پنج دلیلی که بازی های رایانه ای مفید هستند

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
بله مفید هستند منتهی اگر خشونت رو از حد نگذرونن بهتر میشه مثل MANHUNT

من که پا سیستم می شینم حس می کنم کارایی مغزم خیلی بهتر شده

ذهن رو تقویت می کنه البته یک نکته هم بگم به خودمون بستگی داره روی زمین خم نشستن و جمع کردن بدن تو هم باعث کوفتگی بدن سردرد و ناراحتی استخوان میشه همین شد تجربه من که دیگه رو زمین موقع بازی نشینم و همیشه رو صندلی می شینم خیلی ام بازیم بهتر میشه رو صندلی می شینم

خودم سردرد زیاد می گرفتم همین شد برام سوال که چرا این طوری میشم که بعدا به طور اتفاقی فهمیدم رو زمین میشینم این طوریه

M_E_T

کاربر سایت
Mar 9, 2012
147
من الان يه ساله چشام بدجور ضعيف شده تو كلاس اگه رديف دوم بشينم هيچي نميبينم ولي از ترس هنوز به كسي چيزي نگفتم :d

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
No :D
کی گفته؟ :D من 7 ساله شب و روزم PC هست عینکی هم هستم ولی هیچ تغییری در وضعیت بیناییم پدید نیومده :)) (لازم به ذکر است من از موقعی که یادم میاد عینکی بودم :| :( پس به گیم مربوط نیست :D )

نمیخوام بلوف بزنم اما من از مونیتور سی تی نشستم تا ال سی الان 8 سالی میشه هیچ اتفاقی واسه چشمام نیوفته بیشتر وقت هاهم بازی زدم تا کار با پی سی

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
من mass effect 3 رو تو امتحانات خرداد 91 تموم کردم عاقبتش هم دو تا از درسامو 17 شدم.:d
بیناییم هم تو این مدت پیشرفت که هیچ پسرفت داشت.:(

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
آقا نکات جالبی بود !ولی من خودم به شخصه کاهش بینایی دائمی داشتم و به خصوص موقع هم بیشتر از رایانه استفاده میکنم ! این استدلال و این تحقیقات شاید در بعضی موارد جواب بده ، چونکه ماهیچه های چشم مدت ها فقط برای دید نزدیک تنظیم میشه و باعث میشه برای دید های دور برد دچار مشکلات مرحله ای و یا دائمی بشه ! چونکه هرچه قدر هم تصویر عمق داشته باشه ما داریم به نزدیک نگاه میکنیم !

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
من به جز شماره 3 همرو قبول دارم . چون تا حالا اصلا چشام قوی نشدن .

ولی خوب برا بقیه مثال دارم . خوب چون ادم سرگرم میشه درد رو فراموش میکنه . تصمیم گیری من باعث شده به بیشتر چیزا زیاد دقت کنم .

درمورد روحیه هم واقعا قبول دارم . من از پریروز تا دیشب داشتم سری هری پاتر رو کامل میدیدم و یه جورایی وابسته شده بودم و اخرش که خیلیا مردن و اینا واقعا ناراحت بودم دیشب . تا اینکه امروز بازی کردم حالم بهتر شد ( البته هنوز کامل نرفته ولی خوب با بازی ویدئو ها خنده دار و سرگرمی و اینا تقریبا یادم رفته ) .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
کلّاً با مقاله حال کردم!
مامان بابای من با گیم کاری ندارند(البته اگه تقویت قوای جنسی نداشته باشه:d)ولی به اینترنت خیلی گیر می دن!
پدر ما هم اصلاً اهل گیم نیست ولی یه زمانی مسئول تدارکات بود:dبازی قدیمی ها رو مثل مکس پین،سیمز و ... رو خیلی خوب می شناسه!یه روز تو XBOX360 داشتم مکس پین 3 میزدم بابام نوتالژیش گل کرد بقل ما نشست نگاه کرد که رسیدیم مرحله کشتی!همانا هر دو چشم هایمان 4 برابر شد(مامانم نبود ولی داداش بزرگم بود)ما هم شروع کردیم توضیح دادن و چقدر هم جواب داد!
این قوای حرکتی رو هم حال کردم!من بیشتر با ناتان مچ ام!پرش هاش،میمون بازیهاش و...
البته من و داداشم موجب اعتیاد جمعی از اعضای فامیل به گیم نیز هستیم!ماها جزو اوّلین کسانی بودیم که سیمز رو به طور یه ویروس بین فامیل پخش کردیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر