پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
در حال حاضر بهترین هاست برای ۷.۵۵ کدوم هست...که خاموشی نداشته و سرعت خوب باشه معرفی کنید ممنون
سلام دوستان .من با هن کنسولم یا خاموش میکنه یا بعد از هک شدن تو منو هنگ میکنه . ولی با میرا اوکی هست فقط بعد از هک شدن یه بار صفحه سیاه میشه و دوباره منو کنسول میاد که اونوقت قفل بازیها برداشته میشه و میشه بازی کرد. مشکلی بوجود نمیاد با میرا؟
دوست عزیز فعلا متاسفانه هاستی که بشه گفت برای فریمور 7.5X خوبه و بدون مشکله وجود نداره بنابراین باید سعی کنید با تست هر هاست و ازمون خطاها ببینید کدوم رو کنسولتون بهتر جواب میده ولی با این حال اگر ی مقدار صبر کنید هاست گیمر هک این گلد هن 1.1 رو بزودی میزاره و همینطور هاست کارو...که فعلا اینا قابل تحمل ترن البته باید دید تو اپدیت جدید چیکار میکنن.اگرم وارد باشید با همون برنامه Payload Sender از طریق شیر pc و ps4 میتونید از فایل bin گلد هن 1.1 به راحتی استفاده کنید.

اگر با میرا بهتر جواب می گیری فعلا از همون پی لود میرا استفاده کن...خیالت راحت عزیز مشکلی هم واسه دستگاهت پیش نمیاد,یکی از مزیت های گلد هن میشه گفت همون سیستم رست مود هست,ی مقدار اگر صبر کنید هاستها اپدیت گلد هن 1.1 رو اضافه میکنن و میتونی بازم تست کنی تا شاید مشکل هنگ و خاموشیت برطرف بشه.

آخرین ویرایش:

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
متاسفانه تو 7.5 با goldhen 1.1 کماکان تو بخش rest mode پایداری نیست هر دوبار وقتی دستگاه رو rest mode گذاشتم هنگ کرد و خاموش شد حالا ایشاله تو نسخه های بعدی بتونن این مشکل زو تا حذ قابل قبولی حلش کنن یه فکری هم برای jb بکنن قشنگ در بهترین حالت 50 50 عه

ho33einf

کاربر سایت
Sep 29, 2011
16
متاسفانه تو 7.5 با goldhen 1.1 کماکان تو بخش rest mode پایداری نیست هر دوبار وقتی دستگاه رو rest mode گذاشتم هنگ کرد و خاموش شد حالا ایشاله تو نسخه های بعدی بتونن این مشکل زو تا حذ قابل قبولی حلش کنن یه فکری هم برای jb بکنن قشنگ در بهترین حالت 50 50 عه
من از اول عید تا الان دستگاه رو رسیت مود میکنم و در میارم بدون مشکل. هر روز هم بازی میکنم باهاش. به نظرم هاست رو عوض کن.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
من از اول عید تا الان دستگاه رو رسیت مود میکنم و در میارم بدون مشکل. هر روز هم بازی میکنم باهاش. به نظرم هاست رو عوض کن.
شما با کدوم هاست کار میکنی؟ من با کارو میزنم اینجوری میشه

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
اپدیت هاست گیمر هک(اضافه شدن گلد هن 1.1) برای فریمور 7.5X

اپدیت هاست کارو (اضافه شدن گلد هن 1.1)

Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X

PS4 7.50 - 7.55 Host v1.3 by GamerHack

هر بار که از هاست و ادرس جدید استفاده میشه حتما clear cache و delete history و کوکی رو کاملا بزنید,ترجیحا از یوزر جدید استفاده کنید و بعد از پاک کردن همه موارد,دستگاه رو یک بار ریستارت و بعد هاست جدید رو بزنید.

Attachments

• bandicam 2021-04-10 00-03-47-368.jpg
    bandicam 2021-04-10 00-03-47-368.jpg
    136.2 KB · مشاهده: 11
آخرین ویرایش:

mekian

کاربر سایت
Aug 17, 2008
3
برو تو astro playroom بعد برو رست مود

• Like
Reactions: Capitan Tom

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
توی تنظیمات rest mode باید تیک گزینه keep application suspended رو بزارم یا برش دارم؟ فک کنم تنظیمات رست مودم مشکل داره لطف میکنید راهنمایی کنید

• Like

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اپدیت هاست گیمر هک(اضافه شدن گلد هن 1.1) برای فریمور 7.5X

اپدیت هاست کارو (اضافه شدن گلد هن 1.1)

Karo Host For PS4 505 & 672 & 702 & 75X

PS4 7.50 - 7.55 Host v1.3 by GamerHack

هر بار که از هاست و ادرس جدید استفاده میشه حتما clear cache و delete history و کوکی رو کاملا بزنید,ترجیحا از یوزر جدید استفاده کنید و بعد از پاک کردن همه موارد,دستگاه رو یک بار ریستارت و بعد هاست جدید رو بزنید.

آقا این goldhen فیرمور 7.55 رو هم ساپورت میکنه دیگه؟تو عکس زده 7.51 و 7.50 که بالاتر گذاشتین
بعد یه مورد دیگه
پی لود رو با اندروید یا کامپیوتر بفرستیم احتمال موفقیت بیشتره؟
حقیقت من اولین باره میخوام جلیبریک کنم ... از هاست gamerhack استفاده کردم امروز و mira 7.51 اش (قبل از اینکه به 7.55 آپدیت کنم) ، 5 بار تست کردم و هر 5 بارش بعد چند تا not enough memory space ، دستگاه kernel panic داد ~X(
دستگاهمم فت هست و سری ساخت های قدیمی

• Like

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
آقا این goldhen فیرمور 7.55 رو هم ساپورت میکنه دیگه؟تو عکس زده 7.51 و 7.50 که بالاتر گذاشتین
بعد یه مورد دیگه
پی لود رو با اندروید یا کامپیوتر بفرستیم احتمال موفقیت بیشتره؟
حقیقت من اولین باره میخوام جلیبریک کنم ... از هاست gamerhack استفاده کردم امروز و mira 7.51 اش (قبل از اینکه به 7.55 آپدیت کنم) ، 5 بار تست کردم و هر 5 بارش بعد چند تا not enough memory space ، دستگاه kernel panic داد ~X(
دستگاهمم فت هست و سری ساخت های قدیمی
سلام
اره 55 رو هم ساپورت میکنه الان خودم فت 1216 دارم هن 1.1 رو کاملا تست کردم و موردی که داره گاهی میزنم واسه رست مود دستگاه هنگ میکنه (سه بیپ) میزنه...ببین با او برنامه Payload Sender از طریق pc هم بخوای انجام بدی بازم باید هاست بزنی دیگه مثلا گیمر هک رو خودم استفاده میکنم,خب زمانی که از binloader هاست بخوای استفاده کنی و پی لود و فایل bin که واسه جیلبریک گذاشتن رو بزنی,بازم اونجا ممکنه تو دفعات کرنل پینک بگیری یا دستگاه هنگ کنه ولی خب میتونی در کنار استفاده از هاست از اون روش هم استفاده کنی تا بلکه سریعتر جواب بگیری,در کل جیلبریک و مراحل انجام هر کاری با فریمور 7.5X فعلا در حده سرطانه تا ببینیم کی میتونن درست یا بهترش کنن.

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
توی تنظیمات rest mode باید تیک گزینه keep application suspended رو بزارم یا برش دارم؟ فک کنم تنظیمات رست مودم مشکل داره لطف میکنید راهنمایی کنید
با فعال کردن keep application suspended اپلیکیشن‌ها و بازی‌های در حال اجرا، پس از رفتن به حالت رست مد همچنان باز باقی می‌ مونن تا با روشن کردن دوباره کنسول بتونی بلافاصله بهش دسترسی داشته باشی,پس اگر از حالت رست مود میخوای استفاده کنی تیکشو فعال کن.

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
اقا رضا سلام
من چنتا بازی هکی نصب کردم. کنسول فریز شد و بعد از خاموشی و rebuild datebase. ایکون بازی هکی ها رفت ولی هاردو اشغال کرده و در استورج هم نشانشان نمیده. چطور میتونم پاکشون کنم چون حتی موقع نصب پکیج اون بازیا میگه existing هست. ولی احتیاجی بهشون ندارم فقط پاکشون کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ir.boy and rezagoli

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر