون کمتر لذت میبرن و این نه مشکله و نه مساله خاصی

.
حالا نمیگم همه این موارد ولی مطمئن باش یه بخش از همه اینهایی که گفتی صرفا کلیشه های جنسی هست که از طریق جامعه و سیستم در طی سالیان طولانی به ماها تحمیل شده ولی الزاما خواسته واقعی انسانها نیستش.

الان وقت ندارم ویدئو رو ببینم ولی در کل نه افراط نه تفریط هیچکدوم خوب نیست. حالا از هر سمتی که باشه

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
حالا نمیگم همه این موارد ولی مطمئن باش یه بخش از همه اینهایی که گفتی صرفا کلیشه های جنسی هست که از طریق جامعه و سیستم در طی سالیان طولانی به ماها تحمیل شده ولی الزاما خواسته واقعی انسانها نیستش.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
حرفی ندارم ، پایان بحث .
شما اولا اسم احمقانه تاپیک رو ببین زن ها و دختر ها یعنی داری بر اساس یک چیزی اسمشو رو نمیارم تفکیک میکنی ولی کسی نمیگه چرا همچین اسم مزخرفی رو تاپیک هست و کسی از کلمه خانم استفاده نمیکنه.هنوز درگیر دختر و زن بودنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر