پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

دوستان من قبلا ازتون سوال کردم تو همین تاپیک گفتین با اجرای این طرح جدید طرح قبلی هم برای ما محدود دار ها همینجوری میمونه
ولی تو صفحه اول این تاپیک قسمت سوال-جواب پنجمی این مطلب اشاره شده که "با اجرای این طرح دیگر اینترنت حجمی معنی نخواهد
داشت و همه شرکت ها نامحدود خواهند داد
" آخر همه نامحدودن؟محدودن؟بعضی وقتی محدود، بعضی وقتا نامحدودن!! چطوریه قضیه!!!!

دوستان من قبلا ازتون سوال کردم تو همین تاپیک گفتین با اجرای این طرح جدید طرح قبلی هم برای ما محدود دار ها همینجوری میمونه
ولی تو صفحه اول این تاپیک قسمت سوال-جواب پنجمی این مطلب اشاره شده که "با اجرای این طرح دیگر اینترنت حجمی معنی نخواهد
داشت و همه شرکت ها نامحدود خواهند داد
" آخر همه نامحدودن؟محدودن؟بعضی وقتی محدود، بعضی وقتا نامحدودن!! چطوریه قضیه!!!!
درسته این شبهه در ابتدا بر اثر خود خبر سازمان تنظیم مقررات پیش اومد که گفتن دیگر شرکت ها حق ندارند برای مشترکین محدودیت حجمی و زمانی در نظر بگیرن که بعدا با تبصره ای که دادن این حق رو به شرکت ها دادن که در کنار سرویس ها نامحدود سرویس محدود نیز بدن و البته بعد از تایید سرویس های پیشنهادی محدود توسط رگولاتوری.

اینترنت رایگان در هتل دبی
1416541741.png

این تست خودم هست.عجب اینترنتی بود :>

ای خدا من تا کی زنده ام! یعنی همچین نتی تو ایران میبینم؟!.........................جواب خدا: نه اینجا ایرانه....

:((:((:((

سلام دوستان، من هر چی پست اول خوندم متوجه نشدم اگه جوابه این سوال من رو بدین:
اگه این قانون اجرا شه من که برای ADSL 256 با ظرفیت دانلود 8 گیگ در ماه دارم ماهی 20 تومان می دم با همین 20 تومان نامحدود بهم میدن یا این سرویس حذف میشه باید برم سرویس نامحدود بگیرم؟؟؟؟
مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or