پشتیبانی Ghost Recon: Future Soldier از کینکت.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
images

بعد از اینکه Ubisoft دیروز به طور رسمی باکس ارت Ghost Recon: Future Soldier را منتشر کرد,مشخص شد که این عنوان به نوعی از موشن کنترلر مایکروسافت یعنی کینکت پشتیبانی میکند یا به طور دقیق تر "با کینکت بهتر است":

boxartlg.jpg

این نخستین باری نیست که اسم این بازی در کنار کینکت می آید.پیش از این هم وقتی کینکت به اسم Project Natal شناخته می شد به پشتیبانی این بازی از آن اشاره شده بود.GR: FS می تواند نخستین بازی هاردکور واقعی باشد که برای کینکت عرضه می شود.البته هنوز مشخص نیست که این پشتیبانی تا چه حد خواهد بود.آیا به صورت کامل است یا به عنوان یک وسیله ی جانبی!؟ولی چیزی که مشخص است این است که بازی به نوعی از کینکت پشتیبانی می کند.

اخیرا Ubisoft بازی را که قرار بود کریسمس عرضه شود به Q1 سال 2012 منتقل کرد.ممکن است این کار به خاطر هماهنگ کردن بازی با کینکت بوده باشد.

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
بسیار خبر خوبی بود اگه واقعا اینو پشتیبانی خوب کنه تاخیرش ارزش داشته به نظرم اگه حتی دستورات رو هم با کینکت بدی خیلی با حال میشه و من هم تحریک میشم یه کینکت بخرم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب اگه امکان دستور نیست پس واقعا چرا رو کینکت ساپورت میشه بعد رو Move نه؟:d
اگه استفادش بخواد در حد چند تا حر کت دست یا حرف زدن باشه فک کنم eye هم اینکارا رو بتونه بکنه و نیازی به موو نیست , طبیعتاً باید خیلی پیشرفته تر از این حرف ها باشه که خبری از eye نیست , شایدم همینا باشه فعلاً کی چی میدونه :d
دوستان پست رو با آرامش بخونن اَنگِ فن بویی نزنن :d
--------------
من که باکس شاته PS3ـیش رو ندیدم ولی شاید رو اون هم نوشته باشه better with ps eye! :biggrin1:
الان اصلاً نفهمیدم که مسخره کردی ! :biggrin1: در کل در این مورد بحث نکنم بهتره !

آخرین ویرایش:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
مگه کینکت انگشت های دست رو هم پشتیبانی میکنه که بخواد با دست دستور بدی ؟؟؟ فکرمیکنم قضیه بالاتر از این حرفا باشه وقتی که گفتند با کینکت بهتر میشه بازی کرد !

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اگه استفادش بخواد در حد چند تا حر کت دست یا حرف زدن باشه فک کنم eye هم اینکارا رو بتونه بکنه و نیازی به موو نیست , طبیعتاً باید خیلی پیشرفته تر از این حرف ها باشه که خبری از eye نیست , شایدم همینا باشه فعلاً کی چی میدونه :d
دوستان پست رو با آرامش بخونن اَنگِ فن بویی نزنن :d
من که باکس شاته PS3ـیش رو ندیدم ولی شاید رو اون هم نوشته باشه better with ps eye! :D
مگه کینکت انگشت های دست رو هم پشتیبانی میکنه که بخواد با دست دستور بدی ؟؟؟ فکرمیکنم قضیه بالاتر از این حرفا باشه وقتی که گفتند با کینکت بهتر میشه بازی کرد !
حالا من اطلاع دقیق ندارم ولی شاید اگه قرار نباشه کل بدن رو اسکن کنه و فقط بخواد دست رو اسکن کنه,بتونن دقتش رو به اندازه ای برسونن که انگشتا رو هم تشخیص بده!
حالا شاید اصلا قرار نباشه انگشت رو تشخیص بده:D
======
پ.ن:من چقدر تو این خبر سوتی داده بودم!!!:D

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
یادمه قرار بود 2011 منتشر بشه که نمی دونم چرا اینقدر به تاخیر افتاد و ما رو بدجوری تو انتظار خودش گذاشت امیدوارم برای امسال منتشر بشه.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
فکرمیکنم قضیه بالاتر از این حرفا باشه وقتی که گفتند با کینکت بهتر میشه بازی کرد !
این یه جور شعار هست و روی همه بازیهایی که کینکت رو در کنار کنترلر معمولی ساپورت میکنن نوشته میشه ! :D مثل Harry Potter و Virtua Tennis 4 و ... ! :D
در کل فکر اینکه کل بازی رو فقط با کینکت انجام بدین از سرتون خارج کنین ! :D یا ترکیبی هست یا یه بخش مخصوص کینکت داره !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
در کل فکر اینکه کل بازی رو فقط با کینکت انجام بدین از سرتون خارج کنین ! :biggrin1:
خب معلومه این :D نیازی نیست از کلمون خارج کنیم :D کلا نباید راه میدادیمش :D
وقتی یه بازی Hardcore و مولتی پلتفرم ِ مغز خر خوردن آخه همچین کاری کنن ؟ اکثر طرفدارهای این بازی اونو با دسته ترجیح میدن مثه خود ِ من :D

پ.ن : البته کیبرد و موس یه چیز دیگس اما فک کنم بازم این دفعه نسخه PC ـیش فرق کنه .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
فوق العاده است.:x یعنی GR با کینکت چی میشه ؟ یکی از سختترین بازیاشه به احتمال زیاد.یه ده بیست کیلویی کم می کنیم.:d
بخاطر این بازیم شده کینکت می خرم.:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
این یه جور شعار هست و روی همه بازیهایی که کینکت رو در کنار کنترلر معمولی ساپورت میکنن نوشته میشه ! :D مثل Harry Potter و Virtua Tennis 4 و ... ! :D
در کل فکر اینکه کل بازی رو فقط با کینکت انجام بدین از سرتون خارج کنین ! :D یا ترکیبی هست یا یه بخش مخصوص کینکت داره !

تو این better with kinect ها تا حالا بهترینش همین virtus tennis 4 بود ...واقعا عالی ساخته شده بود واسه کینکت فقط ایرادش این بود که بخش های متنوعی نداشت........... .

+

یه احتمال زیادی که میره و اکثر سایتا هم بهش اشاره کردن همین استفاده از دستورات صوتی هستش که فک کنم به نظر محتمل میاد به گروهت دستور بدی.....

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
100% فقط به عنوان یه وسیله جانبی برای همون دستور و اینا استفاده میشه

احتیاج به انگشت نداره ! همون تشخیص حرکت مچ کافیه برای دستوراتش که اونم ساپورت میکنه. اما امکان نداره بیشتر از "دستور" توش استفاده بشه

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
کینکت واسه بازیهای شوتر خیلی جالب نمی تونه باشه. من زیاد موافق این کار نیستم.
شاید سازنده ها فکرهایی دارن.:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر