پشتیبانی Ghost Recon: Future Soldier از کینکت.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
images

بعد از اینکه Ubisoft دیروز به طور رسمی باکس ارت Ghost Recon: Future Soldier را منتشر کرد,مشخص شد که این عنوان به نوعی از موشن کنترلر مایکروسافت یعنی کینکت پشتیبانی میکند یا به طور دقیق تر "با کینکت بهتر است":

boxartlg.jpg

این نخستین باری نیست که اسم این بازی در کنار کینکت می آید.پیش از این هم وقتی کینکت به اسم Project Natal شناخته می شد به پشتیبانی این بازی از آن اشاره شده بود.GR: FS می تواند نخستین بازی هاردکور واقعی باشد که برای کینکت عرضه می شود.البته هنوز مشخص نیست که این پشتیبانی تا چه حد خواهد بود.آیا به صورت کامل است یا به عنوان یک وسیله ی جانبی!؟ولی چیزی که مشخص است این است که بازی به نوعی از کینکت پشتیبانی می کند.

اخیرا Ubisoft بازی را که قرار بود کریسمس عرضه شود به Q1 سال 2012 منتقل کرد.ممکن است این کار به خاطر هماهنگ کردن بازی با کینکت بوده باشد.

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یک بازی باشه که من رو به خرید کینکت مجاب کنه همینه :D

یعنی الان مجاب شدی کینکت بخری ؟ :d
اگه واقعا درست پیاده شده باشه دقیقا مجاب شدم :D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فکر کنم اولین بازی هاردکوریه که قراره با کینکت هماهنگ باشه باید ببینیم ترکیب بازی با کینکت چطوری میشه

یک بازی باشه که من رو به خرید کینکت مجاب کنه همینه :D

یعنی الان مجاب شدی کینکت بخری ؟ :d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یکی از آرزو های من این بود که این بازی رو روی کینکت "درست" پیاده کنن ، فعلا معرفی شده ، تا پیاده کرنش چی باشه ... ... ...
مثلا فک کن با دست به جوخه دستور بدی برن فلان جا ، یا انگشت اشارتو بچرخونی به نشانه : Regroup :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یکی از آرزو های من این بود که این بازی رو روی کینکت "درست" پیاده کنن ، فعلا معرفی شده ، تا پیاده کرنش چی باشه ... ... ...
مثلا فک کن با دست به جوخه دستور بدی برن فلان جا ، یا انگشت اشارتو بچرخونی به نشانه : Regroup :D
مگه این قابلیت دستور دادن و ... رو از بازی بر نداشته بودن ؟! چون توی دموش فک کنم بقیه با هوش مصنوعی عمل میکردن! البته مطمئن نیستم ! ترور نکنید :d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
البته دوستمون راست میگه کیوان.امکان دستور دادن رو از تو بازی برداشته بودن البته از تریلرها اینطوری برمیومد.

• Like
Reactions: Modern Samurai

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
منم تریلر گیم پلی رو دیدم با خودم میگفتم یه چیزی کم داره . زیادی داره سریع پیش میره ! :D
البته اون مراحلی که ما دیدیم زیادی اکشن بودن و ممکنه تو این مراحل دستور دادن وجود نداشته باشه ، نمیدونم والا ... باید تا اومدن بازی صبر کنیم ...
بنظرم اگه تلفیق کینکت و دسته نباشه ، لول @ همشون :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر