پرش به سوی ps4 و xbox بعدی به زودی اتفاق می اقتد

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Ubisoft CEO Yves Guillemot گفت:عبور از ps3 و xbox360 به ps4 و xbox بعدی زودتر از انچه فکر میکنید اتفاق میافتد.

طبق مصاحبه ای که با gama ترتیب داده شده بود گفته شد که پس از انتشار wii u دو شرکت سونی و ماکروسافت خیلی زودتر امادگی برای معرفی نسل بعد را دارند.

"من فکر میکنم خبر نسل بعد به زودی منتشر میشود و ما امادییم که موتور های جدیدمان را بسازیم"

استادیو یوبی سافت اماده ی برای سخت افزار های جدیدی که ارائه میشن ادامه میده همانند wii u

"ما این روند را ادامه میدهیم و فکر میکنیم که این کنسول اینده ی درخشانی خواهد داشت و همچنین صنعت بازی را دگرگون میکندپس ما میخواهیم نقشی در ان داشته باشیم.
ubisoft.jpg

منبع

آخرین ویرایش:
تو این وسط تنها میدونید باید به حرف کی باور نکنید .. حرف مایکروسافت و سونی .. مخفی کاری و چند پهلو حرف زدن یه ترفند تا از فروش سخت افزارهای فعلی کاسته نشه .. بلی بلی!! .. حرف وبگاه نویسها معتبرترتره

دیگه تابلو تر از این نمیشه . بعد حالا بعضی ها بیان باز بگن عمرا ! :lol:نهایتش یعنی منفجر بشه 2013 کنسولها عرضه شدند من به همین 2012 هم شک دارم ! البته اگه wii u نبود شاید این نسل تا 2014 طول میکشید ولی wii u میتونه بازار را کاملا تحت تاثیر قرار بده و فروش 360 و ps3 خیلی کمتر بشه به همین خاطر مجبور هستند که نسل را زود شروع کنند .

فرخ در عین اینکه در عجله هستند تا حدودی محتاط هم هستند. این محتاط بودن فکر کنم 2013 رو تاریخ عرضه ی کنسول ها بکنه. 2012 یکم زوده. هرچی باشه ساخت کنسول باید 1000 اما و اگر رو طی کنه. :دی
این نینتندو عجب بک استابی زد به این 2 تا :))

قبلا کرایتک حالا هم یوبیسافت !!!
خود سونی برگشت گفت ما حالا حالا برنامه داریم برای Ps3 حالا هر روز یکی شایعه پراکنی می کنه !
البته نسل جدید برای یوبسافت بهتره چون از نظر من یوبی تو این نسل گند زد :|

من بهت همینجاقول میدم هک میشه ناراحت نباش:d
در این کلا شکی نیست سیاست ماکرو از اول همین بوده:d
درسته نمیتونه بگیره به قول یکی از دوستان با مرام
:dنسل ها می آیند و میروند اما این PC ست که جاودانه میماند :d
این تا حدودی درسته که میشه بعضی از قطعات pc رو ارتقاء داد ولی نه دیگه همشو بابا . از این نظر شاید بهترباشه از کنسول و شاید بتونه به اندازه یک نسل و کمی از نسل بعدی کنسول ها رو دوام بیاره ولی اینکه دیگه جاودانه است کلا چرند محضه. وقتی همه قطعاتش عوض شدن یا کلا یکی دیگه خریدی.... دیگه چطوری میشه جاودانه؟

قبلا کرایتک حالا هم یوبیسافت !!!
خود سونی برگشت گفت ما حالا حالا برنامه داریم برای Ps3 حالا هر روز یکی شایعه پراکنی می کنه !
البته نسل جدید برای یوبسافت بهتره چون از نظر من یوبی تو این نسل گند زد :|
فك كن نسل بعد بخواد شاهكار كنه !!!
خندم گرفت :d

معلوم نیست کی به کیه؟!
یک مثل AMD میگه گرافیک نسل بعد در حد فیلم آواتار خواهد بود که بدنبال اون همه به این نتیجه میرسند که با توجه به قابلیت سخت افزارها حتی برای معرفی نسل بعد حداقل باید تا 2014 صبر کرد!!
اونوقت یکی مثل این یه جوری میگه که انگار موتور بازیشم آماده کردند!!!

++++
البته نظر شخص من اینه که اگه حتی سونی و مایکروسافت از 6 ماه پیش هم طراحی نسل بعد رو شروع کرده باشند حداقل تا عرضه جهانی اونها باید تا 2014 صبر کرد چون اگه یادتون باشه سونی از سال 2012 طراحی ps3 رو شروع و سال 2006 عرضه جهانی اون رو آغاز کرد...

امکانش خیلی کمه که تا قبل از سال 2013 سونی و ماروسافت کنسول خودشون رو بدن بیرون.

Xbox slim خیلی وقت نیست اومده و حالا تا ماکروسافت بخواد صبر کنه که فروش کنسول جدیدش خوب بشه و سونی(:x:-*) هم تا ویتا بده بیرون و فروشش رو بکنه میشه دیگه همون e3 2013.
به احتمال 85%:d.

سایت eurogamer هم گفته که 2013 به احتمال زیاد کنسولهای نسل جدید میاد .

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=437919
http://www.eurogamer.net/articles/2011-07-20-new-xbox-and-playstation-4-what-to-expect-article
Microsoft is rumoured to be preparing a reveal of its next Xbox at E3 2012. Eurogamer has recently had this claim backed up by a number of game industry sources.

Eurogamer has also heard a 2014 release of the next Xbox was planned by Microsoft, but this has now been brought forward to 2013 as a result of Nintendo's confirmed 2012 launch of the Wii U.

Additionally, sources have indicated to us that larger publishers and developers already have target specs of both the next Xbox and PlayStation to help them with their development.

2013 ? I think that's about right, actually," Donald offers. "That sounds about right, because another year-and-a-half and from the consumer point of view it's going to start to feel stale.

"It's like, OK guys, I'm no longer impressed by the graphics. My friend's PC, games like Rage, some of the stuff they're doing, oh my God. Seriously, clearly my Xbox can't do that."

شما حرف یک سایت قبول داری ولی حرف سازندگان کنسول قبول نداری :)):)):)):))

شما خیلی منطقی هستی ! سونی اومده گفته ps3 تا سال 2015 هست معنیش اینه که یعنی تا سال 2015 این کنسول را ساپورت میکنه عینه ps2 هنوزم که هنوزه .......!

بهتره یکم فکر کنید بعد حرف بزنید. خودت را بزار جای سونی یا مایکروسافت به نظرت الان درسته بیای کنسولهای نسل بعد را تائید کنی و این خبرها را هم تکذیب نکنی ؟! تائید کردن کنسول از الان خیلی عواقب برای سونی یا مایکروسافت داره !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: x to the z
سایت eurogamer هم گفته که 2013 به احتمال زیاد کنسولهای نسل جدید میاد .
شما خیلی منطقی هستی ! سونی اومده گفته ps3 تا سال 2015 هست معنیش اینه که یعنی تا سال 2015 این کنسول را ساپورت میکنه عینه ps2 هنوزم که هنوزه .......!

بهتره یکم فکر کنید بعد حرف بزنید. خودت را بزار جای سونی یا مایکروسافت به نظرت الان درسته بیای کنسولهای نسل بعد را تائید کنی و این خبرها را هم تکذیب نکنی ؟! تائید کردن کنسول از الان خیلی عواقب برای سونی یا مایکروسافت داره !
]چرا میزنی تو جاده خاکی برادر من
من میگم خود سونی و ماکرو میگن حالاحالاها خبری از کنسول جدید نیست بعد شما باز حرف خودتو میزنی
تا اونجای که مامی دونیم این 2 شرکت هیچ ترسی ندارند که بخواهند چیزی را پنهان کنند حالااگه شما دوست داری اینطوری فکر کنی !!!بماندلابود شما از نمایندگان سونی و ماکرو بیشتر امار داری یا بخشی از انها هستی که اینقدر اطمینان داری

آخرین ویرایش:
مایکروسافت با همین ایکس باکس 360 هم راحت می تونه حریف wiiu بشه همه میگن wiiu سخت افزار بالایی داره ولی بازی های که میاد براش در سطح گیرز و آنچرتد نیستند و نیازی به سخت افزار نداره وقتی GTA V میاد کی میره wiiu میخره!

من میگم خود سونی و ماکرو میگن حالاحالاها خبری از کنسول جدید نیست بعد شما باز حرف خودتو میزنی
تا اونجای که مامی دونیم این 2 شرکت هیچ ترسی ندارند که بخواهند چیزی را پنهان کنند حالااگه شما دوست داری اینطوری فکر کنی !!!بماندلابود شما از نمایندگان سونی و ماکرو بیشتر امار داری یا بخشی از انها هستی که اینقدر اطمینان داری

باشه اقا من خودم را میزنم جاده خاکی !
اقای باهوش دارم تو دهنم میگم مایکرو و سونی نمیتونن از الان بیان بگن کنسوله نسل جدید واسه سال 2013 اماده میشه . مگه خرکیه بیاند تو هیچ مناسبتی بدون برنامه ریزی بر طبق شایعاتی که شده یه چیزی را تائید کنن ؟!
اینا همشون باید روی برنامه باشه تو نمایشگاهی یا چیزی و زمانی که باید تائید بشه را در نظر بگیرنو..............
مثال زیاده فقط کافیه اون فکرتون را راه بندازید ببینید طول این مدت چه اتفاقاتی افتاده وقتی این همه خبر داره از گوشه و کنار منتشر میشه از معتبر گرفته تا معتبر حتما یه چیزهایی هست ولی یه عده از شما خودتون را زدید خواب و هیچی خبر ندارید .

بازیساز و ......در طول این مدت خیلی چیزها را گفتن که دقیقا برعکس حرفاشون انجام شده! که البته مجبور به این کار هم هستند وگرنه تمام برنامه هاشون بهم میخوره .

مثلا وقتی مایکرو میتونه خبر کنسول را تو E3 2012 تائید کنه که کنفرانسش را داغ کنه مغز خر نخورده که به خاطر چند نفر از اشخاص مثل شما بیاد از الان کنسولش را معرفی کنه که در نهایت باعث خیلی چیزها بشه !

آخرین ویرایش:
حسین جان باو یکم فکر کنی میبینی نمیشه دیگه
یکی از دلایلی که فعلا نمیگن نسل بعد از کی شروع میشه فروش کنسول های فعلیه فکر کن امروز سونی و ماکرو هردو بگن نسل بعد دوسال دیگه شروع میشه قائدتاً فروش کنسول های فعلیشون نصف یه چیزی کمتر میشه
ولی وقتی میگه حالا حالاها نمیاد اونی که میخواد بخره میگه "اخ جون نسل بعدم که فعلا نمیاد بریم بخریم" عوضش میزارن مثلا یکسال قبل از ریلیز میگن که هم از فروش نسل فعلی سیر شده باشن و کاهش فروش خیلی ضرر امیز نباشه هم فاصله زمانی برای تبلیغات داشته باشند تازه سورپرایز و شلوغ بازی و هایپ قسمت اصلیه ماجراست مثلا E3 اگر کنسول جدید معرفی بشه بیشتر میره تو چشم یا از اول تاریخ دقیق بدن بگن مثلا 4 سال دیگه نسل بعد خواهد امد
برای همین حرف هاشون رو نمیشه به عنوان Fact پذیرفت چون هیچ حرفی بی سیاست گفته نمیشه
___
به زبون خیلی ساده و بی نیش و کنایه عرض کردم:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or