پشتیبانی Ghost Recon: Future Soldier از کینکت.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
18,231
نام
سینا

بعد از اینکه Ubisoft دیروز به طور رسمی باکس ارت Ghost Recon: Future Soldier را منتشر کرد,مشخص شد که این عنوان به نوعی از موشن کنترلر مایکروسافت یعنی کینکت پشتیبانی میکند یا به طور دقیق تر "با کینکت بهتر است":

این نخستین باری نیست که اسم این بازی در کنار کینکت می آید.پیش از این هم وقتی کینکت به اسم Project Natal شناخته می شد به پشتیبانی این بازی از آن اشاره شده بود.GR: FS می تواند نخستین بازی هاردکور واقعی باشد که برای کینکت عرضه می شود.البته هنوز مشخص نیست که این پشتیبانی تا چه حد خواهد بود.آیا به صورت کامل است یا به عنوان یک وسیله ی جانبی!؟ولی چیزی که مشخص است این است که بازی به نوعی از کینکت پشتیبانی می کند.

اخیرا Ubisoft بازی را که قرار بود کریسمس عرضه شود به Q1 سال 2012 منتقل کرد.ممکن است این کار به خاطر هماهنگ کردن بازی با کینکت بوده باشد.

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,993
نام
آریان
wow بدون شک یکی از بهترین خبرهای این هفته واسه من بود.:xممنون سینا جان

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,038
نام
Pouya
صد در صد که پشتیبانه کامل از کینکتو نداره چون واقعا بازی هارد کری هست

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,272
دیگه کم کمک دارم به خرید کینکت تحریک میشم :d جدا خیلی عالی میشه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
14,727
نام
فرهود
یک بازی باشه که من رو به خرید کینکت مجاب کنه همینه :D

یعنی الان مجاب شدی کینکت بخری ؟ :d
اگه واقعا درست پیاده شده باشه دقیقا مجاب شدم :D

آخرین ویرایش:

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
اوه اوه
یعنی میخواد چی کار کنه با من ؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,241
ای بابا این Ubisoft هم خوب یه ملت رو گذاشته سر کار از کی کف کردیم تا بازی بیاد واسه خودش هی تاخیر میندازه Q1 2012 وای خدای منx_x

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,336
نام
Ali
فکر کنم اولین بازی هاردکوریه که قراره با کینکت هماهنگ باشه باید ببینیم ترکیب بازی با کینکت چطوری میشه

یک بازی باشه که من رو به خرید کینکت مجاب کنه همینه :D
یعنی الان مجاب شدی کینکت بخری ؟ :d

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
خدا چی میشه اگه کامل پشتیبای کنه ما باید بدویم تو مانیتور تا اون یارو حرکت کنه :))

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
2,948
نام
مصطفی
این باکس ارت قشنگ تر نیست!!!!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
8,497
یکی از آرزو های من این بود که این بازی رو روی کینکت "درست" پیاده کنن ، فعلا معرفی شده ، تا پیاده کرنش چی باشه ... ... ...
مثلا فک کن با دست به جوخه دستور بدی برن فلان جا ، یا انگشت اشارتو بچرخونی به نشانه : Regroup :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر فعال
May 29, 2009
9,852
نام
احسان
یکی از آرزو های من این بود که این بازی رو روی کینکت "درست" پیاده کنن ، فعلا معرفی شده ، تا پیاده کرنش چی باشه ... ... ...
مثلا فک کن با دست به جوخه دستور بدی برن فلان جا ، یا انگشت اشارتو بچرخونی به نشانه : Regroup :D
مگه این قابلیت دستور دادن و ... رو از بازی بر نداشته بودن ؟! چون توی دموش فک کنم بقیه با هوش مصنوعی عمل میکردن! البته مطمئن نیستم ! ترور نکنید :d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,993
نام
آریان
البته دوستمون راست میگه کیوان.امکان دستور دادن رو از تو بازی برداشته بودن البته از تریلرها اینطوری برمیومد.

• Like
Reactions: Modern Samurai

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
8,497
منم تریلر گیم پلی رو دیدم با خودم میگفتم یه چیزی کم داره . زیادی داره سریع پیش میره ! :D
البته اون مراحلی که ما دیدیم زیادی اکشن بودن و ممکنه تو این مراحل دستور دادن وجود نداشته باشه ، نمیدونم والا ... باید تا اومدن بازی صبر کنیم ...
بنظرم اگه تلفیق کینکت و دسته نباشه ، لول @ همشون :|

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,582
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
خب اگه امکان دستور نیست پس واقعا چرا رو کینکت ساپورت میشه بعد رو Move نه؟:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟