پیش بینی ها و اخبار E3 2015

کدام کنفرانس E3 2015 موفق تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    185
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,002
نام
مهدی
خُب از اونجایی که برای تاپیک جداگانه زدن برای هر کنفرانس خیلی زوده، صرفا بخاطر اینکه از نظر هایپیجات (!) از دنیا عقب نباشیم، گفتم یک عدد تاپیک درباره E3 پیش‌رو بزنم تا هرچی هایپ، آرزو و دل‌نوشته دارید، بریزید اینجا! :D در ضمن تا باز شدن تاپیک‌های جداگانه، می‌تونید اگر خبری، شایعه‌ای، نقل قول از insiderـی چیزی دارید، همین‌جا به اشتراک بگذارید.
پ.ن: از insiderهای وطنی مثل پارسال شدیدا استقبال می‌شه!!

آرزوها:

Quantic_Dream_Logo.png

پروژه جدید Quantic Dream. امیدوارم یک تیزر برای این E3 آماده کرده باشن، انتظار هم حدی داره! :|

logo.png

هیچ رقمه نمی‌شه این خبر ["Sony Bend Dev Says Next Game Will "Push PS4 to Somewhere It's Never Been] رو خوند برای پروژه جدیدشون کنجکاو نشد. این هم یک عدد تیزر داشته باشه کفایت می‌کنه.
پ.ن: جناب shinobi602 راجب این پروژه گفته بازی سبک Open World Horror هست. دیگه راست و دروغش با خودش!

icon-sms.png

یک تیزر حماسی و بازگشت Kratos با God of War IV ... 8->

پیش‌بینی‌ها:

- Uncharted 4 و یک نمایش خانمان‌سوز (!) از بخش‌های برفی بازی و معرفی Uncharted Trilogy بعد از اینکه حضار از تماشای برف نسل بعدی از هم گسیخته شدن!!
- نمایش گیم‌پلی از Rise of the Tomb Raider و اعلام تاریخ عرضه.
- یک عدد تیزر از Gears of War جدید.
- حضور Polyphony Digital و Gran Turismo 7.

مابقی پیش‌ینی‌/بحث/wish list به عهده شما.

Last edited by a moderator:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
یک عدد اینسایدر محبوب قلب هایـه دیگه :d

The highly anticipated apocalyptic RPG Fallout 4 will be presented at E3 2015 at the end of the Bethesda-PK
with a 20-30 minutes gameplay trailer

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اينقدر خوشم مياد وقتي اينجور موقعيت ها فراهم ميشه :bighug:

li57mytoaa50pw70a4g0.png

:| من گفتم 2015

مگه persona تاخیر نخورد تا 2016 ( اینجوری شنیدم )

من خودم persona را دوست میدارم :d

prince78

یوبی سافت تو کنفرانس سونی بازی خواهد داشت ولی من فکر میکنم مثل سال قبل بزرگترین عنوانش (assassins creed ) تو کنفرانس مایکروسافت هستش . divition هم همینطور .

مگر اینکه بازی های جدید معرفی کنه و بیاره تو کنفرانس مثل wd و ...

tearaway یادم رفت :d

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

نُچ :d

Persona 5,coming 2015 for PlayStation 3 and PlayStation 4!

@PDAVARZANI
ميدونم پارسا ولي به طور كلي اينكه بازي رو با همون صداگذاريي كه از اول براش درنظر گرفته شده بازي كني يه لذت ديگه اي داره :d خصوصا بازي هاي ژاپني :x

PS: ميدونم :d ولي بازم همين كه قراره به صورت انحصاري روي كنسولاي سوني بياد و سوني هم براي ساخت نسخه PS4 بازي با Atlus همكاري كرده خود به خود اون رو جز بازيهايي قرار ميده كه ميشه به بودنش توي كنفرانس سوني اميد داشت.

PSS: بعيد ميدونم اينطوري بشه. سوني كه از خداشه يه بازي ژاپني با كيفيت براي جذب هواداراي اين سبك بازي ها داشته باشه،(يادت باشه توي PSX با وجود اينكه هيچي از بازي نداشتن بازم يه لوگوي خشك و خالي رو ازش نشون دادن-كلي هم واكنش مثبت از هوادارا ديدن- و تاكيد كردن كه سال 2015 عرضه ميشه) از اون طرف مطمئنا Atlus هم بدش نمياد توي يكي از بزرگترين Event هاي گيمينگ بازيش مورد توجه قرار بگيره. بخاطر همين حدس ميزنم كه نه تنها يه تريلر جديد از بازي نشون ميدن بلكه حتي ممكنه تاريخ عرضه اش هم مشخص كنند.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad

prince78

یوبی سافت تو کنفرانس سونی بازی خواهد داشت ولی من فکر میکنم مثل سال قبل بزرگترین عنوانش (assassins creed ) تو کنفرانس مایکروسافت هستش . divition هم همینطور .

مگر اینکه بازی های جدید معرفی کنه و بیاره تو کنفرانس مثل wd و ...

tearaway یادم رفت :d
تصحیح میکنم یوبی سافت تو کنفرانس سونی رونمایی از پرنس خواهد داشت:d:x [MENTION=1077]Behrooz[/MENTION] بهروز یه هشتگ واسه پرنس جور کن پستو نقل قول کن بزارش اوکی؟:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
گویا چند دقیقه پیش این عکسا توی اینترنت پخش شدن و به ویدئو هم کنارشون بوده منتها ویدئو الان پاک شده. And guess what؟:d

Sir Daniel Fortesque:bighug:

70776827720546241191.jpg

87877111608712163955.jpg

@Lord Odin
:d

=================
یه ویدئو 2 ثانیه ای (
yahoo_4.gif
) هم یافتیده شد:

[video]https://youtu.be/go1gnHi5_vg[/video]

آخرین ویرایش:

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
البته بعدش فیک بودنشون توسط همون کسی که لیک کرده بودشون تایید شد.
اگر Fan Made هم باشن طرف کارش خیلی درست بوده:d

jJgtTM4.png

به هر حال دیدن این دو تا gif هم خالی از لطف نیست،البته از نظر انیمیشن به طور قابل ملاحظه ای ضعیفن:

KVJTvSh.gif

7LuPHJ1.gif

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
البته توجه کنید اگر هم از پرسونا 5 چیزی نشون بدن که احتمال 99 درصد میدن ( مگه آتلوس غیر از پرسونا 5 چیز دیگه ای برا PS4 داره؟ ) امکان نداره چیز تازه ای باشه. امکان نداره چیزی که تو ژاپن هنوز نمایش ندادن تو غرب بدن :D ولی خوب کلا خوب میشه به هر حال :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه چیز رو من درست متوجه نمیشم ، تا قبل از اعلام بتزدا که میخواد تو E3 کنفرانس برگزار کنه هیچکدوم از اینسایدرها چیزی نگفته بود درسته !؟ :-/
خب چطوریه که یه نفر ایسنایدره و نمیدونه بتزدا میخواد کنفرانس برگزار کنه ولی چند ماه بعدش میدونه که حتی چی رو میخوان نشون بدن چی رو نمیخوان نشون بدن !؟ :-j

چطور یک نفر از کنفرانس خبر نداره ولی از محتواش خبر داره !؟ /:)

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
یه چیز رو من درست متوجه نمیشم ، تا قبل از اعلام بتزدا که میخواد تو E3 کنفرانس برگزار کنه هیچکدوم از اینسایدرها چیزی نگفته بود درسته !؟ :-/
خب چطوریه که یه نفر ایسنایدره و نمیدونه بتزدا میخواد کنفرانس برگزار کنه ولی چند ماه بعدش میدونه که حتی چی رو میخوان نشون بدن چی رو نمیخوان نشون بدن !؟ :-j

چطور یک نفر از کنفرانس خبر نداره ولی از محتواش خبر داره !؟ /:)

یه سریاشون قشنگ برای بازار گرمی میان چرت و پرت میگن . اونا رو اصلا ولش :d
اونایی هم که حالا چندبار درست گفتن به نظرم منتظر میمونن تا رسما وارد یه ماه آخر بشیم و تو هایپ قرار بگیریم که هم خودشون سود ببرن و اعتبار به دست بیارن و هم مارو خوشحال کنن :d
این دلایل به ذهن من رسیدن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر