بهترین فیلم :
The Artist
بهترین کارگردان :
Michel Hazanavicius - The Artist
بهترین بازیگر نقش اول مرد :
Garry Oldman - Tinker Tailor Soldier Spy
بهترین بازیگر نقش اول زن :
Meryl Streep - Iron Lady
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
Christopher Plummer - Beginners
بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
Octavia Spencer - The Help
بهترین فیلمنامه اوریجینال :
Midnight in Paris
بهترین فیلمنامه اقتباسی :
Hugo
بهترین انیمیشن :
Rango
بهترین فیلم خارجی زبان :
A Separation
بهترین فیلمبرداری :
The Tree of Life
بهترین تدوین :
The Girl with the Dragon Tattoo
بهترین طراحی صحنه :
Hugo
بهترین طراحی لباس :
Anonymous
بهترین چهره پردازی :
The Iron Lady
بهترین موسیقی متن :
Hugo
بهترین ترانه :
The Muppets
بهترین صدابرداری :
The Girl with the Dragon Tattoo
بهترین تدوین صدا :
Hugo
بهترین جلوه های ویژه :
Transformers: Dark of the Moon
بهترین مستند :
If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front
بهترین مستند کوتاه :
God is the Bigger Elvis
بهترین انیمیشن کوتاه :
The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore
بهترین فیلم کوتاه :
The Shore
The Artist
بهترین کارگردان :
Michel Hazanavicius - The Artist
بهترین بازیگر نقش اول مرد :
Garry Oldman - Tinker Tailor Soldier Spy
بهترین بازیگر نقش اول زن :
Meryl Streep - Iron Lady
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :
Christopher Plummer - Beginners
بهترین بازیگر نقش مکمل زن :
Octavia Spencer - The Help
بهترین فیلمنامه اوریجینال :
Midnight in Paris
بهترین فیلمنامه اقتباسی :
Hugo
بهترین انیمیشن :
Rango
بهترین فیلم خارجی زبان :
A Separation
بهترین فیلمبرداری :
The Tree of Life
بهترین تدوین :
The Girl with the Dragon Tattoo
بهترین طراحی صحنه :
Hugo
بهترین طراحی لباس :
Anonymous
بهترین چهره پردازی :
The Iron Lady
بهترین موسیقی متن :
Hugo
بهترین ترانه :
The Muppets
بهترین صدابرداری :
The Girl with the Dragon Tattoo
بهترین تدوین صدا :
Hugo
بهترین جلوه های ویژه :
Transformers: Dark of the Moon
بهترین مستند :
If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front
بهترین مستند کوتاه :
God is the Bigger Elvis
بهترین انیمیشن کوتاه :
The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore
بهترین فیلم کوتاه :
The Shore