پرش به سوی ps4 و xbox بعدی به زودی اتفاق می اقتد

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
Ubisoft CEO Yves Guillemot گفت:عبور از ps3 و xbox360 به ps4 و xbox بعدی زودتر از انچه فکر میکنید اتفاق میافتد.

طبق مصاحبه ای که با gama ترتیب داده شده بود گفته شد که پس از انتشار wii u دو شرکت سونی و ماکروسافت خیلی زودتر امادگی برای معرفی نسل بعد را دارند.

"من فکر میکنم خبر نسل بعد به زودی منتشر میشود و ما امادییم که موتور های جدیدمان را بسازیم"

استادیو یوبی سافت اماده ی برای سخت افزار های جدیدی که ارائه میشن ادامه میده همانند wii u

"ما این روند را ادامه میدهیم و فکر میکنیم که این کنسول اینده ی درخشانی خواهد داشت و همچنین صنعت بازی را دگرگون میکندپس ما میخواهیم نقشی در ان داشته باشیم.
ubisoft.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
اگر اشکالی در ترجمه بود شرمنده چون دفعه ی اولمه
خب الان منبع کو میشه لینک بدی :>
ویرایش : مرسی
توی این دو سه هفتهی اخیر همش دارن راجب به نسل جدید حرف میزنن اینگار میخوان عروس بیارن جونتون بالا بیاد خو معرفی کنید و ملتی رو از عذبیت در بیارید

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
تقریبا هر روز خبری از نسل جدید میشنویم . خود سونی و مایکروسافت بیان کنسول های نسل جدیدشون رو رونمایی کنن بره.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دیگه تابلو تر از این نمیشه . بعد حالا بعضی ها بیان باز بگن عمرا ! :lol:نهایتش یعنی منفجر بشه 2013 کنسولها عرضه شدند من به همین 2012 هم شک دارم ! البته اگه wii u نبود شاید این نسل تا 2014 طول میکشید ولی wii u میتونه بازار را کاملا تحت تاثیر قرار بده و فروش 360 و ps3 خیلی کمتر بشه به همین خاطر مجبور هستند که نسل را زود شروع کنند .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یه بار من تو یه تاپیک دیگم گفتم هر سایتی برا خودش میاد یه چیزی میگه و اصلا نمیشه حساب کرد کی میاد اون
از گیم اسپات اینم از این

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
الکی جو گیر نشین بروبکس.....

هنوز زمان مونده تا نسله بعد.....

جو گیر ؟
این حرف ها رو 4 تا سایت و بلاگ از خودشون ننوشتن !
صحبت مدیر Ubisoft هست نه یه بلاگ نویس ! حتما چیزی هست که پشت هم Developer ها دارن در موردش حرف میزنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دیگه تابلو تر از این نمیشه . بعد حالا بعضی ها بیان باز بگن عمرا ! :lol:نهایتش یعنی منفجر بشه 2013 کنسولها عرضه شدند من به همین 2012 هم شک دارم ! البته اگه wii u نبود شاید این نسل تا 2014 طول میکشید ولی wii u میتونه بازار را کاملا تحت تاثیر قرار بده و فروش 360 و ps3 خیلی کمتر بشه به همین خاطر مجبور هستند که نسل را زود شروع کنند .

دقيقا نظرمنم همينه
مطمئنم در E3 بعدي ماكرو100% كنسول بعديشو رونمايي ميكنه اما سوني رو نميدونم:d
البته يه ذره براي سوني سخته چون تازه ميخواد ويتارو realaseكنه

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
اول یهو crytek و EA میان میگن ساخته کنسوله بعدیه xbox دسته ماست.. بعد به طوره خیلی مسخره تکذیب میشه..
بعد سایت ها شروع میکنن به این که نسله بعد نزدیکه..
بعد بازی سازا شروع میکنن در مورده صحبت از نسله بعد..
حتما یه چی هست دیگه..
وگرنه تا یه سال پیش همه میگفتن تا 2015 !!!!
نظره من اینه که حتما 2012 معرفی میشه و ساله بعدش میاد..
بهتره همه نگرانه hack شدنه کنسول هایه نسله بعد باشیم :((

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
اقا خبری نیست اگه سونی روش کارکنه دو سه روز دیگه خبرش در میره با توجه به اتفاقات گذشته
بعدهم مگه بیمارن دارن از اینا خوب پول در میارن دیگه نه:-/

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا خبری نیست اگه سونی روش کارکنه دو سه روز دیگه خبرش در میره با توجه به اتفاقات گذشته

همين چند وقت پيش يكي از مسئولين سوني گفت كه داريم PS4 رو ميسازيم گفت كه رقيبمون ماكرو داره كنسول بعديشو ميسازه ما هم مجبوريم نسل بعدو زودتر شروع كنيم
بعدهم مگه بیمارن دارن از اینا خوب پول در میارن دیگه نه:-
ديگه با اومدن WII U فك نكنم اينجوري بفروشن اونها هم ناخواسته مجبورن نسل بعد رو شروع كنن
خدا اين نينتندو رو لعنت كنه همه اين آتيشا از گور نينتندو بلند ميشه:d وگرنه سوني و ماكرو داشتن پول پارو ميكردن ديگه نياز به نسل بعد نبود:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر