پیش بینی ها و اخبار E3 2015

کدام کنفرانس E3 2015 موفق تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    185
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,995
نام
مهدی
خُب از اونجایی که برای تاپیک جداگانه زدن برای هر کنفرانس خیلی زوده، صرفا بخاطر اینکه از نظر هایپیجات (!) از دنیا عقب نباشیم، گفتم یک عدد تاپیک درباره E3 پیش‌رو بزنم تا هرچی هایپ، آرزو و دل‌نوشته دارید، بریزید اینجا! :D در ضمن تا باز شدن تاپیک‌های جداگانه، می‌تونید اگر خبری، شایعه‌ای، نقل قول از insiderـی چیزی دارید، همین‌جا به اشتراک بگذارید.
پ.ن: از insiderهای وطنی مثل پارسال شدیدا استقبال می‌شه!!

آرزوها:

Quantic_Dream_Logo.png

پروژه جدید Quantic Dream. امیدوارم یک تیزر برای این E3 آماده کرده باشن، انتظار هم حدی داره! :|

logo.png

هیچ رقمه نمی‌شه این خبر ["Sony Bend Dev Says Next Game Will "Push PS4 to Somewhere It's Never Been] رو خوند برای پروژه جدیدشون کنجکاو نشد. این هم یک عدد تیزر داشته باشه کفایت می‌کنه.
پ.ن: جناب shinobi602 راجب این پروژه گفته بازی سبک Open World Horror هست. دیگه راست و دروغش با خودش!

icon-sms.png

یک تیزر حماسی و بازگشت Kratos با God of War IV ... 8->

پیش‌بینی‌ها:

- Uncharted 4 و یک نمایش خانمان‌سوز (!) از بخش‌های برفی بازی و معرفی Uncharted Trilogy بعد از اینکه حضار از تماشای برف نسل بعدی از هم گسیخته شدن!!
- نمایش گیم‌پلی از Rise of the Tomb Raider و اعلام تاریخ عرضه.
- یک عدد تیزر از Gears of War جدید.
- حضور Polyphony Digital و Gran Turismo 7.

مابقی پیش‌ینی‌/بحث/wish list به عهده شما.

Last edited by a moderator:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آخه میدونی این حسه از هر سال قویتره چون سونی برا سه ماهه چهارم امسال تقریبا چیز همه پسندی در مقابل ماکرو نداره و یا هنوز ازشون رونمایی نکرده، TLG به احتمال زیاد میتونه فقدان یه بازی AAA رو برا اون برهه زمانی پر کنه.
E3 بهترین زمان برای رونمایی دوباره از TLGىه;;)
:| امکان اینکه TLG یک عنوانی باشه که سونی با 6 ماه تبلیغ بخواد بفروشتش بنظرم تقریبا 0ه!

امسال سونی سیاست پارسال ماکرو رو احتمالا پیش میگیره. 2-3 تا بازی نسبتا خوب داره.(teraway و ud و رایم و ...) و عنوان فوق العادش رو بنظرم میسپره دست uncharted collection! یا killzone collection!

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
نمایش عنوان جدید کیج، Rime ، فانتوم پین، Uncharted ، گیرز ، توم رایدر ، حتما میترکونن، اگر باشن !

35176385270973024952.png

The Last Guardian#
Silent Hills#

:(:d

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من میگم Crash و TLG و اینارو بریزید دور. سونی همون لطف کنه بازی بعدی MM و SM و QD و GG و Bend و SP رو نشون بده خیلی مرده!!!! :D

این بازی هایی که لیست کردی خودش 2 تا e3 میطلبه :d یعنی نشون دادن فقط کرش و tlg برای سونی راحتر از خواسته های شما هستش :d

پ.ن: سونی همچنان طبق روال 2 سال اخیر بیشتر تایم مراسم رو با ترد پارتی ها سپری میکنه و از این بابت لیستش حسابی پره

یه تایم حسابی واسه batman AK داره . باندل و ...

یه خبرایی هم هست درمورد اینکه COD رو اورده تو کنفرانس

STAR WAR هم حتما هست

و بازی های ژاپنی هم داغ داغه و احتمالا تو این E3 بهترین بخش من خواهد بود

از MGS V بگیر تا FINAL FANTASY XV احتمالا و همینطور PERSONA 5 و شاید YAKUZA و اگه TLG هم باشه من ویران میشم :d

بعدش هم چندتا انحصاری که اصلا قابل پیش بینی نیستن ( فقط ND قابل پیشبینی هست )

راک استار هم که اون انحصاریش معلوم نیست کجاست اما مطمینا تو E3 نیست :d البته به انحصاری بودنش هم شک دارم و فکر میکنم مثل روال همیشگی و چندین سال اخیر همون انحصاری کنسولی رو ادامه میده :d

--------------------------

در ادامه بحث دوستان من فکر میکنم سونی برای ادامه و ماههای باقی مانده 2015 جهت رقابت با HALO (جدی ترین IP رقیب در 2015 ) از ترد پارتی کمک میگیره .

و انحصاری امسال باقی مونده هاش Everybody's Gone to the Rapture ، و Hellblade ( زمانی ) ، Let It Die ، No Man's Sky(PC) و عنوان فوق العاده RIME و UD

حیلی بعیده امسال سونی غیر از اینها انحصاری داشته باشه . و چندین کالشن طبق معمول

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,244
نام
ماکان
نگفتم همش رو با هم معرفی کنه!! چنین چیزی محال و غیر عقلانی هست. منظورم اینه که سونی هنوز یه عالم بازی حقیقی معرفی نشده داره. دیگه نیازی به معرفی عناوین تخیلی نیست. همین هارو هم نشون بده (بعد از 2 سال!!) لطف کرده و ما راضی هستیم!:D سورپرایز هم بخوره تو فرق سرش!

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
35176385270973024952.png

The Last Guardian#
Silent Hills#

:(:d
واقعن اين برام سواله كه جرا هر بازى شاخى كه تو كنفرانس سونى به عنوان انحصارى معرفى ميشه در انتها يا مانند Silent Hills كنسل ميشه يا مانند AGENT و TheLast Guardian در حالت اغما فرو ميرن!!؟

از اين به بعد فكر كنم هر بازى شاخ و كولاك كننده اى تو كنفرانسهاى سونى معرفى شد بايد مانند تريلر ابتدايى بازيهاى يوبى سافت سركارى و دروغ همايشى ناميد

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
:| امکان اینکه TLG یک عنوانی باشه که سونی با 6 ماه تبلیغ بخواد بفروشتش بنظرم تقریبا 0ه!

امسال سونی سیاست پارسال ماکرو رو احتمالا پیش میگیره. 2-3 تا بازی نسبتا خوب داره.(teraway و ud و رایم و ...) و عنوان فوق العادش رو بنظرم میسپره دست uncharted collection! یا killzone collection!
شیش ماه کمه؟ چطور تو همین مدت زمانی کم بازی هایی مث AC و COD معرفی میشن و فروش چند میلیونی روبرو میشن؟ اگه دلیلش هم جا افتادگیشون به دلیل انتشار سالیانه باشه. باز مثال هایی مثلGT6 وLBP3 هست!
این پیش بینی من فقط یه حس کوچیکه، منم فقط بازیو میخام، مدیر عامل سونی نیستم که نگران لاین آپ-ش باشم:d
بطور کلی اگه این احساس من خرابکاری کرد به درک :d مهم تر از TLG هم برا من هست، مثلا نمایش عنوان جدیدMm. که از اعماق دل امیدوارم معرفی بشه :d یه خبری هم از Wild بشه دیگه من میچسبم به سقف :d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,657
نام
سهيل
من کاری به آرزوها ندارم چون اکثر به وقوع نمی پیونده.بیشتر دوست دارم نمایش جدید Uncharted و گیم پلی Tomb Raider رو ببینم.نمایش گیم پلی Uncharted فکر کنم این سری پیشرفت فوق العاده ای داشته باشه.یک محیط برفی میتونه یخ کنفرانس رو بشکنه.:d از اون طرف هم Tomb Raider همیشه جز بازیهای مورد علاقه من بوده.نسخه آخر هم همه چیز داشت فقط پلتفرمینگ و پازلش رو به حد سری کلاسیک برسونن خیلی عالی میشه.با توجه به گرافیک نسخه قبلی که علارغم مولتی بودنش عالی بود این سری فکر کنم واقعا یا یک گرافیک فوق العاده ای طرف باشیم.از الان میتونم مقایسه گرافیک این دوتا بازی بعد از کنفرانس ها رو متصور بشم:d

از اونهایی هم که احتمال معرفی دارن بیشتر منتظر معرفی Resident Evil 7، DMC 5 و اون IP انحصاری که میگن Sega Japan داره واسه PS4 میسازه هستم.بین این سه تا هم احتمال معرفی RE7 خیلی بالا میدونم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
در ادامه بحث دوستان من فکر میکنم سونی برای ادامه و ماههای باقی مانده 2015 جهت رقابت با HALO (جدی ترین IP رقیب در 2015 ) از ترد پارتی کمک میگیره .

و انحصاری امسال باقی مونده هاش Everybody's Gone to the Rapture ، و Hellblade ( زمانی ) ، Let It Die ، No Man's Sky(PC) و عنوان فوق العاده RIME و UD

اينقدر خوشم مياد وقتي اينجور موقعيت ها فراهم ميشه :bighug:

li57mytoaa50pw70a4g0.png

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
احتمال تریلر انگلیسی P5 خیلی بالاست :D یه ریلیز دیت + Dual Audio بودن هم بهش اضافه کنن دیگه عالی میشه :bighug:

اگه Dual Audio باشه كه ديگه حرف نداره :bighug: همون P4 هم به نظرم صداگذاري ژاپنيش خيلي باحالتر بود :d

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
اگه Dual Audio باشه كه ديگه حرف نداره :bighug: همون P4 هم به نظرم صداگذاري ژاپنيش خيلي باحالتر بود :d
با عرض معذرت علی جان میدونم که این نظر شخصیتونه ولی این حرفتون نامردیه!:d
درسته صداگذاری ژاپنی بازی عالی بود ولی صداگذاری انگیلیسی بازی هم دست کمی نداشت.حتی از بعضی جهات هم صداگذاری انگیلیسی بازی از صداگذاری ژاپنی خلی بهتر بوده
ATLUS USA ار بهترین دوبلر ها تو بازی هاش استفاده کرده مثل Johnny Yong Bosch,Troy Baker,Laura Bailey,Nolan North,Yuri Lowenthal,Liam O Brien و ...
تو همه ی نقد های بازی های ATLUS هم گفته شده که صداگذاری انگیلیسی بازی هاش محشره.البته از اونجایی که بازی های ATLUS به طور کامل صداگذاری نمیشه هیچ وقت بازی هاش نامزد بهترین صداگذاری رو نمیگیره(البته به جز Catherine که سال 2011 نامزد بهترین صداگذاری رو گرفته)
P.S:البته علی Persona 5 زیاد به سونی مربوط نمیشه.شاید ATLUS بیاد تو کنفرانس سونی نمایشی از بازی بزاره ولی سونی صاحب بازی نیست:d
P.S.S:علاوه بر اون فکر کنم تنها چیزی که از این بازی نمایش بدند همون تریلر اخری ولی به زبون انگیلیسی باشه.البته احتمالش هم هست که ورژن کامل تر اون اهنگی که تو اون تریلر رو پخش کردند(منظورم از ورژن کامل تر یعنی این که یک خواننده تو اون اهنگ بخونه) رو تو تریلر انگیلیسی پخش کنند

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
Wolfenstein: The Old Blood پر از ایستر اگ ـه ظاهرا... محبوب ترینش برای فن های Fallout :d:

fallout-4-beverage---nuka-cola.jpg

اینسایدر محبوب قلب ها ( آپریل) :

ukws_u_ntitled.png

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این بازی هایی که لیست کردی خودش 2 تا e3 میطلبه :d یعنی نشون دادن فقط کرش و tlg برای سونی راحتر از خواسته های شما هستش :d

پ.ن: سونی همچنان طبق روال 2 سال اخیر بیشتر تایم مراسم رو با ترد پارتی ها سپری میکنه و از این بابت لیستش حسابی پره

یه تایم حسابی واسه batman AK داره . باندل و ... (1)

یه خبرایی هم هست درمورد اینکه COD رو اورده تو کنفرانس

STAR WAR هم حتما هست (2)

و بازی های ژاپنی هم داغ داغه و احتمالا تو این E3 بهترین بخش من خواهد بود

از MGS V بگیر تا FINAL FANTASY XV احتمالا و همینطور PERSONA 5 و شاید YAKUZA و اگه TLG هم باشه من ویران میشم :d

بعدش هم چندتا انحصاری که اصلا قابل پیش بینی نیستن ( فقط ND قابل پیشبینی هست )

راک استار هم که اون انحصاریش معلوم نیست کجاست اما مطمینا تو E3 نیست :d البته به انحصاری بودنش هم شک دارم و فکر میکنم مثل روال همیشگی و چندین سال اخیر همون انحصاری کنسولی رو ادامه میده :d

--------------------------

و انحصاری امسال باقی مونده هاش Everybody's Gone to the Rapture ، و Hellblade ( زمانی ) ، Let It Die ، No Man's Sky(PC) و عنوان فوق العاده RIME و UD (3)

١- دو س روز بعدش منتشر ميشه و حد اكثر يك تريلر داستاني نيمچه ingameي خواهد بود كه نصف صحنه هاش تو تريلر هاي قبلي بوده! اصن روش حساب نكن! حد اكثر با تريلر و احتساب رونمايي باندل (كه خوب ديره انصافا) سر جمع ٥ دقيقه هم نميشه

٢- اگه مثل روند پارسال hardline باشه احتمالا يك تريلر داستاني يا گيمپلي كوتاهه! رو اينم بيش از ٤-٥ دقيقه حساب نكن. چون احتمال قوي يك نمايش مولتي فك بر انداز توي ea داره!

٣- tearaway و چرا همه اصن ادم حسابش نمي كنن؟؟؟ (بازي حالا حسابش نمي كنن:d) نا سلامتي مال مدياست! قطعا ميتركونه!

يادتون باشه كه يوبي سافت هميشه (اين چند ساله) عناوين AAA و بزرگ معرفي شدش يك نمايش داستاني و تو كنفرانس خودش دارن و يك گيم پلي تو كنفرانس ماكرو و سوني! Division و ac victoryو rainbow6 هستن كه division احتمالا تو كنفرانس ماكروئه (ماركتينگ ش اگه اشتباه نكنم دست ماكروئه! سال پيش e3 و سال قبلش گيمز كام تو ماكرو نمايش داشت) اون دوتا و معلوم نيست! اينا اگه باشن عالين! چون معمولا نمايش هاي يوبيسافت عالين!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر