پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
اقا رضا سلام
من چنتا بازی هکی نصب کردم. کنسول فریز شد و بعد از خاموشی و rebuild datebase. ایکون بازی هکی ها رفت ولی هاردو اشغال کرده و در استورج هم نشانشان نمیده. چطور میتونم پاکشون کنم چون حتی موقع نصب پکیج اون بازیا میگه existing هست. ولی احتیاجی بهشون ندارم فقط پاکشون کنم
سلام
ببین شما اینطور که توضیح دادی حجم بازی میگی هنوز هست و اینطور که مشخصه فقط ایکون اجرایی بازیهات رفته بنابراین هنوز میتونی برگردونی ایکون بازیهاتو...از این روش برو ایشال که مشکلت حل شه.
PS4_DB_Rebuilder to Restore FPKGs After PS4 Database Rebuilding

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
UmbrellaProject هاست 7.50 الی 55 میرا و گلد هن

ادرس هاست
@Daddy44Block Host 7.5x

اپدیت هاست گیمر هک به ورژن 1.4

ادرس هاست
PS4 7.50 - 7.55 Host v1.4 by GamerHack

Remember to clear the cache and cookies before installing, enjoy

View attachment 201863
View attachment 201864

آقا رضا این هاست گیمرهاک چه غلطی کرده تو هاستش
تا قبل امروز راحت جیبلبریک میکردم من به شخصه، امروز دو بار تست کردم هر دو بار ، payload و اینا رو load کرد ولی پیغام "you are all set" که مرورگر رو بعدش میتونستی ببندی نمیومد ، از مرورگر هم که خارج میشدم تا میرفتم تو setting کنسول فریز میشد

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
آقا رضا این هاست گیمرهاک چه غلطی کرده تو هاستش
تا قبل امروز راحت جیبلبریک میکردم من به شخصه، امروز دو بار تست کردم هر دو بار ، payload و اینا رو load کرد ولی پیغام "you are all set" که مرورگر رو بعدش میتونستی ببندی نمیومد ، از مرورگر هم که خارج میشدم تا میرفتم تو setting کنسول فریز میشد
کلا هاستا همونطور که میدونی تا اخر به ی شکل نمی مونن و اپدیت میشن که معمولا جهت ثبات بیشتر این اپدیت ها انجام میشه و تو دفعات هم ممکنه مشکل برطرف نشه که هیچ باعث ایرادات بیشتری هم بشه,ولی اگر از اپدیت 1.4 داری استفاده میکنی حتما کلیر کش کوکی و دیتا رو بزن بعد ادرس هاست رو باز وارد کن,منم همچنین مشکلی داشتم که وقتی binloader رو از هاست میزدم و گلد هن 1.1 رو از طریق pc send میکنم پیغام "you are all set" نمیاد ولی گوشه چپ و بالای تصویر پیغام جیلبریک انجام میشه و زمانی که دگمه هوم رو میزنم دستگاه هنگ میکنه,تنها راهش که خودم جواب گرفتم همونطور که گفتم پاک کردن کامل هاست و کلیر دیتا و کوکی و وارد کردن مجدد ادرس هاست بود البته این مشکل تو ورژن پایین تر و هاستای دیگه هم وجود داره و جیلبریک 7.5x رو فعلا کاملا شانسی و پر از ایراد میبینم.هر چند که با تمام این مشکلات بعد از جیلبریک و تو انجام و حین بازی دیگه خبری از هنگ وسط بازی و پریدن سیو نیست و کاملا بدون ایراد میتونید بازی رو تموم کنید.

آخرین ویرایش:

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان امکانش هست فریز کردن تو یه بازی خاص، به هاستی که استفاده میکنی ربط داشته باشه؟ چون فقط تو بازی ghost of a tale این مشکل هست و امکان نداره حتی یه بار هم فریز نشه. حالا میخواد پنج دقیقه بازیش کنی یا یه ساعت.

فریمورم رو ۷.۵۵ هستش و از هاست hakkuraifu استفاده میکنم، هاست بدی نیست. قبلا گیمر هک داشتم که خیلی خوب بود ولی گلدن هنش رو کنسول مشکل داشت و موقعی که میزاشتمش رو رست، کنسول به کل خاموش میشد. تو آپدیت جدیدش، این مشکل برطرف شده؟

اگه دوستان یه هاست خوب معرفی کنن، آقایی یا خانمی کردن. شاید فرجی بشه و بازی دیگه فریز نکنه.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
کلا هاستا همونطور که میدونی تا اخر به ی شکل نمی مونن و اپدیت میشن که معمولا جهت ثبات بیشتر این اپدیت ها انجام میشه و تو دفعات هم ممکنه مشکل برطرف نشه که هیچ باعث ایرادات بیشتری هم بشه,ولی اگر از اپدیت 1.4 داری استفاده میکنی حتما کلیر کش کوکی و دیتا رو بزن بعد ادرس هاست رو باز وارد کن,منم همچنین مشکلی داشتم که وقتی binloader رو از هاست میزدم و گلد هن 1.1 رو از طریق pc send میکنم پیغام "you are all set" نمیاد ولی گوشه چپ و بالای تصویر پیغام جیلبریک انجام میشه و زمانی که دگمه هوم رو میزنم دستگاه هنگ میکنه,تنها راهش که خودم جواب گرفتم همونطور که گفتم پاک کردن کامل هاست و کلیر دیتا و کوکی و وارد کردن مجدد ادرس هاست بود البته این مشکل تو ورژن پایین تر و هاستای دیگه هم وجود داره و جیلبریک 7.5x رو فعلا کاملا شانسی و پر از ایراد میبینم.هر چند که با تمام این مشکلات بعد از جیلبریک و تو انجام و حین بازی دیگه خبری از هنگ وسط بازی و پریدن سیو نیست و کاملا بدون ایراد میتونید بازی رو تموم کنید.
والا تو همین ورژن 1.4 جدید که تازه آپدیت کرده هاست رو به این مشکل خوردم که خودتون هم گفتی به همین مشکل خوردی ... نمیدونم چه کوفتی بود دستکاری کرد هاستشو خیلی خوب جواب میگرفتم من قبلا ، والا کلیر کش و کوکی و دیتا و اینا رو همیشه انجام میدم من playroom رو هم باز میزارم
دیشب از هاست karo استفاده کردم، داستان هاش بیشتر از gamer hack هست یه بار جیلبریک میکنی یه بارم باید payload رو اجرا کنی، فعلا که جواب داد دیشبو ولی اونم باز پیغام "you are all set" رو نداد آخرش
هرچند که مشکلی پیدا نکردم بعدش

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
سلام. میشه یه توضح در مورد روند فعال سازی افلاین اکانت psn روی 7.55 بدید. من رفتم تا اون مرحله اما چیزی سر در نیاوردم
سلام
ببین دلیل استفاده این روش واسه دسترسی پیدا کردن به سیوهای بازی,بکاپ از سیوها و برگشت دادنشون در صورت پاک شدن و استفاده مجدده,به نظرم اگر قرار به استفاده این روش هست استفاده از PS4 Save Mounter هم هست که من تونستم هم از سیوهام بکاپ بردارم هم تونستم با استفاده از روش و برنامه PS4 Save Mounter سیوهامو برگردونمو بازی رو درست از جایی که قبلا بازی میکردم شروع کنم.

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
اقا رضا یعنی میشه با این روش بازی های قانونی و یا دی ال سی هارو ک داشتیم دانلود کنیم روی ۷/۵۵ هکی؟
کدوم روش!؟منظورت همون دور زدن و فعال سازی اکانت psn بصورت افلاینه!؟
خیر بعید میدونم اگر اینطور بود خب سر و صدایی داشت و اموزشش همه جا گذاشته میشد,همونطور که بالا گفته شد اون روش واسه دسترسی پیدا کردن به اپلیکیشن سیود دیتا منجمنت و سیوهای بازی,بکاپ از سیوها,برگشت دادنشون در صورت پاک شدن و استفاده مجدده...

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99
دوستان امکانش هست فریز کردن تو یه بازی خاص، به هاستی که استفاده میکنی ربط داشته باشه؟ چون فقط تو بازی ghost of a tale این مشکل هست و امکان نداره حتی یه بار هم فریز نشه. حالا میخواد پنج دقیقه بازیش کنی یا یه ساعت.

فریمورم رو ۷.۵۵ هستش و از هاست hakkuraifu استفاده میکنم، هاست بدی نیست. قبلا گیمر هک داشتم که خیلی خوب بود ولی گلدن هنش رو کنسول مشکل داشت و موقعی که میزاشتمش رو رست، کنسول به کل خاموش میشد. تو آپدیت جدیدش، این مشکل برطرف شده؟

اگه دوستان یه هاست خوب معرفی کنن، آقایی یا خانمی کردن. شاید فرجی بشه و بازی دیگه فریز نکنه.
من که تا به حال اصلا رو 7.55 تو وسط بازی هنگی نداشتم و هیچ کسی هم تا حالا گزارش نداشته و مشکلی هم نبوده که بخواد راه حلی بده تا فرجی بشه,به احتمال زیاد بازی که دانلود کردی مشکل داره,از جای دیگه دانلود کن تا بلکه مشکلت برطرف بشه.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان

fkpg ایی که دانلود کردی مشکل داره دوست عزیز نه هاست ... هاست یا جیلبریک میکنه یا نمیکنه، دیگه وقتی کرد، goldhen ورژن 1.1 هاست x با golden hen ورژن 1.1 هاست y فرقی نمیکنه
همه مشکلات برای قبل از اتمام موفق پروسه ی هک و اجرای payload هست
بازیت به درستی تبدیل به fkpg نشده احتمال زیاد ... از جای دیگه ای دانلود کن، منم darkest dungeon رو از downloadha دانلود کردم نصب هم میشد ولی به محض اجرا error میداد و میپرید بیرون
تا اینکه همین بازیو از dlpsgame دانلود کردم و بدون مشکل نصب و اجرا شد

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,574
سوالی که از اسلیرز برای امکان راه حل جهت بهتر شدن وب کیت و موفقیت بهتر اکسپلویت 7.5X شده و پاسخش به سوال .(با این حال ما طبق موضوع تاپیک سعی میکنیم اینجا به محض انتشار اخبار و اموزش بهتر با معرفی اون راهکار بتونیم کمک حال هم باشیم)

سوال از louzi
سلام آیا راهی برای بهبود 7xx WebKit و بهره برداری(اکسپلویت) و موفقیت بهتر وجود داره؟

جواب اسلیرز
من فکر میکنم وضعیت همین خواهد بود تا زمان لیک باگ جدید.

البته با توجه به انتشار گلد هن وضعیت قابل تحمل تره.

bandicam 2021-04-16 23-17-16-176.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر