پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,580
درود
دوستان چرا هاست جدید کارو که پس سی دی گذاشته روی ps4 اجرا نمیشه؟
روی مرور گر افلاین کش کردم ولی وقتی میخوام جیلبریک کنم میره روی حالت jailbreaking نیم ساعت میمون هیچ پیام اتصال USB نمیاد
کسی امتحان کرده ؟مشکلش چیه ؟
احتراما
دوست گرامی راجب هاست کارو
فقط و فقط از طریق ادرس مستقیم خودش برو احتمالا مشکلت رفع میشه
اینم اضافه کنم هاست کارو تو اخرین ادرس جدیدش ک بعد از مدتی هم چون نبود و اوومد
با اضافه کردن وبکیت جدیدو اخرین نسخه گلدهن رو فریمور 9 تا همین لحظه خودم استفاده دارم تو کمتر از 2 ثانیه اوکیه..
فقط قبلش مراحل کلیر کش رو از مرورگرت کاملا انجام بده و بعد ادرسو بزن بازم اگر 1 درصد این هاست ب کنسولت جواب نداد اطلاع بده تا برات ادرس جدید از هاستای دیگه رو بزارم.

ادرس هاست کارو karo218.ir ک اکثرا با اضافه شدن وبکیت جدیدو اخرین ورژن گلدهن رو فریمورای مختلف اپدیت شدن حتی رو فریمورای 7 تا 7.55
دقت کنید بسته ب جواب دادن واسه فریمور 9 از دو هاست علامت گذاری شده استفاده کنید پیشنهاد من ورژن 900NM
Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,580
سلام خدمت داداش رضای عزیز
آقا این هاست کارو سلف هاست هم داره یا خیر ؟
سلام و احترام,ارزوی سلامتی
تو خلاصه مطلب بخوام بهت بگم,بله میشه از طریق سلف هاستم,هاست کارو رو مرورگر کنسول کش زد...

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام و احترام,ارزوی سلامتی
تو خلاصه مطلب بخوام بهت بگم,بله میشه از طریق سلف هاستم,هاست کارو رو مرورگر کنسول کش زد...
با سلام و درود و آرزوی سلامتی برای شما دوست عزیز
اگر زحمتی نیست و امکانش هست آدرس دانلود سلف هاست کارو رو قرار بدید . با تشکر و سپاس .

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,580
با سلام و درود و آرزوی سلامتی برای شما دوست عزیز
اگر زحمتی نیست و امکانش هست آدرس دانلود سلف هاست کارو رو قرار بدید . با تشکر و سپاس .
سلام.
این هاست کارو که خودتون هم تایید کردین برای esp8266 فایل نداره؟
ممنون که جواب میدین.
با احترام و تشکر از محبتت
خدمتت عرض کنم هاست کارو یا برخی از هاستای اینچنینی رو خب نمیان مستقیم بگن سلف هاست داره اینو اگر برسم اماده و براتون اینجا میزارم البته اگر یادم باشه و درست بگم شما رو فریمور 6 هستی دیگه...پس طبیعتا رو این فریمورم سلف هاستو میخوای.

راجب ماژول و برد esp8266 هم برای هاست جدیدش با امکانات گفته شده متاسفانه فایل bin شو من تا الان ندیدم گذاشته باشه ولی برای برد ESP32S2 اماده س و گذاشته...مگر اینکه برید ب صفحه ش و اونجا ازش درخواست کنید تا برای برد esp8266 انجام بده ک ب احتمال زیاد با توجه ب درخواست انجام خواهد داد.

a88a

کاربر سایت
Nov 16, 2014
22
با احترام و تشکر از محبتت
خدمتت عرض کنم هاست کارو یا برخی از هاستای اینچنینی رو خب نمیان مستقیم بگن سلف هاست داره اینو اگر برسم اماده و براتون اینجا میزارم البته اگر یادم باشه و درست بگم شما رو فریمور 6 هستی دیگه...پس طبیعتا رو این فریمورم سلف هاستو میخوای.

راجب ماژول و برد esp8266 هم برای هاست جدیدش با امکانات گفته شده متاسفانه فایل bin شو من تا الان ندیدم گذاشته باشه ولی برای برد ESP32S2 اماده س و گذاشته...مگر اینکه برید ب صفحه ش و اونجا ازش درخواست کنید تا برای برد esp8266 انجام بده ک ب احتمال زیاد با توجه ب درخواست انجام خواهد داد.
ممنون میشم ادرس صفحه ش بدید.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,738
نام
وحید
کار خاصی نیس فقط باید از طریق توییتر اسمشو سرچ کنید یا زیر کامنتای مربوط ب هاست مورد نظر ازش درخواست کنید.
سلام اقا رضا یه فایل با پسوند .bin بازی ps1 دارم چطوری تبدیل به pkg کنم برای اجرای بازی روی ps4? اموزشش رو دارید؟

• Like
Reactions: rezagoli

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر