پنج دلیلی که بازی های رایانه ای مفید هستند

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
"بسه دیگه کور میشی از بس بازی می کنی" را نشنیده باشد.دیگر نگران نباشید.محقققین این مشکل را نیز حل کردند!

وضوح دید با سوزش چشم فرق می کنه.

چند ساغت پشت سر هم بشینید کم کم اشعه ی مانیتور رو چشمتون اثر می ذاره ُ قرمز می شه یا احساس خستگی بهتون دست می ده. من بعضی وقت ها بیشتر از 4 ساعت به صورت مداوم می شینم چشم ـام می سوزه.

البته در رابطه با گیر دادن پدر و مادرها من هر کسی که این حرف رو زده دیدم بیشتر از 4-5 ساعت نشسته که خب زیاده. هر چیزی زیاده روی ـش بده تو زندگی. حالا چه می خواد ورزش باشه، درس خوندن یا بازی کردن. البته یه سری پدر و مادر ها هم هستن که کلاّ تا می شینی پای کامپیوتر گیر می دن که بحثش جداست.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
وضوح دید با سوزش چشم فرق می کنه.

چند ساغت پشت سر هم بشینید کم کم اشعه ی مانیتور رو چشمتون اثر می ذاره ُ قرمز می شه یا احساس خستگی بهتون دست می ده. من بعضی وقت ها بیشتر از 4 ساعت به صورت مداوم می شینم چشم ـام می سوزه.

البته در رابطه با گیر دادن پدر و مادرها من هر کسی که این حرف رو زده دیدم بیشتر از 4-5 ساعت نشسته که خب زیاده. هر چیزی زیاده روی ـش بده تو زندگی. حالا چه می خواد ورزش باشه، درس خوندن یا بازی کردن. البته یه سری پدر و مادر ها هم هستن که کلاّ تا می شینی پای کامپیوتر گیر می دن که بحثش جداست.

شما رو نمیدونم ولی من 20 دقیقه bio shock یا far cry بازی کنم سرگیجه عجیبی میگیرم!
نمیدونم چرا :|

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
تا یه سنی والدین گرامی خیلی گیرمیدادن بهد بیخیال شدن
اما الان با ابر گیری به نام "همسر"مواجهم:d
البته کاش به عمل اومد خودش در غیاب من بازی میکنه پدرم هم همینطور بود.

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
خوب اینکه باعث بهبود میشه من نمیدونم نمیشه گفت ربطی به بازی ویدیویی داشته باشه چون برای مثال هرکسی تلوزیون یا مانیتور خودشو داره شاید یکی بهتر باشه و یکی بدتر نمیدونم ولی من وقتی زیاد بازی میکنم چشمم درد میگیره
درد رو کم میکنه اینو باهاش موافقم من هرموقع سرما میخورم میشینم بازی میکنم چون همه ی حواسم به این داستان بازی و هیجان بازی میره دیگه همه چیز حل میشه و دیگه هیچ چیزی رو احساس نمیکنم
تنها چیزی که خیلی ضرر میرسونه اینکه بچهه های این دورو زمونه دیگه کمتر درس میخونن چون تقسیم زمانی خوبی ندارند
من که خودم سالی که کنکور داشتم بازهم بازی میکردم
ولی خوب دیگه گیر دادن تموم شده و خودم زیاد بازی نمیکنم فقط اخبار بازی ها رو دنبال میکنم بازی های مشهور رو بازی میکنم

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
واقعا" برای همین هم هست که والدین از کنسول خریدن و چیزهای دیگه برای بچه خوددرای میکنند که من الان به خوبی درک میکنم چون تا یکسال پیش نمیدونستم وقتی کنکور دادم فهمیدم که چه چیزی میگفتن

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
تو خانواده من که قبلا درسام راحت بود گیر میدادن و میگفتن بیشتر از 2 ساعت بازی نکنی ها!!!
ولی الان با بیشتر شدن درسام و نمره های خوبم دیگه هیچی نمیگن!!!البته من خودمم کم بازی میکنم ها!فقط 5 شنبه و جمعه ها!!!البته تو اون دو روز کلا بازی میکنم!!!عوض بقیه روز هارو درمیارم!!!

راستی:
تقویت زبان انگلیسی و قوای جنسی هم باید به لیست اضافه بشه.
بله؟

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
نوشته شده توسط _عرفان_:
تو خانواده من که قبلا درسام راحت بود گیر میدادن و میگفتن بیشتر از 2 ساعت بازی نکنی ها!!!
ولی الان با بیشتر شدن درسام و نمره های خوبم دیگه هیچی نمیگن!!!البته من خودمم کم بازی میکنم ها!فقط 5 شنبه و جمعه ها!!!البته تو اون دو روز کلا بازی میکنم!!!عوض بقیه روز هارو درمیارم!!!
من که هر روز بازی میکنم.پنج شنبه جمعه ها بیشتر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر