پرش به سوی ps4 و xbox بعدی به زودی اتفاق می اقتد

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Ubisoft CEO Yves Guillemot گفت:عبور از ps3 و xbox360 به ps4 و xbox بعدی زودتر از انچه فکر میکنید اتفاق میافتد.

طبق مصاحبه ای که با gama ترتیب داده شده بود گفته شد که پس از انتشار wii u دو شرکت سونی و ماکروسافت خیلی زودتر امادگی برای معرفی نسل بعد را دارند.

"من فکر میکنم خبر نسل بعد به زودی منتشر میشود و ما امادییم که موتور های جدیدمان را بسازیم"

استادیو یوبی سافت اماده ی برای سخت افزار های جدیدی که ارائه میشن ادامه میده همانند wii u

"ما این روند را ادامه میدهیم و فکر میکنیم که این کنسول اینده ی درخشانی خواهد داشت و همچنین صنعت بازی را دگرگون میکندپس ما میخواهیم نقشی در ان داشته باشیم.
ubisoft.jpg

منبع

آخرین ویرایش:
میشه راجع به این حرفات یه منبع بدی
آره منم زیاد شنیدم که سونی وماکرو سافت اعلام کردن ما ps3 یا 360 را 10 سال ساپورت میکنیم اما این دلیلی برای این نیست که کنسول جدید عرضه نکنن
بعد تا حالا به ذهنت خطور نکرده چرایکی دوسال پیش از این حرفا نبود؟ چی شده همه دارن از نسل بعد حرف میزنن؟
2014 ماکزیمم زمانیه که میشه یه کنسول نسل بعد را دید .
صفحات قبل انجمن اخبار بگرد پیدا میکنی من خودم خبرشو زدم داش ;)
شما چه طور ؟؟ الان به ذهنت نیومد یا همون خطور نکرد این حرفت چه ربطی داره
کینکت هنوز یک سال هم نیست عرضه شده یا همین موو معلومه که نباید دو ساله پیش خبری بشه
من که بعید میدونم تا قبل از 2015 خبری از عرضه ی کنسول نسل بعد باشه

یه جوریایی داره به من ثابت میشه سال دیگه کنسولو رونمایی کنن :d
باو !! حتما یه چیزی هست که همش زرت و زرت دارن این حرفا رو می زنن :|:d

خب اینا هر چه قدر دلشون بخواد میتونن زرت و زرت حرف بزنن ولی مهم نیستن مهم دو کمپانی اصلی هستن که فعلا هیچی نگفتن .... :d

• Like
Reactions: A.T.HELLBOY
صفحات قبل انجمن اخبار بگرد پیدا میکنی من خودم خبرشو زدم داش ;)
شما چه طور ؟؟ الان به ذهنت نیومد یا همون خطور نکرد این حرفت چه ربطی داره
کینکت هنوز یک سال هم نیست عرضه شده یا همین موو معلومه که نباید دو ساله پیش خبری بشه
من که بعید میدونم تا قبل از 2015 خبری از عرضه ی کنسول نسل بعد باشه

کینکت اصلا بهانه خوبی نیست..
چون راحت کنسوله بعدی میتونه ساپورتش کنه!!

کینکت اصلا بهانه خوبی نیست..
چون راحت کنسوله بعدی میتونه ساپورتش کنه!!
بله درسته میتونه ساپورت کنه حتی کنسولهای قدیمی هم ساپورت کرد ولی تا از این دستگاه سود کامل نبره مگه دیونست بیاد کنسوله نسل بعدش رو عرضه کنه
این همه بازی در دست ساخت داره برای کینکت نمونش همین فورزا و گوست ریکن
تازشم من مطمئن هستم کینکت هنوز کامل نیست و میتونه لوازم جانبی دیگری هم داشته باشه

بله درسته میتونه ساپورت کنه حتی کنسولهای قدیمی هم ساپورت کرد ولی تا از این دستگاه سود کامل نبره مگه دیونست بیاد کنسوله نسل بعدش رو عرضه کنه
تازشم من مطمئن هستم کینکت هنوز کامل نیست و میتونه لوازم جانبی دیگری هم داشته باشه

بله حرفه شما درسته
نمیشه ضدش رو گفت ولی کلا کینکت نمیتونه جلویه نسل بعد رو بگیره چون میتونه تو نسله بعدی هم پیشرفت کنه

بله حرفه شما درسته
نمیشه ضدش رو گفت ولی کلا کینکت نمیتونه جلویه نسل بعد رو بگیره چون میتونه تو نسله بعدی هم پیشرفت کنه
درسته نمیتونه بگیره به قول یکی از دوستان با مرام
:dنسل ها می آیند و میروند اما این PC ست که جاودانه میماند :d

درسته نمیتونه بگیره به قول یکی از دوستان با مرام

خوب اگه بخوایم از نظره فلسفی این جمله مخفیت رو بررسی کنیم :)):d
باید بگم کاملا اشتباهه!!!
pc چیش جاودانست؟
منظورت بدنه کیس هست؟
چون تا اونجایی که من میدونم مادربرد و گرافیک و رم و ... هم مثله کنسول عوض میشن!!!
خوب کنسول عوض میشه پیشرفت میکنه.. pc هم باید تعویض بشه تا پیشرفته تر بشه!!!
دیگه چه جاودانگی میمونه؟ یکی یه چی گفت همه دنبالش کردن

ديگه تا حدودي سودش هم به حداقل رسيده !!
با اين كاهش قيمت هايي كه دادن و دارن ميدن !!
بيشتر مانور ايكس باكس در فروش كنسول بيشتر به خاطر فروش كينكت هست !!!!

چه ربطی به کنیکت داره ؟ همین کینکت روی Xbox کار میکنه.
بازیم ربطی نداره ! نصف بازیایی که میگی تا آخر سال دیگه میان ! و البته کنسول جدید بیاد ربطی به ساپورت کنسول قبلی نداره ! معمولا هم یکسال اول هر نسل همون بازی هایی که روی همین دستگاه ها هستن روی اونها هم میان تا استودیو ها با معماریشون آشنا بشن و بعد برن ساخت بازی مخصوص

من که امیدوارم هر چه زودتر نسل بعد هم از راه برسه . 2-3 سال اولی که کنسول های نسل جدید رو نمایی میشن ، بهترین گزینه ی برای بازی هستند >:d<
بعد از 3 سال هم PC رو به روز میکنی و از بازیهای PC لذت میبری .
سونی که بعیده سال دیگه PS4 رو رونمایی کنه ، ولی به مایکروسافت میشه امید داشت .

من که مشتاقانه منتظر شروع نسل بعد هستم .... هرچه زودتر بهتر ...
خنده دار ترین حرفی که تو عمرم شنیدم .... آره درسته!
هنوز کیس و سیستم پنتیوم 1 رو تو گوشه خونم دارم. بد جوری جاودانه شده... قدرتمند،بی نظیر،زیبا و کلی حس نوستالوژیک!
خوبه کنسول هر 6-7 سال یکی داخل و خارجش عوض میشه! این کیس لعنتی که هر سال باید عوض بشه!(جاودانگیش کجاست: الله اعلم!)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Victarion
هر کی برای خودش داستانی میگه ؟ اون از گیم استاپ اون از اپیک اینم از یوبی تا خود سونی و ماکرو نیان برنامه ایندشون در مورد این دو بگن هیچی معلوم نیست .

مرسی دوست عزیز فقط یک چیز در مورد خبرت این CEO که میبینی مخفف Chief executive officer هستش که مدیر اجرایی گفته میشه یا به زبان راحت رئیس یک شرکت هست اقای Yves Guillemot هم رئیس شرکت هستش و جزو هیئت رئیسه شرکت هم هست برادران Guillemot . خواستم بدونی اگر جایی دیدی بدونی چی هست چون ترجمه نکرده بودی مرسی

ممنون نکته ی خوبی بود توش مونده بودم:d

خوب اگه بخوایم از نظره فلسفی این جمله مخفیت رو بررسی کنیم :)):d
باید بگم کاملا اشتباهه!!!
pc چیش جاودانست؟
منظورت بدنه کیس هست؟
چون تا اونجایی که من میدونم مادربرد و گرافیک و رم و ... هم مثله کنسول عوض میشن!!!
خوب کنسول عوض میشه پیشرفت میکنه.. pc هم باید تعویض بشه تا پیشرفته تر بشه!!!
دیگه چه جاودانگی میمونه؟ یکی یه چی گفت همه دنبالش کردن

خب معلومه ديگه چي جاودانه ميمونه
فقط اسمه PC است كه جاودانه ميمونه ولاغير:d

• Like
Reactions: Nilooofar

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or