Nintendo َAnimal Crossing: New Horizons

سازنده
Nintendo
تاریخ انتشار
March 2020
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
109324

Animal Crossing: New Horizons

ناشر: Nintendo
سازنده: Nintendo EAD
سبک: شبیه ساز زندگی
تاریخ عرضه: 20 مارس 2020
پلتفرم: Nintendo Switch
عنوان جدید مجموعه انیمال کراسینگ که این بار در یک جزیره استوایی جریان داره که در آن شما دوباره در نقش شهردار (یا این بار جزیره دار) عهده دار آباد کردن این جزیره هستید و تام نوک، تانوکی همیشه همراه شما نیز در ازای مبلغ "عظیمی" از پول به شما کمک می کند تا در مسیر آباد کردن این جزیره و ساکن کردن حیوانات دوست داشتنی مجموعه موفق باشید.

آخرین ویرایش:

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
چقدر خوب درآورده لعنتی اون سکانس های قتل تو دانگانرونپا رو =))
اگه ایزابل و نوچه های تام نوک رو حساب نیاریم (بر وزن مونومی و مونوکاب ها)
الان با خودم، 9 نفر تو جزیره ساکن ـیم :D... یه هفت نفر دیگه اضافه شن رسما تام نوک میتونه این جا رو تبدیل کنه به جبرواک :))
حداکثر ده نفر vliager داره
با خودمون میشه ۱۱
تام نوک و تیمی و تامی ۱۴
ایزابلا هم ۱۵
.
.
.
.
نفر ۱۶ هم همون قاتل اصلیه :D:D:D:D

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حداکثر ده نفر vliager داره
با خودمون میشه ۱۱
تام نوک و تیمی و تامی ۱۴
ایزابلا هم ۱۵
.
.
.
.
نفر ۱۶ هم همون قاتل اصلیه :D:D:D:D

من داداشم هم تو جزیره یه خونه ساخته
Blathers رو هم حساب کردم با اون جوجه تیغیه که لباس میفروشه (هنوز مغازه نداره، ولی کلا پلاسه :D)

• Like
Reactions: 33505775

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
من داداشم هم تو جزیره یه خونه ساخته
Blathers رو هم حساب کردم با اون جوجه تیغیه که لباس میفروشه (هنوز مغازه نداره، ولی کلا پلاسه :D)
از جوجه تیغیه هر چی داره بخر خودش بعد دو بار میاد مغازه میزنه
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خب حالا که حدود ۲۰-۳۰ ساعت تو post-game بازی بودم یه ویژگی رو اعصاب بازی خیلی بیشتر داره به چشم میاد

چیزی رو نخوام اسپویل کنم پست گیم بازی دیگه هدفی واسه شما تعریف نمیشه و این خودتونید که بر اساس سلیقه تون تصمیم می گیرید چی کار کنید

۱-لول خونه رو افزایش بدید
۲-جزیره رو خوشگل کنید (با furniture و گل و گیاه)
۳-موزه رو تکمیل کنید

اما مشکل اینه که بازی واسه این سه تا کار یه grind و فارم شدید لازم داره و من چقد بدم میاد از این موضوع

کلا با فلسفه grind مشکل دارم چون باید یه کار تکراری رو به تعداد زیاد انجام بدی تا به اون چیزی که می خوای برسی و در واقع بازیساز تصمیم گرفته به جا این که وقتت صرف محتوای بازی شه وقتت سر محتوای کاذب تلف شه (اینجور جاها من تصمیم میگیرم برم یه بازی دیگه:D)

مورد یک رو اگر در نظر بگیریم شما مثلا بعد بیست ساعت تلاش به یه حداقل پولی میرسی و میتونی خونه رو تا لول اخر ببری ولی مشکل از جایی شروع میشه که برای موارد دو و سه به علت حضور المان رندوم تو بازی جلوی شما برا پیشرفت گرفت میشهx-(

ولی موردی مثل سه خیلی بد میشه چون من الان 98 درصد اوقات که ماهی می گیرم عمرا ماهی جدید بده فسیل ها رو میبرم پیش blathers می گه تو موزه هست از قبل:((

و مثلا برای مورد دو من جزیره ام سیب و هلو نداره و با استفاده از گزینه nook miles ticket میرم به جزیره های دیگه و بالغ بر ۲۰ بار پشت سر هم این کارو کردم (۴۰ هزار نوک مایلز بی زبون) ولی هیچ کدوم از این جزیره ها نه سیب داد به من نه هلو :(:|

در واقع رو اعصابیه قضیه اینه که علاوه بر شانسی بودن احتمال یه سری اتفاقات تو بازی rare تعریف شده و ممکنه با این که هزینه کرده باشی بهش نرسی که این رو من نقص بازی می دونم:-w

در واقع به خاطر همین موضوعه با چیزی مثل فلسفه لوت باکس تو بازیای دیگه هم مشکل دارم چون با یه grind ساده طرف نیستی با یه grind ای طرفی که ممکنه ۱ ساعت طول بکشه رسیدن بهش ممکنه ۱۰۰۰ ساعت و من در اینجا تصمیم می گیرم از بازی دست بکشم:D

در کل بازی خوبی بود و من بهش ۹ از ۱۰ میدم نکات منفیشم واسه من این رندوم رو اعصابشه:|

حداقل می ذاشت احتمال میوه های مختلف یا ماهی های مختلف با هم برابر باشه که مثلا تو با ۱۰ تا جزیره رفتن با یه احتمال بالایی همه میوه ها رو گرفته باشی نه این که احتمال ۹۰ درصد جزیره رندومی که میری میوه جزیره خودت باشه x-(x-(x-(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram

خب حالا که حدود ۲۰-۳۰ ساعت تو post-game بازی بودم یه ویژگی رو اعصاب بازی خیلی بیشتر داره به چشم میاد

چیزی رو نخوام اسپویل کنم پست گیم بازی دیگه هدفی واسه شما تعریف نمیشه و این خودتونید که بر اساس سلیقه تون تصمیم می گیرید چی کار کنید

۳-موزه رو تکمیل کنید

اما مشکل اینه که بازی واسه این سه تا کار یه grind و فارم شدید لازم داره و من چقد بدم میاد از این موضوع

کلا با فلسفه grind مشکل دارم چون باید یه کار تکراری رو به تعداد زیاد انجام بدی تا به اون چیزی که می خوای برسی و در واقع بازیساز تصمیم گرفته به جا این که وقتت صرف محتوای بازی شه وقتت سر محتوای کاذب تلف شه (اینجور جاها من تصمیم میگیرم برم یه بازی دیگه:D)

مورد یک رو اگر در نظر بگیریم شما مثلا بعد بیست ساعت تلاش به یه حداقل پولی میرسی و میتونی خونه رو تا لول اخر ببری ولی مشکل از جایی شروع میشه که برای موارد دو و سه به علت حضور المان رندوم تو بازی جلوی شما برا پیشرفت گرفت میشهx-(

ولی موردی مثل سه خیلی بد میشه چون من الان 98 درصد اوقات که ماهی می گیرم عمرا ماهی جدید بده فسیل ها رو میبرم پیش blathers می گه تو موزه هست از قبل:((

و مثلا برای مورد دو من جزیره ام سیب و هلو نداره و با استفاده از گزینه nook miles ticket میرم به جزیره های دیگه و بالغ بر ۲۰ بار پشت سر هم این کارو کردم (۴۰ هزار نوک مایلز بی زبون) ولی هیچ کدوم از این جزیره ها نه سیب داد به من نه هلو :(:|

در واقع رو اعصابیه قضیه اینه که علاوه بر شانسی بودن احتمال یه سری اتفاقات تو بازی rare تعریف شده و ممکنه با این که هزینه کرده باشی بهش نرسی که این رو من نقص بازی می دونم:-w

در واقع به خاطر همین موضوعه با چیزی مثل فلسفه لوت باکس تو بازیای دیگه هم مشکل دارم چون با یه grind ساده طرف نیستی با یه grind ای طرفی که ممکنه ۱ ساعت طول بکشه رسیدن بهش ممکنه ۱۰۰۰ ساعت و من در اینجا تصمیم می گیرم از بازی دست بکشم:D

در کل بازی خوبی بود و من بهش ۹ از ۱۰ میدم نکات منفیشم واسه من این رندوم رو اعصابشه:|

حداقل می ذاشت احتمال میوه های مختلف یا ماهی های مختلف با هم برابر باشه که مثلا تو با ۱۰ تا جزیره رفتن با یه احتمال بالایی همه میوه ها رو گرفته باشی نه این که احتمال ۹۰ درصد جزیره رندومی که میری میوه جزیره خودت باشه x-(x-(x-(
برای میوه باید آنلاین بازی کنی.
منم دنبال سیب و گلابی بودم و رفتم با دوستم و بهم داد اونارو و منم بهش پرتقال دادم.
برای ماهی هم حتی این کار امکان داره که بری و با یک پلیر دیگه داد و ستد کنی.
گل ها و موارد دیگه هم امکان پذیر هستند. مخصوصا اگر دوستت تو یک نیم کره دیگه باشه به راحتی کلی چیز میز میشه داد و ستد کرد.

• Like

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
منم دنبال سیب و گلابی بودم و رفتم با دوستم و بهم داد اونارو و منم بهش پرتقال دادم.
گل ها و موارد دیگه هم امکان پذیر هستند. مخصوصا اگر دوستت تو یک نیم کره دیگه باشه به راحتی کلی چیز میز میشه داد و ستد کرد.
خوشبحال شما... بنده الان کسی رو نمیشناسم بتونم برم جزیره اش:(
بدبختی بازی مچ میکینگی چیزی هم نداره...اخه خدایی این کد چه صیغیه؟
هر دفعه سر انلاین نینتندو یک قرتی بازی در میاره:|

• Like

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خوشبحال شما... بنده الان کسی رو نمیشناسم بتونم برم جزیره اش:(
بدبختی بازی مچ میکینگی چیزی هم نداره...اخه خدایی این کد چه صیغیه؟
هر دفعه سر انلاین نینتندو یک قرتی بازی در میاره:|
من فرند کدمو چند صفحه قبل قرار دادم و اگر خواستی میتونم میوه اینا بدم اما بعید می دونم بتونیم با هم بازی کنیم چون سر کانکشن ارور میده معمولا با پلیر هایی که دور هستند.

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
خب دیگه مشکل اینه که چون هکیم نمیشه :((:((:((
بعدم باید یه امکانی واسه سولو پلیرا قرار میداد که بدون نیاز به اینترنت و اینا ایتمارو به دست بیارن

یعنی واقعا مسخره است که این جزیره مثلا رندومی که می فرسته (اگر واقعا رندوم بود احتمال این که میوه جزیره خودت باشه ۱/۶ ام بود ولی این مدلی نیست و ۹۰ درصد اوقات میوه جزیره خودته و فقط پولتو ریختی دور)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خب دیگه مشکل اینه که چون هکیم نمیشه :((:((:((
بعدم باید یه امکانی واسه سولو پلیرا قرار میداد که بدون نیاز به اینترنت و اینا ایتمارو به دست بیارن

یعنی واقعا مسخره است که این جزیره مثلا رندومی که می فرسته (اگر واقعا رندوم بود احتمال این که میوه جزیره خودت باشه ۱/۶ ام بود ولی این مدلی نیست و ۹۰ درصد اوقات میوه جزیره خودته و فقط پولتو ریختی دور)
آره اون جزیره ها برای منم همین طوری هستند و همیشه پرتقال و نارگیل میدن. :|

• Like
Reactions: 33505775

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
آره اون جزیره ها برای منم همین طوری هستند و همیشه پرتقال و نارگیل میدن. :|
نمی فهمم سازنده چرا این مدلی تصمیم گرفته

این مدل تصمیمات رو تو بازی های free 2 play دیده بودم یا تو یه بازی مثل wow (چون خوب wow ماهانه باید پول میدادی و هرچی بیشتر تو بازی وقتت سر گیر اوردن ایتم تلف میشد سازنده سود می کرد)

اگر می خواین بگین می خواستن ملت به کامیونیتی بازی جذب شن به نظر من روش مناسبی نیستش جدا این کار

بازی های شبیه این سبک مثل ماینکرفت و اینا نباید سنگ جلو راه پیشرفتت بندازه وقتی post game ای
هدف نهایی اصلی بازی تو post game اینه که اون چیزی که تو ذهنت رو به سلیقه خودت بسازی
یه خرده چالش هم می ذارند تو این جور بازی ها واسه completionist ها

نه این که یارو رو عذاب بدی تا به اون چیز دلخواهش برسه :((

• Like
Reactions: Bahram

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
خب دوستان یه مطلب بذارم برا دوستان هکی باز

برنامه نویسان gba temp بار دیگر معجزه افریدن :D:D:D

واسه انیمال کراسینگ هنوز نیومده سیو ادیتور تولید کردن فقط پیشنهادم به دوستان اینه که از بازی لذت ببرن و بعد ۴۰-۵۰ ساعت از بازی از این ابزار برا کمک بیشتر استفاده کنند (نه این که گندش رو در بیارید بازی لوس شه:|)

من تونستم با این ابزار تو inventory ام دستی هلو و سیب رو بذارم و راحت شم (هییییییییییییی:D)

خب اموزشش

۱-اول برید تو اینجا
https://github.com/J-D-K/JKSV/releases
و اخرین نسخه از jksv رو دانلود کنید (متاسفانه چک پوینت و ادیزون هنوز از این بازی ساپورت نمی کنند)

۲- فایل jksv.nro رو در داخل پوشه سوییچ تو sd تون بریزید

۳- در منوی هومبروی سوییچ بازش کنید jksv رو (منوی هومبرو همون منویی هست که با رفتن تو گالری باز میشه البته تو یه سری از سوییچ ها باید R رو بگیرید موقع ورود به گالری تا باز شه)

۴- داخل برنامه وارد بخش دیوایس شید و اونجا انیمال کراسینگ رو می بینید یه بکاپ از سیوتون بگیرید یه اسمم واسش بذارید

۵- sd رو بزنید تو کامپیوتر تو پوشه jksv پوشه انیمال کراسینگ رو میبینید اون تو یه پوشه دیگه هست با اسمی که گذاشتین از اون پوشه یه کپی بگیرید تو کامپیوترتون و اسمشو عوض کنید (بکاپ اولیه رو نگه دارید که اگر پشیمون شدید یا خراب کاری کردید بتونید بهش برگردید)

۶-ادیتور سیو رو از اینجا دانلود کنید
Pipelines

(رو NHSE برید با موس سمت راستش علامت دانلود میاد)

۷- فایل کپی شده سیوتون رو توش باز کنید یه ذره محیط کار برنامه سخته چون نسخه های اولیه است ولی کار راه اندازه باگ هم یه نمه داره واسه اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
Discussion - Animal Crossing: New Horizons -- Reverse Engineering, Glitches, Bugs, etc. thread!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

۳-موزه رو تکمیل کنید

حرفت تا حدود زیادی صحیح... ولی من یه سری نکته بگم

سازنده های انیمال کراسینگ بازی رو یجوری ساختن که اصن سریع تموم نشه :D
تو یه سطح بازی های موبایل طور و این کار رو قبل از این که بازی های موبایل این شیوه ها رو یاد بگیرن عملی می کردن

به خاطر اینه که قبلا هم گفتم
سناریوی این بازی بیشتر رو مبنای "تو مدت طولانی بازی کردنه"
بازی تقویمیه دیگه :D
باید مطمئن شن متوسط مخاطب شون نتونه تو "فاکینگ یک سال کامل" به هدف هاش تو بازی نرسه و آروم آروم بره جلو

جزیره های رندوم هم قبول دارم یه جورایی خیلی دیگه شانس شون کم ـه :D
بازی هنوز یه سری تغییرات QoL تو یه سری مکانیک هاش میخواد و مسیر آپدیت هاش امیدوارم چیزهای فان زیادی به بازی اضافه کنه
به هر حال بازی حداقل 60 ساعت محتوای خالص داره تا تازه به روتین اش برسه
و به نظرم خود این روتین خیلی خوب و سرراست ـه و واقعا اذیت ات نمی کنه و واقعا هم Design Choice های محشر بازی اند که ممکن می کنه این کار رو
یه نمونه اش رو به نظرم این پایین خیلی خوب توضیح میده تو ویدیو

در کل به نظرم از بعد آوریل پلیر بیس بازی احتمالا متوجه شن قضیه چیه و یه کاهش خیلی واضحی تو پلیر بیس بازی داشته باشیم
برای من به شخصه مشکلی نیست من یه سال رو PC و یه سال و نیم رو سوییچ Stardew Valley میزدم و می چرخوندم مزرعه مو... طولانی مدت ولی ریز به ریز بازی کردن رو همیشه دوست دارم :D
خیلی ها هم مثل من میتونن یه گوشه مغزشون رو هر از گاهی به روتین انیمال کراسینگ اختصاص بدن

بازی جدا عجله ای نداره تو هیچ کدوم از اهدافی که میذاره (به غیر از ایونت های سالیانه)

من خودم به بازی 10 نمیدم سر یه سری مسائل دیگه (که خیلی هاش رو به نظرم تو آپدیت ها میتونن حل کنن)
ولی در کل معتقدم چیزی که بازی میخواسته رو انجام داده کامل فعلا
تنها موردی که برای من سوال میمونه اینه که با آپدیت ها چقدر میتونن بازی رو زنده نگه دارن
تو New Leaf خیلی خوب بودند تو این زمینه
امیدوارم این جا هم همین طور باشن

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
حرفت تا حدود زیادی صحیح... ولی من یه سری نکته بگم

سازنده های انیمال کراسینگ بازی رو یجوری ساختن که اصن سریع تموم نشه :D
تو یه سطح بازی های موبایل طور و این کار رو قبل از این که بازی های موبایل این شیوه ها رو یاد بگیرن عملی می کردن

به خاطر اینه که قبلا هم گفتم
سناریوی این بازی بیشتر رو مبنای "تو مدت طولانی بازی کردنه"
بازی تقویمیه دیگه :D
باید مطمئن شن متوسط مخاطب شون نتونه تو "فاکینگ یک سال کامل" به هدف هاش تو بازی نرسه و آروم آروم بره جلو

جزیره های رندوم هم قبول دارم یه جورایی خیلی دیگه شانس شون کم ـه :D
بازی هنوز یه سری تغییرات QoL تو یه سری مکانیک هاش میخواد و مسیر آپدیت هاش امیدوارم چیزهای فان زیادی به بازی اضافه کنه
به هر حال بازی حداقل 60 ساعت محتوای خالص داره تا تازه به روتین اش برسه
و به نظرم خود این روتین خیلی خوب و سرراست ـه و واقعا اذیت ات نمی کنه و واقعا هم Design Choice های محشر بازی اند که ممکن می کنه این کار رو
یه نمونه اش رو به نظرم این پایین خیلی خوب توضیح میده تو ویدیو

در کل به نظرم از بعد آوریل پلیر بیس بازی احتمالا متوجه شن قضیه چیه و یه کاهش خیلی واضحی تو پلیر بیس بازی داشته باشیم
برای من به شخصه مشکلی نیست من یه سال رو PC و یه سال و نیم رو سوییچ Stardew Valley میزدم و می چرخوندم مزرعه مو... طولانی مدت ولی ریز به ریز بازی کردن رو همیشه دوست دارم :D
خیلی ها هم مثل من میتونن یه گوشه مغزشون رو هر از گاهی به روتین انیمال کراسینگ اختصاص بدن

بازی جدا عجله ای نداره تو هیچ کدوم از اهدافی که میذاره (به غیر از ایونت های سالیانه)

من خودم به بازی 10 نمیدم سر یه سری مسائل دیگه (که خیلی هاش رو به نظرم تو آپدیت ها میتونن حل کنن)
ولی در کل معتقدم چیزی که بازی میخواسته رو انجام داده کامل فعلا
تنها موردی که برای من سوال میمونه اینه که با آپدیت ها چقدر میتونن بازی رو زنده نگه دارن
تو New Leaf خیلی خوب بودند تو این زمینه
امیدوارم این جا هم همین طور باشن
اخه همچین بازی ای با این حجم از ایتم تموم شدن نداره
افرادی که خفن عشق این بازیان هر روز میرن توش

کل بازی هم من مشکل نداشتم بازی رو هم حدود ۶۰-۷۰ ساعت رفتم و الان کنسولم هم حدود یه ماه جلو رفته ولی نکته ای که ازارم داد همون جزیره ها بود یعنی یه چی تو مایه ها لوت باکسه جزیره ها پول میدی ولی این که چی بشه کاملا به شانس بستگی داره

یعنی حاضرم ۵ برابر مایل بدم ولی جزیره اشغال نبره:D

می تونند تو اپدیت یه کاری کنند که مثلا از بین چن تا جزیره مختلف انتخاب کنی و مقدار مایلی که باید بدی فرق کنه برا این گزینه ها من یه همچین چیزی رو جدا ترجیح می دم به سیستم مضخرف فعلی :|

سیستم فعلی جزیره فقط کاربردش دو تا چیز شده الان یکی فارم اون موجوداست که نیش میزنند تو شب غش می کنی که خب از این کار من خوشم نمیاد
یکی هم به دست اوردن سریع اهن واسه nook cranny که اینم تقریبا فاز early game

و به نظرم سیستم فعلی جزیره ها به هیچ درد دیگه نمی خوره چون زیادی رندومش بده فقط اسراف mile هه x-(

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
You're laughing؟

؟ People are time travelling on their islands and you're laughing

View attachment 134519

راستی نقد بهرام از بازی رو بخونید تو صفحه اول سایت، مفید و مختصر، و در عین حال فوق العادست :x
در کل خیلی خوبه که سایتای زومجی و بازیسنتر سنگر اخبار گیم ایران مخصوصا نینتندو رو حفظ کردن حتی یک نفر هم به خاطر اینا با این بازیا اشنا شه مایه ی خوشحالیه (تو این جامعه ای که نینتندو بچه بازیه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر