پنج دلیلی که بازی های رایانه ای مفید هستند

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
من که کلا بازی کردن توی امتحانات بهم میچسبه :D توی امتحانات خرداد چند سال پیش تازه PS2 خریده بودم 3بار GOD OF WAR 1.2 رو تموم کردم معدلم شد.......:| :D

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
یکی به این والدین بگه بازی نکنیم با چی سرگرم بشیم؟
کنسرت که فقط مایتابه نشون میده
پارک هم شده پاتوق آدمای داغون...
داف :x هم که خرجش بالاست
همین گیم بچسبین که بهترش تو این خراب شده نیست

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
شما رو نمیدونم ولی من 20 دقیقه bio shock یا far cry بازی کنم سرگیجه عجیبی میگیرم!
نمیدونم چرا :|

این یه بیماریه درمان هم نداره، جدیدا توی ایران زیاد شایع شده

من سر call of duty 4 این شکلی میشدم

من با prototype این جوری میشم!!
من زمانی که بین 12-15 سال بودم سر بازی کانتر استرایک اینجوری میشدم.یادمه دردش مثل این میموند که دو لیوان آب خیلی خیلی سرد بخورید! بالای چشم و وسط پیشونی نزدیک بینی تیر شدید میکشید!اما از پای دستگاه که بلند میشدید تا چند دقیقه بعدش تقریبا خوب میشد.البته اون زمان من کامپیوتر نداشتم و در گیم نت بازی میکردم و به خاطر محیط کوچک گیم نت مجبور بودیم وقتی میشینیم بچسبیم به میز و فکر میکنم یک عاملش همین باشه ، نزدیکی به مانیتور.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
من زمانی که بین 12-15 سال بودم سر بازی کانتر استرایک اینجوری میشدم.یادمه دردش مثل این میموند که دو لیوان آب خیلی خیلی سرد بخورید! بالای چشم و وسط پیشونی نزدیک بینی تیر شدید میکشید!اما از پای دستگاه که بلند میشدید تا چند دقیقه بعدش تقریبا خوب میشد.البته اون زمان من کامپیوتر نداشتم و در گیم نت بازی میکردم و به خاطر محیط کوچک گیم نت مجبور بودیم وقتی میشینیم بچسبیم به میز و فکر میکنم یک عاملش همین باشه ، نزدیکی به مانیتور.
یکی از احتمالاتش مال نحوه ی صدا پردازی هست که من هم با یک بازی first preson shooter که اسمش یادم نمونده بازی کردم که 1 چند دقیقه تیر اندازی میکردم سرم درد میگرفت و کلا حالم میریخت بهم!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
با این 2 موردت حال کردم!

بازی های ویدئویی باعث کاهش درد می شوند
بازی های رایانه ای باعث بهبود بینایی می شوند

تمام موارد خیلی برام جالب بود.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
یکی از احتمالاتش مال نحوه ی صدا پردازی هست که من هم با یک بازی first preson shooter که اسمش یادم نمونده بازی کردم که 1 چند دقیقه تیر اندازی میکردم سرم درد میگرفت و کلا حالم میریخت بهم!
درسته،توی گیم نیت مجبور بودیم از هدفون استفاده کنیم و محیط بدون موسیقی کانتر و فضای استرس زایی که داره تاثیر مضرری بر روان انسان به خصوص یک فرد نوجوان میزاره.دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم اون زمان فقط سر همین کانتر استرایک اینطوری میشدم و در حین انجام بازیهای دیگه مثل جنرال-ارباب حلقه ها استراتژیک-نید فور اسپید و ... این مشکل پیش نمیومد.

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
درسته،توی گیم نیت مجبور بودیم از هدفون استفاده کنیم و محیط بدون موسیقی کانتر و فضای استرس زایی که داره تاثیر مضرری بر روان انسان به خصوص یک فرد نوجوان میزاره.دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم اون زمان فقط سر همین کانتر استرایک اینطوری میشدم و در حین انجام بازیهای دیگه مثل جنرال-ارباب حلقه ها استراتژیک-نید فور اسپید و ... این مشکل پیش نمیومد.
تو گیم نت دوست ندارم بازی کنم.
آدم باید تو تنهایی با آرامش بازی کنه!!

satansilent

کاربر سایت
Feb 10, 2007
130
اگه بازی بهتون نمیسازه و سردرد یا تهوع دارید بدون معطلی پاکش کنید چون بازی باید احساس خوب بهتون بده نه که نابودتون کنه..خودم بازی هایی که اینجوری می شم بلافاصله پاک می کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر