پرسش و پاسخ Xbox One

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ممنون از اینکه جواب دادید و راهنمایی کردید، فقط این حالتی که گفتید( Instant-On) من نمیدونم چی هست ولی جملات خاموش و روشن شدن رو شاید صد بار گفته باشم منظورم xbox one & xbox turn off هستش.
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.
حالت Instant-On باید از قسمت Power Setting فعال کنید. Instant-On همون حالت Standby.

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
در مورد کینکت...
بهترین محل قرارگیری کجاس؟ من یه جایی خوندم بالای تلویزیون باشه بهتر عمل میکنه ولی واسه این باید یه پایه نگه دارنده خرید. اگه نه میشه روی میز lcd قرار داد دوستان به نظرتون کدوم بهتره؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
در مورد کینکت...
بهترین محل قرارگیری کجاس؟ من یه جایی خوندم بالای تلویزیون باشه بهتر عمل میکنه ولی واسه این باید یه پایه نگه دارنده خرید. اگه نه میشه روی میز lcd قرار داد دوستان به نظرتون کدوم بهتره؟
بسته به ارتفاع میز و فاصله شما از کینکت داره، کینکت باید جایی باشه که بتونه کف زمین تا بالای سر شما(یک دست خود را بالا بگیرید و دقت کنید از کادر بیرون نزند) رو راحت ببینه، فکر کنم پایه بگیرید بهتر باشه.

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
آقا سلام.
کنسول که سفارش دادم بدستم رسید.
اولش که راه اندازی کردم کشور ازم خواست که من امریکا زدم .
خلاصه بعد آپدیت کنسول اکانت رو ساختم و یادم افتاد که رو کنسول ps4 برای ساخت اکانت اگه مثلا کشور امریکا میزدی اکانتت میشد ریجن 1 .خب منم الان کنسولی که خریدم ریجن2 اروپا هست باندل هیلو و طبیعتا بازی هم ریجن2 هست.
واسه ps4 بازی دیجیتالی باید حتما هم ریجن اکانت باشه .منم دوباره روی وان اقدام کردم که یه اکانت ریجن 2 بسازم که بتونم هیلو رو دانلود کنم ولی موقع ساخت اکانت سوال نکرد که کشور رو چی بزنم!الان میشه یه راهنمایی کنید منو.
بعد اینکه کد بازی رو کجا بزنم که بتونم دانلودش کنم؟

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
فکر نکنم مهم باشه واسه سوال آخرم تو Store بخش Game و از اونجا گزینه Use a Code رو بزن. موقع دانلود کردن اگه پیغام داد که آپدیت رو هم دانلود کنه یا نه، گزینه نه رو انتخاب کنید. البته احتمال داره خودش همزمان آپدیت رو هم بگیره.برید

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
رفتم دیدم حجمش 63 گیگ هست!!!با این حجم واقعا نمیشه دانلودش کردم هزینه ترافیکش از بازی فیزیکی هم بیشتر میشه.

- - -ویرایش - - -

درباره ریجن اکانت هم من مثلا میخواستم کد بازی last of us رو برا ps4 بخرم اون کد چون واسه ریجن1 بود باید اکانتتم ریجن1 باشه تا بتونی بازی رو از استور بگیری.
فیزیکیا که مشکلی ندارن کلا.شاید وان فرق داره اونو نمیدونم.

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
دوستان یه سوال.البته یکی از دوستان یه مختصری دربارش برام گفت ولی میخوام مطمئن بشم.
من به دیتا halo بدجوری نیاز دارم .اگه من دیسک بازی رو داخل کنسول بذارم و نصبش کنم دیتا کامل میمونه تو هارد و بعد از استور بازی رو بخرم نیاز به دانلود مجدد دیتا نیست؟
اگه کسی بازی halo رو داره من واسه یروز کرایه میخوامش و هزینش هم پرداخت میکنم.
مرسی

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
نمیشه از بازیهایی که نصب شده و کلی دانلود شده دیتا براش یه بک آپ گرفت که بعدا لازم بود همون دیتا رو ریخت تو دستگاه؟
یه مشکلی که هست تو ایکس باکس اینه که بازیهایی که دیسک باید آفلاین نصب کرد و دانلود نکنه بعد یه سری بازی دیگه باید آنلاین باشه تا دستگاه اجرا کنه اگه این وسط حواست نباشه مثل من دیسک در بیاری و آنلاین کنی خودش به صورت اتوماتیک میخواد بازی آپدیت کرد و کاریش نمیشه کرد تا آپدیت بشه.
حالا سوالم اینه از دوستان که راهی هست خودش به هیچ عنوان آپدیت بازی شروع نکنه یا حداقل سوال بپرسه؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,887
نام
حسين
نمیشه از بازیهایی که نصب شده و کلی دانلود شده دیتا براش یه بک آپ گرفت که بعدا لازم بود همون دیتا رو ریخت تو دستگاه؟
یه مشکلی که هست تو ایکس باکس اینه که بازیهایی که دیسک باید آفلاین نصب کرد و دانلود نکنه بعد یه سری بازی دیگه باید آنلاین باشه تا دستگاه اجرا کنه اگه این وسط حواست نباشه مثل من دیسک در بیاری و آنلاین کنی خودش به صورت اتوماتیک میخواد بازی آپدیت کرد و کاریش نمیشه کرد تا آپدیت بشه.
حالا سوالم اینه از دوستان که راهی هست خودش به هیچ عنوان آپدیت بازی شروع نکنه یا حداقل سوال بپرسه؟

ببین کلاً بازی های دیسکی رو بدون اپدیت کردن میشه اجرا کرد فقط کافیه وقتی اپدیت لازم شد کنسل کنی و اینترنتت رو دیسکانکت کنی و بعد به صورت افلاین وارد بازی بشی

دیتا های دیسک رو هم میشه بک اپ گرفت

بازی های دیجیتال هم در صورتی که اکانتی رو که باهاش بازی رو خریدی به عنوان Home کنسولت تعیین کرده باشی میتونی افلاین بازی کنی

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
اول مرسی آقا فقط اینکه نکته آخری که گفتی یعنی چی home کنسول تعریف کنی من کلا یه اکانت دارم روی کنسولم وقتی لاگین میکنم کلا محیط ظاهرش عوض میشه اون وقت میشه بازی اجرا کرد.
در مورد نکته اول وقتی آپدیت شروع بشه حتی بازی دیسک تا تموم نشه هیچ کاری نمیشه کرد!؟ حتی وقتی اینترنت آفلاین میکنی باز اجازه اجرا نمیده!
بعد دیتا که دانلود شده یا دیسک از چه ادرسی باید رفت بک آپ گرفت؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,887
نام
حسين
اول مرسی آقا فقط اینکه نکته آخری که گفتی یعنی چی home کنسول تعریف کنی من کلا یه اکانت دارم روی کنسولم وقتی لاگین میکنم کلا محیط ظاهرش عوض میشه اون وقت میشه بازی اجرا کرد.
در مورد نکته اول وقتی آپدیت شروع بشه حتی بازی دیسک تا تموم نشه هیچ کاری نمیشه کرد!؟ حتی وقتی اینترنت آفلاین میکنی باز اجازه اجرا نمیده!
بعد دیتا که دانلود شده یا دیسک از چه ادرسی باید رفت بک آپ گرفت؟

الان که فقط یه دونه اکانت روی کنسولت داری تست کن ببین بازی های دیجیتالی که میگیری رو میتونی افلاین بازی کنی یا نه ! اگه تونستی که اوکی ولی اگه نتونستی اینکار رو بکن :

اول انلاین شو
دوم برو توی تنظیمات Setting
سوم از ردیف سمت چپ روی گزینه ی آخر که My Xbox هست کلیک کن
چهارم روی گزینه ی My Home Xbox کلیک کن و بعد هرچی اومد اوکی بزن

دیگه از این به بعد میتونی بازی های دیجیتالیت رو افلاین بازی کنی !

در مورد سوال دومت شما باید بازی رو Unistall کنی و از دوباره نصب کنی و بعد به صورت افلاین وارد بازی بشی که دیگه نگه اپدیت کن !

بازی ها رو هم باید بری قسمت My Games & App بعدش میری روی بازی مورد نظرت دکمه ی استارت میزنی و بعد روی Manage Game کلیک میکنی اونجا دیگه خودت میفهمی چطور باید بکاپ بگیری

ضمن اینکه هارد اکسترنالی که میخای باهاش بکاپ بگیری باید USB3 و ظرفیتش بیشتر از 250 گیگ باشه و قبل از استفاده هم حتما باید با خود XBOX فرمتش کنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر