پرسش و پاسخ Xbox One

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
سلام یه سوال دارم درباره ی کنسول ایکس باکس وان 1-من اگه بخوام فورتنایتو تو ایکس باکس وان بریزم چقدر نت مصرف میکنه و یه نفر دیگه میتونه از وای فا استفاده کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه منظورت اینه بخوای دانلود کنی که حجمش دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم حدود ۴۰ گیگ بود

طبیعتا موقع دانلود یه بخشی از پهنای باند استفاده میکنه و ممکنه به خوبی قبل دیگران نتونن موقع دانلود استفاده کنن از اینترنت

برعکس این موضوع هم وجود داره که اگه موقع آنلاین بازی کردن شما دیگران از اینترنت استفاده کنن ممکنه باعث بشه شما راحت نتونید بازی کنید

بهترین راه اینه زمان هایی که کسی از اینترنت استفاده نمیکنه دانلود کنید یا بسته های نامحدود همراه اول بگیرید و از طریق اون دانلود کنید

• Like
Reactions: deadkin

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
سلام دوستان.
من بتازگی کنسول xbox خریدم .
سوالم ایه که xbox هم عین ps4 اکانت هکی داره؟
اکانت هکی نیست
اکانت ها به صورت هوم و غیرهوم و کلی به صورت قانونی با قیمت مناسب فروخته میشه در سایت ها و کانال های تلگرام
هم میتونید اکانت یک بازی خاص رو تهیه کنید از اکانت گیم پس تهیه کنید و از یک کتابخونه بازی استفاده کنید

• Like
Reactions: mac man

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
اکانت هکی نیست
اکانت ها به صورت هوم و غیرهوم و کلی به صورت قانونی با قیمت مناسب فروخته میشه در سایت ها و کانال های تلگرام
هم میتونید اکانت یک بازی خاص رو تهیه کنید از اکانت گیم پس تهیه کنید و از یک کتابخونه بازی استفاده کنید
ممنون.
حالا گه بخوام اطلاعات کلی بدست بیارم از کجا میتونم ببینم.
چون هوم و غیر هوم نمیدونم ینی چی.
بصورت قانونی شبیه ps4 یه اکانت میسازن با چند ظرفیت میفروشن؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
ممنون.
حالا گه بخوام اطلاعات کلی بدست بیارم از کجا میتونم ببینم.
چون هوم و غیر هوم نمیدونم ینی چی.
بصورت قانونی شبیه ps4 یه اکانت میسازن با چند ظرفیت میفروشن؟
بله تقریبا همون مدل هست
تو حالت هوم شما فقط اکانت رو یک بار روی سیستم ست میکینید و بعد با اکانت خودتون بازی میکنید
تو حالت غیرهوم هر دفعه که کنسول رو روشن میکنید باید اول با اون اکانت ساین این کنید بعد برگردین به اکانت خودتون و بازی کنید
قبلا با اکانت هوم میتونستید آفلاین هم بازی کنید که ظاهرا جدیدا این امکان نیست
باز اطلاعات بیشتر رو فروشنده های معتبر در اختیارتون قرار میدن

• Like

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
بله تقریبا همون مدل هست
تو حالت هوم شما فقط اکانت رو یک بار روی سیستم ست میکینید و بعد با اکانت خودتون بازی میکنید
تو حالت غیرهوم هر دفعه که کنسول رو روشن میکنید باید اول با اون اکانت ساین این کنید بعد برگردین به اکانت خودتون و بازی کنید
قبلا با اکانت هوم میتونستید آفلاین هم بازی کنید که ظاهرا جدیدا این امکان نیست
باز اطلاعات بیشتر رو فروشنده های معتبر در اختیارتون قرار میدن
الان هم میشه با اکانت هوم آفلاین بازی کرد

فقط گیم پس کلا نیاز به اتصال نت نداره وگرنه اکانت بازی ها بدون مشکل آفلاین کار میکنن

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
الان هم میشه با اکانت هوم آفلاین بازی کرد

فقط گیم پس کلا نیاز به اتصال نت نداره وگرنه اکانت بازی ها بدون مشکل آفلاین کار میکنن
ممنون از اصلاح شما
من منظورم گیم پس بود که به اشتباه تو جمله بهش اشاره نکرده بودم

• Like
Reactions: mac man and ravi

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
یه سوال دیگه.

اکانت های xbox هم عین ps قابلیت share شدن دارن؟ یعنی توی اکانت 1 بازی A باشه توی اکانت 2 اون بازی قابل دانلود شدنه؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
یه سوال دیگه.

اکانت های xbox هم عین ps قابلیت share شدن دارن؟ یعنی توی اکانت 1 بازی A باشه توی اکانت 2 اون بازی قابل دانلود شدنه؟
فکر کنم بله ... به این صورت هست که شما اکانت یک بازی رو به عنوان مثال به صورت غیرهوم میخری و بازی رو دانلود میکنی ولی باید روی اکانت خودت بازیش کنی ... اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن ممنون میشم

• Like

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
تو هر کنسول چند تا اکانت میتونن هوم باشن؟
من چیز رسمی پیدا نکردم ولی یکی تو ردیت نوشته که ماکسیموم 33تا اکانت میتونه هوم بشه. و بعدش ارور میده. البته برای دو سال پیشه.
Untitled.jpg

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
تو هر کنسول چند تا اکانت میتونن هوم باشن؟

تا ۲۰ تا اکانت میشه هوم کرد روی کنسول ولی محدودیت روی اکانت غیر هوم نیست

این نکته هم در نظر بگیر که اگه اکانت روی کنسول هوم باشه و اکانت از روی کنسول پاک کنید اون اکانت روی کنسول هوم باقی میمونه

باید حتما قبل پاک کردن اکانت اونو از روی حالت هوم خارج کنید یا هوم ریست کنید که همه اکانت هارو از هوم خارج میکنه

• Like
Reactions: mac man and aha2012

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یه سوال دیگه.

شما از طریق اپلیکشن xbox میتونید هر بازی بدون داشتن اکانت اون بازی دانلود کنید روی کنسول ولی واسه اجرا شدن حتما باید اکانت وارد بشه

• Like

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
تا ۲۰ تا اکانت میشه هوم کرد روی کنسول ولی محدودیت روی اکانت غیر هوم نیست

این نکته هم در نظر بگیر که اگه اکانت روی کنسول هوم باشه و اکانت از روی کنسول پاک کنید اون اکانت روی کنسول هوم باقی میمونه

باید حتما قبل پاک کردن اکانت اونو از روی حالت هوم خارج کنید یا هوم ریست کنید که همه اکانت هارو از هوم خارج میکنه
در خصوص این پاک کردن اکانت هوم یه توضیح میدین که چجوری باید پاک بشه؟ الان من اکانت خودم هوم هست اگه دستگاه رو ریست کنمو بفروشم بازم اکانتم روش میمونه یعنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر