پیش بینی ها و اخبار E3 2015

کدام کنفرانس E3 2015 موفق تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    185
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
خُب از اونجایی که برای تاپیک جداگانه زدن برای هر کنفرانس خیلی زوده، صرفا بخاطر اینکه از نظر هایپیجات (!) از دنیا عقب نباشیم، گفتم یک عدد تاپیک درباره E3 پیش‌رو بزنم تا هرچی هایپ، آرزو و دل‌نوشته دارید، بریزید اینجا! :D در ضمن تا باز شدن تاپیک‌های جداگانه، می‌تونید اگر خبری، شایعه‌ای، نقل قول از insiderـی چیزی دارید، همین‌جا به اشتراک بگذارید.
پ.ن: از insiderهای وطنی مثل پارسال شدیدا استقبال می‌شه!!

آرزوها:

Quantic_Dream_Logo.png

پروژه جدید Quantic Dream. امیدوارم یک تیزر برای این E3 آماده کرده باشن، انتظار هم حدی داره! :|

logo.png

هیچ رقمه نمی‌شه این خبر ["Sony Bend Dev Says Next Game Will "Push PS4 to Somewhere It's Never Been] رو خوند برای پروژه جدیدشون کنجکاو نشد. این هم یک عدد تیزر داشته باشه کفایت می‌کنه.
پ.ن: جناب shinobi602 راجب این پروژه گفته بازی سبک Open World Horror هست. دیگه راست و دروغش با خودش!

icon-sms.png

یک تیزر حماسی و بازگشت Kratos با God of War IV ... 8->

پیش‌بینی‌ها:

- Uncharted 4 و یک نمایش خانمان‌سوز (!) از بخش‌های برفی بازی و معرفی Uncharted Trilogy بعد از اینکه حضار از تماشای برف نسل بعدی از هم گسیخته شدن!!
- نمایش گیم‌پلی از Rise of the Tomb Raider و اعلام تاریخ عرضه.
- یک عدد تیزر از Gears of War جدید.
- حضور Polyphony Digital و Gran Turismo 7.

مابقی پیش‌ینی‌/بحث/wish list به عهده شما.

Last edited by a moderator:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
پروژه مدیا مولوکول رو نشون بدن برا من کافیه :((

پ.ن : از یک fall out یا TES جدید هم شدیدا استقبال میشه .

پ.ن 2 : اگه درجه تخیل رو یکم بالا ببرم ، منتظر رو نمایی سایفون فیـــلتر هم هستم :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دنباله The Evil Within میخوایم. بیونتا ۲ ء نسخه های PS4 & X1 هم وقتشه که درصورت وجود، رو نمایی شه.
پ. ن : سونی اروپا می ترکاند، این خط، / ، اینم، € ، نشون! :D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوباره E3 داره میاد و حس هایپ و دپرس شدن بعد مراسم و اون جو فوق العاده خوب تو تایپکا هم از راه میرسه کم کم
اصلا امکان نداره E3 امسال گاو و کریتوس وجود نداشته باشن اون علامت بازی رو تو تریلر GOW III:RE رو ببینید چهار دفه روی هم قرار میگیره و از اینطرفم گاو 3 رو
دادن دیگه قشنگ معلومه GOW:IV و خود کریتوس دوباره قراره دل و روده بریزه بیرون:d
o3qf32e48slbxn0dew6.jpg

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
من تو این E3 دنبال سخت افزار های جدید و مدل های تازه ی پلی ۴ و ایکس وان و .... نیستم من فقط و فقط بازی می خوام!
اما لیست ۱۰ تایی من
10---- batman:arkham knight
9----mass effect 4
8--- gran turismo 7
7--- the last guardian
6--- resident evil7
5---the elder scrrols 6
4--- halo5
3--- new ip from santa monica or gg
2--- uncharted 4 ٬ & gears of war
1--- half life 3
و کلی بازی ریز و درشت دیگه که دیدن هر کدوم لذت بخشه!

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
من هرچی که دنبالشم دست اسکوئر هست و بس
1- FF XII HD
2-یه تریلر مفصل از KH3
3-یکمم این مکان های تاریک FF XV رو نشون بدن ببینیم واقعا به قول خودشون همون VERSUS سابق هست یا نه
4- دوست دارم FF VII REMAKE هم باشه اونم با لومینوس ساخته شه:D و با کارگردانی نومورا:D ولی از طرفی می دونم تا XV نیاد هیچ خبری نمیشه
اینی که می خوام بگم از همه مهمتره:D تا این معلوم نشه چیه من اصلا هیچ بازی به دلم نمیشینه:D
5- دوست دارم از اون یکی پروژه نومورا که به قول اسکوئر باعث شده از FF XV کنار گزاشته بشه هم رونمایی بشه ببینم واقعا چقدر بزرگه:D حتی به این هم راضی هستم که فقط یه تریلر CG کوتاه مثل ورسوس باشه و چند سال بریم تو خماریش:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آرزو که نداریم ولی برای جلوگیری از هرگونه خطر ناشی از هایپ بیجا، از [MENTION=8883]Frobary[/MENTION] میخواییم که [MENTION=31999]Akiba[/MENTION] رو از همین الان بن کنه که نبینیمش:biggrin1:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
تا یادم نرفته در کنار لیست بالا ۲ آرزوی بزرگ دارم اولی مربوط به مافیا و دومی هم یک نوستالژی قدیمی!
در مورد مافیا یا بیان نسخه ی اول رو به طور کامل بازی سازی کنن :x یا اینکه شماره ۳ دنباله ی همون شماره ۱ باشه!
اون نوستالژی قدیمی هم چیزی نیست جز کیت آر چر :((

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فک میکنم با مرگ یو سوزوکی بتونیم یه شنمو ء جدید بازی کنیم. خدایا تو خودت شاهدی دلم نمیخواست آرزوی مرگ کسی رو بکنم، چاره ای نموند برامون :( :D...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آرزو که نداریم ولی برای جلوگیری از هرگونه خطر ناشی از هایپ بیجا، از [MENTION=8883]Frobary[/MENTION] میخواییم که [MENTION=31999]Akiba[/MENTION] رو از همین الان بن کنه که نبینیمش:biggrin1:

Frobary در حد این حرفا نیست من رو بن کنه:D ( با واسطه آره ولی خودش نه:D )

اما در مورد کراش:-" اگر آنچارتد :| تاخیر نمیخورد میگفتم E3 2015 :bighug: ولی الان نه...سال دیگه:(

البته TLG و SF هستن هنوز:-" >:)

آرزو هم... MNR2 :x یا MNR Remaster :)) یا اصلا All-Star Racing ! :x

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بنده فقط و فقط ۴ ر تا الان به امید ip gg نگه داشتم هر چی میخواد معرفی بشه من هیچ کاری ندارم فقط یه fps از گوریلا میتونه من ر راضی به نگه داشتن ۴ بکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر