پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
دوستان قبل باز کردن مرورگر بازی playroom رو اجرا کنید و دکمه ps رو بزنید بعد مرورگر رو اجرا و هن رو اجرا کنید برای من بار اول تا سوم جیلبریک میشه
من رو ۷.۰۲ هستم‌ کنسولمم‌ فت‌ هست
هاست های جدید گلدن هن اضافه کردن از هاست کارو‌ گلدن رو‌ میزنم فقط یبار خطای مموری‌ میده البته دیگه میزارم رست مود همیشه .

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
leeful گلد هن بزودی برای(GoldHEN Loader For Firmware 5.05,5.07,6.72 (7.xx

GoldHEN Multi FW TEST - Leeful

GoldHEN v1.1b3 beta

⭐

PS4 Slim 7.51

Fire

working

200204

آخرین ویرایش:

m_saeed63

کاربر سایت
Jan 22, 2015
11
سلام دوستان. ps4 اسلیم من ورژن 6.72 هست و هاست leeful v9b رو اجرا میکنم تا حالا بیش از 100 مورد هک رو انجام دادم و فقط 5 بار fail شده. حالا برای انجام بازی های جدید باید هاست رو اپدیت کنم به ورژنهای بالاتر یا با همین هاست لیفول 9 میشه؟ داخلش hen 2.1.3b رو داره. این قضیه spoof چیه لطفا توضیح بدین چطوری باید spoof کنم؟
ممنون

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
سلام دوستان. ps4 اسلیم من ورژن 6.72 هست و هاست leeful v9b رو اجرا میکنم تا حالا بیش از 100 مورد هک رو انجام دادم و فقط 5 بار fail شده. حالا برای انجام بازی های جدید باید هاست رو اپدیت کنم به ورژنهای بالاتر یا با همین هاست لیفول 9 میشه؟ داخلش hen 2.1.3b رو داره. این قضیه spoof چیه لطفا توضیح بدین چطوری باید spoof کنم؟
ممنون
اسپوف ی جور دور زدن فریمور از پایین به فریمور بالاتر هست,واسه این قضیه اجرای بازی هایی که تو فریمور پایین کاربر نیاز به بک پورت یا اسپوف به فریمور بالا واسه اجرا داره مثلا کراش 4 دیگه احتیاجی به اسپوف نیست شما فقط به هاستی احتیاج داری که هن 213b رو داشته باشه میزنی و تمام,شما از هاست نایت کینک یا کارو استفاده کن یا اگر هاستی که خودت میگی هن 213b رو داره(که لیفول خیلی ام بهتره نسبت به کارو)واسه فریمور 6.72 و اسپوف برای اجرای بازی مورد نظرت که احتیاج به فریمور 7.55 هست رو میزنی و راحت بازی رو اجرا میکنی.

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ممنون
من از همین هاست استفاده میکنم
نیازی به اسپوف نداره میتونید بازیای جدیدو راحت نصب و اجرا کنید

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام به نطرتون من از روی ۷/۵ اپکرید کنم به ۷/۵۵؟
الان هرچی هاست میزنم هیچ هکی رخ نمیده. به نظرتون چون روی ۷/۵ هستم این مشکله؟
بهترین و مطمنتربن هاست تا ب این لحظه کدامه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ir.boy

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
بهترین و مطمنتربن هاست تا ب این لحظه کدامه؟
سلام
تفاوت تو فریمور 7.5X واسه کسانی که رو اولین 7.50 هستن تا اپدیت به 7.55,تفاوتی تو عملکرد و جیلبریک نیست لااقل من تجربه کردم تو این مدت و اینکه میگن 51 یا 55 بهتر جیل میشه یا با روش خاصی میزنم و جیلبریک راحتی دارم اصلا چنین چیزی نیست عملکرد هر کدوم از این هاستا از زمان عرضه برای 7.5X تقریبا با ازمون خطا و در اخر تو دفعات (کرنل پینک,هنگ کردن)به یک شکله تو بعضی از مواقع بار اول بدون دردسر شما جیلبریک میزنی و تو مرتبه های بعدی از 20 الی 30 دقیقه شایدم بیشتر میبینی معطل پروسه جیلبریکی!!!(البته با روش BIN LOADER بهتره)
در مورد اپدیت کاملا به خودت بستگی داره میتونی رو همون که هستی بمونی ولی منطقی فکر کنی تا حالا که کار خاصی انجام نشده منظورم رو هر کدوم از فریمورهای 50و51 هست که مثلا بگی خب یه روش بهتر واسه فریمور من دادن و خوب شد اپدیت نکردم,بنابراین اومدن به اخرین فریمور(7.55)هم چیزی رو از دست نمیدین(البته بازم انتخاب با خود شخصه)
در مورد هاست که میگی میزنم و هیچ اتفاقی نمیوفته!!!من ندیدم کسی چنین چیزی بگه چون ممکنه دیر یا سخت جواب بگیری ولی اینکه نشه خیلی بعیده,همونطور که بالاترم گفتم هاست ها با ازمون خطا و بسته به مدل دستگاه هم هر کدوم متفاوت جواب میدن ولی از نظر من گیمر هک هاست نسبتا قابل تحمل تری تا حالا که من تست کردم و استفاده داشتم رو دستگاه فت 1216 رو داشته و به من جواب داده ولی همچنان هنگ خاموشی واسه خودمم هست.

آخرین ویرایش:

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام
تفاوت تو فریمور 7.5X واسه کسانی که رو اولین 7.50 هستن تا اپدیت به 7.55,تفاوتی تو عملکرد و جیلبریک نیست لااقل من تجربه کردم تو این مدت و اینکه میگن 51 یا 55 بهتر جیل میشه یا با روش خاصی میزنم و جیلبریک راحتی دارم اصلا چنین چیزی نیست عملکرد هر کدوم از این هاستا از زمان عرضه برای 7.5X تقریبا با ازمون خطا و در اخر تو دفعات (کرنل پینک,هنگ کردن)به یک شکله تو بعضی از مواقع بار اول بدون دردسر شما جیلبریک میزنی و تو مرتبه های بعدی از 20 الی 30 دقیقه شایدم بیشتر میبینی معطل پروسه جیلبریکی!!!(البته با روش BIN LOADER بهتره)
در مورد اپدیت کاملا به خودت بستگی داره میتونی رو همون که هستی بمونی ولی منطقی فکر کنی تا حالا که کار خاصی انجام نشده منظورم رو هر کدوم از فریمورهای 50و51 هست که مثلا بگی خب یه روش بهتر واسه فریمور من دادن و خوب شد اپدیت نکردم,بنابراین اومدن به اخرین فریمور(7.55)هم چیزی رو از دست نمیدین(البته بازم انتخاب با خود شخصه)
در مورد هاست که میگی میزنم و هیچ اتفاقی نمیوفته!!!من ندیدم کسی چنین چیزی بگه چون ممکنه دیر یا سخت جواب بگیری ولی اینکه نشه خیلی بعیده,همونطور که بالاترم گفتم هاست ها با ازمون خطا و بسته به مدل دستگاه هم هر کدوم متفاوت جواب میدن ولی از نظر من گیمر هک هاست نسبتا قابل تحمل تری تا حالا که من تست کردم و استفاده داشتم رو دستگاه فت 1216 رو داشته و به من جواب داده ولی همچنان هنگ خاموشی واسه خودمم هست.
بهترین و مطمنت بن هاست تا ب این لحظه کدامه؟
ممنونم از شما که توضیح دادید. ببینید من هاست اسمشم درست یادم نیست ولی با این اسم شروع میشد leefu و hakk رو امتحان کردم چندین بار golden hen رو زدم هی faild میزد. یک بار نوشتjailbreak successful و نوشت waiting for clients بعد ریست شد خود بخود ولی روشن نشد و من دستی پاور رو دوبار زدم تا روشن شد وبعد ک امد بالا هک نشده بود. حالا پس من اپگرید میکنم به ۷/۵۵ ولی اگر ممکنه یه هاست خوب ادرسشو بزارید اینجا و چون من حرفه ای نبستم اگر ممکنه در چند مرحله بگید چیکار کنم که هک شه و بازی نصب شه و بتونم بزارم روی رست مود. ممنون میشم

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
ممنونم از شما که توضیح دادید. ببینید من هاست اسمشم درست یادم نیست ولی با این اسم شروع میشد leefu و hakk رو امتحان کردم چندین بار golden hen رو زدم هی faild میزد. یک بار نوشتjailbreak successful و نوشت waiting for clients بعد ریست شد خود بخود ولی روشن نشد و من دستی پاور رو دوبار زدم تا روشن شد وبعد ک امد بالا هک نشده بود. حالا پس من اپگرید میکنم به ۷/۵۵ ولی اگر ممکنه یه هاست خوب ادرسشو بزارید اینجا و چون من حرفه ای نبستم اگر ممکنه در چند مرحله بگید چیکار کنم که هک شه و بازی نصب شه و بتونم بزارم روی رست مود. ممنون میشم
عزیزی
شما از هاست hakkuraifu استفاده داشتی و خب با این تعریفی که داری دستگاه کرنل پینک شده و هنگ میکنه تو این زمان و دستی باید روشن کنی درسته,گاهی اوقات تنها successful و پیغام موفقیت هم که میاد این مشکل هست و پیش میاد و طبیعیه ولی باید بازم تلاش کنی تا اخر جواب بهت میده و خیلیا از اینم میترسن که بعد از چندین بار تلاش,خاموشی و هنگ مکرر دستگاهشون ممکنه دچار مشکل بشه و متاسفانه فعلا راهی نداره شما با هاست گیمر هک یه تلاشی داشته باش که هم کش افلاین داره و به نظرم تا حالا بد نبوده نسبت به قبلیا ولی اینم بگم که دفعه اول و موفقیت کاملا شانسیه و گاهی اوقات میزنم دفعه اول جواب میده و گاهی 20 دقیقه یا بیشترم شده معطل یه جیلبریک شدم ولی گیمر هک واسه من به مراتب بهتر بوده و من از روش bin loader و pc با برنامه Payload Sender میزنم و اونطوری هم باعث میشه با مدت زمان کمتر و درصد موفقیت بهتر کنسول رو جیلبریک کنم.

آخرین ویرایش:

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
سلام دوستان
من با توجه به راهنمایی ها سعی کردم صبوری کنم چندین بار بعد از خاموش شدن موقع باز کردن هک باز هم اررور میخوردم چندبار بعد از 100% هنگ کرد خاموش شد..
متاسفانه واقعا اذیتم میکنه میترسم بعد از این همه خاموش شدن بترکه .. خودم هک نکردم
مینویسه karo .. اولین باره بعد از این همه پی اس گرفتن میدم بیرون هک کنن..
نمیدونم چه کنم؟ میشه هک رو عوض کرد !؟ البته اینم بگم بعد از اخرین تلاش ها الان couldnt display میزنه.

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
عزیزی
شما از هاست hakkuraifu استفاده داشتی و خب با این تعریفی که داری دستگاه کرنل پینک شده و هنگ میکنه تو این زمان و دستی باید روشن کنی درسته,گاهی اوقات تنها successful و پیغام موفقیت هم که میاد این مشکل هست و پیش میاد و طبیعیه ولی باید بازم تلاش کنی تا اخر جواب بهت میده و خیلیا از اینم میترسن که بعد از چندین بار و تلاش,خاموشی و هنگ مکرر دستگاهشون ممکنه دچار مشکل بشه و متاسفانه فعلا راهی نداره شما با هاست گیمر هک یه تلاشی داشته باش که هم کش افلاین داره و به نظرم تا حالا بد نبوده نسبت به قبلیا ولی اینم بگم که دفعه اول و موفقیت کاملا شانسیه و گاهی اوقات میزنم دفعه اول جواب میده و گاهی 20 دقیقه یا بیشترم شده معطل یه جیلبریک شدم ولی گیمر هک واسه من به مراتب بهتر بوده و من از روش bin loader و pc با برنامه Payload Sender میزنم و اونطوری هم باعث میشه با مدت زمان کمتر و درصد موفقیت بهتر کنسول رو جیلبریک کنم.
ممکنه اموزش bin loader رو بفرستبد من با روش شما پیش برم. همچنین ادرس اون هاست ک گفتید رو مینویسید برام؟
سپاس از راهنمایی شما

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
سلام دوستان
من با توجه به راهنمایی ها سعی کردم صبوری کنم چندین بار بعد از خاموش شدن موقع باز کردن هک باز هم اررور میخوردم چندبار بعد از 100% هنگ کرد خاموش شد..
متاسفانه واقعا اذیتم میکنه میترسم بعد از این همه خاموش شدن بترکه .. خودم هک نکردم
مینویسه karo .. اولین باره بعد از این همه پی اس گرفتن میدم بیرون هک کنن..
نمیدونم چه کنم؟ میشه هک رو عوض کرد !؟ البته اینم بگم بعد از اخرین تلاش ها الان couldnt display میزنه.
عزیز چاره ای نداره فعلا شما ببری بیرونم همینکارو واست انجام میدن منتهای مراتب چون بردی اونجا حالا فکر میکنی اونا از روشی بهتر واست انجام دادن و پیش خودت میگی خیالم راحته ولی شما مطمعن باش بیرونم با همین روش میره و نباید بترسی گیرم باید چندین هاست امتحان کنی و یه مقدار زمان بزاری تا ببینی تو ازمون و خطاها کدوم هاست با زمان بهتر و درصد خطای کمتر بهت جواب میده و زمانی که جواب گرفتی تا موقعی که بهت جواب میده دیگه عوض نکن یا اگرم بهت پیشنهاد میدن اهمیت نده چون اونطوری بیشتر به دستگاهت ریسک و صدمه میزنی.

آخرین ویرایش:

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
عزیز چاره ای نداره فعلا شما ببری بیرونم همینکارو واست انجام میدن منتهای مراتب چون بردی اونجا حالا فکر میکنی اونا از روشی بهتر واست انجام دادن و پیش خودت میگی خیالم راحته ولی شما مطمعن باش بیرونم با همین روش میره و نباید بترسی گیرم باید چندین هاست امتحان کنی و یه مقدار زمان بزاری تا ببینی تو ازمون و خطاها کدوم هاست با زمان بهتر و درصد کمتر بهت جواب میده و زمانی که جواب گرفتی تا موقعی که بهت جواب میده دیگه عوض نکن یا اگرم بهت پیشنهاد میدن اهمیت نده چون اونطوری بیشتر به دستگاهت ریسک و صدمه میزنی.
نه واقعا مساله این نبود که بهتر بلدن منزل نبودم بچه ها دادن بیرون و داستان ها خوردم الانم که اومدم بازی کنم چند بار زدم نیاورد روشن خاموش شد و هنگ و این داستانها الان ارور میده که cannot display the page wv-33898-1 فک میکنم هک پریده اگر لطف کنید همین روش آخرش که فرمودین با پی سی میزنید بفرمائین به چه شکل هست که انجام بدم اگر توصیه میکنین دوباره هک کنم ..
مورد دوم اینکه بازیهام میپره ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر