پرسش و پاسخ Xbox One

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
در خصوص این پاک کردن اکانت هوم یه توضیح میدین که چجوری باید پاک بشه؟ الان من اکانت خودم هوم هست اگه دستگاه رو ریست کنمو بفروشم بازم اکانتم روش میمونه یعنی؟

توضیح خاصی نداره و داخل Settings بزید قسمت General بعد گزینه Personalization بعد گزینه آخر My xbox home و روی Remove this as my home xbox بزنید اکانت از هوم خارج میشه

اگه اکانت روی کنسول هوم نباشه هم مینویسه Make this my home Xbox که در این حالت لازم نیست کاری انجام بدین

اگر هم به کنسول دسترسی ندارید میتونید از طریق سایت مایکروسافت وارد اکانت بشید و از اونجا دستگاهه هایی که با اکانت هوم هستن خارج کنید

dvb98

کاربر سایت
Jun 16, 2015
1
سلام
من چند روزی هست ایکس باکس one خریدم

یک دسته داخل کارتنش داشت یک دسته هم جدا خریدم

چندتا بازی هم داخل دستگاه هستش

مشکل اینکه وقتی روشنش می کنم دوتا اکانت وحیدنامی می یادش اگر حذفش بکنم چی می شه!!!

دوم اینکه توی محیط کاربری خود دستگاه دو دسته مشکلی ندارم و به خوبی کار می کنند(تمامی دکمه ها)

اما وقتی توی محیط بازی مثل فیفا21 می رم دست فابریکی مشکلی نداره و کار می کنه

اما دست دومی بعد چند دقیقی که کار می کنه بعدش کلا همه دکمه های مثل پاس دادن شوت و ... همه غیرفعال می شن

و فقط جهت ها کار می کنه...

فکر کردم دسته خراب....

با دسته یکی از دوستان تست کردم اون بعد از چند ثانیه دکمه های دسته غیرفعال می شه

به نتیجه رسیدم هرچی هست از دستگاه هستش

لطفا راهنمای بفرماید چیکار باید بکنم

ممنون

• Like
Reactions: Sega_genesis

Arash.89

کاربر سایت
Aug 12, 2020
15
سلام.راهی هست که بشه از صفحه ایکس باکس در حالت آفلاین بیشتر از ۱۰ دقیقه فیلم گرفت و به فلش منتقل کرد یا به چیز دیگه ای به جز فلش.فقط بشه از ایکس باکس بیرونش آورد.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام.
یه اکانت میتونه هم روی one هوم باشه و هم روی سری x ؟

خیر فقط روی یک دستگاه میتونه هوم باشه
مگر اینکه روی یک دستگاه هوم کنید و کنسول آفلاین نگه دارید بعد روی کنسول بعدی هوم کنید و استفاده کنید( در این حالت کنسول اول که آفلاین شده تا وقتی آنلاین نشه مشکلی پیش نمیاد و وقتی آنلاین بشه اکانت از حالت هوم خارج میشه روی کنسول اول )

• Like
Reactions: aha2012 and mac man

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517
خیر فقط روی یک دستگاه میتونه هوم باشه
مگر اینکه روی یک دستگاه هوم کنید و کنسول آفلاین نگه دارید بعد روی کنسول بعدی هوم کنید و استفاده کنید( در این حالت کنسول اول که آفلاین شده تا وقتی آنلاین نشه مشکلی پیش نمیاد و وقتی آنلاین بشه اکانت از حالت هوم خارج میشه روی کنسول اول )
چون اکانت واسه یکی از آشنا های پولداره گفته اگه میشه که دو تایی استفاده کنیم .
حالا اینطور که گفتین اکانت رو روی one هوم کنم و بازیهاش رو دانلود کنم بعد آفلاین بشم و اون روی کنسول خودش هوم کنه؟
روی یک کنسول دو تا اکانت میتونن هوم باشن؟ چون دو تا اکانت هست که داخلشون بازی هست بیام عین روش بالا دو تا اکانت رو هوم کنم بازی هاشون رو دانلود کنم بعد هم آفلاین بشم

• Like

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
چون اکانت واسه یکی از آشنا های پولداره گفته اگه میشه که دو تایی استفاده کنیم .
حالا اینطور که گفتین اکانت رو روی one هوم کنم و بازیهاش رو دانلود کنم بعد آفلاین بشم و اون روی کنسول خودش هوم کنه؟
روی یک کنسول دو تا اکانت میتونن هوم باشن؟ چون دو تا اکانت هست که داخلشون بازی هست بیام عین روش بالا دو تا اکانت رو هوم کنم بازی هاشون رو دانلود کنم بعد هم آفلاین بشم

شما چند تا کار میتونید انجام بدین!
اگه آنلاین نمیخواید بازی کنید اکانت روی کنسول خودتون هوم میکنید و بعد نصب بازی ها کنسول افلاین میکنید بعد ضاحب اکانت دوباره روی سریز ایکس خودش اکانت هوم میکنه و بدون مشکل استفاده میکنید

فقط این نکته خاطرت باشه که هر اکانت سالی ۵ بار میشه هوم کرد و یعنی اینکه در حال حاضر اکانت روی کنسول آشنا شما هوم هست و وقتی شما هوم کنید بعد آفلاین کنید و در نهایت دوباره آشناتون اکانت روی کنسول خودش هوم کنه ۳ بار شما اکانت هوم کردین و توی یکسال فقط ۲ بار دیگه میشه اینکار انجام داد و بیشتر از اون باید صبر کنید تا محدودیت از روی اکانت شما برداشته بشه

روی هر کنسول میشه ۲۰ تا اکانت هوم همزمان داشت و هر تعداد اکانت غیر هوم

در نهایت اگه شما هم میخواید آنلاین بازی کنید میتونید اکانت آشنا خودتون رو وارد کنسول کنید ولی هوم نکنید

بعد هر وقت خواستین بازی کنید وارد اکانت آشناتون میشین ( log in ) بعد به اکانت شخصی خودتون سوییچ میکنید و بازی رو انجام میدین

اینجوری از محدودیت های هوم کردن اکانت در سال هم استفاده نکردین

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517
شما چند تا کار میتونید انجام بدین!
اگه آنلاین نمیخواید بازی کنید اکانت روی کنسول خودتون هوم میکنید و بعد نصب بازی ها کنسول افلاین میکنید بعد ضاحب اکانت دوباره روی سریز ایکس خودش اکانت هوم میکنه و بدون مشکل استفاده میکنید

فقط این نکته خاطرت باشه که هر اکانت سالی ۵ بار میشه هوم کرد و یعنی اینکه در حال حاضر اکانت روی کنسول آشنا شما هوم هست و وقتی شما هوم کنید بعد آفلاین کنید و در نهایت دوباره آشناتون اکانت روی کنسول خودش هوم کنه ۳ بار شما اکانت هوم کردین و توی یکسال فقط ۲ بار دیگه میشه اینکار انجام داد و بیشتر از اون باید صبر کنید تا محدودیت از روی اکانت شما برداشته بشه

روی هر کنسول میشه ۲۰ تا اکانت هوم همزمان داشت و هر تعداد اکانت غیر هوم

در نهایت اگه شما هم میخواید آنلاین بازی کنید میتونید اکانت آشنا خودتون رو وارد کنسول کنید ولی هوم نکنید

بعد هر وقت خواستین بازی کنید وارد اکانت آشناتون میشین ( log in ) بعد به اکانت شخصی خودتون سوییچ میکنید و بازی رو انجام میدین

اینجوری از محدودیت های هوم کردن اکانت در سال هم استفاده نکردین

آقا دمت گرم واسه توضیحاتت.

من اصلن نمیخوام آنلاین بازی کنم فقط وقتی اونا بازی خریدن من فقط دانلودشون کنم و بازی کنم.

پس هر 6 ماه اینکار رو میکنم .

• Like

remix.hotel

کاربر سایت
Dec 1, 2019
11
سلام دوستان ببخشید با توجه به تغییرات و محدودیت های مایکروسافت
اگه بخام افلاین بازی کنم باید چیکار کنم؟
یه دستگاه ست که روش با گیم پس 1 دلاری بازی ریخته بودم ولی هروقت میخاستم بازی کنم نت میخاست ..

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام دوستان ببخشید با توجه به تغییرات و محدودیت های مایکروسافت
اگه بخام افلاین بازی کنم باید چیکار کنم؟
یه دستگاه ست که روش با گیم پس 1 دلاری بازی ریخته بودم ولی هروقت میخاستم بازی کنم نت میخاست ..
دستگاه میدی فروشگاه های مختلف حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومن میگیرن فول بازی انتخابی آفلاین براتون میریزن

اکثر بازی های جدید هم دارن

اگر یه نفر بخواد کنسول بخره
بسته به بودجه انتخاب بین ایکس باکس سری اس و xbox one x باشه
( بودجه نسبت به قیمت سری اس کمی کمتره باید صبر کرد اندازه بشه )

شما کدومو پیشنهاد میکنید؟
از نظر امیدواری برا هک کدوم بهتره؟

کلا با ورود به نسل جدید خرید کنسول های نسل ۸ اشتباهه و درسته one x کنسول قدرتمندیه ولی برای نسل ۹ جوابگو نیست

در نتیجه تحت هر شرایطی series s گزینه مناسب تری هستش و قیمت آکبندش هم خیلی با one x فرقی نداره

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
اگر یه نفر بخواد کنسول بخره
بسته به بودجه انتخاب بین ایکس باکس سری اس و xbox one x باشه
( بودجه نسبت به قیمت سری اس کمی کمتره باید صبر کرد اندازه بشه )

شما کدومو پیشنهاد میکنید؟
از نظر امیدواری برا هک کدوم بهتره؟
One x بخر که حداقل بازیا نسل ۸ رو زاحت اجرا کنی از لحاظ فریم ریت منطورمه ولی در کل اگه تلویزیون فور کی داری که وان لیکس انتخاب خوبیه اما وان ایکس در همه بازیا فور کی نمی ده

• Like

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
ببین به بگذار خیالتو راحت کنم سری اس سخت افزارش ضعیفه افت فریم می ده تو بازیا پس نتیجه وان ایکس بگیر حداقل از مشکلات افت فریم بعصی از بازیا راحت بشی در مورد نسل۹ مطمین باش هیچ کدمشون تمی تونن درست اجرا کنن به زور می تونن و اگه برات مقدورع جمع کن برا نسل بعد ولی اگه تصمیمت نسل ۸ هسته و بودجه به نطرم سری اس بخر از بکواردش بازیای نسل ۸ رو اجرا کن که بیشتریاشون تو گیم پس هستن و وان ایکس انتخاب دومت باشه ولی از من به شما تحت هیچ شرایطی فکر اکس باکس وان اس رو نکن حالا انتخاب با خودته و اگه در توان و صبر کردنته جمع کن سری ایکس بخر که اصلا و ابدا قدرتش قابل مقایسه با هیچ کدومشون نیست

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر