پرسش و پاسخ Xbox One

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
اقا جریان این اکانتایه هوم که تقریبا 90 درصد بازیا موجود بازارم توشون هست چیه؟!قضیش خیلی مشکوکه یجوری انگار هکیه!جالبیشم قیمتش از 100 تومن بگیر تا 700،800 اقایان میفروشن اینا خطری چیزی نداره؟تقریبا الان اگر یه کنسول اک بگیرین یه همچین اکانته هومی روشه جالبیشم اینه وصل بشی نشی بازیا کار میکنن!
کسی اطلاع دقیقی ازش داره؟

kiarashdz

کاربر سایت
Jan 21, 2016
17
دوستان خسته نباشید من xbox one خریدم یک کارت xbox game pass که نوشته redeem code for 1 month free حالا کد رو وارد می کنم اطلاعات کریدیت کارت می خواد دوستان کریدیت کارت فیک ندارن بدن وارد کنم ؟؟؟

F4Daei

کاربر سایت
Jan 8, 2016
21
سلام
اقا جریان این اکانتایه هوم که تقریبا 90 درصد بازیا موجود بازارم توشون هست چیه؟!قضیش خیلی مشکوکه یجوری انگار هکیه!جالبیشم قیمتش از 100 تومن بگیر تا 700،800 اقایان میفروشن اینا خطری چیزی نداره؟تقریبا الان اگر یه کنسول اک بگیرین یه همچین اکانته هومی روشه جالبیشم اینه وصل بشی نشی بازیا کار میکنن!
کسی اطلاع دقیقی ازش داره؟
اگه از فروشگاه معتبر بگیرید که با گیفت قانونی خرید کرده باشند هیچ مشکلی نداره ، بازی های روز حدود قیمتشون بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ باید باشه ظرفیت هوم
دلیل قیمت کمترشم این هست که هر اکانت هوم رو در سال میتونن ۵ بار بفروشن و ظرفیت عادی رو بی نهایت دفعه ...

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
اگه از فروشگاه معتبر بگیرید که با گیفت قانونی خرید کرده باشند هیچ مشکلی نداره ، بازی های روز حدود قیمتشون بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ باید باشه ظرفیت هوم
دلیل قیمت کمترشم این هست که هر اکانت هوم رو در سال میتونن ۵ بار بفروشن و ظرفیت عادی رو بی نهایت دفعه ...
البته قیمت اکانت ظرفیت عادی کمتر از اکانت ظرفیت هوم هست ،چون برای استفاده از اکانت ظرفیت عادی حتما باید به نت وصل باشی و تو اون اکانت ساین این کنی (اگه خواستی میتونی بعدش سوییچ کنی رو اکانت خودت و اون‌جا بازی رو انجام بدی ).
ولی خب همون طور که گفتی مزیتش نسبت به هوم اینه که محدودیت نداره تو استفاده و فروش

• Like
Reactions: X B I T B

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
داداش متوجه نشدی چی گفتم!اقا من کامل با اکانتایه ایکسباکس اشنایی کامل دارم!
من میگم جدیدا یسری اکانته هوم اومده میزنن رویه دستگاه های اکبند بعد میفروشن که داخله اونا تقریبا تمام استور از قدیم به جدید قابله اینستاله!اونم آنلاین
بله یه بازی اونم هوم 350 تا 400!ولی الان به جرات میگم اکانتیو دیدم که بالا300 تا بازی هوم داشت!قیمت 250 تومن!
من میگم جریانه اینا چیه حالا اگر افلاین بود باز یه چیزی ولی آنلاینن!یعنی به نت وصل میشن هنوز بازیا کار میکنن کاملا انلاین اونم ظرفیت هوم!

F4Daei

کاربر سایت
Jan 8, 2016
21
داداش متوجه نشدی چی گفتم!اقا من کامل با اکانتایه ایکسباکس اشنایی کامل دارم!
من میگم جدیدا یسری اکانته هوم اومده میزنن رویه دستگاه های اکبند بعد میفروشن که داخله اونا تقریبا تمام استور از قدیم به جدید قابله اینستاله!اونم آنلاین
بله یه بازی اونم هوم 350 تا 400!ولی الان به جرات میگم اکانتیو دیدم که بالا300 تا بازی هوم داشت!قیمت 250 تومن!
من میگم جریانه اینا چیه حالا اگر افلاین بود باز یه چیزی ولی آنلاینن!یعنی به نت وصل میشن هنوز بازیا کار میکنن کاملا انلاین اونم ظرفیت هوم!
خب اینی رو‌ که میگی من اصلا تا حالا ندیدم ، خیلی جالبه ، با این قیمت و اونم ظرفیت هوم اگه قانونی باشه واقعا به صرفس ، من یه مدل دیگه تازگیا دیده بودم اجاره اکانت بود هفته ای ۴۰ تومن ولی فقط افلاین باید بازی کنی‌ :D

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
سلام
من زمستون پارسال یه ایکس باکس وان اس خریدم فروشنده 100تومن گرفت ، 20تا بازی روز به انتخاب خودم برام ریخت!
ولی
گفت اگر آنلاین بشم بازیها قفل میشه!
حالا
چند روز پیش آنلاین شدم و کنسول رو آپدیت کردم(حجم آپدت 3/60گیگ)
اما
نکته اینجاست که بازیهام که قفل نشدهیچی،تازه یه سری بازی جدید مثل کمبات 11 و کراش ماشینی هم به لیست اضافه شده بود!
منم دانلودشون کردم و بدون هیچ مشکلی اجرا شدند برام!!
یه اکانت هم ساختم و باهاش ساین این شدم و بازیها رو تو اکانت خودم هم راحت اجرا و بازی کردم!!!

به نظرتون جریان چی میتونه باشه‌.‌‌..!!!

پ.ن
یعنی
امیدوار باشم فیفا و pes 2020 هم چند وقت دیگه به لیستش اضافه بشه و اونا رو هم بزنم تو رگ...! :D

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
سلام ، به نظرتون One X رو‌ 1080 ارزش خرید داره ؟
در کل‌ که قطعا پرفورمنس بهتری میده نسبت به one s ولی به جز TV 4K تو‌جاهای دیگه چشم‌گیر هست تفاوت این دو تا ?
سلام
اگه تی وی 4k نداری one s گزینه بهتری هست‌.
در کل به نظر من
تفاوت کنسول های بین نسلی (pro و one x)با سری های اسلیم نسل 8 ، اگر آدم حساسی نباشی زیاد چشم گیر نیست...

• Like
Reactions: F4Daei

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خب اینی رو‌ که میگی من اصلا تا حالا ندیدم ، خیلی جالبه ، با این قیمت و اونم ظرفیت هوم اگه قانونی باشه واقعا به صرفس ، من یه مدل دیگه تازگیا دیده بودم اجاره اکانت بود هفته ای ۴۰ تومن ولی فقط افلاین باید بازی کنی‌ :D
خب وقتی قفل نمیشه شاید قانونی باشه ولی یجوری هک شدن استور یا یه باگی داره!بطور قانونی دلاری 1000 تومن بازیاشو حساب کنی بازم 250 یا حتی 300 تومنم کمه!
سلام
من زمستون پارسال یه ایکس باکس وان اس خریدم فروشنده 100تومن گرفت ، 20تا بازی روز به انتخاب خودم برام ریخت!
ولی
گفت اگر آنلاین بشم بازیها قفل میشه!
حالا
چند روز پیش آنلاین شدم و کنسول رو آپدیت کردم(حجم آپدت 3/60گیگ)
اما
نکته اینجاست که بازیهام که قفل نشدهیچی،تازه یه سری بازی جدید مثل کمبات 11 و کراش ماشینی هم به لیست اضافه شده بود!
منم دانلودشون کردم و بدون هیچ مشکلی اجرا شدند برام!!
یه اکانت هم ساختم و باهاش ساین این شدم و بازیها رو تو اکانت خودم هم راحت اجرا و بازی کردم!!!

به نظرتون جریان چی میتونه باشه‌.‌‌..!!!

پ.ن
یعنی
امیدوار باشم فیفا و pes 2020 هم چند وقت دیگه به لیستش اضافه بشه و اونا رو هم بزنم تو رگ...! :D
خب اینم یه نمونش!
من از این موارد تا الان بالایه 10،12 مورد دیدم
حتی خوده اکانتم میفروشن از 250تومن تا 700 تومن
جالبیش اینه هر بازی جدیدیم که میاد به این لیست اضافه میشه!
میخوام جریانشو در بیارم پس اینجا کسی چیزی نمیدونه؟!

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
خب وقتی قفل نمیشه شاید قانونی باشه ولی یجوری هک شدن استور یا یه باگی داره!بطور قانونی دلاری 1000 تومن بازیاشو حساب کنی بازم 250 یا حتی 300 تومنم کمه!

خب اینم یه نمونش!
من از این موارد تا الان بالایه 10،12 مورد دیدم
حتی خوده اکانتم میفروشن از 250تومن تا 700 تومن
جالبیش اینه هر بازی جدیدیم که میاد به این لیست اضافه میشه!
میخوام جریانشو در بیارم پس اینجا کسی چیزی نمیدونه؟!
ولی من فکر کنم اکانتی که روی کنسول منه مال خود فروشنده باشه!
اینو از روی اسم گیمرتگ و ایمیلش میگم...

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ولی من فکر کنم اکانتی که روی کنسول منه مال خود فروشنده باشه!
اینو از روی اسم گیمرتگ و ایمیلش میگم...
اره اکانت که رسمیه منظورم اکانتو میسازن بعد حالا با یه روشی بازیارو get میکنن حالا ته و توشو در میارم به جایی رسیدم میام اینجا به همه میگم ولی یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست شک نکن!

• Like
Reactions: F4Daei and atzoriha

pooyastrong

عضو جدید
Jul 19, 2019
1
سلام دوستان ایکس باکس من باندل گرزآووارهستش
چندوقته وقتی دکمه هوم رو تو بازی های میزنم بجای باز شد صفحه هوم و نمایش کل بازیها صفحه تیره یا محو میشه و همچنان میشه بازی کرد
کککککمممممککککک مشکل چیه چاره چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر