پس از سال ها انتظار Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots بر روی pc قابل بازی شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
درود بر همه ای دوستان
بعد از سالها انتظار تیم کوچک rpcs3 موفق به اجرای Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots بر روی pc شدن :clap::((:((

هر چند مشکلات گرافیکی بسیار و فریم پایین اجرا میشه اما مثل سایر بازی ها در چند ماه اینده قطعا مشکلات بازی رفع خواهد شد
-------------------------------
بعد از 3 ماه تمام مشکلات گرافیکی بر طرف شده با cpu خوب به راحتی 30 تا 60 فریم 4k قابل بازیه :((

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
البته اینجا باید بگی "بعد میگن PS4 نمیتونه اجرا کنه" وقتی دو سه نفر میتونن با مهندسی معکوس چنین چیزی تحویل بدن سونی با کمی سرمایه گذاری و یـ تیم کوچیک با داشتن کد های اصلی کنسول خیلی راحت میتونست یـ همچین شبیه سازی رو واسه PS4 پیاده کنه ولی نیازی از نظر مارکتینگ بهش نداشت و خوب از اون اول هم ریمستر افتاد تو دهن خودش و بقیه ناشر ها این شد که ز کل همچنین کاری نکرد الانم من شک ندارم واسه اضافه کردن به فیچر های PS5 بازیا انحصاری PS4 و PS3 رو خود سونی دسچین شده تایید میکنه ( نسل هشت + اونایی که ریمستر شدن + بقیه انحصاری های PS3)
:|
► My PC Specs: Ryzen 7 3700x
4.2Ghz 16gb DDR4 3733Mhz RAM
GTX 1080ti 11gb
500gb NVME M.2 SSD
------------
cpu ps4 در حد Athlon5370 1.6
کلاک cpu ps5 اگه 3.2 در نظر بگیریم
122241

3700x که احتمالا از cpu ps5 هم قوی تر
122242 122244

مقایسه با ps4 :))
ps4 cpu در مقابل cpu های که rpcs3 به سختی اجرا میکنن مثل i7 6700k شوخی پیش نیست بعد سونی خیلی راحت میتونست یـ همچین شبیه سازی رو واسه PS4 پیاده کنه :-??

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
البته اینجا باید بگی "بعد میگن PS4 نمیتونه اجرا کنه" وقتی دو سه نفر میتونن با مهندسی معکوس چنین چیزی تحویل بدن سونی با کمی سرمایه گذاری و یـ تیم کوچیک با داشتن کد های اصلی کنسول خیلی راحت میتونست یـ همچین شبیه سازی رو واسه PS4 پیاده کنه ولی نیازی از نظر مارکتینگ بهش نداشت و خوب از اون اول هم ریمستر افتاد تو دهن خودش و بقیه ناشر ها این شد که ز کل همچنین کاری نکرد الانم من شک ندارم واسه اضافه کردن به فیچر های PS5 بازیا انحصاری PS4 و PS3 رو خود سونی دسچین شده تایید میکنه ( نسل هشت + اونایی که ریمستر شدن + بقیه انحصاری های PS3)
دقیقا کم کاری خودشون همین جیم رایان بهانه آورد فکر کنم گفت درخواست براش زیاد دادن ولی در واقع ازش به اندازه کافی استفاده نکردن خب تو مگه آوردی میگی استفاده نکردن! :|

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
مصداق بارز دود هنوز از کنده بلند میشه!
ایشالا روی PS5 نسخه رسمیشو دانلود میکنیم دوباره میریم
:|

► My PC Specs: Ryzen 7 3700x

4.2Ghz 16gb DDR4 3733Mhz RAM

GTX 1080ti 11gb

500gb NVME M.2 SSD

------------

cpu ps4 در حد Athlon5370 1.6

کلاک cpu ps5 اگه 3.2 در نظر بگیریم

122241

3700x که احتمالا از cpu ps5 هم قوی تر

122242122244

مقایسه با ps4 :))

ps4 cpu در مقابل cpu های که rpcs3 به سختی اجرا میکنن مثل i7 6700k شوخی پیش نیست بعد سونی خیلی راحت میتونست یـ همچین شبیه سازی رو واسه PS4 پیاده کنه :-??

حرفت درمورد ps4 درسته البته پرو بعضی از بازیهای ps3 رو میتونست اجرا کنه (بعد هک کردن)

ولی ps5 که میگی از فلان cpu ضعیفتره اینطور نیست و یه apu کاستومایز شده amd هست که صرفا بگی کلاکش این باشه و مشابه این مدل میشه فلان. مسلما میتونه از پس اجرای بازیای ps3 بربیاد چون چندین برابر قویتر از pro هست که بعضی بازبها مثل Ni nu kuni رو اجرا میکرد با همین شبیه ساز بعد هک کردنش
خود سونی هم گفته بازیهای 4 تا کنسول قبلی رو نگه دارید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: B-King and FableBW

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
کوجیما کوجیما \m/
View attachment 122470
این رباته خیلی بدرد میخورد برای اینکه جلوتر رو ببینی چه خبره
یاد مرحله امریکای جنوبیش بخیر مخفی کاری خیلی سخت بود
مرحله شادو موزس با ماسک اسنیک جوون
مرحله اروپای شرقی و...
خاطراتم زنده شد :(
PS3 که بخاطر سخت افزار پیچیده ای که کار بازیسازها رو سخت کرده بود از Xbox 360 تو فروش عقب افتاده بود و تو همین سایت بچه ها ایکس باکسشون سه چراغ میشد دوباره 360 میخریدن و PS3 نمیخریدن رو این بازی کشید بالا... همه حمله کردن سمت PS3 به عشق Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
دریغا که خیلی زود فراموش شد... :(

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
چه رزولوشن و وضوح خفنی داره ویدئو.
چیزی که من یادمه کلا تار و رزولوشن پائین بود، آدم قلقک میده بشینه دوباره بازی کنه.
آخر نسل قبل کنسول خریدم که فقط MGS4 بازی کنم، قسمت شد همه بازیهای فوق العاده کنسول بازی کردم.

فقط از اون دوره، کیلزون 2 بازی نکردم، دیگه نه دیسکش پیدا کردم، رو استور هم که نبود، اگه واقعا بتونم پرفورمنس خوبی بگیرم بدم نمیاد اون بازی کنم، تو دلم مونده هنوز.

• Like
Reactions: IMANOKA

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
این رباته خیلی بدرد میخورد برای اینکه جلوتر رو ببینی چه خبره
یاد مرحله امریکای جنوبیش بخیر مخفی کاری خیلی سخت بود
مرحله شادو موزس با ماسک اسنیک جوون
مرحله اروپای شرقی و...
خاطراتم زنده شد :(
PS3 که بخاطر سخت افزار پیچیده ای که کار بازیسازها رو سخت کرده بود از Xbox 360 تو فروش عقب افتاده بود و تو همین سایت بچه ها ایکس باکسشون سه چراغ میشد دوباره 360 میخریدن و PS3 نمیخریدن رو این بازی کشید بالا... همه حمله کردن سمت PS3 به عشق Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
دریغا که خیلی زود فراموش شد... :(
فنتوم پین چیزه دیگه ای واقعا عاشقشم :x:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر