پایان دوران فرمانروایی نینتندو و ورشکستگی این شرکت !

کدامیک از این شرکت ها در نسل هشتم کنسول ها فروش پایین ت

• سونی

رای‌ها: 3 3.8%
  • نینتندو

رای‌ها: 49 61.3%
  • ماکروسافت

رای‌ها: 28 35.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    80
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بعد از عرضه کنسول های جدید تا ورشکسته شدن نینتندو چند سالی طول می کشه .اونوقت اگه نشد در این تاپیک و هر تاپیک دیگه ای حاظرم غلط نامه بنویسم
اگه ورشکست شد من برات ماشین می خرم
خداییش برو فروش 3ds رو نگاه کن
بعد هم wii u کلی سود روی هر دستگاه می کنه فوقش با یک کاهش قیمت همه چیز رو حل می کنه فروشش می ره بالاتر

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
بعد از عرضه کنسول های جدید تا ورشکسته شدن نینتندو چند سالی طول می کشه .اونوقت اگه نشد در این تاپیک و هر تاپیک دیگه ای حاظرم غلط نامه بنویسم

- - -ویرایش - - -

من هیچ وقت از ورشکستگی نینتندو خوشحال نمیشم .ولی سیاست های غلط نینتندو و پافشاری بر اونها اعصاب ادمو داغون میکنه.امیدوارم نینتندو با اصلاح سیاست هاش از ورشکستگی فرار کنه تا من بیام اینجا غلط نامه بنویسم
آخه اشتباه بزرگت ایناست که خیال میکنی ps4 یا 1 میتونه جای نینتندو رو پر کنه اما این اشتباهه
نینتندو با بازی های انحصاری فروشش بالا میره و اکثر نینتندو فن ها فعلا به خاطر نیومدن انحصاری ها کنسول نخریدن همچنین قیمت بالاش
قیمت دیلاکس بیاد روی 300 دلار و بیسک 250 همه چی درست میشه همون super smash bros توی E3 کلی تحسین شد توی بازی سنتر کوچکترین اشاره ای بهش نشد

doflamingo

کاربر سایت
Jun 21, 2012
221
نام
کامیار
آخه اشتباه بزرگت ایناست که خیال میکنی ps4 یا 1 میتونه جای نینتندو رو پر کنه اما این اشتباهه
نینتندو با بازی های انحصاری فروشش بالا میره و اکثر نینتندو فن ها فعلا به خاطر نیومدن انحصاری ها کنسول نخریدن همچنین قیمت بالاش

قیمت دیلاکس بیاد روی 300 دلار و بیسک 250 همه چی درست میشه همون super smash bros توی E3 کلی تحسین شد توی بازی سنتر کوچکترین اشاره ای بهش نشد

بخش اول که کاملا تایید میشه مخصوصا اینکه نباید نینتندو رو با سونی و ماکرو مقایسه کرد
متاسفانه!! نینتندو اونقدر آی پی شاخ اختصاصی داره که اگر کنسول بدتر از وی یو هم بسازه من میرم میخرم یه جورایی مجبورم بخرم بقیه هم داستانشون جز این نیست
الان من که فقط منتظر بازی خوب هستم زلدا یا پوکمون یا فاینال فنتزی یا یه jrpg اختصاصی انقلابی بیاد با کله میرم کنسول رو میخرم همون طور که 3ds رو خریدم

در مورد بخش قرمز هم بگم مهدی جان مگه شما ایران نیستی برادر؟ من چیز هایی دیدم که هنوز سرشون تو هنگم رفیقی داشتم که خدا وکیلی گیمر شاخه و همه بازی ها رو شیرشون رو کشیده
یه دفعه حرفsuper smash bros شد طرف فکر میکرد از سری ماریوه!!! چونکه رو سگا super mario bros رو بازی کرده بود و اسم اینها شبیه هم هستش!!!!!=))

خلاصه مهدی جان شما این ها رو جدی نگیر

هر چند فعلا من هم قبول دارم وی یو خراب کرده=((

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
بخش اول که کاملا تایید میشه مخصوصا اینکه نباید نینتندو رو با سونی و ماکرو مقایسه کرد
متاسفانه!! نینتندو اونقدر آی پی شاخ اختصاصی داره که اگر کنسول بدتر از وی یو هم بسازه من میرم میخرم یه جورایی مجبورم بخرم بقیه هم داستانشون جز این نیست
الان من که فقط منتظر بازی خوب هستم زلدا یا پوکمون یا فاینال فنتزی یا یه jrpg اختصاصی انقلابی بیاد با کله میرم کنسول رو میخرم همون طور که 3ds رو خریدم

در مورد بخش قرمز هم بگم مهدی جان مگه شما ایران نیستی برادر؟ من چیز هایی دیدم که هنوز سرشون تو هنگم رفیقی داشتم که خدا وکیلی گیمر شاخه و همه بازی ها رو شیرشون رو کشیده
یه دفعه حرفsuper smash bros شد طرف فکر میکرد از سری ماریوه!!! چونکه رو سگا super mario bros رو بازی کرده بود و اسم اینها شبیه هم هستش!!!!!=))

خلاصه مهدی جان شما این ها رو جدی نگیر

هر چند فعلا من هم قبول دارم وی یو خراب کرده=((
wiiu قرار نبود ینقدری زود بیاد چیزی که کار wiiu رو خراب کرد عمل نکردن Third party به وعده هایی که داده بودن
مثلا Cod رو گفتن 1080p 60 فریم هست چیزی که در اومد گرافیک بهتر اما فریم پایین تر و بازی پر باگ بود یا مثلا سر ME3
هر وقت 3DS به خاطر گرافیک پایین تر از ویتا باخت wiiu هم به همین خاطر خواهد باخت فعلا اوضاعش بده چون انحصاری هاش هنوز نیومده
دیگه از این واضح تر

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
پایان فرمان روایی مال زمانی که شرکت از سخت افزار بکشه بیرون. الان فقط و فقط لنکه یه کاهش قیمت 150$ هست و بس.
اولین نفری که میره برای خریدنش خودمم. 350$ برای یه کنسول نسل 7ـی خـــــیـــــلــــی زیاده.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
3DS مثل باقلوا داره میفروشه اونوقت نینتندو ورشکست شه ؟ :D من بعنوان سونی فن 3DS رو به ویتا ترجیح میدم دیگه خودتون حساب کنید !
WiiU هم یه Price Cut توپول بخوره خوب میشه اوضاش

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
پایان فرمان روایی مال زمانی که شرکت از سخت افزار بکشه بیرون. الان فقط و فقط لنکه یه کاهش قیمت 150$ هست و بس.
اولین نفری که میره برای خریدنش خودمم. 350$ برای یه کنسول نسل 7ـی خـــــیـــــلــــی زیاده.
تو بازی سنتر فقط میگن کنسول نسل 7 خیلی مصاحبه‌های گفتن کنسول بعد بعد حتی خود EA و UBi. قیمت PS360 همین الان بالای 300 دلاره

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اون 150 یعنی این که قیمتش بیاد کمتر از 3DS بشه که عمرا
اخر نسل 150 می ذارن
اون 350 که می گی هم یک بازی روش هست و هاردش کمی بیشتره
قیمت اصلی 300 هست. که به خاطر دستش هست
از لحاظ سخت افزار هم نسل 7 نیست

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اون 150 یعنی این که قیمتش بیاد کمتر از 3DS بشه که عمرا
اخر نسل 150 می ذارن
اون 350 که می گی هم یک بازی روش هست و هاردش کمی بیشتره
قیمت اصلی 300 هست. که به خاطر دستش هست
از لحاظ سخت افزار هم نسل 7 نیست

خوب 3DS هم گرونه ! :D
عجب بازی و هاردیم روشه ! 30 گیگه ؟ :D
300 هم زیاده
پــ نــ پــ نسل نهمِ ؟ :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خوب 3DS هم گرونه ! :D
عجب بازی و هاردیم روشه ! 30 گیگه ؟ :D
300 هم زیاده
پــ نــ پــ نسل نهمِ ؟ :D
نسبت به قیمت تمام شدش اره گرونه:dولی انقدر بازی داره و قیمت فعلیش مناسبه که کسی صداش در نمیاد:biggrin1:
حالا با این که کمه ولی SSD هست :dو دیگه تقریبا اکثر مردم هارد دارن بهش وصل می کنن راحت کارشون انجا می شه
300 در مقابل PS4 زیاد به نظر می رسه اما اون زمان که گفتن 300 هست قابل قبول بود:biggrin1:
نه اقا از لحاظ سخت افزاری به اون دوتا نمی رسه اما حداقل می تونه بازی هایی شبیه به اون ها رو اجرا کنه و بازی های 60 فریم و 1080 هم کم نداره:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

- - -ویرایش - - -من هیچ وقت از ورشکستگی نینتندو خوشحال نمیشم .ولی سیاست های غلط نینتندو و پافشاری بر اونها اعصاب ادمو داغون میکنه.امیدوارم نینتندو با اصلاح سیاست هاش از ورشکستگی فرار کنه تا من بیام اینجا غلط نامه بنویسم
معلومه خوشحال نمیشی دروغ حناق که نیست داری ترول میکنی بعد دروغم میگی . سیاستا نینتندو به تو ربطی نداره که اعصابتم خورد شه در حدی نیستی بیایی درباره شرکت نینتندو نظر بدی .. از اولین کامنت دوستان نظرات و کامنت ها درست منطقی گذاشتن اما تو چی غیر از اراجیف چیزی نگفتی . به فرض محال نینتندو wiiu کم بفروشه بازم ورشکست نمیشه نینتندو انقدر اعتبار و سرمایه داره بقیه از دور خارج نکنه خودش از دور خارج بشو نیست .. ترول کار بدبختا حسوده همونطور که wii و ds شخصیت بیچارهایی مثل تورو رو کرد

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
معلومه خوشحال نمیشی دروغ حناق که نیست داری ترول میکنی بعد دروغم میگی . سیاستا نینتندو به تو ربطی نداره که اعصابتم خورد شه در حدی نیستی بیایی درباره شرکت نینتندو نظر بدی .. از اولین کامنت دوستان نظرات و کامنت ها درست منطقی گذاشتن اما تو چی غیر از اراجیف چیزی نگفتی . به فرض محال نینتندو wiiu کم بفروشه بازم ورشکست نمیشه نینتندو انقدر اعتبار و سرمایه داره بقیه از دور خارج نکنه خودش از دور خارج بشو نیست .. ترول کار بدبختا حسوده همونطور که wii و ds شخصیت بیچارهایی مثل تورو رو کرد
عمویی ممنون از نظرت

- - -ویرایش - - -

اگه ورشکست شد من برات ماشین می خرم
خداییش برو فروش 3ds رو نگاه کن
بعد هم wii u کلی سود روی هر دستگاه می کنه فوقش با یک کاهش قیمت همه چیز رو حل می کنه فروشش می ره بالاتر
اگر نینتندو پک داپلکس رو 250 دلار بفروشه به یکی از راه حل های من برای فرار از بحران در کوتاه مدت عمل کرده
در
مورد 3dsبا توجه به گسترش روز افزون تبلت ها و کنسول شیلد و اویا و صد البته ویتا وضعیت سختی در پیش خواهد داشت و مسلما با توجه به ضعف سخت افزاریش به زودی با افت فروش شدید روبرو خواهد شد

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
عمویی ممنون از نظرت

- - -ویرایش - - -

اگر نینتندو پک داپلکس رو 250 دلار بفروشه به یکی از راه حل های من برای فرار از بحران در کوتاه مدت عمل کرده
در
مورد 3dsبا توجه به گسترش روز افزون تبلت ها و کنسول شیلد و اویا و صد البته ویتا وضعیت سختی در پیش خواهد داشت و مسلما با توجه به ضعف سخت افزاریش به زودی با افت فروش شدید روبرو خواهد شد
نمیدونم من بد میگم یا شنا متوجه نمیشی
فروش کنسول های نینتندو به خاطر انحصاری هاش هست
شما هر وقت این بازی ها رو روی کنسول تبلت یا هر چیز دیگه ای پیدا کردی اونوقت حرفت قبوله

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
نمیدونم من بد میگم یا شنا متوجه نمیشی
فروش کنسول های نینتندو به خاطر انحصاری هاش هست
شما هر وقت این بازی ها رو روی کنسول تبلت یا هر چیز دیگه ای پیدا کردی اونوقت حرفت قبوله
اقا مهدی :منم خودمو کشتم شما نگرفتی .من دارم به عنوان مثال میگم ماریو کارت 7 با 8 هیچ فرقی نداره .نینتندو انحصاری داره ولی دیگه تکراری شدن .همشون هم مثل هم هستن.
مثلا همین زلدایی که عکس اواتارته قول بهت میدم که با ocarina of time هیچ فرقی نداره

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اقا مهدی :منم خودمو کشتم شما نگرفتی .من دارم به عنوان مثال میگم ماریو کارت 7 با 8 هیچ فرقی نداره .نینتندو انحصاری داره ولی دیگه تکراری شدن .همشون هم مثل هم هستن.
مثلا همین زلدایی که عکس اواتارته قول بهت میدم که با ocarina of time هیچ فرقی نداره
WW با OOT فرقی نداره؟:((
دیگه واله من موندم چی بگم شما اصلا زلدا بازی نکردی به نظرم و من نمی‌تونم این حق رو بدم که شما بازی به بزرگی زلدا رو زیر سوال ببری. مشخصه 7 و 8 با هم فرقی نداره آخه قرار بود GT بسازند:| فرقشون به گرافیک و ویژگی‌های جدید بازی واله اینا انتقاد نیست هیتر بازی است وسلام
....

انتقاد زمانی میشه که درچارچوپ خودش باشه ولی فکر کنم شما فقط تو سایت این چارچوپ رو رعایت نمی‌کنی چون به این نمگین انتقاد بقیه هم تو این تاپیک انتقاد کردن درچارچوبش مثل فردیون ولی خوب این چیزی که میگی انتقاد نیست

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر