پرسش و پاسخ Xbox One

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
هارد دستگاه مگه نباید 500 گیگ باشه مگه چقدر سیستم عامل استفاده میکنه؟ هارد من 360 گیگ free میزنه؟
راهی نداره مقدار سرعت دانلود با دستگاه بفهمیم یا کاری کنیم مثل IDM با بیشترین قدرت دانلود دانلود کنه؟

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
سلام.
من یدونه وان باندل halo سفارش دادم و قراره برام بیاد.
می خواستم بدونم میشه مثل ps4 دیتا بازی رو با pc دانلود کرد و به کنسول انتقال داد ؟اگه میشه تاپیک آموزش براش هست بهم لینک بدید؟
چون متاسفانه باندل های وان بازیاش دیجیتالیه و باید دانلودش کنی.!

ممنون.

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
سلام.
من یدونه وان باندل halo سفارش دادم و قراره برام بیاد.
می خواستم بدونم میشه مثل ps4 دیتا بازی رو با pc دانلود کرد و به کنسول انتقال داد ؟اگه میشه تاپیک آموزش براش هست بهم لینک بدید؟

ممنون.

نه متاسفانه نمیشه! البته شما میتونی دیسک بازی رو از یکی بگیری و بازی رو نصب کنی و بعد به صورت دیجیتالی بازی کنی (چون محتویات دیسک و دانلود دیجیتال یکی هستن)

همینطور میتونی به کسی که این بازی رو داره بگی تا از کنسول خوشد بازی رو برات بریزه رو هارد بعد از طریق هارد منتقل کنی تو کنسول خودت. البته قبلش هارد باید کاملا فرمت بشه تا فقط ایکس باکس وان بتونه توش اطلاعات بریزه.

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
نه متاسفانه نمیشه! البته شما میتونی دیسک بازی رو از یکی بگیری و بازی رو نصب کنی و بعد به صورت دیجیتالی بازی کنی (چون محتویات دیسک و دانلود دیجیتال یکی هستن)

همینطور میتونی به کسی که این بازی رو داره بگی تا از کنسول خوشد بازی رو برات بریزه رو هارد بعد از طریق هارد منتقل کنی تو کنسول خودت. البته قبلش هارد باید کاملا فرمت بشه تا فقط ایکس باکس وان بتونه توش اطلاعات بریزه.

چقدر بد!
نمیدونم چه توجیهی داره واسه این کاراش ماکروسافت!
باندل زده همه دیجیتالی!
اینطوری بخوام دانلود کنم کنسول میپکه.
مرسی

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
چقدر بد!
باندل زده همه دیجیتالی!
مرسی
آره واقعن ایده بدی زده منم این مشکل دارم بازی دیجیتالی من کینکت اسپرت و هیچکسی نمیشناسم داشته باشه مجبورم دانلود کنمش. کاش حداقل میشد روی پی سی دانلود کرد و بعد انتقال داد این مدلی سرعت خیلی بالاتر بود کاش یه ایده خوب بود واسه این...

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
آره واقعن ایده بدی زده منم این مشکل دارم بازی دیجیتالی من کینکت اسپرت و هیچکسی نمیشناسم داشته باشه مجبورم دانلود کنمش. کاش حداقل میشد روی پی سی دانلود کرد و بعد انتقال داد این مدلی سرعت خیلی بالاتر بود کاش یه ایده خوب بود واسه این...

همین کارا رو داره میکنه که فروشش کمه.
من برا ps4 راحت با برنامه psx هر دیتایی که بخوام دانلود میکنم و میریزم رو کنسول یا با قیمت خیلی خوب میخرم.
از نظره باندل سونی هم که ماکرو حرفی برای گفتن نداره.

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
چقدر بد!
باندل زده همه دیجیتالی!
مرسی

اگه دانلودت خیلی طولانی میشه کنسول رو بزار تو حالت sleep تا دانلود کنه. از تنظیمات داخل گزینه power & start up گزینه power mod رو بزار روی instant-on وقتی تو این حالت کنسول رو خاموش بکنی میره تو حالت sleep و ادامه دانلود رو انجام میده. تو این حالت هم کنسول کمتر داغ میکنه هم کمتر برق مصرف میکنه و فشار کمتری بهش میاد.

ahmad3270

کاربر سایت
Apr 11, 2014
3
نام
Ahmad
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم چرا دستگاه x1 من با فرمان صوتی روشن یا خاموش نمیشه؟ اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.
در ضمن میخواستم بدونم این آبدیت جدیدی که اومده برای اجرای بازیای 360 رو one هستش یا نه و آیا بازیای 360 تو این آبدیت جدید رو one اجرا میشه یا نه؟
راستی من همین الان رفتم از یکی از دوستام بازی اورجینال 360 گرفتم و با دستگاه خودم امتحان کردن ولی ارور داد.
یعنی اینقدر براتون سخته جواب بدید!!؟ الان دومین باره این سوالم رو میپرسم، اگه جواب بدید ممنون میشم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,774
نام
Bahram
با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم بدونم چرا دستگاه x1 من با فرمان صوتی روشن یا خاموش نمیشه؟ اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.
در ضمن میخواستم بدونم این آبدیت جدیدی که اومده برای اجرای بازیای 360 رو one هستش یا نه و آیا بازیای 360 تو این آبدیت جدید رو one اجرا میشه یا نه؟
راستی من همین الان رفتم از یکی از دوستام بازی اورجینال 360 گرفتم و با دستگاه خودم امتحان کردن ولی ارور داد.
یعنی اینقدر براتون سخته جواب بدید!!؟ الان دومین باره این سوالم رو میپرسم، اگه جواب بدید ممنون میشم
سلام.
شما باید با کینکت این کار انجام بدین. کنسول حتما باید در حالت Instant-On باشه. بعد برای روشن شدن کنسول باید فرمان «Xbox On» و برای خاموش شدن فرمان «Xbox turn off» بدین.
آپدیت جدیدی که منتشر شده مربوط به این قابلیت نمیشه و اون آپدیت مربوط به بازی های Xbox 360 هم فعلا فقط برای کاربران preview اومده.
فعلا هم فقط تعدادی محدود از بازی هارو پشتیبانی میکنه مثل Viva Pinata

hbone

کاربر سایت
Jun 26, 2014
9
سلام.
ممنون.
سلام.
یک آگهی تو سایت دیوار بود که دیتا بازی های Xbox one رو میفروشه . لینکش رو برات پ.خ کردم.
فقط باید یک هارد USB3 با ظزفیت حداقل 250GB داشته باشی.

3cret

کاربر سایت
Aug 21, 2014
98
اگه دانلودت خیلی طولانی میشه کنسول رو بزار تو حالت sleep تا دانلود کنه. از تنظیمات داخل گزینه power & start up گزینه power mod رو بزار روی instant-on وقتی تو این حالت کنسول رو خاموش بکنی میره تو حالت sleep و ادامه دانلود رو انجام میده. تو این حالت هم کنسول کمتر داغ میکنه هم کمتر برق مصرف میکنه و فشار کمتری بهش میاد.
تشکر از راهنماییتون.
آره باید همین کار رو کنم یا بگردم دیسک بازی رو پیدا کنم یطوری.

سلام.
یک آگهی تو سایت دیوار بود که دیتا بازی های Xbox one رو میفروشه . لینکش رو برات پ.خ کردم.
تشکر از شما.
ولی بنده تهران نیستم.

ahmad3270

کاربر سایت
Apr 11, 2014
3
نام
Ahmad
سلام.
شما باید با کینکت این کار انجام بدین. کنسول حتما باید در حالت Instant-On باشه. بعد برای روشن شدن کنسول باید فرمان «Xbox On» و برای خاموش شدن فرمان «Xbox turn off» بدین.
آپدیت جدیدی که منتشر شده مربوط به این قابلیت نمیشه و اون آپدیت مربوط به بازی های Xbox 360 هم فعلا فقط برای کاربران preview اومده.
فعلا هم فقط تعدادی محدود از بازی هارو پشتیبانی میکنه مثل Viva Pinata

ممنون از اینکه جواب دادید و راهنمایی کردید، فقط این حالتی که گفتید( Instant-On) من نمیدونم چی هست ولی جملات خاموش و روشن شدن رو شاید صد بار گفته باشم منظورم xbox one & xbox turn off هستش.
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
سلام.

سلام، این لینک واسه ما هم پِ خ میکنی آمار بگیریم؟ فقط حجم دیتا چقد که هارد حتماً 250 گیگ جا بخواد؟

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
بازی که دانلود شده رو میشه دیتا ها شو بک آپ گرفت؟ اگه آره چه طوری فلش یا هارد که وصل میشه باید چه فرمتی داشته باشه و از کجا باید دیتا هارو پیدا کرد و کپی گرفت؟

hbone

کاربر سایت
Jun 26, 2014
9
سلام
هارد باید حداقل 250GB و همچنین USB3 باشه . این چیزی که تو سایت مایکروسافت گفته.
برای کپی کردن بازی ها تو کنسول به My games & apps رفته و بازی مورد نظر رو انتخاب سپس دکمه Menu روی کنترلر رو فشار بدید و Manage game رو انتخاب کنید.حالا بازی مورد نظر رو کپی کنید.
در ضمن توجه داشته باشید که برای اولین بار هارد رو به کنسول وصل می کنید هارد فرمت میشه.
دیتا بازی ها رو هم می تونید از دوستانی که بازی رو نصب کردن بگیرید و یا از کسانی که دیتای بازی ها رو می فروشند بخرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر