پرسش و پاسخ Xbox One

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
بازی های مجانی ماه بعد رو کی اعلام میکنن؟
واینکه چه طوری بازی ها رو فقط به اکانتم اضافه کنم بدون اینکه کامل دانلودشون کنم ،یعنی گزینه ای مثل add to library برای ps4 توی وان نیست؟ مثلا من زدم رو فورتزا 5همچین گزینه ای نبود مجبور شدم چهل گیگ دانلود کنم
سوال اخرم اینه که چه طوری بازی هایی رو که از لایو دانلود کردم حذفشون کنم تا حافظه کنسول خالی شه بدون اینکه از اکانتم حذف شن و چه طوری دیتاشونو بریزم روی هاردم که نخاد دوباره دانلود کنم؟؟
تاریخش معلوم نیست بعضی وقتا از 20م هر ماه معلوم میشه,بعضی وقت ها آخرای ماه.
دانلود رو که زدی اگه کنسل کنی دانلود رو بازی به ready to install اضافه میشه و به اکانتت اضاقه میشه.اگر از سایت بازی هارو بگیری یه راست میره تو RTI
هاردو نمی دونم ولی اگه آنیستال کنی خوده بازی تو اکانتت هست ,میره تو rti
من اگه بخوام ظرفیت هوم یا غیر هوم یه بازی xbox one رو بفروشم ، به صورت کلی چه نکاتی رو باید رعایت کنم ؟ و همچنین چه کار کنم تا طرف نتونه ازم بازی رو بدزده ؟

ممنون
ببین باید از طریق ایمیلت یه ایمیل دومی رو تعیین کنی که بتونی forget password بزنی یا پس اکنتت رو هروقت که بخوای تغییر بدی,اگه اینکارو بکنی نهایتا طرف بتونه پس تو عوض کنه که خب می تونی پس تو برگردونی

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
سلام
دوستان چطور میشه این مشکل sign in برای اکانت را حل کرد
من فقط میخوام آفلاین بازی کنم
هر چندگاهی کنسول را روشن میکنم باز این مشکل پیش میاد و باید آنلاین بشم

mirsina1979

کاربر سایت
Sep 12, 2017
193
نام
سینا
سلام
من دیشب دیتای فیفا ۱۷ از طریق هارد به دستگاه انتقال دادم تقریبا ۳ گیگ اپدیت خواست اونم دانلود کردم
حالا میتونم دیتای بازی رو هارد اکسترنالم کپی کنم به کنسول دوستم بزنم دیگه مال اونم اپدبت نخواد؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام
دوستان چطور میشه این مشکل sign in برای اکانت را حل کرد
من فقط میخوام آفلاین بازی کنم
هر چندگاهی کنسول را روشن میکنم باز این مشکل پیش میاد و باید آنلاین بشم
چه مشکلی پیش میاد
سلام
من دیشب دیتای فیفا ۱۷ از طریق هارد به دستگاه انتقال دادم تقریبا ۳ گیگ اپدیت خواست اونم دانلود کردم
حالا میتونم دیتای بازی رو هارد اکسترنالم کپی کنم به کنسول دوستم بزنم دیگه مال اونم اپدبت نخواد؟
بله راحت کپی کنین تو هارد اکسترنال و کپی کنین رو کنسول دوستتون اولش برای اجرا باید آنلاین باشین

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

• Like
Reactions: mirsina1979

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
چه مشکلی پیش میاد

کنسول را که روشن میکنم اکانت sign out شده
بازی را که اجرا میکنم میخواد به اکانت وصل بشه باید یکبار آنلاین بشم بعد دوباره نت را قطع کنم
بدون اینکار بازی اجرا نمیشه
My home Xbox. را هم فعال کردم

گاهی اوقات اینطور میشه!!!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
کنسول را که روشن میکنم اکانت sign out شده
بازی را که اجرا میکنم میخواد به اکانت وصل بشه باید یکبار آنلاین بشم بعد دوباره نت را قطع کنم
بدون اینکار بازی اجرا نمیشه
My home Xbox. را هم فعال کردم

گاهی اوقات اینطور میشه!!!
بازی هاتون رو هارد اکسترنال نیست ؟

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام دوستان کنسول دوستم این پیغام رو میده
Console Ban For Violations Of Terms Of Use.
اومد کنسولش رو ریست فاکتری کرد الان نمیتونه اکانتش رو وارد کنه یه اکانت تازه هم درست کرده باز نمیتونه وارد بشه در قسمت اینترنت کانکشن هم پیام بالایی رو میده فکر میکنم کنسولش بن شده. راهی هست از این حالت بیرون بیاد؟

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
اومد کنسولش رو ریست فاکتری کرد الان نمیتونه اکانتش رو وارد کنه یه اکانت تازه هم درست کرده باز نمیتونه وارد بشه در قسمت اینترنت کانکشن هم پیام بالایی رو میده فکر میکنم کنسولش بن شده. راهی هست از این حالت بیرون بیاد؟
والا این پیغام که صراحتا میگه کنسول بن هستش. راه حلی هم نداره. باید با ساپورت مایکروسافت تماس بگیره ولی بعید میدونم از بن در بیاد
چه کار کرده که بن شده؟

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
عاقبت استفاده از اکانت هکی. با توجه به اطلاعاتی که من به دست اوردم ایکسباکس اگر بن بشه دیگه حتی روش بازی هم نمیشه کرد چون خیلی از بازیا باید انلاین اپدیت شن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر