Nintendo َAnimal Crossing: New Horizons

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
109324

Animal Crossing: New Horizons

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo EAD
سبک: شبیه ساز زندگی
تاریخ عرضه: 20 مارس 2020
پلتفرم: Nintendo Switch
عنوان جدید مجموعه انیمال کراسینگ که این بار در یک جزیره استوایی جریان داره که در آن شما دوباره در نقش شهردار (یا این بار جزیره دار) عهده دار آباد کردن این جزیره هستید و تام نوک، تانوکی همیشه همراه شما نیز در ازای مبلغ "عظیمی" از پول به شما کمک می کند تا در مسیر آباد کردن این جزیره و ساکن کردن حیوانات دوست داشتنی مجموعه موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
قضیه فانوس دریایی چطوری
با nook miles میشه خرید

فکر کنم. یه کاتالوگ عجیب بعد وا شدن شهرداری تو اون دستگاهه درمیاد... همشو هنوز چک نکردم، فعلا یه ساعت میله ای و از این wending Machine ها و اینا میذارم تو دهکده ام :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آقا اگه یکی قیمت خرید ترب هاش تو Nook's Cranny بالای 300 رفت بیاد بگه این جا عین آدم ازش Dodo Code بگیریم بدیم اینا رو بفروشیم :D
نامردی نکنید بگید
زشته من تگ کنم :D (اگه کنسولتون هکیه و نمیتونید آنلاین نشه راحت باشید :D من حسابم با اون هاییه که اورجینال بازی رو دارن) :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
والا اینا رو میبینی میفهمی اصل بازی انلاینه.

باو من الان یه سری dodo code گرفتم برم این ترب های لعنتی رو بفروشم نت ام وصل شد ولی ارور داد موقع خارج شدن از جزیره. خدایی اگه نتونم برم جزیره ملت خیلی زور داره :|
کلی از حال بازی به همین موضوعه :((، بعد حالا من چند وقت پیش تونسته بودم برم جزیره یکی از رفیقام تو بازی
ولی نمیدونم اگه وضع دودو کدها استثناءً این شکلی باشه خیلی داغون میشم خدایی :((
امیدوام موقت باشه کلا قضیش

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
میدونم معمولیه ولی خوب اوایل راهم و برای اشتراک گذاری :)
کامیونیتی نینتندو زمان 3ds هم اینجا خبری نبود.

اگه هکی نیستی فرند کد رو بده سر بزنیم
خونه ات هم باحاله. کلاسیک کلاسیک :D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,640
اگه هکی نیستی فرند کد رو بده سر بزنیم
خونه ات هم باحاله. کلاسیک کلاسیک :D
قربان شما.بیشترش کار خواهرمه.من یه اشتباهی کردم وقتی بازی رو نصب کردم نشونش دادم حالا مگه میشه نینتندو رو ازش گرفت :)
والا هکی هستم.قبل کرونا میخواستم یدونه کنسول دیگه هم بگیرم برای آنلاین که ماشالا بالای 7 تومن رفت.دیشب تا صبح حرص میخوردم چرا دست دست دست کردم و نگرفتم... :)
یه چندتا عکس هم شما بزار لذت ببریم.خسته شدم از کامیونیتی اجنبی ?

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
قربان شما.بیشترش کار خواهرمه.من یه اشتباهی کردم وقتی بازی رو نصب کردم نشونش دادم حالا مگه میشه نینتندو رو ازش گرفت :)
والا هکی هستم.قبل کرونا میخواستم یدونه کنسول دیگه هم بگیرم برای آنلاین که ماشالا بالای 7 تومن رفت.دیشب تا صبح حرص میخوردم چرا دست دست دست کردم و نگرفتم... :)
یه چندتا عکس هم شما بزار لذت ببریم.خسته شدم از کامیونیتی اجنبی ?

داداش بیشتر این تاپیک آلبوم منه :)):)) اون پست های جورنال همه عکس هاش از اکانت خودمه :D

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,640
داداش بیشتر این تاپیک آلبوم منه :)):)) اون پست های جورنال همه عکس هاش از اکانت خودمه :D
آقا معلومه آدم منظمی هستی شما.با سلیقه دیزاین کردی و وسایل رو چیدمان کردی.من یه سری وسایلم رو زمین گذاشتم باید یه نظافت اساسی کنم :)
وای که چقدر دلم میخواست اوضاع اینترنت همیشه عالی بود تا این بازی هارو اورجینال میزدم.چند وقت تو فکر اورجینال بازی کردن بودم ولی با خودم میگم آیا دو ماه دیگه هم اینترنتی وصله؟زندگی تو خاورمیانه برای یه گیمر خیلی ناجوره.این بازی حتی داره از harvest moon زمان PS1 بیشتر حال میده بهم.گرچه خیلی به هم ربطی نداره سبکشون ولی مدام یاد اون دوران می افتم.

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هفته مسیحی ها و ژاپنی ها ظاهرا از یکشنبه شروع میشه. اینش چیز خیلی خاصی نیست و باهاش هفته جدید هم تو انیمال کراسینگ شروع میشه ولی همزمان با این مورد، پلیرهای این بازی صبح شگفت انگیزی رو شروع می کنند. بهتره روایت رو به زاویه اول شخص تغییر بدیم تا بهتر بفهمید چخبره :D

یکشنبه هفته چهارمی که من این بازی رو شروع کردم، صبح که زدم اومدم تو جزیره ام، یکی از گوشه های جزیره یه گراز کوچولوی دماغویی رو دیدم که تو داشت همین جوری چرخ میزد و رو سرش یه سبد پر شلغم بود. باهاش صحبت کردم و متوجه شدم اسمش Daisy mae است و کسب و کار مادربزرگش رو داره ادامه میده. به صورت عمده شلغم میفروشه که میتونید تو روزهای بعدی هفته به تیمی و تامی به قیمت های مختلف بسته به روز بفروشید.همه چیز خوب بود، دیزی مائه خانم هم مثل همه NPC ها بامزه است و زندگی تو جزیره من به زیبایی جریان داره :xتا وقتی فهمیدم اسم Daisy Mae رفرنس به Fannie Mae، سازمان فدرال امور اقتصادی رهن و اجاره تو آمریکاست :|

137846 .

روایت شلغم!
و این که چطوری Daisy Mae به زندگی روزانه من تجاوز کرد
روایتی که این پایین میگم اصولا تو بازی های MMORPG مورد رایجیه. ولی 1. انیمال کراسینگ بازی MMORPG نیست طبیعتا 2. ارزش پول تو این بازی زیادی بالاست :D

یه بخش وحشتناک عظیمی از اقتصاد انیمال کراسینگ از قدیم الایام رو سُم های مادربزرگ Daisy Mae می چرخیده و حالا نوه اش انگار با قدرت دوبرابر برگشته!
اساس جریان خرید شلغم اینه که Daisy Mae شلغم هاش به صورت عمده تو بسته های ده تایی بهتون میفروشه و میتونید تو هر خونه Inventory تون 100 تا شلغم نگه دارید. قیمت خرید شلغم از 90 تا 150 بِل متغیره و تیمی و تامی به غیر از روزهای یک شنبه که Daisy Mae میاد تو جزیره تون، شلغم ها رو به صورت متغیر از 40 تا 540 بِل ازتون میخره. Daisy Mae "فقط" صبح های یکشنبه میاد تو جزیرتون و شلغم هایی که بهتون میفروشه بعد یه هفته میپوسن و دیگه ارزشی ندارن

از این جا به بعد شمایید و حجم عمده شلغم هایی که خریدید و سودی که میتونید از این کار کنید. اگه زرنگ باشید میتونید 5 برابر سرمایه ای که روی این شلغم های گذاشتید بهره برداری کنید. فقط باید حواستون به قیمت شلغم ها طی هفته باشه. شانس باهاتون یار نبود و تیمی و تامی قیمت های درست درمون بهتون پیشنهاد ندادن تو هفته؟
از این جا به بعد همه چی یکم پیچیده تر میشه :D البته بگذریم که همه این ها یه سری پترن های خاص داره که میتونید به اون ها هم توجه کنید!

خودتون رو جای من بذارید، 6000 تا شلغم دستتونه، جمعه است و ساعت 10:30 شب ـه و قیمت شلغم هم تو جزیره تون 56 تاست. یعنی عملا 70 هزار بل ـی که خرج شلغم ها کردید الان ممکنه نصف شه! :-s راه حل چیه؟
ساده است! قیمت شلغم تو "جزیره شما" 56 بل ـه. این در مورد جزیره بقیه ملت صادق نیست و قیمت شلغم جزیره به جزیره و پلیر به پلیر متغیره. دو راه دارید. راه یک اینه از دوستاتون بپرسید ببینید قیمت شلغم تو جزیره شون چجوره و رو سرشون خراب شید.:D راه دوم اینه عین من به صورت التماس آمیز انگلیسی توییت بزنید که میخواهید شلغم هاتون رو بفروشید و زیرش اسم بازی رو هشتگ کنید تا دیده شه توییت تون [-o<

از شانس خوب من دو تا آدم خیر به من Dodo Code شون رو دادن و قیمت خوبی داشت شلغم های جزیره شون. از شانس بد من اینترنتم جمعه بامبول درآورد و نتونستم برم آنلاین جزیره کسی و فرصت از دست رفت. من موندم و شنبه مغز خورد کنی که فرداش میومد.

شنبه که چک کردم قیمت شلغم ها رو، 130 تا بود و عملا یا قیمتی که شلغم ها رو خریده بودم اول برابری می کرد و نه ضرر می کردم و نه سودی، که یعنی یه هفته الکی صبر کردم؟ هــــرگــــز!! >:)

Ca5678ture.JPG

طبیعتا شنبه شب نمیتونستم عین جمعه دوباره رو بیارم به روش توییت زدن عاجزانه، پشت سر هم این کار رو کردن تو مرام ما نیست :>
و خب من رفیق اون جوری که انیمال کراسینگ بازی کنن ندارم :( (تبلیغات لعنتی سوییچ باید مینوشت Friends not included، منو هیچ کس Rooftop Party دعوت نکرد با هم ماریو کارت بزنیم:(() در نتیجه روش اول و پرسیدن از دوستان هم آن چنان گزینه روی میزی نبود. ولی جمعه به واسطه همون توییت ها من به پدیده ای آشنا شدم که تبدیل به راه سوم شد: Turnip.Exchange

Turnip.Exchange سایت خاصیه. شما توش مشخصات جزیره تون، قیمت شلغم و نوع میوه تون رو مشخص می کنید و این که نیم کره شمالی اید یا جنوبی و بعد کد DODO تون رو نمایش میدید و مشخص می کنید چند نفر به صورت همزمان میتونن بیان تو جزیره تون و بعدش صف تشکیل میشه برای اومدن طبیعتا :D به همین ترتیب شما میتونید تو صف جزایر دیگه جوین شید و... یه سیستم خیلی ساده، منظم و تمیز واسه خرید و فروش شلغم ـه.

منتها یکم پیچیده تر از این حرفاست. اولا این که صــــــــــــــــف تشکیل میشه اگه قیمت هاتون خوب باشه و عمومی کرده باشید جزیره تون رو و مثلا 100 نفر صف بستن بیان جزیره تون و اومدن و رفتن هرکی تقریبا 5 دقیقه طول میکشه. دوما این که بله، همه چیز مفت نیست!:D کسایی که هاست میشن اصولا ورودی می گیرن به نحوه های مختلف، رایج ترین ورودی هایی که گرفته میشن، Nook Mile Ticket ها و Golden Nugget ها و Star Fragment هان.

داستان این جا با 1 ساعت صبر من برای وارد شدن به یه جزیره و دادن دو تا Nook mile Ticket (یا به اختصار NMT) و تبدیل کردن شلغم هام به 200,000 بل سرمایه تموم میشه. ولی تجربه گشتن برای قیمت مناسب با خرید و فروش شلغم و وایسادن تو صف و رفرش کردن های مداوم و همزمانی کل این قضیه با رونق گرفتن مشکوک بازار سهام تو همین کشور خودمون باعث شد یه تجربه سورئالی برام بشه :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

اوه امروز روز آپدیت های گنده است.

Redd و روز زمین و بوته ها و فعالیت های جدید و بخش جدید موزه و اینا و بلیط های مخصوص ماه می و...
خلاصه قراره یه تکون بخوره بازی :D
(و من هنوز Terraforming رو آزاد نکردم و نتونستم K.K Slider رو بیارم تو جزیره ام :(()

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر